Płot „Igły”: jak uprawiać żywopłot fir

 Ogrodzenie ogrodowe i osiedla - ściany pomieszczenia. Można zrobić te ściany z jasnym, delikatnym, odsłaniając widok części wszystkich innych, i można, chcąc tajemnicy i prywatności, odgrodzonej od świata zewnętrznego ślepych ścianach.

Spis treści artykułu

  • Co dobrego ogrodzenia i ściany wykonane z drewna świerkowego dzienne
  • Jak stworzyć zabezpieczenie świerka

Ściany wykonane są z betonu i kamieni - silny, niezawodny, ale jest mało prawdopodobne, aby stworzyć poczucie komfortu, raczej - poczucie więzienia. Mięknąć, przebranie kamienne ściany lub, ogólnie, do pracy na własny płot mogą zabezpieczyć. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest uważany za zabezpieczenie drzew.

Co dobrego ogrodzenia i ściany wykonane z drewna świerkowego dzienne

Trochę wyobraźni - i to tylko praktyczne rzeczy, jak ogrodzenia, nie może być tylko przedłużeniem ogrodu, a jego dekoracji. Po tym wszystkim, jesteśmy zainteresowani w płot, a nie tylko jako funkcjonalny element ogrodu, ale także jako element architektury krajobrazu.

Zabezpieczenie dla ochrony terenu, nie tylko od wścibskich oczu przechodniów i sąsiadów, ale także od hałasu i kurzu. Jest to szczególnie ważne, jeśli znajduje się w pobliżu drogi.

Istnieje kilka rodzajów zabezpieczeń: krawężnik, których wysokość nie przekracza 0,5 m, a „żywe ściany”, wysokość 1.5-2m, który jest łatwy do wymiany ogrodzenia.

Płot „Igły” będzie chronić ogród od wizyt nieproszonych gości i zwierząt.

Żywopłot świerk można formować jak świerk są cięte, dając mu trochę określony kształt geometryczny, a naturalne - czyli taki, który nie wymaga specjalnej fryzury.

Jak stworzyć zabezpieczenie świerka

W celu stworzenia zabezpieczenia, należy zakupić czterolatka sadzonki świerka. Najlepszy czas na przeszczep świerk w klimacie umiarkowanym - jesień. Aby uzyskać więcej północnych regionach - wczesną wiosną, gdy gleba jest rozmrożone. Wybierając moment, gdy gleba ma wystarczającej ilości wilgoci i brudu konsystencja Stock kashepodobnoy.

Czytaj więcej:   Przygotowanie szklarnię do nowego sezonu

Aby uzyskać ładny i gruby „na żywo” ogrodzenie, odległość między jodły sadzi powinno być 1-1,5 m.

Średnica otworu powinna odpowiadać średnicy systemu korzeniowego drzewa, a głębokość - do 0,5 m.

Aby zabezpieczenie było atrakcyjne, należy regularnie cięte. Jeśli zaczniesz świerk i sosna zrobić fryzurę od czasu do czasu sadzenia, utrata więcej niż 5 cm grube gałęzie mogą prowadzić do śmierci całego drzewa. Dlatego każda zima trzeba skrócić górę i boki ze wzrostem rocznym w trzecim. Po zjedzeniu osiągnie pożądaną wysokość i utrzymuje się w tym zakresie.

Oprócz fryzury, patrząc po żywopłotów jest podlewanie, nawożenie i usuwanie chwastów, zwłaszcza w pierwszych 2 do 3 lat po posadzeniu. Nawozy mineralne stosuje się trzy razy na całej wegetacji w ilości 40 - 100 g w 1Q. metr. Wiosną i wczesnym latem, sprawiają, nawozów azotowych, jesienią - fosfor.

Chwasty muszą być usunięte, ponieważ konkurują z sadzonek dla wilgoci i składników odżywczych, a nie dodawać do sadzenia piękności.

Jeśli wiosną, latem i jesienią suszy, młody świerk muszą być regularnie podlewane. W przeciwnym razie, igły będzie czerwono-czerwony kolor i zaczyna się rozpadać.

Pięknie przycięte świerk, szczególnie niebieski, ogród doda elegancji i gentility stworzy piękne tło dla kwiatów i ogród rzeźby.


aktualizowany Yandex Browser 18+getyabrowser.comgetyabrowser.comZaktualizowana przeglądarka wejdzie w Vkontakte i odnoklassniki!
Ukryj reklamy

Nasiona w Agrofirm! 2019 Pre-Order!Oferta specjalna! Agromarket! agro-market.netagro-market.netSupernoviniki 2019! Nasiona w wiarygodny Agrofirm! Pre-order! Wiosna!Sadzonki owocówjagodakolumnowysadzonki Rose
Ukryj reklamy

Krajobrazu . kursyPrzeżyć 25 lat. korzystne ceny eshko.uaeshko.uaŁatwo. Dostępny. Właśnie. Certyfikowane szkolenia. Prywatny nauczyciel.
Ukryj reklamy
Czytaj więcej:   Jak zrobić budę dla psa z rękami - tajemnice doświadczonych hodowców psów

Yandex

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *