Zombie Hive: kierownik zombie apokalipsa

zombie gry wymyślone tak bardzo, że wydaje się, że aby zobaczyć coś nowego, nie jest już możliwe w tym ustawieniu. Jednak Zombie Hive oferuje zupełnie nowe podejście do starych i utartych tematu.

W tajne podziemne laboratorium, który ma tysiąc historie w głębi, genialny naukowcy pracowali. A górna ich twórczości stały się ... dobrze, zombie uwolnił się i zaczął niszczyć swoich twórców. system alarmowy, który został wyposażony w laboratorium, zablokowane wszystkie piętra opancerzonych tarcze. Teraz specjalny zespół reagowania kryzysowego przybył na miejsce katastrofy, aby oczyścić laboratorium i uratować rozbitków. Jesteśmy zaproszeni do roli kierownika zespołu.


Zabić ktoś nie musiał ukrywać się przed zombie - też. Wymagało to ludzie przeszkoleni komandosów. Ich grupa stacjonuje na każdym piętrze otwarta i strzelać do zombie pochodzących fali ciągłej. Nie można się martwić: nie pójdą wszędzie, nawet wtedy, gdy siły specjalne są słabe. Celem jest inny: z pokonani zombie zebrać próbki DNA, które następnie mogą być sprzedane w specjalnym laboratorium, otrzymał pieniądze, aby uaktualnić zespół i technologii.

Podstawowe wyposażenie - maszyna-wiertarka, która przebija tarcze. Na przykład, jeśli otwarcie dwudziestu piętrach, wszystkie są zaangażowane w siłach specjalnych, pracowicie pobierania próbek i dwudziestego pierwszego cicho brzęczy wiertarki, wiercenia pancerną osłonę. Otwarcie dwudziestym pierwszym piętrze będzie zejść do dwudziestego drugiego, i tak dalej. Bourg można poprawić, kupując mu lepszą obudowę turbiny i, rzeczywiście, wiertła. Potężna maszyna, tym szybciej będzie wiercone panele.


Innym ważnym elementem podstawy techniczne - samochód, który jedzie do sprzedania próbek. To poprawiło tylko pojemność. Jeśli jest przekroczona, nie będą zbierane nowe próbki DNA. Modernizacja transportu - nie jest tak ważne, jeśli tylko, aby dopasować wystarczy wysłać ją do miasta z próbki mają częściej.

Czytaj więcej:   Tinkerplay - projektant robotów dla Androida

Kolejny samochód - krzesło transportu, który przewozi próbki DNA od podłogi na piętrze. Poprawia tylko kostki. Oni są kupowane za prawdziwe pieniądze lub wyjazdem na otwartym piętrze. Zbierz kostki na podłodze zdobyć upgrade tym krześle - trudno, nie potrzebują bardzo. Innym sposobem na spędzenie kostek - aby zmienić je na rzadkie próbek DNA, a następnie sprzedaży najpóźniej w laboratorium.

Pozostaje tylko rozważyć uaktualnienie do zespołu sił specjalnych. Mogą one ulec poprawie zarówno ilościowo, dodając do zespołu jeszcze jedna osoba, jak i jakościowym, co proste patrol w siłach specjalnych, marines i nawet spadochroniarzy. Im bardziej doskonały zespół, tym większa jej atak, który pozwala na szybsze pobieranie próbek DNA.


Super-zombie losowo pojawiają się na poszczególnych piętrach. Wchodzą do walki z zespołem wojskowej podłodze. Bardzo szybko błysnęło zainteresowanie, a gdy gracz kliknie na ekranie, zatrzymaj zainteresowanie. Powstały procent - szansa, aby wygrać.

Ramy procentowe zależą, więc BS-2 Team attack power zwykle daje coś w rejonie 60, a następnie przez jej zespół wsparcia - wynosi od 80 do 87. Ale nawet wysoki procent nie gwarantuje niczego na pewno. Możliwa 87} {2cf5716912cedbcac22bf4e2745e83177fccc1a9bd8e82bb2d75a8767e47ec07 przegapić super-zombie, a 30} {2cf5716912cedbcac22bf4e2745e83177fccc1a9bd8e82bb2d75a8767e47ec07 jego wykończenie. Jak szczęście.


Oprócz super-zombie na otwartych podłogi, losowo generowanych ocalałych i kostki donatnye. Oni potrzebują czasu, aby zebrać aż znikną. Gdy liczba pięter będzie ponad 50, nie będzie to najłatwiejsze zadanie. A co z tymi, którzy będą się do ostatniego, tysięcznej poziom, nawet strach pomyśleć.

Grafika w Zombie Hive prosty, ale stylowy i atmosferycznego, a także głos. To jest trochę jak stare gry komputerowe i gry na konsole. Strategia wygląda medytacyjne i naprawdę wciągająca. Cóż, trzeba myśleć o niczym, tylko w czasie zebrać bonusy, złapać super-zombie i wysłać próbki na sprzedaż. Aktywność bardzo relaksujące.

Czytaj więcej:   HTC jednej X9 get QHD ekranie i 4 GB pamięci RAM

Zombie Hive - chyba jedyna gra, gdzie można poczuć się jak menedżer w zespole lokalizacyjnej i zaprzestania apokalipsie zombie.

Aplikacja nie została znaleziona w sklepie. :-( Idź do storeGoogle WebSearch

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *