Wydany iOS 9.2 beta 2 dla publicznych beta testerów, ze wsparciem dla AT & T NumberSync

Zgodnie z oczekiwaniami, Apple wydała drugim publicznym iOS 9.2 beta wersji dla testerów. Apple wydał iOS 9.2 beta 2 dla deweloperów wczoraj, a pierwsza beta w zeszłym tygodniu. W iOS 9.2 zawiera kilka poprawek i ulepszeń o błędach w Safari View Controller (jest to specjalne okno do łatwego oglądania linków z aplikacji). Rozszerzenia akcji innych firm mogą teraz pracować z Safari View Controller. Dodatkowo okno to może teraz zostać zamknięty bezstykowa, który jest o wiele wygodniejsze niż dotrzeć do przycisku w rogu ekranu.

Aktualizacja zawiera również funkcje pomocnicze NumberSync dla klientów AT & T, dzięki czemu inne urządzenia, takie jak Mac lub iPada, nawiązywać i odbierać połączenia za pomocą telefonu iPhone bez konieczności podłączania do niego.

Urządzenia wspomagające iOS 9.2 beta 2:

  • iPhone, iPhone 6s 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone, iPhone 5S 5C, iPhone 5, iPhone 4S
  • IPAD powietrza 2, IPAD Air IPAD 4 IPAD Mini, IPAD 3 IPAD 2
  • IPAD mini 4, 3 mini IPAD, Retina IPAD mini (IPAD mini-2), mini IPAD
  • 6. generacji iPod touch, iPod touch 5. generacji

Jeśli zapiszesz się do programu beta firmy Apple, dostaniesz aktualizacje itp powietrza. Jeśli nie jesteś zarejestrowany w programie beta, można przejść do witryny internetowej beta Apple, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zarejestrować.

VkontakteFacebookTwitterOdnoklassniki

Zobacz także

Jest aktualizowana z iOS 9 GM lub iOS 9 beta publicznej w ostatecznej wersji iOS 9 do 9 ... iOS szybsze iOS 8.4.1? Obejrzyj film i dowiedz się w iOS 9 odkrył lukę w zabezpieczeniach ... 9 sposobów na zwiększenie czasie 6s iPhone i iPhone 6S Plus baterii ...

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Jailbreak LiberTV 1.1 ukaże się wkrótce na Apple TV z 4K i 4 tvOS 11 - 11,1

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *