W tym Zagraj teraz!

W tym Zagraj teraz!

John Smith | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek W tym Zagraj teraz!

Nominowany „najlepsza gra podróżować pod ziemią.”

Wyjaśnić popularność gier w gatunku trzy-in-a-row wyzwanie. Po starannie przestrzegać pasażerów w metrze, okaże się, że kryształy, kamienie i przeciągnij kolorowe bloki jak kobietami i przedstawicieli silnej połowy ludzkości. To naprawdę jest najlepszy zapaśnik z nudów.

Dzisiaj naszym gościem jest kolejnym dziełem grupy programistów Palringo , znanych graczy na takich grach jak ciemna mgławica i Icy Tower . Tak, jest to kolejna gra logiczna, w serii „aktualny numer”, ale to jest bardzo różni się od swoich konkurentów. Co? Zobaczmy.

Land Balloony
[Pobierz w App Store]
Gatunek: Three-in-a-row
Cena: Free
Wbudowany zakup
programu: Palringo Limited,

Przed boisko wypełnioną wielobarwnych kulek o różnych kształtach. Wyznaję, mimo mojego wieku, wciąż dreszcz, gdy słyszę dźwięk rozbijającego piłki. W Balloony Ziemi nie jest tak przerażające. Doskonała aranżacja muzyczna działa jak medytacja i dziesiątki osiągnięć i achivok nie wydzielają kulki królestwa.

BL_1

Funkcja Balloony Land - imponująca liczba kombinacji, które prowadzą do powstania premii -booster komórek . Jest: pociski, bomby, kombinowanych i kolczaste kulki, a wszystko to na polu najbardziej skuteczne czyszczenie.

Prawie zapomniałem, że gra będzie miała prawdziwy smak słodki ząb. Głównym zadaniem, które przenika wszystkie poziomy - zniszczenie lizaków i watą cukrową . A poziomy są aż 100. A jeśli pierwszy tuzin przechodzi na „raz-dwa-trzy”, tym więcej znajdzie prawdziwy test! Gra jest bardzo skomplikowane i wiele poziomów nie są po raz pierwszy dała nawet moją żonę - prawdziwy guru gatunku „trzy-in-a-row”.

Czytaj więcej:   zwiększenie głośności iTunes meczów

BL_3

Ilość cukierków szybko zwiększa zaproponowanych na poziomie ruchów wydaje się niewystarczające i dziwaczne formy boisku w prawdziwym sensie usuwania mózgu. Uwaga !! Sytuacja, gdy ostatni kurs jest tylko jedna komórka jest w stanie rozwścieczyć.

Spokój! Te same perełki i muszą dać radość. Świadczone deweloperzy i integracja społeczna , dzięki której można organizować prawdziwe bitwy z przyjaciółmi. Wszyscy twoi znajomi grają w Balloonu kraina, zostanie wyświetlona na szczeblu terenowym. Można pomóc sobie nawzajem, oferując bilet do poziomu otwarcia i dzielenia się życiem.

A dla prawdziwych fanów gry, „trzy-in-a-row” deweloper oferuje oddzielny komunikatora Parlingo [Pobierz z App Store]. Nie można dzielić się doświadczeniami, dyskutować strategię gry mijania w czatach publicznych i znaleźć podobnie myślących armię tysięcy graczy.

BL_2

A co najważniejsze, co chciałby powiedzieć przyszłych fanów Balloony Lądowych (wierzę na własną Springboard ma nową ikonę) nie istnieją żadne błędy . Dotyk przebojów, „made with love”. Wrażenia z gry „nad tym, czy jest to odmiana krzykaczy?!”

W skrócie, jeśli oklepane działka gatunku chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza - Balloony Land czeka!

iPhone + iPad: Darmowe [Pobierz z App Store] Gameplay: 5 Trudność: 4 +, Zarządzanie: 5 Grafika: 5 Dźwięk: 5 Cena / jakość: 5 Werdykt: 5

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *