YouTube Downloader HD darmo

YouTube Downloader HD 2.9.9.41
YouTube Downloader HD

YouTube Downloader HD to program do pobierania filmów z YouTube. Program można pobrać filmy z niewykonania lub wybranym miejscu i przekształcić je w FLV, MP4 lub AVI. YouTube Downloader HD daje możliwość pobierania filmów z YouTube w maksymalnej prędkości, a użytkownicy mogą wybrać domyślną lokalizację pobranych plików - HDD lub innych nośnikach wymiennych.

Proces pobierania jest wyposażony w trzech prostych krokach: odnalezienie film na YouTube, kopia wklejając adres URL do programu i klikając na przycisk „Pobierz”. Interfejs użytkownika jest prosty i nie ma wiele opcji. YouTube Downloader HD zapisuje filmy ze średniej jakości do filmów HD 1080p w FLV lub MP4, w zależności od jakości jest dostępny. Użytkownicy mogą również pobrać zwykłe wideo FLV, aby przekształcić je w formacie AVI lub MP4. Wszystkie pliki są konwertowane iPad i iPhone kompatybilne. YouTube Downloader HD obsługuje standard Unicode, dzięki czemu użytkownicy mogą zapisywać wideo za pomocą cyrylicy, chińskie i japońskie znaki.

YouTube Downloader HD Główne cechy:

- Wysoka prędkość pobierania.
- Trzy proste kroki do pobierania filmów - znajdź film, kopia wkleić adres URL i kliknąć przycisk „Pobierz”.
- Obsługuje pobieranie HD 720p i 1080p HD.
- Obsługa dużych rozmiarów wideo.
- obsługuje konwersję wideo do formatu AVI, MP4 lub FLV.
- Obsługuje iPad i iPhone konwersji.
- Obsługuje Unicode.

Czytaj więcej:   program automatycznie wyszuka dla kierowcy TELEFON

Uwaga:

Istnieje możliwość, aby pobrać i zainstalować darmowe Hamster Archiver Zip i SpeedUpMyPC 2014 podczas procesu instalacji - odznacz te opcje, jeśli nie chcesz, aby zainstalować oprogramowanie.

Zmiany w najnowszej wersji (historia zmian)

Autor:FDRLab, Inc.
Aktualizacja:
Cena £:
Darmowy
okna :XP, Vista, 7

Pobierz
YouTube Downloader HD

POBIERZ YouTube Downloader

Istnieje wiele pobierających wideo, ale niewielu takich jak YTD Video Downloader. YTD Video Downloader - to doskonałe narzędzie, aby zapisać swoje ulubione filmy z YouTube i innych witryn wideo.

Wytnij i wklej adres URL

Po zainstalowaniu YTD Video Downloader, zapyta, czy chcesz inne produkty programowe, ale można odrzucić, naciskając przycisk w dół. Po tym instalacja odbywa się bardzo szybko i automatycznie otwiera YTD Video Downloader. Interfejs jest oczywista . Jak najszybciej skopiować link lub film z YouTube do schowka, to automatycznie wykrywa je i umieszcza go w polu adresu URL. Teraz można pobrać w pełnej jakości HD 1080 , a także znacznie niższej jakości. Wystarczy kliknąć duży czerwony przycisk „Pobierz” na dole, a YTD Video Downloader natychmiast rozpocząć pobieranie.

Konwersja do różnych formatów

Okno Activity pokazuje stan przesyłania, a okazało się, że ładowanie trzech minut filmu zajmuje około jednej minuty. Można również odtwarzać filmy, które zostały przesłane bezpośrednio z zakładki „Activity”, lub klikając na zakładkę „Playback”. Na aktywność posiada menu kontekstowe, w którym można grać w YTD lub w domyślnym odtwarzaczu, i usunąć plik, stop, pauza, zmiana nazwy, i tak dalej. D.

Czytaj więcej:   SZUKASZ systemie Mac IPHONE

Dodatkowo można konwertować wideo po pobraniu , dzięki uprzejmości kilku presetów dla iPod, iPad, MP4, Windows Media, itd. D. Aby pobrać i konwertować ten sam czas, należy uaktualnić do Pro. Konwersja wykonywana w tym samym czasie, co przy ładowaniu.

Proszę pamiętać, że można dodać dowolną liczbę filmów do pobierania i konwertowania jak chcesz, więc można po prostu zbudować je w YTD Video Downloader i zobaczyć, jak są one ładowane. Do konwersji wielu plików naraz , trzeba cofnąć się do wersji Pro.

wniosek

W ogóle, YTD Video Downloader to doskonały YouTube Video Downloader, który jest łatwy w obsłudze, szybki i skuteczny. Jeśli szukasz innych darmowych alternatyw, zalecamy pobranie Ummy Video Downloader lub YT Downloader. Istnieje również wersja Ummy Video Downloader dla Mac.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *