GRUPA All American DAMSKIE

90. popularnego girls-pasma i wczesnych 2000s

Ich utwory stały się hity, żyjący poza czasem, a oni zawsze pozostają naszych „starszych koleżanek”, które chcieliśmy być podobne. Zebraliśmy najlepsze dziewczynka grupa, która nie jest zardzewiały w naszych sercach i przeniesiono nas z CD do iTunes.

Wszyscy święci

Czas: wczesne 90s.

Podstawowa struktura: Melanie Blatty, Shezney Luce, siostry Natalie i Nicole Epllton.

Były członek: Simone Rainford.

Gatunek: pop, rhythm and blues.

Chips: pojedynczy, czysty Buty stały się soundtrack do filmu "The Beach".

All Saints artysty

Wszyscy święci

Zdjęcie: Archiwum wiadomości

Opis: Brytyjski zespół czterech dziewcząt rozpoczęcie działalności muzycznej w 1993 roku. Ponad 9 lat jego istnienia, jak zapisano dwa albumy: Debiutancki - Wszystkich Świętych w 1997 roku i drugi (aka ostatni) Saints & Sinners - w roku 2000. W 2001 roku, uczestnicy są zmęczeni ciągłymi porównań z innymi popularna brytyjska grupa Spice Girls, zdecydowaliśmy zakończyć wspólną pracę i poszedł do swobodnego pływania. siostry Appleton utworzyli własną grupę o tej samej nazwie z Appleton, dwa państwa Melanie Blatty i Shezney Lewis udał się na swój sposób, ale bez osiągnięcia oczekiwanego sukcesu, w 2006 roku, dziewczęta zostały połączone w Wszystkich Świętych. Jednak spotkanie było krótkotrwałe, przy braku dziewczyn na muzycznej Olympus z nich zapomnieli. Nawet trzy lata wspólne działanie nie pomoże przywrócić dawną chwałę Wszystkich Świętych i uwalnianie ich pierwszy i ostatni studyjny album 1, grupa ostatecznie rozwiązany.

dziecko Destiny

Czas: początek lat 90-tych - początku 2000 roku.

Podstawowa struktura: Beyoncé Knowles, Kelly Rowland, Michelle Williams (nie mylić z aktorką).

Były członek: La Tavia Roberson, lato Luckett, Farrah Franklin.

Gatunek: rhythm and blues, hip-hop, soul.

Chips: 26 marca 2006 grupa została uwieczniona przez gwiazdę na Hollywood Walk of Fame.

grupa dziecko Destiny

dziecko Destiny

Zdjęcie: Archiwum wiadomości

Opis: Ta amerykańska grupa została pierwotnie utworzona jako kwartet, ale w końcu zamienił się w trio, który stał się gwiazdą dla wszystkich jej uczestników. Ponad 15 lat Destiny Child wydała 4 albumy studyjne i 4 single - niezależnej części kobiety 1, Survivor, Bootylicious i powiedzieć, że moje nazwisko, które stało się przebojami i otrzymał tytuł „Najlepszy pojedynczy Stanów Zjednoczonych”. Dziewczyny poszły do jego triumf długo i ciężko, zmuszając swoją drogę przez dżunglę obcym zawiści i wewnętrznych sporów aż do sporu. Po prawie 10 latach wykonywania artystę wygrał otwierając koncerty divy pop jak Britney Spears i Christina Aguilera i kto by pomyślał, że pewnego dnia Beyonce Knowles zyska jeszcze większą sławę niż są. Nawiasem mówiąc, nie udało się opracować solową karierę Beyonce i Kelly Rowland na scenie, jak również Michelle Williams w kinie i po raz kolejny wskazuje na fakt, że upadek z Destiny Child nie pasovaniem obliczu trudności i chęci osiągnięcia kolejnych uczestników.

en Vogue

Czas: koniec lat 80-tych - dzisiaj.

Podstawowa struktura: Terry Ellis Cindy Herrona Ron Bennetta.

Były członek: Don Robinson, Maxine Jones, Amanda Cole.

Gatunek: rhythm and blues, pop.

Chips: Wszyscy członkowie zespołu byli bardzo ciemnoskóry.

grupa En Vogue

en Vogue

Zdjęcie: Archiwum wiadomości

Opis: Jeden dzień w Oakland (Kalifornia), dwóch entuzjastów i miłośników stylu R'n'B, Denzilom Foster i Thomas Mak'Elroem zdecydowano się utworzyć grupę dla kobiet, których styl był skrzyżowaniem motywów 70 i popularny w czasie funk. Chłopcy myśleli, że R'n'B - przywilej ciemnoskóry, więc uczestnicy zostali wybrani przez taką zasadę. Od stylu R'n'B początkowo trochę „męskiej”, dla większej grupy nowości, zdecydowano się wymyślić najbardziej kobiecym imieniem. I co na świecie jest związany z urodą i kobiecością? Chociaż takie związki mogłyby wywołać tylko magazyn Vogue, nazwa, która stała się podstawą dla grupy, później zjednoczył prawie całe trzy erę muzyczną. W 1990 roku ukazał się ich pierwszy album, urodzony śpiewać, który poszedł multi-platyny. Wkrótce En Vogue został zaproszony do ogrzania się takie nazwiska jak MC Hammer domowego Freddy Jackson, który był wielkim przełomem dla zespołu. W 1992 roku wydali album - Funky Divas, który zawiera covery znanych piosenek, w tym wczoraj i Beatlesów. W tym samym roku, Funky Divas otrzyma aż 5 nominacji do „Grammy”. W 2002 roku grupa zawiesza działa, ale 2 lata później połączyła się ponownie, i istnieje do dziś.

Czytaj więcej:   Jak stworzyć serwer do BF3

Tagi: 08 marca, rozrywka, muzyka, grupy, dziecko Destiny, Spice Girls, TLC, Atomic Kitten, Sugababes

Pop Zespoły USA - lista popularnego, znanego muzyka ...

Obecnie najlepszy zespół rockowy, a ich praca jest jednym z młodszego pokolenia życia kulturalnego składników. Każda osoba ma swój idol. Rosyjski Czy ta grupa, Zachodnia - wszystkie one mają zamiłowanie do muzyki i miliony fanów na całym świecie.

Wybierz swój język

ПольскийАнглийский Немецкий Испанский Французский Итальянский Португальский Турецкий Арабский Украинский Шведский Венгерский Болгарский Эстонский Китайский (упрощенный) Вьетнамский Румынский Тайский Словенский Словацкий Сербский Малайский Норвежский Латышский Литовский Корейский Японский Индонезийский Хинди Иврит Финский Греческий Нидерландский Чешский Датский Хорватский Китайский (традиционный) Филиппинский Урду Азейбарджанский Армянский Белорусский Бенгальский Грузинский Казахский Каталанский Монгольский Русский Таджитский Тамильский Телугу Узбецкий