Jod i przetworów mszyce pojechaliśmy z moich róż

Mszyce, być może, najbardziej obrzydliwe i wytrwały szkodników, które mogą osiedlić się w swoim ogrodzie. Wydaje się, że tutaj do czynienia z nim, i piękno ogrodu. Ale tydzień przed tym wiedzą, i mszyce jakby znikąd i nie zniknie. Nadal siedzi na liściach róż i krzewów, a psuć wygląd roślin.

Znalazłem mszyce i Rady Miejskiej. Aby poradzić sobie z tym trzeba spray lub butelkę o pojemności 2 litrów, strzykawką, 100 ml mleka i butelkę jodu. Typ rozpylacza 1 l wody.

Strzykawka sześcianów typu pół-jod, wlać do 100 ml mleka i wymieszać. Mleko jest piękny żółty kolor. Jodowana mleko wlać do butelki ze spryskiwaczem, które już masz 1 litr wody. Wstrząsnąć i spryskać róże i roślin dotkniętych przez mszyce.

Kompozycja ta nie zwalcza jedynie mszyc, ale także jest zapobieganie przed chorobami grzybiczymi (zaraza ziemniaczana, mączniak prawdziwy).

Ten przepis nie został przetestowany w rok mojej stronie. Ten sam skład traktuję zarazy ziemniaczanej na pomidorach i moich pomidorów oszczędził z plagą.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Mattioli bicornuate

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *