Uzyskanie kredytu i zapłacić za to życiem

Powody, dla których Rosjanie biorą kredyt, szukają sposobu, aby zapłacić za to o wiele więcej możliwości tam. Nie wszyscy pewni stabilności ich dochodów.

Uzyskanie kredytu i zapłacić za to życiem

W czasie kryzysu, kredytów hipotecznych - nie jest zbyt przyjemny ciężar. Dlatego wielu z tych, którzy kupili prawdziwy kredyt nieruchomości, pomyśl: jak obniżyć płatności lub szybko spłacić hipotekę bez straty dla siebie?

Dlaczego chcesz szybciej?

Powody, dla których Rosjanie biorący kredyt zasięgnij jak najszybciej zapłacić za to, istnieje wiele. I motywy czysto psychologiczne odgrywają tu znaczącą rolę - nikt nie lubi ciągle czuć dłużnika. Obecny kryzys dodaje się do stresu tej sytuacji nowe obawy - nie wszyscy wierzą w stabilność dochodów i wiarygodności jego pracodawcy. W takich okolicznościach, pragnienie, aby szybko spłacić kredyt - naturalny i całkiem rozsądny.

Są też powody czysto materialne, ale często też z „kryzys” pochodzenia. Najważniejszym z nich - pojawiły się na potrzebie pilnie sprzedać lub handlu nabytego mieszkania: ktoś już nie potrzebują lub wymagają coś zupełnie innego, albo zmienił miejsce pracy i zamieszkania. Ponieważ hipotecznych w takiej sytuacji - jak ciężar na nogach, to jedyną rozsądną opcją - zaliczkowego zwrotu długu .

Zrealizuj nie można zaprzeczyć,

Pierwszą opcją jest, aby szybko pozbyć się kredytów hipotecznych - na początku spłaty . Wiele banków narzucenia warunków ograniczających, więc po prostu je badać wszystko, można ocenić wykonalność takiego kroku.

W każdym razie, istnieją dwie opcje płatności: uczynić całą kwotę długu lub robić to często.

W pierwszym przypadku trzeba zdecydować, w dniu zapadalności oraz żądania pełnej wpłaty na odsetki bankowe od kredytu oraz kwoty pozostałego długu w momencie domniemanego płatności.

W drugiej wersji , masz prawo do żądania obniżenia miesięcznych płatności lub skrócenia okresu kredytowania. Jeśli chcesz szybko spłacić hipotekę, to najlepiej, aby zmniejszyć okres kredytowania, obliczać miesięczne stawki. Jeżeli nie jesteś pewien swojego dochodu, obniżyć swoje miesięczne kwoty płatności, jeśli mocno stanąć na nogach - skraca.

Które z proponowaną opłacalna? W przypadku kredytów są dwa rodzaje płatności - i zróżnicowane renty.

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego , gdy wypłaty renty jest bardziej korzystne, jak wielki saldo zadłużenia na renty i odsetek dotyczy więcej. Gdy więcej roboczy jest zmniejszona oszczędności pozostałości otrzymywane są większe niż przy niższych pozostałości mniejszej obowiązek.

Jednak płatności hipotecznych o zróżnicowanej sobie jest bardziej opłacalne niż opcja renty.

Data wcześniejszego wykupu należy dobrać możliwie jak najwcześniej: wcześniejszą datę, tym szybciej możemy zmniejszyć wysokości długu od kredytu. A mniejszy pozostałość, dolna końcowa Oprocentowanie kredytu.

Eksperci uważają, że jeśli zdecydujesz się na spłatę kredytu hipotecznego, trzeba to zrobić jak najszybciej, i aby zmniejszyć dług jak najwięcej ilości.

A jeśli w innym banku

Innym sposobem, aby szybko spłacić kredyt - jego refinansowania. W tym przypadku klient po prostu ma bardziej korzystny kredyt z innego banku, on perezakladyvaya własności hipotecznych. Innymi słowy - umowa kredytu hipotecznego outbids innego banku. W tym przypadku nowy bank będzie przejść wokół tej samej procedury, tylko kwoty kredytu, tym razem będzie mniejsza. Aby to zrobić, trzeba uzyskać uprzednią zgodę banku, ale to nie jest problem, jeśli masz wiedzę o nowej instytucji kredytowej.

Tylko nie zapomnij, że w przypadku płatności renty pierwsze kilka lat, to w zasadzie płacenia odsetek. Na przykład, na 20 000 rubli. opłata miesięczna 18 000 idzie do zapłaty odsetek i tylko 2 000 - ugasić zleceniodawcy. Stopniowo, proporcja zmienia się na korzyść odstąpienia od zleceniodawcy. W przypadku refinansowania będzie trzeba ponownie przejść tę drogę, trzeba najpierw zapłacić głównie odsetki, a dopiero potem sam dług.

Oszczędności ze względu na stan

Szybciej niż można spłacić hipoteki, a korzystając z pieniędzy otrzymanych w wyniku odliczenia od podatku: Wszystkie państwa do nabycia własności daje prawo do zwrotu 13 {cbaa134470c4345cf27418d8f017bec15d12e4496a5a248396ba66723bef12e4} kwoty, które spędzili na budowę lub zakup mieszkania, ale nie więcej niż 2 mln rubli. Odliczenie podatku od 13 {cbaa134470c4345cf27418d8f017bec15d12e4496a5a248396ba66723bef12e4} oddzielnie uprawniony do kwoty zapłacić Bankowi odsetki od kredytu hipotecznego. A odliczenie można ubiegać każdy rok.

Za wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego można wykorzystać kapitał macierzyński i część wpływów z nim. kapitał takie opiera się na przyjęciu lub narodziny drugiego dziecka i kolejnych dzieci. Jak można wytłumaczyć lokalnym biurze funduszu emerytalnego.

Jak zrobić hipoteki łagodny?

Jeśli nie ma możliwości wcześniejszej spłaty kredytu i nawet nie uważać się do takiej opcji w przyszłości, powinna ona spełniać kilka zasad obowiązujących przy wyborze kredytu hipotecznego.

kwota kredytu

Upewnij się, że płatności hipotecznych nie przekracza 40} {cbaa134470c4345cf27418d8f017bec15d12e4496a5a248396ba66723bef12e4 swojego miesięcznego dochodu!

Im większa kwota kredytu, tym wyższe miesięczne płatności. Powiedzmy, że masz 1 mln rubli. i trzeba 3 miliony na zakup mieszkania z możliwością zwrotu w ciągu 10 lat. Następnie, zgodnie z kalkulatora hipotecznego miesięcznych płatności w wysokości 12} {cbaa134470c4345cf27418d8f017bec15d12e4496a5a248396ba66723bef12e4 rocznie będzie 43 000 rubli. Jeśli zwiększyć wielkość kredytu do 4 milionów, płatność wzrośnie do 57 000 rubli *.

Okres kredytowania: the „długi” kredytów hipotecznych, tym niższe miesięczne płatności. Na przykład, jeżeli wyżej wymieniony kredyt, aby spróbować wrócić w ciągu 5 lat, miesięczna rata będzie 88 000 rubli, a jeśli ponad 15 lat. - 48 000. Należy jednak pamiętać, w tym przypadku znacznie przepłacać za mieszkania.

Dlatego, jeśli masz możliwość i pieniądze, wybierz krótkoterminową pożyczkę z małym nadpłaty. Ale porównując wielkość nadpłaty powiadomienia, że ​​istnieje też inflacja. 10 000 pocierać. dziś i 10 000 rubli. 10 lat - są one różne pod względem ilości siły nabywczej.

opłaty wstępnej

Im jest on wyższy, tym niższa miesięczna rata kredytu . Jeżeli koszty mieszkań na 4 mln weźmiesz 2 mln na 10 lat, a następnie co miesiąc będzie musiał zwrócić do 28 000 rubli. jar. Kiedy wkład 3 mln płatności będzie 14 000 rubli.

Jeśli masz tylko 10-20} {cbaa134470c4345cf27418d8f017bec15d12e4496a5a248396ba66723bef12e4 na zaliczki na kredyt hipoteczny, to lepiej odłożyć zakup mieszkania przez kilka lat zgromadzić jak najwięcej. Więc miesięczne płatności i nadpłaty będzie mniejsza.

Oprocentowanie: im jest on wyższy, tym większa nadpłata i miesięczne płatności . Znajdź kredyt o najniższym oprocentowaniu można użyć kalkulatora hipotecznego (np Internecie finkalkulyator.rf) określające ilość zakładów, można określić, ile trzeba zapłacić miesięcznie. Ogólnie rzecz biorąc, stopy procentowej - jest w rzeczywistości, że nadpłaty do banku o możliwość zakupu mieszkania.

kredytobiorcy ubezpieczenia

koszt kredytu i ubezpieczenia muszą wpływać na stopę procentową.

Jeśli ty i twoi posiadłości są ubezpieczone do banku to gwarancja zwrotu pieniędzy stałe. Więc nie zrezygnować z ubezpieczenia, jeśli bank oferuje go, pod warunkiem że stawka jest, aby być niższa niż tych, którzy zrezygnowali z polityki.

Kwota ubezpieczenia zależy od kwoty kredytu i dane jako kredytobiorcy. Jednak, aby zaoszczędzić na ubezpieczeniu jest całkiem możliwe: wybierz z listy akredytowanych firm ubezpieczeniowych w banku, w którym chcesz wydać kredyt, The, kosztów polityki, w której najbardziej wygodne dla Ciebie.

źródło

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   SCRIPT wideo na stronie internetowej uCoz

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *