Jasne kolory grać pod oknem

Zaledwie kilka lat temu kupiliśmy mały dom z działki o powierzchni 9 arów. Kiedy po raz pierwszy przyszedł do domu, byliśmy uderzyło przez piękno okolicy. Jak nie ma nic egzotycznego, po prostu absolutnie wszystko, ale nie chcą opuścić w ogóle. Najbardziej uderzyło alpinarium: kwiaty na nią tak dobrana, które kwitną przez całe lato. A teraz, co roku, od maja do mrozów i śniegu, możemy podziwiać to piękno.

Tutaj takie nasze wzgórze widać z okna, siedząc w kuchni.

W maju Hill dostaje lawendy i liliowo-różowe kwiaty - Blooming Floks szydłowaty. To jest bardzo mało wymagająca roślina, zrównoważony, nawet w niekorzystnych warunkach i suszy. Oni nie tylko tolerować uwilgotnienia. Niemal do bratek lipca kwitną ciągłego dywan. Kwiaty mają bardzo małe, ale tak wielu z nich, że zielony nie jest prawie niewidoczne. Wraz z Floks i kwiatów lawendy. Do połowy letnich zanika lawendy, będziemy odcięci, a do jesieni kwitnie po raz drugi.

Wszystkie główne roller coaster zajmuje przestrzeń Sedum «Yellow Queen». Kwitnie w lipcu i obejmuje wzgórze jasnożółty dywanie.

W tym samym czasie rozchodnika rozkwiecony wiesiołka żółty - ozdobna roślina o dużych żółtych kwiatów w postaci okularów. Ta forma pąki można zaobserwować tylko w ciągu dnia, kiedy Slumber kwiaty. Później w pierwiosnka po południu i wieczorem objawia się w całej swej okazałości jest warta cała noc. Być może dlatego, że nazywa się również wieczór świeca.

Głównym „charakter” naszych zjeżdżalni, których nie można nie zauważyć - karzeł niebieski świerk.

Specjalny urok daje jej spłaszczony wierzchołek. Jest powolny odmiana rośnie. Wysokość dorosłej rośliny zaledwie 1,5 metra.

Czytaj więcej:   UPDATE Google Chrome Windows XP

Chciałbym również zwrócić uwagę na małej wyspie paproci. Zajmuje zacieniony ziemi w pobliżu ogrodzenia. Bardzo ciekawy do oglądania, kiedy paproć wczesną wiosną budzi się i zaczyna się rozpuszczać swoich liści.

Tutaj jest stała przez całe lato zielony zjeżdżalnia podoba nam kwitnienia każdego roku. Mamy też na miejscu wiele pięknych roślin: różne odmiany lilii, irysów, wiele pelargonii i gospodarz.

Jest też mały ogród różany.

Ale to już inna historia.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *