WINDOWS 10 jest włączona lub wyłączona

Jak aktywować system Windows 10?System Windows 10 - najnowsza wersja systemu operacyjnego firmy Microsoft. I wydaje się, że jest opóźnione przez długi czas na komputerach: niektóre nawet powiedzieć, że wszystkie przyszłe aktualizacje będą ją tylko. Tym bardziej pilna staje się aktywacja systemu Windows 10. Bądźmy szczerzy, nie wszystkie są legalne sposoby na tego rodzaju zakupy w sklepie, gdy mają sieci otwarte przestrzenie aktywator systemu Windows 10 .

Poniżej omówię różne metody aktywacji. A także o tym, co zrobić, jeśli nie aktywować system Windows 10.

zawartość

 • 1. Dlaczego aktywacji systemu Windows 10
 • 2. Jak aktywować system Windows 10?
  • 2.1. Aktywacja systemu Windows przez telefon 10
  • 2.2. Jak kupić klucz dla Windows 10
  • 2.3. Jak aktywować system Windows 10 bez klucza
 • 3. Programy dla Windows 10 aktywacją
  • 3.1. KMS Activator systemu Windows 10
  • 3.2. inne aktywatory
 • 4. Co zrobić, jeśli nie aktywować system Windows 10?

1. Dlaczego aktywacji systemu Windows 10

I po co brać sobie głowy jakąś aktywację? Starsze wersje jakoś działało bez niego. Rzeczywiście, w „dziesiątce” w takim trybie jest również przewidziane. Ale zobaczmy, co się stanie, jeśli nie aktywować system Windows 10 i starają się pracować.

Co się stanie, jeśli nie aktywować systemu Windows 10

Co się stanie, jeśli nie aktywować systemu Windows 10

Nieznaczne zmiany kosmetyczne, takie jak upuszczenie tło pulpitu i stale zbliża zgłoszenie do aktywacji można nazwać kwiaty. Brak oficjalnego wsparcia jest również mało prawdopodobne, aby znacznie mylić. Ale niezdolność do prawidłowego skonfigurowania personalizację już sprawia, wiercił się na krześle. Ale najbardziej przykre - to stała, automatyczny restart po kilku godzinach. I kto wie co jeszcze przyjdzie się z inżynierów firmy Microsoft w przyszłych aktualizacjach. Więc pytanie jest lepiej skierowana z aktywacją jak najszybciej.

2. Jak aktywować system Windows 10?

Aby aktywować system operacyjny wymaga użycia licencji cyfrowego lub klucza 25-cyfrowym.

licencja cyfrowa pozwala na aktywację systemu Windows bez wprowadzania klucza. Metoda ta ma zastosowanie w przypadku uaktualniania z wolnej licencji „Siedem” czy „ósemka”, przy zakupie „dziesiątki” w Sklepie Windows, jak również do testowania uczestników Insider podglądu. W tym przypadku system jest aktywowany automatycznie po podłączeniu do Internetu i danych na serwerach Microsoft.

Jeśli kupić klucz dla Windows 10 , podczas instalacji tego klucza należy wprowadzić system na żądanie. Aktywacja odbywa się automatycznie po podłączeniu do sieci World Wide Web. Podobnie, uwierzytelnianie odbywa się za pomocą czystej instalacji.

Ostrzeżenie! Instrukcja klucz wejścia i aktywacja jest wymagana tylko przy pierwszej instalacji konkretnej wersji urządzenia. Serwer Microsoft będzie go pamiętać i będzie automatycznie uruchomić system operacyjny.

2.1. Aktywacja systemu Windows przez telefon 10

Jeśli nie ma połączenia z Internetem lub serwerem Microsoft zbyt załadowany i nie spełniają (to też się dzieje), wywołane aktywację systemu Windows 10 przez telefon . Muszę powiedzieć, że poszukiwanie odpowiedniej pozycji w menu i ustawienia dla więcej niż to zrobić:

 • Prasa Win + R , slui wprowadź 4 i naciśnij Enter.
 • Pojawi się okno z wyborem kraju, podać własną rękę, a następnie kliknij Dalej.
 • Pozostaje zadzwonić pod numer, który przedstawia system i wyraźnie postępuj zgodnie z instrukcjami z poczty głosowej. Lepiej po prostu, aby uzyskać gotowy do nagrywania, co będzie mówione.
 • Następnie wprowadź wynikającej z systemem Windows 10 kod aktywacyjny i kliknij przycisk Aktywacja systemu Windows.

Jak widać, nic skomplikowanego.

2.2. Jak kupić klucz dla Windows 10

Jeśli potrzebny jest klucz produktu dla systemu Windows 10 klucz licencyjny ze starszych wersji systemu operacyjnego, takich jak XP nie działa. Musisz go-to-Date Code 25-znakowy. Oto istnieją sposoby, aby je zdobyć: z pudełkowej OS (jeśli zdecydujesz się iść do sklepu na dysku), wraz z cyfrową kopią systemu operacyjnego (to samo, ale w oficjalnym sklepie internetowym, takie jak witryny sieci Web firmy Microsoft), lub jako część licencji firmowej lub subskrypcji MSDN.

Kluczowym dla Windows 10

Ostatnią z możliwości prawnych - klucz na urządzeniu jest sprzedawana z „dziesiątce” na pokładzie. Jeśli to konieczne, to po prostu trzeba wprowadzić system na żądanie. Szczerze mówiąc, to nie jest najtańsza opcja - chyba że naprawdę potrzebujemy nowego windows-tablet lub smartfon.

2.3. Jak aktywować system Windows 10 bez klucza

A teraz powiem wam jak aktywować windose 10 jeśli nie klucz - czyli stary dobry styl piracki. Należy zauważyć, że w ramach umowy licencyjnej na to, że nie powinien, a także prawnie. Tak postępować na własne ryzyko.

Tak więc, jeśli szukasz sposobu aktywacji systemu Windows 10 bez klucza i bez konieczności zakupu licencji na twardym zarobione pieniądze, to trzeba aktywator . Ich sieć dużo, ale starannie wybrać. Fakt, że oszuści są przystosowane do ukrycia ich pod najbardziej prawdziwe wirusy. Przy próbie użycia tego „aktywator” tylko zainfekować system, może to spowodować utratę danych, aw najgorszym przypadku pochopnie wprowadzić dane karty bankowej i tracą wszystkie swoje oszczędności z nim.

3. Programy dla Windows 10 aktywacją

Dobry program do aktywacji systemu Windows 10 skutecznie ominąć mechanizmy obronne i uczynić OS posłuszny jak pies ręcznie. Dobry program nie będzie można umieścić do reklamowania lub układ hamulcowy. Dobry program - to przede wszystkim KMSAuto netto . Po pierwsze, jest ona stale aktualizowana i poprawiła. Po drugie, to nie rozwiązuje kwestię sposobu aktywacji systemu Windows 10 i bezpłatnie dla wszystkich. Cóż, albo dopóki Microsoft nie nauczymy się go zablokować, a do nowej wersji aktywatorem. Po trzecie, Ratiborus twórca programu jest ru-board.com online jest ogromny temat, który odpowiada na pytania i stawia aktualną wersję ich rozwoju.

3.1. KMS Activator systemu Windows 10

W przypadku systemu Windows 10 KMS aktywator może być uznany najlepszym lekarstwem. Po pierwsze, przez długi czas rozwijany, tak, że doświadczenie autora nie trzyma. Po drugie, jest łatwy dla zwykłych użytkowników. Po trzecie, szybko.

Wystarczy KMSAuto

Z aktywacją Windows 10 KMSAuto Net, najwygodniejszy, moim zdaniem, wersja oprogramowania radzi sobie bez trudu. Zauważ, że dla normalnej pracy może być wymagane .NET Framework (na wielu komputerach, to już tam jest).

Pokaże swoje podstawowe funkcje:

 • to bardzo prosty program nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy do wykorzystania;
 • Istnieją zaawansowane ustawienia dla tych, którzy potrzebują dostrajanie;
 • wolny;
 • sprawdzić aktywację (nagle masz całą pracę, a ty nie wiem);
 • Obsługuje całą gamę systemów Vista do 10;
 • Obsługa serwera OS;
 • Nawiasem mówiąc można aktywować MS Office najnowsze wersje;
 • Wykorzystuje ona zestaw narzędzi ominąć mechanizm aktywacyjny, który automatycznie wybiera optymalne ustawienie domyślne.

I jest wyposażony w instrukcje w kilku językach, w tym rosyjskim. Jest malowany szczegółowo subtelności pracy w różnych trybach i innych zaawansowanych informacji.

Tak, jak z niego korzystać. Oto krok po kroku instrukcje.

1. Po pierwsze, oczywiście, należy pobrać i zainstalować. Jeśli nie chcesz instalować - pobierz przenośną (portable) wersja.

2. Uruchom program z prawami administratora: kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę - wybierz Uruchom jako administrator.

3. W oknie głównym, w którym znajdują się dwa przyciski - Aktywacja i informacje.

4. Informacje pokaże status Windows i Office. Jeśli chcesz - upewnij się, aby uaktywnić.

Okna aktywatorów 10 KMS

5. Kliknij przycisk Włącz. Samo narzędzie będzie wybrać najlepszą drogę do utrzymywania i aktywacji. A następnie zapisać wyniki w dziedzinie wyjściowego pod przyciskami. Upewnij się, że nie jest określone, że aktywacja jest wykonana.
Teraz można ustawić automatyczną aktywację bypass - Ustaw swoją usługę KMS. Jest to specjalna usługa, która zastępuje odpowiedni system ochronny z Microsoft, więc kluczem wyboru jest wykonywana na komputerze lokalnym. Innymi słowy, komputer będzie myśleć, że sprawdzone w aktywacji Microsoft, choć w rzeczywistości jest to, oczywiście, nie w tym przypadku.

6. Przejdź do zakładki System.

Okna aktywatorów 10 KMS

7. Kliknij przycisk Zainstaluj KMS-Service. Napis na przycisku zmieni się na „Running”, a następnie narzędzie otraportuet pomyślną instalację. Gotowy, system jest aktywowany, a teraz do utworzonej służby aktywatora, aby sprawdzić stan.

Okna aktywatorów 10 KMS

Jeśli nie chcesz instalować dodatkową usługę można skonfigurować Windows Scheduler. Wtedy będzie to zrobione „strzał kontrolny” (ponownie aktywować w razie potrzeby) po określonej liczbie dni. Aby to zrobić, zakładka System, pod harmonogramie, kliknij Utwórz zadanie. Aktywator może ostrzec, że utworzy zadanie w folderze Program - zgadzam się z nim.

A teraz kilka słów o trybie zaawansowanym. Jeśli pójdziesz do zakładki O, a następnie kliknij polecenie Tryb profesjonalny, wtedy nie będzie jeszcze kilka zakładki z ustawieniami.

Okna aktywatorów 10 KMS

Ale dla tych, którzy są ważne do wszelkiego rodzaju subtelności, takie jak ustawienia IP, a nie tylko odpowiedź na pytanie, w jaki sposób aktywować system Windows 10.

Okna aktywatorów 10 KMS

Na karcie Zaawansowane można zapisać dane aktywacyjne i spróbuj standardowego aktywacji.

Okna aktywatorów 10 KMS

Zakładka Utilities zawiera kilka narzędzi do aktywacji.

Okna aktywatorów 10 KMS

3.2. inne aktywatory

Ponadto KMS aktywator istnieją również inne, mniej popularne. Na przykład, Re-Loader Aktywator - pyta również .NET, jest w stanie aktywować Office, a także jest bardzo proste.

Okna aktywatorów 10 KMS

Ale rosyjskie tłumaczenie jego bezwładne.

4. Co zrobić, jeśli nie aktywować system Windows 10?

Zdarza się również, że system działa, a potem nagle poleciał aktywacji systemu Windows 10. Jeśli masz licencjonowanej kopii - następnie skierować Cię na drodze do pomocy technicznej firmy Microsoft. Można wstępnie zapoznać się z listą błędów na link https://support.microsoft.com/ru-ru/help/10738/windows-10-get-help-with-activation-errors.

Jeśli aktywatora roboczej, konieczne jest przeprowadzenie ponownej aktywacji. Zapobiega antywirusowe - dodawanie wyjątków plików aktywatora i instaluje je do serwisu. W skrajnych przypadkach, należy wyłączyć oprogramowanie antywirusowe w czasie aktywacji.

Teraz masz moc self-aktywować „dziesiątce”. Jeśli coś nie działa - napisz w komentarzach, będziemy rozumieć razem.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Jak zainstalować motyw SAMSUNG

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *