WINDOWS 7 Home Basic zmiany tabeli

WINDOWS 7 Home Basic, ikonę Mój komputer na stole ...

Kilka dni temu stałem się dumnym posiadaczem netbooka Acer AspireOne 533 . Na pokładzie był najmłodszy z rodziny Windows 7, czyli Windows 7 Starter .

Ograniczenia tej wersji, jednak jak w wersji Home wydają się co najmniej śmieszne, a nie stały. No, gdzie zrobić, gdy elementarnym nie można zmienić tło pulpitu (choć w wersji Home jest to możliwe). Albo dlaczego nie przynieść tak znane już ikony komputer Moi i dokumenty na pulpicie. Nie jest również dostępny interfejs Aero Glass i Windows XP emulator - pierwszy nie jest bardzo potrzebne, ale bez drugiego, też można łatwo zrobić na netbooku, ale nie można podłączyć drugi monitor przygnębiające.

Chociaż stwierdzono prawdopodobnie najprostszy sposób, aby uzyskać ikony na pulpicie, do których nie są one na tyle, tak jak ja (co robić - zwyczaj). Przejdź do menu start i kliknij prawym przyciskiem shelkaem komputerze . W wyświetlonej listy wybierz Display na pulpicie (obraz jest na ilustracji poniżej). To cały trik.

Niestety, to prosta droga do jeszcze zmienić obraz tła. Jeden szczęśliwy, że wielozadaniowość nie jest cięty do 3 programów, jak chcieli początkowo.

Jeśli uważasz, że artykuł użyteczne,
nie bądź leniwy, aby umieścić Huskies i dzielić się ze znajomymi.

Koncepcja jest prosta.

Tapety można zmieniać za pomocą specjalnego. oprogramowanie. Obecnie jestem już ustalone. Czekać szuka sposobu podłączenia drugiego monitora

Czy Windows 7 Starter działać stary tyłek, na przykład, Office 2003 i CorlDrow 10. Kupiłem je za swoje pieniądze raz. Szkoda, jeśli tak nie jest. Jest to dla ich zdrowia wymaga emulatora Windows XP.

O Aero wszystko tam jest http://forum.oszone.net/thread-212702.html

Nie rozumiem o skrótów na pulpicie. autor mówi „Sneakers są wygodne, ale zawsze zwisające sznurowadła. ale pokonaliśmy pewną sztuczkę wymyśliłem. Można związać swoją łuk. "

Cóż, po prostu nie rozumiem, przeczytaj uważnie. Opus Pro adidasy były tu po co?

a ja nawet komputer nie może być usunięte na stole powyższą metodą. Nic w ogóle nie może być on! kapets. Prawdopodobnie będę znosić.

Cóż, ikony „Mój komputer” będzie w stanie dokładnie usunąć go w 100%, ale ta wersja rozrusznika jest cięty na najbardziej nie mogę, nie ma się wokół niego. Sam Borg powoduje takie głupie ograniczenia, aby przejść do pirackiego alternatywnych systemów operacyjnych, oprogramowania lub

Użyj Aero patch dla Windows 7 Starter i Home Edition podstawowa , to cechy przejrzystości, kolejność zmiany, Wintab a jak jest aktywny

Tak, jak zastąpił sl2.dll i slc.dll (na x64 Więcej uWDM.dll) plików, jeden z plastra OS skanuje pliki na substytucji i anuluje poprawkę. W związku z tym, że nie umieścić „Aktualizacja systemu Windows 7 dla procesorów x64 (KB971033)»

Ta aktualizacja Technologie aktywacji systemu Windows wykrywa wyczyny w mechanizmie aktywacji i nieautoryzowanych zmian do podstawowych plików systemowych w systemie Windows. Exploity te starają się ominąć regularny proces aktywacji systemu Windows, a czasami są zawarte w nielicencjonowanych kopii Windows.

Co ty nie musiał wymyślać użytkowników komputerów biednych w walce z twórców systemu operacyjnego Windows! Wczoraj nierówna walka musiała mnie walczyć. A pytanie było najłatwiejsze - wersja domu z siódemki, aby znaleźć sposób, aby wyświetlić standardowe ikony na pulpicie (lub ukryć te ikony). Paradoks polega na tym, że wersja Home Basic funkcje personalizacji nie są dostępne! Jej brak po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pulpicie lub w Panelu sterowania, to jest dziwne, prawda?

Można oczywiście po prostu przeciągnij i upuść ikony z menu Start na pulpicie. Ale! To nie będzie miało standardowe ikony pulpitu i ich etykiety.

Opcja pierwsza: kliknąć na linii do żądanej ikony z menu Start, wybierając „Pokaż pulpit”

Jeśli, na przykład, nie wyświetla się ikona „Sieć” Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na przycisk Start i wybierz „Właściwości” na karcie menu w oknie dialogowym „Start” kliknij „Dostosuj”.

Tutaj kleszcz (kontrola) w polu wyboru obok pozycji „Sieci” i upewnij się, kliknij przycisk OK.

Jednak nadal chcesz znaleźć znajomy ból okna ze standardowymi ikonami. Męka przez Internet, kręcąc się na panelu sterowania, a zakończył się długo oczekiwany system Windows Pomóż znaleźć - szycie Pomoc „ Pokazywanie lub ukrywanie ikon na pulpicie Windows 7 Basic.” Ale nie dlatego, że za każdym razem, aby uruchomić w FAQ i pamiętaj, jaki tekst wpisywać! Okazało się, ukryte przed nami, można znaleźć funkcję bezpośrednio z paska wyszukiwania w menu Start, po prostu trzeba wiedzieć, co bukovki pisać. Więc ...

Opcja druga: kliknij myszką w polu wyszukiwania menu Start i wpisz „Display” słowo, wynik emisji:

naciśnij lewy przycisk myszy, gdy w górnym wierszu i ciesz się! Można dostać się do dolnej części okna za pomocą panelu sterowania, wpisując słowo „ikona” w wyszukiwaniu (prawy górny róg).

Trzeci sposób (ale nie ostatni): naciśnij kombinację klawiszy Win + R (otwiera okno „Uruchom”), wprowadzamy control.exe Desk.cpl, www, 0 i kliknij OK.

A oto one, długo oczekiwany ikon na pulpicie !

Teraz ustawić żądaną wyświetlanie ikon na pulpicie, ukryć lub zmienić swój wygląd, więc ktoś, że trzeba przede wszystkim, że zostały one znalezione.

Windows 7 Starter - jest ograniczona wersja z rodziny Windows 7. Jest przeznaczony do dostarczania krajom rozwijającym się nowych komputerów, a także do pracy w nowoczesnej generacji netbooków. Jeśli jesteś właścicielem komputera z systemem operacyjnym, prawdopodobnie okaże się, że to nie wszystko, co można.

Konkretnie, to brakuje:

 • Interfejs Windows Aero i szkło (przejrzystość)
 • Aero Peek (logiczne, ponieważ nie ma Aero Glass, bez okna podglądu i podgląd na pasku zadań)
 • Aero Shake (zminimalizować okno, potrząsając jego obecna w lewo i prawo nie będzie działać)
 • Zmienić tapetę i menu personalizacji
 • Windows Flip 3D - karuzela okien Win + Tab nie jest zbyt
 • Szybkie przełączanie między użytkownikami
 • System plików z obsługą szyfrowania (EFS)
 • Игры Internet backgammon, Warcaby, Internet Internet pik, Mahjong Titans
 • „Scissors” dla screeny
 • Uwagi «Karteczki»
 • Windows Media Center
 • Windows DVD Maker
 • Tworzenie grupy domowej
 • Windows Mobility Center
 • oraz szereg możliwości.

Jest możliwe, aby zrekompensować ich brak, a to jest bardzo proste. Zobaczmy, jak to zrobić.

Tak więc, jeśli mamy Windows 7 Starter, najprawdopodobniej mamy netbook lub laptop jest bardzo tani. Niektóre z tych maszyn są dobrze przystosowane do użytku Aero, niektóre - nie. Osobiście nie zalecają korzystania z tego interfejsu na urządzeniu przenośnym - czemu zasobów zużytych na to, czy oprócz estetycznej przyjemności, nie dostaniesz nic więcej? Jednakże, jeśli nie zgadzają się ze mną, pomoże rozwiązać problem zastosowania True Transparency . To pozwala emulować Aero w systemie Windows XP, Windows Vista Basic, i, oczywiście, na 7 Starter / Basic. Program obsługuje języka rosyjskiego, kilka tematy są już zawarte w dystrybucji, a Internet istnieje wiele innych. Ponadto, oprócz ładnym wyglądzie, program realizuje również funkcje Aero Snap i Aero Shake! Przykłady wyglądu:

Jednak zadanie zmianę Panel sterowania może nie, to pozostanie taka sama.

Alternatywa - wykorzystanie aplikacji Stardock MyColors . Jest to darmowa wersja znanego narzędzia WindowsBlinds. Spowoduje to zmianę i paska zadań i okien.
Dzięki zainstalowaniu go, dostaniesz tu jest taki interfejs:

Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem zmienić tapetę pulpitu, spojrzeć na ten sam obraz logo Windows smutny prędzej czy później znudzi, i zastąpienie go systemem Windows 7 Starter zwykłych środków po prostu niemożliwe. W tym przypadku, przyjdziemy z pomocą malutkiej użyteczności Starter Wallpaper Changer . Z bardzo prostego interfejsu, radzi sobie z jego pracy - wybierz zdjęcie, zakończyliśmy sesję ponownie wprowadzone - voila:

Z menu „Personalizacja jest nieco bardziej skomplikowana. W menu kontekstowym pulpitu „zaawansowane” wersja systemu ma odpowiednią pozycję, wywołując okno:

Starter I to nie jest! Gadżety można tylko wybrać i zmienić rozdzielczość ekranu. Aby skonfigurować, na przykład, dźwięki, dekoracji okna, lub po prostu ekran powitalny będzie musiał skorzystać z wyszukiwania poprzez menu „Start” lub Panelu sterowania. Na przykład, aby zmienić wygląd dźwięku systemu, wprowadź ciąg wyszukiwania „dźwięki” (bez cudzysłowów):

Podobnie można zrobić dla innych brakujących elementów menu. Lista słów kluczowych dla wyszukiwania mogą być:

 • Ekran - aby połączyć właściwości ekranu zarządzanie aplet i dekoracji okiennych;
 • Odkrycie - aby wywołać ekran wyboru aplet

Istnieje alternatywa - można ręcznie utworzyć brakujące elementy w menu kontekstowym pulpitu. Dodaj do opcji, które są obecne w starszych wydaniach”» Windows w panelu personalizacji.

Przygotowałem REG-plik, który zostanie dodany do elementów menu kontekstowego systemu:

Program Starter_Wallpaper_Changer.exe umieścić w folderze C: Program Files \ \ Starter Wallpaper Changer lub edytować plik rejestru, a następnie zaimportować je i uzyskać coś takiego:

Nie uważam tej straty i duże, jednakże brak funkcji może być łatwo kompensowane WinFlip użytkową:

Czytaj więcej:   SERWERY ip STALKER Clear Sky

Program obsługuje języka rosyjskiego i jest bezpłatny.
Pobierz Windows Flip 3D

Gry mogą ponastavit na smak i kolor, jest niewielki ubytek Windows 7 Starter. Na zrzutach ekranu, ponieważ istnieje duża liczba programów. Wolę używać tej aplikacji przeznaczenia XnView. Jest to świetny darmowy smotrelka pliki obrazów w niej wiele różnych funkcji i usuwanie zrzutów ekranu, w tym:

Jak to ma miejsce z „nożyce”, naklejki użytkowe mają również wiele podobieństw. Doskonałym substytutem jest aplikacja DeskStickers. Bardzo funkcjonalny i darmowy rosyjski język włączone.

Pobierz DeskStickers (Zwróć uwagę na projektowaniu miejscu).

Jeśli potrzebujesz Media Center, patrzeć w kierunku aplikacji Media Portal. To jest całkowicie bezpłatne, a ponadto open source, a przynajmniej ładna i funkcjonalna niż oryginał:

Aplikacja obsługuje skórek i wtyczek, które rozszerzają jego funkcjonalność, umożliwia zdalne sterowanie za pomocą komputera.
Pobierz medialny Portal

Znaleźć zastępstwo dla tego programu również nie jest trudne. Można użyć Movie Maker pakietu Windows Live, i zapisz wynik na dysku (jeśli urządzenie ma palnik) za pomocą użytecznego Utils Disk Studio.

Jeśli chcesz coś z listy pozostałej przybraniem funkcje Windows 7 Starter Edition, będzie musiał pomyśleć o zakupie bardziej funkcjonalną wersję Windows 7. Przy okazji, należy pamiętać - typ połączenia Ad-hoc w systemie Windows 7 Starter działa, mimo deklarowanego braku wsparcia.

Tak więc, nawet jeśli masz Windows 7 Starter, jest w twojej mocy, aby poprawić jego funkcjonalność i możliwości do poziomu bardziej „Senior” wydaniach, choć nie całkowicie, ale jednak. Kilka prostych kroków - i system będzie o wiele bardziej przyjemne w użyciu.

Jak dodać ikonę „Mój komputer” na pulpicie systemu Windows wszystkie wersje

Nawyki w życiu człowieka są ważne. Na przykład, w pracy na komputerze, wielu są przyzwyczajeni do folderu „Mój komputer” na pulpicie. Jednak domyślnie po zainstalowaniu systemu Windows nie wydaje się tam. A nawet dodać Mój komputer na pulpicie systemu Windows nie jest trudne, wiele osób nie dostać to zrobić raz, ze względu na dużą liczbę ustawień systemowych, z których zbiór może się znacznie różnić od od wersji systemu operacyjnego. Dla tych użytkowników, a ten artykuł jest przeznaczony, w którym przyjrzymy się, jak dodać „Mój komputer” na pulpicie Windows wszystkich obecnie dostępnych wersji systemu.

Jak dodać „Mój komputer” na pulpicie w systemie Windows 7 lub 8

Dla wersji systemu Windows 7: Professional, Enterprise i Ultimate, a także sposób w systemie Windows 8, aby dodać skrót „Mój komputer” na pulpicie jest identyczna:

 • wolne miejsce na pulpicie, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Personalizacja”:
 • Po lewej stronie okna, które zostanie otwarte, kliknij przycisk „Zmień ikony pulpitu”:
 • otworzy odpowiednie okno, gdzie w dziale „ikony pulpitu” można oznaczyć te ikony, które są potrzebne:
 • Kliknij przycisk „OK” i zobaczyć wynik.

Jak dodać „Mój komputer” na pulpicie w systemie Windows 7 Home Basic, Premium oraz Starter

Powyższa metoda nie działa w początkowej wersji systemu Windows 7, a oni po prostu nie mają pozycji „Personalizacja”. Jednak, aby dodać „Mój komputer” na pulpicie w Windows 7 Home Basic, Premium i rozrusznik nie jest też trudne:

 • Kliknij menu "Start";
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na pozycji „Computer”, a następnie kliknąć przycisk „Pokaż pulpit”:
 • Etykieta „komputer” pojawi się na pulpicie.

Metoda ta może być stosowana nie tylko w początkowej wersji systemu Windows 7, ale również dla wszystkich innych. To może wydawać się łatwiejszy niż poprzedni, więc używany jest częściej.

Jak dodać „Mój komputer” na pulpicie w systemie Windows 10

W Wndows 10, ze względu na fakt, że system jest bardzo ewoluował, ustawienia pulpitu ikona otwiera się trochę inaczej:

 • kliknij prawym przyciskiem myszy pusty obszar na pulpicie i wybierz „Personalizacja” pozycja:
 • w oknie ustawień, przejdź do pozbawionych „Tematy” i wybierz „Ustawienia pulpitu ikona”:
 • otwiera te same ustawienia okna ikony jak w innych wersjach systemu Windows, gdzie w sekcji „ikony pulpitu”, wybierz te, które są potrzebne:
 • Kliknij OK i sprawdź wynik.

Teraz, gdy wiesz jak jak dodać „Mój komputer” na pulpicie Windows. Jak widać, nic skomplikowanego. Wystarczy kilka kliknięć. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci.

Jak wyświetlić ikonę Komputer / mojego komputera i sieci / miejsca sieciowe na pulpicie w Windows XP / Windows 7 / Windows 8

etykieta komputer (angielski skrót.) - plik, który służy jako wskaźnik do obiektu, programu lub polecenia. Innymi słowy, za pomocą etykiet nie jest konieczne, aby wyszukać plik / program, który będzie go uruchomić, wystarczy kliknąć na skrót na pulpicie i pliku / programu, który zostanie uruchomiony. Są to skróty, które początkowo obecny w systemie jest Windows- Komputer / Mój komputer sieciowy / miejsca sieciowe i handlowe . Domyślnie podczas instalacji systemu na etykiecie tylko na pulpicie Koszyka konieczne wycofanie pozostałe etykiety na pulpicie ręcznie, zostanie to omówione w tym artykule.

Jak wyświetlić skrót Mój komputer i Moje miejsca sieciowe na pulpicie w Windows XP.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pustym obszarze pulpitu, menu skrótów, wybierz „ Właściwości ”.

W oknie, które zostanie otwarte okno Właściwości , przejdź do zakładki „ Pulpit ” i kliknij przycisk „ Dostosuj pulpit ”.

W elementów pulpitu w Ikony pulpitu zaznacz pole, w którym jesteśmy zainteresowani etykiety (lub usunąć, jeśli chcesz usunąć etykietę). Kliknij przycisk " OK ".

Po tym masz na pulpicie, można zobaczyć wszystkie skróty zaznaczyć.

Jak wyświetlić skrót Mój komputer i Moje miejsca sieciowe na pulpicie w Windows 7 Professional / Professional, Enterprise, Ultimate / Enterprise / Max / Windows 8.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pustym obszarze pulpitu, menu podręcznego wybierz „ Personalizacja ”.

W oknie, które zostanie otwarte, wybierz Personalizacja „ ikony pulpitu Change ”.

W Opcje ikony pulpitu w ikony pulpitu , wybierz etykiety interesujące nas i umieścić kleszcza przed nimi (lub usuń zaznaczenie, aby usunąć skróty z pulpitu). Kliknij przycisk " OK ".

Po tej procedury rabchem na stole nie będzie zmian zgodnie z ustawieniami.

Jak wyświetlić skrót Mój komputer i Moje miejsca sieciowe na pulpicie w systemie Windows 7 Home Basic / Home Basic, Home Premium / Home Premium Starter / elementarnych.

Wersje systemu Windows 7 Home „przycisk Personalizacja ” Niestety nie. a powyższa metoda nie pomaga.

W celu dostosowania skrót na komputerze należy kliknąć „ Uruchom ”, kliknij prawym przyciskiem myszy na „ Komputer ” i wybierz „ Pokaż pulpit ”.

Po tym procedura nie jest skomplikowana etykieta komputer na pulpicie pojawi.

W celu mapowania połączenia sieciowego na pulpicie, naciśnij „Start” - „Panel sterowania” .

W Panelu sterowania wybierz Widok: Małe ikony , kliknij prawym przyciskiem myszy na Centrum sterowania Centrum sieci i udostępniania , a następnie wybierz „ Utwórz skrót ”.

Po tym pojawi się na pulpicie skrót do połączenia sieciowego.

W celu utworzenia skrótu lub zainstalowany program, należy przejść do „ Start- Wszystkie Programy ” wybrać żądany program, naciśnij prawy przycisk myszy, aby wybrać „ wysyłaniu Aby Pulpit (utwórz skrót) .”

Mam wielką nadzieję, że poprzez ten artykuł, można dokonać koniecznych skrótów i będą spędzać mniej czasu, aby uruchomić żądane aplikacje.

Windows 7 Starter - jak zmienić tapetę. Instrukcja napełniania funkcje systemowe wymontowane

Windows 7 Starter - jest ograniczona wersja z rodziny Windows 7. Jest przeznaczony do dostarczania krajom rozwijającym się nowych komputerów, a także do pracy w nowoczesnej generacji netbooków. Jeśli - właściciel komputera z systemem operacyjnym, prawdopodobnie okaże się, że to jest, że tak powiem, nie wszyscy mogą.

Konkretnie, to brakuje:

 • Interfejs Windows Aero i szkło (przejrzystość)
 • Aero Peek (logiczne, ponieważ nie ma Aero Glass, bez okna podglądu i podgląd na pasku zadań)
 • Aero Shake (zminimalizować okno, potrząsając jego obecna w lewo i prawo nie będzie działać)
 • Zmienić tapetę i menu personalizacji
 • Windows Flip 3D - karuzela okien Win + Tab nie jest zbyt
 • Szybkie przełączanie między użytkownikami
 • System plików z obsługą szyfrowania (EFS)
 • Игры Internet backgammon, Warcaby, Internet Internet pik, Mahjong Titans
 • „Scissors” dla screeny
 • Uwagi «Karteczki»
 • Windows Media Center
 • Windows DVD Maker
 • Tworzenie grupy domowej
 • Windows Mobility Center

I jeszcze wiele możliwości.

Interfejs Windows Aero i szkło

Tak więc, jeśli mamy Windows 7 Starter, najprawdopodobniej mamy netbook lub laptop jest bardzo tani. Niektóre z tych maszyn są dobrze przystosowane do użytku Aero, niektóre - nie. Osobiście nie zalecają korzystania z tego interfejsu na urządzeniu przenośnym - czemu zasobów zużytych na to, czy oprócz estetycznej przyjemności, nie dostaniesz nic więcej? Jednakże, jeśli nie zgadzają się ze mną, pomoże rozwiązać problem zastosowania True Transparency . To pozwala emulować Aero w systemie Windows XP, Windows Vista Basic, i, oczywiście, na 7 Starter / Basic. Program obsługuje języka rosyjskiego, kilka tematy są już zawarte w dystrybucji, a Internet istnieje wiele innych. Ponadto, oprócz ładnym wyglądzie, program realizuje również funkcje Aero Snap i Aero Shake! Przykłady wyglądu:

Jednak pasek zadań nie można zmienić, to pozostanie taka sama.

Istnieje możliwość korzystania z aplikacji Stardock MyColors - darmowa wersja znanego narzędzia WindowsBlinds. Spowoduje to zmianę i paska zadań i okien. Dzięki zainstalowaniu go, dostaniesz tu jest taki interfejs:

Zmienić tapetę i menu personalizacji

Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem zmienić tapetę pulpitu, spojrzeć na ten sam obraz logo Windows smutny prędzej czy później znudzi, i zastąpienie go systemem Windows 7 Starter zwykłych środków po prostu niemożliwe. W tym przypadku, przyjdziemy z pomocą malutkiej użyteczności Starter Wallpaper Changer . Z bardzo prostego interfejsu, radzi sobie z jego pracy - wybierz zdjęcie, zakończyliśmy sesję ponownie wprowadzone - voila:

Czytaj więcej:   porozumieniu z programami komputerowymi

Pobierz Starter Wallpaper Changer

Z menu personalizacji jest nieco bardziej skomplikowana. W menu kontekstowym pulpitu „zaawansowane” wersja systemu ma odpowiednią pozycję, okno dzwoniącego jest:

Starter I to nie jest! Gadżety można tylko wybrać i zmienić rozdzielczość ekranu. Aby skonfigurować, na przykład, dźwięki, dekoracji okna, lub po prostu ekran powitalny będzie miał „dużo kija”. będziemy naprawić teraz.

Nie jest tajemnicą, że w menu kontekstowym pulpitu, można dodać własne elementy, aplikacji lub coś innego. Dodamy do opcji, które są obecne w starszych wydaniach”» Windows w panelu personalizacji

Przygotowałem REG-plik, który zostanie dodany do elementów menu kontekstowego systemu:

System Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ ekranu]
@ = »Заставка»
«położenia» = »dolny»
«Ikona» = »% KatalogGłównySystemu% \\ System32 \\ display.dll -1»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ Wygaszacz \ Command]
@ = »rundll32.exe shell32.dll, Control_RunDLL Desk.cpl, wygaszacz ekranu, wygaszacz ekranu @»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ shell \ Sounds]
@ = »Звуки»
«» Position = »Dolny»
«Ikona» = »mmsys.cpl»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ Sounds \ Shell \ Command]
@ = »rundll32.exe C: \\ \\ system32 \\ Okna shell32.dll, Control_RunDLL
C: \\ \\ System32 systemu Windows \\ mmsys.cpl, 2" [HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ Wallpaper]
@ = »Обои»
«Ikona» = »% SystemRoot% \\ system32 \\ display.dll -1»
«Stanowisko» = »Dolny»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ shell \ Wallpaper \ command]
@ = »\» C: \\ Program Files \\ Starter Wallpaper Changer \\ Starter_Wallpaper_Changer.exe \ »»

Jeśli występują problemy z dźwiękiem, a następnie spróbuj tej wersji pliku rejestru

System Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ ekranu]
@ = »Заставка»
«położenia» = »dolny»
«Ikona» = »% KatalogGłównySystemu% \\ System32 \\ display.dll -1»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ Wygaszacz \ Command]
@ = »rundll32.exe shell32.dll, Control_RunDLL Desk.cpl, wygaszacz ekranu, wygaszacz ekranu @»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ shell \ Sounds]
@ = »Звуки»
«» Position = »Dolny»
«Ikona» = »mmsys.cpl»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ Sounds \ Command]
@ = »rundll32.exe shell32.dll, Control_RunDLL mmsys.cpl, 2"

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ Shell \ Wallpaper]
@ = »Обои»
«Ikona» = »% SystemRoot% \\ system32 \\ display.dll -1»
«Stanowisko» = »Dolny»

[HKEY_CLASSES_ROOT \ DesktopBackground \ shell \ Wallpaper \ command]
@ = »\» C: \\ Program Files \\ Starter Wallpaper Changer \\ Starter_Wallpaper_Changer.exe \ »»

Umieść program Starter_Wallpaper_Changer.exe w folderze C: \ Program Files \ Starter Wallpaper Changer lub edytować plik rejestru, aby uruchomić rozszerzenie pliku reg.

W rzeczywistości, to po prostu rozszerza menu kontekstowe pulpitu i dodaje aplet panelu sterowania. Okazuje się coś takiego:

Windows Flip 3D

Nie uważam tej straty i duże, jednakże brak funkcji może być łatwo kompensowane użytkową WinFlip :

Program obsługuje języka rosyjskiego i jest bezpłatny

Gry i „Scissors”

Gry mogą ponastavit na smak i kolor, jest niewielki ubytek Windows 7 Starter. Na zrzutach ekranu, ponieważ istnieje duża liczba programów. Wolę używać tej aplikacji przeznaczenia XnView, już napisano o nim. Jest to świetny darmowy smotrelka pliki obrazów w niej wiele różnych funkcji i usuwanie zrzutów ekranu, w tym:

Uwagi «Karteczki»

Jak to ma miejsce z „nożyce”, naklejki użytkowe mają również wiele podobieństw. Doskonałym substytutem jest aplikacja DeskStickers. Bardzo funkcjonalny i darmowy rosyjski język włączone.

Pobierz DeskStickers. Należy zwrócić uwagę na konstrukcję serwisu

Windows Media Center

Jeśli potrzebujesz Media Center, patrzeć w kierunku aplikacji Media Portal. To jest całkowicie bezpłatne, a ponadto open source, a przynajmniej ładna i funkcjonalna niż oryginał:Aplikacja obsługuje skórek i wtyczek, które rozszerzają jego funkcjonalność, umożliwia zdalne sterowanie za pomocą komputera.

Windows DVD Maker

Znaleźć zastępstwo dla tego programu również nie jest trudne. Można użyć Movie Maker pakietu Windows Live, i zapisz wynik na dysku (jeśli urządzenie ma palnik) używając Przydatne Utils Disk Studio (zob. ocena programu)

Jeśli chcesz coś z listy pozostałej przybraniem funkcje Windows 7 Starter Edition, będzie musiał pomyśleć o zakupie bardziej funkcjonalną wersję Windows 7. Przy okazji, Windows typ połączenia Ad-hoc 7 Starter działa, mimo braku wsparcia dla zastrzeżony

Tak więc, nawet jeśli masz Windows 7 Starter, jest w twojej mocy, aby poprawić jego funkcjonalność i możliwości do poziomu bardziej „Senior” wydaniach, choć nie całkowicie, ale jednak. Kilka prostych kroków - i system będzie o wiele bardziej przyjemne w użyciu.

IT Pro oraz na tematy aytishnye

Mój komputer ikona na pulpicie Windows 7 Home Basic

Przypadkowo wpadł mi w ręce nowego laptopa, który miał być doprowadzone do stanu operacyjnego. Usuń niepotrzebne i dostarczyć odpowiedniego oprogramowania, należy ustawić żądane pola wyboru w ustawieniach itp Nic skomplikowanego, działania te przyniosły automatyzm. Ale w pewnym momencie musiałem zostać dłużej, bo nie było jak zwykle. Połów był taki, że jak dodać ikony Mój komputer, Panel sterowania, Sieć i folder użytkownika na pulpicie w Windows 7. Najprostszym sposobem jest kliknięcie na pulpicie, kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót mogę wybrać ostatnią pozycję Personalizacja i przejdź do menu Change ikony pulpitu . Ku mojemu przerażeniu niespodzianka poz Personalizacja w menu kontekstowym nie było!

Uruchomił komputer stacjonarny z systemem Windows 7 i rozpoczęła menu skrótów na pulpicie. Po przejściu Gadgets Personalizuj. Ponownie otwarty na laptopie, nie ma żądanego elementu. Co się stało?

Okazało się, że cała sprawa w brzmieniu Windows 7 na laptopie z systemem Windows 7 Home Basic (Home Basic), a PC Windows 7 Professional.

Dlaczego Microsoft wyciąć tej opcji pozostaje tajemnicą. edycja Windows 7 Home Premium - Personalizacja obecny.

W jaki sposób można dodawać ikony na pulpicie w Windows 7 Home Basic (Home Basic)?

1. Dodaj ikonę komputer

Otwórz menu Start - przesuń kursor na ikonę Komputer - kliknij prawym przyciskiem myszy - w menu kontekstowego wybierz wyświetlane na pulpicie.

2. Dodaj folder użytkownika

Otwórz menu Start - Najedź na ikonę z nazwą użytkownika - prawy przycisk myszy - menu kontekstowego wybrać pozycję wyświetlaną na pulpicie.

3. Dodać Panel sterowania na tej samej zasadzie

Otwórz menu Start - przesuń kursor na ikonę Panelu Sterowania - kliknij prawym przyciskiem myszy - w menu kontekstowego wybierz wyświetlane na pulpicie.

4. Aby dodać sieć, trzeba uruchomić z menu, aby przeciągnąć ikonę w internecie stacjonarnym. Jeśli nie ma ikony sieciowe na pulpicie, a następnie trzeba dodać do ustawień menu Start.

Wystarczy aktywować ikony, można za pośrednictwem rejestru:

Plik gotowy do włączenia ikon na pulpicie. Pobierz, uruchom jako administrator

Znaleziony błąd w tekście? Proszę zaznaczyć go, a następnie naciśnij Ctrl + Enter! Dziękuję!

Chcesz podziękować autor tej notatki? Można to zrobić!

Personalizacja - ważnym elementem pracy z komputerami. Gdzie jest to bardziej wygodne, gdy wszystko rozplanowane „na miejscu”, jak to jest konieczne do właściciela. Niestety, Windows 7 Home Basic ma takiej funkcji. A czasami konieczne jest powiesić etykiet systemowych lub banalne je zmienić. Jednak taka personalizacja pulpitu jest możliwe, jeśli trochę kopać głębiej do systemu.

Niestety, nie zagłębiając się w ikonę Ustawienia systemowe na pulpicie nie stanie. Ale jeśli spojrzeć trochę, to zrobić w Windows 7 na kilka sposobów:

 • W przypadku stosunkowo prostych skrótów i trochę - można przesunąć mysz z menu „Start” niezbędnych programów.
 • Wybór etykietę, kliknij na nim prawym przyciskiem, a następnie - kliknij „Pokaż pulpit”. Opcja wystarczająco długo, biorąc pod uwagę, że ikona może być bardzo potrzebne.
 • Znajdź okno z standardowych ikon, a następnie wydobyć żądane etykiety już z niego.

Co ciekawe jest to trzecia metoda, ponieważ może być wykonywane nawet przez różnych metod.

Przede wszystkim, należy otworzyć okno wiersza poleceń skrótu + R. Gdy pojawi się nowe okno, należy wpisać następujące polecenie: control.exe Desk.cpl, www, 0. A następnie kliknij „Run”.

Aby znaleźć „Get”, która kryje się za pomocą przycisku „Start”, wymagana funkcja musi być wpisana do następnej linii, bardzo długim i krętym nazwą, która została wydobyta z raportu: „pokazać lub ukryć ikony na pulpicie” Oczywiście, bez cudzysłowów.

Nawiasem mówiąc, w Panelu sterowania, też ma podobną funkcję. Wystarczy otworzyć wyszukiwania, które znajduje się w prawym górnym rogu w postaci niepozornej linii, a następnie wprowadzić go w słowie „ikona”. Po tym Windows 7 daje użytkownikowi żądane okno.

Po wszelkie działania wykonywane natychmiast pojawi się okno, w którym wyświetlane są kilka standardowych skrótów systemu Windows 7. Aby je, a wręcz przeciwnie ich nazwiska umieścić kleszcza w górnej części ekranu. A jeśli niektóre z nich nie trzeba - odpowiedni znacznik wyboru jest usuwany.

Kiedy okno jest otwarte i dostępne dla ustalania same ikony. Na przykład, można zmienić ich wygląd, które będą wprowadzone na ekranie pulpitu. To wystarczy, aby wybrać ikonę, którą chcesz zmienić, a następnie kliknij na przycisk „Zmień ikonę” i kliknij na nim nowy wygląd. I aby anulować zmianę w formie, znajduje się przycisk obok „Normalne ikona”, która zwraca się do niego oryginalny wygląd.

Ponadto, aby zmienić domyślne ikony można również skonfigurować skróty na pulpicie jako całości. Oznacza to, że zmiany ich rozmiaru. Aby to zrobić, istnieją dwa sposoby działania:

 • Standardowe rozmiary na pulpicie.
 • Fit „dla siebie”.

Brzmi groźnie, ale w Windows 7 to ustawienie jest prosty do skandaliczne. W pierwszym przypadku konieczne jest, aby kliknąć na pustej przestrzeni, kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz sekcję „Widok”.

Jako że jesteśmy zainteresowani w menu rozwijanym pierwsze trzy linie, które są odpowiedzialne za wielkość. Poniżej możesz także zmienić swoją pozycję, to znaczy założyć obecność siatki i wyrównanie.

(Wizyty 7 440 razy, 19 razy dzisiaj)

Jak zmienić rozmiar ikon na pulpicie w Windows 7

W tym artykule omówię jak zmienić rozmiar ikon na pulpicie w systemie Windows 7. W szczególności, procedura ta pomaga przy pulpicie bałagan wielu etykiet. Jeśli zmniejszyć rozmiar ikon na pulpicie, zrobić miejsce na nowe. Powiększyć samo może być konieczne dla osób z minus wizji lub tych, którzy muszą pracować siedząc w stosunkowo dużej odległości od komputera. W każdym przypadku przydatna rzecz.

Zwiększenie lub zmniejszenie skrótów na pulpicie

Jeśli nie jesteś zadowolony ze standardowego rozmiaru ikon, zalecenia pokaże Ci, jak zmienić rozmiar ikon na pulpicie Windows 7 i 8. W przypadku zmiany rozdzielczości ikon monitora stają się niewygodne percepcja wzrokowa, więc w zasadzie powinna być zmniejszona lub zwiększona.

Zaletą małych ikon że wiele z nich może zmieścić się na obszarze roboczym. Duże ikony są wygodne, że są one bardziej czytelne. Każdy wybiera etykietę rozmiar, który mu potrzebne.

W artykule opisano sposoby wybierania zaprogramowanej wielkości ikon na pulpicie, zestaw niestandardowych rozmiarach, ze stopniowym wzrostem lub spadkiem etykiet naraz.

1. Jest to najprostszy sposób, aby zwiększyć lub zmniejszyć oknom pracującym 7 skrótów na pulpicie i 8. W tym celu podjąć wszystkie okna i włączyć do pulpitu, wybierz, klikając lewym przyciskiem myszy jedną ikonę. Następnie na klawiaturze należy przytrzymać lewy Ctrl i obróć kółko myszy od siebie (w górę), aby zwiększyć, a do siebie (dół), aby zmniejszyć ikony. Pamiętaj, że przeskalowane do pewnej granicy.

Czytaj więcej:   Jak dodać obiekty do serwera SAMP

2. Sposób wykorzystuje 3 różnych standardowych rozmiarach. Tak, kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie przestrzeni (gdzie nie ma żadnych skrótów) i menu kursora, zaznaczyć „wyglądać”. Otworzy listę uzupełniającą, która aktualnie jest wybrany przydzielony rozmiar, wybierz jeden z nich:

Po zaznaczeniu lewy przycisk myszy, od razu zobaczyć, jak zmienić rozmiar ikon na pulpicie Windows 7 i 8.

W przypadku dwóch poprzednich metod, mamy zwiększone lub zmniejszone ikony, po czym metoda ta, oprócz wielkości zmiany jest również utworzenie wizualnie i styl etykiet nazwa czcionki.

Aby zmienić rozmiar czcionki i trzeba otworzyć dodatkowe okno ustawień wizualnych. Poszczególne edycje Windows 7, to otwiera się na różne sposoby.

1. W wersji Windows 7 Starter, Home Basic, kliknij "Start" -> "Panel sterowania", a następnie szukać "monitor".

W tym oknie, w menu po lewej stronie, kliknij na link „zmienić schemat kolorów”. Następnie kliknij „inne”.

2. W systemie Windows 7 Ultimate, kliknij w pustym miejscu w prawo w pulpicie, a następnie kliknij ostatni element „personalizacja”. W dolnej części nowego okna, kliknij link „kolor okna.”

Opcje zmienić kolor paska zadań i okien, kliknij parametrów projektowych (zdjęcie poniżej).

W oknie „Kolor i wygląd okien” w „punkcie” pola, wybierz „ikonę” linii z listy rozwijanej. Prawo linii w polu „Size”, określić ilość skrótów.

Linia poniżej, aby wybrać czcionkę do własnych upodobań, a także dostosować wymiar tego, tłuszczu lub kursywy.

Uwaga: po zmianie czcionki w Widows 7, będzie również zmienić czcionkę wszystkich interfejsów.

Kliknij przycisk „Zastosuj” i zobaczyć wynik. Jeśli wszystko ułożone, kliknij «OK».

Zmienić rozmiar ikon na pulpicie w Windows 7 i 8 będą mogli przez kilka sekund, ustaw zwyczaju lub wartości standardowej. Jeśli spędzić trochę więcej czasu, możemy i do nazw skrótów związać eleganckich czcionek.

Czasami istnieje potrzeba, aby urozmaicić pulpicie, zmienić ikonę folderu, programy, lub dokonać ikony przejrzyste, zmieniać ich rozmiar. Sprawiają, że proste.

Pobierz nowe ikony w Internecie, wykorzystując standardowe ikony Windows lub uczynić je z obrazka:

1. Jak zmienić ikony w Windows 7:

Przesuń kursor do folderu, w którym chcesz zmienić ikonę prawym przyciskiem myszy.

Dalsze właściwości - Ustawienia - Zmień ikonę. Wybierz z kolekcji ikonę Windows, a następnie kliknij przycisk OK i ponownie OK. Ikona zmieniło.

Aby zmienić ikonę w programie zamiast ustawienie, wybierz etykiet, te same czynności.

Jeśli chcesz umieścić swoją ikonę, klikając Zmień ikonę, kliknij przycisk Przeglądaj i przejdź do ikony komputera (ico niekoniecznie formacie) - Open - OK - OK:

2. Jak zmienić ikony w systemie Windows XP:

Przesuń kursor do żądanego folderu lub programu na pulpicie, kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz Właściwości, przejdź do menu Ustawienia, kliknij przycisk Zmień ikonę, wybierz standardową ikonę lub podpisać - Przeglądaj, zlokalizuj obraz na komputerze, kliknij dwukrotnie przycisk OK.

Zmiana ikon w systemie Windows XP za pomocą obrazów ico format.

Aby zastąpić skrót od programu w oknie Właściwości, wybierz LABEL, a następnie te same etapy:

3. Jak zmienić ikony w systemie Windows Vista:

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę, a następnie wybierz Właściwości - przejdź do Ustawienia - kliknij ikonę zmieni. Wybierz standardową ikonę (lub kliknij przycisk Przeglądaj, otworzyć zdjęcie) i dwukrotnie kliknij OK.

W systemie Windows Vista ikon wolno używać do zdjęć z rozszerzeniem PNG i ICO.

Zmiana ikony na MacOS jest dość prosta.

4. W jaki sposób mogę zmienić rozmiar okna ikony.

W dowolnej części pulpitu prawym przyciskiem myszy - typ - wybierz rozmiar ikon:

W każdej części pulpit prawym przyciskiem myszy, przejdź do właściwości - wybierz Zaawansowane.

W nim znajduje się rysunek, aby ustawić żądany rozmiar ikony, a następnie dwukrotnie kliknij przycisk OK:

5. Jak zrobić ikony przejrzyste:

1) Ustaw wyświetlanie ukrytych plików i folderów na pulpicie:

Start - Panel sterowania - Opcje folderów - - Wygląd Widok - ukryte pliki i foldery - znak „Pokaż ukryte pliki i foldery”:

2) Folder lub plik, który chcesz zrobić przezroczysty skonfigurować ukryty:

Kliknij prawym przyciskiem myszy folder i przejdź do Właściwości. Następny GENERAL. Znajdź atrybutów tick „Ukryj”. Kliknij przycisk OK:

I foldery na pulpicie przejrzysty.

1) Ustaw wyświetlanie ukrytych plików i folderów na pulpicie:

Start - Ustawienia - Panel sterowania - Wygląd i kompozycje - Folder Options - Widok - ukryte pliki i foldery - Pokaż ukryte pliki i foldery - OK:

2) Utwórz folder lub plik ukryty:

Kliknij prawym przyciskiem myszy folderu - Właściwości - Ogólny - kleszcz Hide - OK:

Wynik był przejrzysty ikona

Zapisać przydatnych porad:

Co ty nie musiał wymyślać użytkowników komputerów biednych w walce z twórcami systemu operacyjnego Windows! Wczoraj nierówna walka musiała mnie walczyć. A pytanie było najłatwiejsze - wersja domu z siódemki, aby znaleźć sposób, aby wyświetlić standardowe ikony na pulpicie (lub ukryć te ikony). Paradoks polega na tym, że wersja Home Basic funkcje personalizacji nie są dostępne! Jej brak po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pulpicie lub w Panelu sterowania, to jest dziwne, prawda?

Można oczywiście po prostu przeciągnij i upuść ikony z menu Start na pulpicie. Ale! To nie będzie miało standardowe ikony pulpitu i ich etykiety.

Opcja pierwsza: kliknąć na linii do żądanej ikony z menu Start, wybierając „Pokaż pulpit”

Jeśli, na przykład, nie wyświetla się ikona „Sieć” Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na przycisk Start i wybierz „Właściwości” na karcie menu w oknie dialogowym „Start” kliknij „Dostosuj”.

Tutaj kleszcz (kontrola) w polu wyboru obok pozycji „Sieci” i upewnij się, kliknij przycisk OK.

Jednak nadal chcesz znaleźć znajomy ból okna ze standardowymi ikonami. Męka przez Internet, kręcąc się panel sterowania i Windows Help zakończone długo oczekiwany odkrycie - szycie Pomoc „Pokazywanie lub ukrywanie ikon na pulpicie Windows 7 podstawowych.” Ale nie dlatego, że za każdym razem, aby uruchomić w FAQ i pamiętaj, jaki tekst wpisywać! Okazało się, ukryte przed nami, można znaleźć funkcję bezpośrednio z paska wyszukiwania w menu Start, po prostu trzeba wiedzieć, co bukovki pisać. Więc ...

Opcja druga: kliknij myszką w polu wyszukiwania menu Start i wpisz „Display” słowo, wynik emisji:

naciśnij lewy przycisk myszy, gdy w górnym wierszu i ciesz się! Można dostać się do dolnej części okna za pomocą panelu sterowania, wpisując słowo „ikona” w wyszukiwaniu (prawy górny róg).

Trzeci sposób (ale nie ostatni): naciśnij kombinację klawiszy Win + R (otwiera okno „Uruchom”), wprowadzamy control.exe Desk.cpl, www, 0 i kliknij OK.

A oto one, długo oczekiwany ikon na pulpicie!

Teraz ustawić żądaną wyświetlanie ikon na pulpicie, ukryć lub zmienić swój wygląd, więc ktoś, że trzeba przede wszystkim, że zostały one znalezione.

ikon na pulpicie Windows 7, ikony pulpitu wyświetlacz

Jak wyświetlić ikonę Komputer / mojego komputera i sieci / miejsca sieciowe na pulpicie w Windows XP / Windows 7 / Windows 8

etykieta komputer (angielski skrót.) - plik, który służy jako wskaźnik do obiektu, programu lub polecenia. Innymi słowy, za pomocą etykiet nie jest konieczne, aby wyszukać plik / program, który będzie go uruchomić, wystarczy kliknąć na skrót na pulpicie i pliku / programu, który zostanie uruchomiony. Są to skróty, które początkowo obecny w systemie jest Windows- Komputer / Mój komputer sieciowy / miejsca sieciowe i handlowe . Domyślnie podczas instalacji systemu na etykiecie tylko na pulpicie Koszyka konieczne wycofanie pozostałe etykiety na pulpicie ręcznie, zostanie to omówione w tym artykule.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pustym obszarze pulpitu, menu skrótów, wybierz „ Właściwości” .

W oknie, które zostanie otwarte okno Właściwości , przejdź do zakładki „ Pulpit ” i kliknij przycisk „ Dostosuj pulpit ”.

W pulpitu przedmioty box ikony pulpitu zaznacz pole, w którym jesteśmy zainteresowani etykiety (lub usunąć, jeśli chcesz usunąć etykietę). Kliknij przycisk " OK ".

Po tym masz na pulpicie, można zobaczyć wszystkie skróty zaznaczyć.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pustym obszarze pulpitu, menu podręcznego wybierz „ Personalizacja ”.

W oknie, które zostanie otwarte, wybierz Personalizacja „ ikony pulpitu Change ”.

W Opcje ikony pulpitu w ikon na pulpicie wybrać nasz ulubiony etykietę i umieścić kleszcza przed nimi (lub usuń zaznaczenie, aby usunąć skróty z pulpitu). Kliknij przycisk " OK ".

Po tej procedury rabchem na stole nie będzie zmian zgodnie z ustawieniami.

Wersje systemu Windows 7 Home „przycisk Personalizacja ” Niestety nie. a powyższa metoda nie pomaga.
W celu dostosowania skrót na komputerze należy kliknąć „ Uruchom ”, kliknij prawym przyciskiem myszy na „ Komputer ” i wybierz „ Pokaż pulpit ”.

Po tym procedura nie jest skomplikowana etykieta komputer na pulpicie pojawi.
W celu mapowania połączenia sieciowego na pulpicie, naciśnij przycisk „ Start” - „Panel sterowania ”.

W Panelu sterowania wybierz Widok: Małe ikony , kliknij prawym przyciskiem myszy na Centrum sterowania Centrum sieci i udostępniania , a następnie wybierz „ Utwórz skrót ”.

Po tym pojawi się na pulpicie skrót do połączenia sieciowego.

W celu utworzenia skrótu lub zainstalowany program, należy przejść do „ Start- Wszystkie Programy ” wybrać żądany program, naciśnij prawy przycisk myszy, aby wybrać „ wysyłaniu Aby Pulpit (utwórz skrót) .”

Mam wielką nadzieję, że poprzez ten artykuł, można dokonać koniecznych skrótów i będą spędzać mniej czasu, aby uruchomić żądane aplikacje.

Stosuje się materiały papierowe:

http://mdex-nn.ru/page/ogranicheniya-windows-7-starter-i-home.html

http://asmircomp.ru/oswindows/windows-7-home-basic.html

http://www.oszone.net/11606/Windows_7_Starter_how_to_extend

http://geekkies.in.ua/windows/kak-dobavit-moy-komputer-na-rabochiy-stol-windows.html

http://pk-help.com/workstation/shortcut-windows7-windowsxp/

http://www.windxp.com.ru/win7/articles32.htm

http://did5.ru/it/windows/znachok-moj-kompyuter-na-rabochem-stole-windows-7-home-basic.html

http://htfi.ru/windows_7/kak_izmenit_znachki_na_rabochem_stole_v_windows_7.html

http://torrent-file.top/publ/vse_stati/kak_vyvesti_znachok_kompjuter_moj_kompjuter_i_set_setevoe_okruzhenie_na_rabochij_stol_v_windows_xp_windows_7_windows_8/1-1-0-26

Pocztowe Odwiedzin: 6

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *