Perłą naszego ogrodu i jego szczęśliwych mieszkańców

Któż nie marzy o pięknym ogrodzie, raj, gdzie można odpocząć po ciężkiej pracy dni? Więc mój mąż i ja nie są wyjątkiem. Przez długi czas nie odważył się kupić ziemię, całe życie mieszkał w mieszkaniu i nie mogła Tyapa, koszenie oraz z sadzeniem drzew i kwiatów znali tylko teoretycznie.

Jak to wszystko się zaczęło

W lecie 2012 roku, wybrałem się i kupił opuszczoną witrynę. To jak wyglądał wtedy.

Pierwszy rok był w pracach, z małym lub żadnym odpoczynku. Po pracy, przed zapadnięciem zmroku, mamy wykorzenione pniach usunięte zarośla, koszenie chwastów, wykopanych gleby. Rozwijać ziemie dziewicze pomogliśmy mojego ojca. Po usunięciu ziemi i przygotować go do sadzenia, zdecydowaliśmy się zrobić staw.

Perłą naszego ogrodu

I tak rozpoczęła tworzenie własnego stawu. Pierwszy mąż wykopał dziurę w kształcie fasoli rozmiarze 300 x 120 cm, głębokość 80 cm, na dole leżał stary baner reklamowy, kruszone kamienie. Plaża pisał również plastushkoy. Kosztem puli koszt jest bardzo tanie. Następnym krokiem było napełnić go wodą i odstawić na pięć dni.

Następnego dnia udaliśmy się do rynku i kupiliśmy 12 małych Karasik i lilii wodnej. Po przybyciu do domu przeszczepione lilie w małej misce, wypełniając ją z ziemi i wypuścił rybkę w ich nowym domu - staw.

Następnym krokiem było stworzenie zielonej oazy wokół stawu. Dla tej pracy, poszedłem szczęśliwie i dano mi łatwo. To miejsce, gdzie zakres kreatywności i pomysłów!

Minęły trzy lata

Trzy lata później, po opuszczonych gruntów wiele się zmieniło na drzewach dojrzewają pierwsze owoce.

Vine wygięte pod ciężarem pachnących kiści winogron, pachnących kwiatów.

Czytaj więcej:   11 sekretów dobrych zbiorów jabłek

Po prawych prac w ogrodzie można odpocząć w fotelu hamaku.

Lub zdrzemnąć się na zielonej trawie.

Od letnich upałów, aby ukryć pod parasolem na huśtawce, ich kocha naszą małą księżniczkę!

A co się stało ze stawu? Nie wiem!

Dostał nowych mieszkańców: żaby. Tutaj żaby podziwiać blask krople wody na lilii kwitło.

Sport, wyskakują z wody, ryb. Karp wzrosła i dał potomstwo. Kiedy przyszedł odwiedzić znajomych, i mieliśmy wycieczkę na ryby, a następnie wypuszczenie ryby z powrotem na wolność.

Pory roku następują po sobie i wokół naszego stawu jest zawsze zielona, ​​kołysząc się na wietrze różnych ziół. Tutaj Kwitnące szałwię.

Ale pachnąca lawenda.

Mieczyki miłe fajerwerki kolory.

I, oczywiście, królowa kwiatów - róż.

Wszystkie kwiaty rosnące w pobliżu stawu, to nazwę. Miejmy tylko podziwiać. córka Vaughn i dziadek uważane trzmiel na kwiaty, ale watchdog monitoruje żaby.

Jesteśmy optymistycznie patrzy w przyszłość, bo wciąż jest realizacja wielu programów: aby fontannę, zbudować altanę, podzielić duży ogród różany.

Wracając, mogę powiedzieć z przekonaniem, że nie wszystko było na próżno, nie trzeba się bać. Mamy okazało. Bądź odważny i Ty też uda!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *