EXTERNAL wyrównania dla Windows 7

POBIERZ EQUALIZER

Wszyscy użytkownicy komputerów chcą mieć do dyspozycji wysokiej jakości nowoczesny akustyka. Wymaga to odpowiedniego ustawienia korektora i oprogramowania odpowiednim poziomie. Istnieją programy do wykazania spektrum dźwięku na ekranie. działa kilka korektory stworzonych dla systemu Windows 7 (analizatory widma). Większość z nich jest dostępna za darmo.

Ustawienia zależą od jakości dźwięku w systemie. Aby ustawić korektor, trzeba zainstalować całe oprogramowanie i podłączyć głośnik do karty dźwiękowej.

Wcześniej nie było jednakowe dla wszystkich konfiguracji dźwięku. Ponieważ różne ustawienia powinny być wykonywane bezpośrednio w programie, który otwiera pewne pliki. Sytuacja uległa zmianie. W Windows 7, wystarczy odpowiednio skonfigurować samego systemu, a to wyświetlenie zawartości różnych rodzajów plików audio.

zawartość

 • Regulacja korektora w Windows 7
 • Dźwięk analizator widma dla systemu Windows 7
 • Pobierz wyrównującej bramki dla Windows 7 za darmo z Unibites
 • Pobierz z DepositFiles NeonVisual darmo
 • Ustawienie korektora na Windows 7

Regulacja korektora w Windows 7

W celu stworzenia korektora w Windows 7 konieczne jest znalezienie i otwarte. Niektórzy użytkownicy mają problemy z tym. Dlatego zastanówmy się proces w szczegółach. Wykonujemy następujące kroki:

 1. Przejdź do "Start" menu, otwórz go "Panel sterowania"
 2. Zmienić tryb wyświetlania na „Duże ikony”, w przeciwnym razie trudno będzie pracować. Przejdź do sekcji „Sprzęt i dźwięk”.

zdjęcie 1

 1. Szukamy etykiecie głośnika.

zdjęcie 2

 1. Poprzez dwukrotne kliknięcie na ikonę głośnika, aby włączyć się w sekcji „Właściwości”. Nie zabraknie informacji o wszystkich złączy dostępnych w komputerze.
Czytaj więcej:   JAK TO SET MAIL iCloud OUTLOOK

zdjęcie 3

 1. Zakładka „Levels”, aby kontynuować.

zdjęcie 4

Tutaj, przesuwając suwak można regulować poziom głośności na wszystkich urządzeniach.

5 zdjęcia

 1. Zwracamy się do zakładki „ulepszeń” i umieścić kleszcza na pozycji „Equalizer”.

6 zdjęć

 1. Można zmienić korektor dźwięku.

7 zdjęcia

Po dokonaniu niezbędnych zmian jest czasami konieczne, aby zatrzymać i rozpocząć odtwarzanie dźwięku, aby odniosły skutek zmiany.

W liście rozwijanej „Ustawienia”, wybrać „EQ”. Następnie wybierz gatunek muzyki, który cię interesuje w tej chwili. Zmień ustawienia, a następnie naciśnij przycisk „Zastosuj”.

Wypróbuj różne wariacje dźwięku. Jeśli masz kartę Dolby, a następnie przejść do niego, zaznacz pole w pobliżu Dolby Sound Room. Funkcja ta pomaga osiągnąć realistyczny dźwięk przestrzenny. Dźwięk analizator widma (korektor) nadaje się do zaawansowanych występy komputerze.

Dźwięk analizator widma dla systemu Windows 7

Istnieje wiele różnych modnych gadżetów, które tworzą korektor w komputerze z systemem. Program jest odpowiedzią na praktycznie wszystkich wychodzących dźwięków i pokazać je graficznie na ekranie.

Jednym z nich można pobrać z linku poniżej.

Pobierz wyrównującej bramki dla Windows 7 za darmo z Unibites

Pobierz wyrównującej bramki dla Windows 7 za darmo

zdjęcie 8

Ten EQ posiada osiem różnych widm. Tutaj znajdziesz małe i duże 16-pasmowy korektor. Jest możliwe, aby zmienić kolor i rozmiar skal, czcionek. Ale wszystkie te manipulacje należy zrobić w Photoshopie, czyli nadaje się dla tych, którzy ją posiadają. Inni mogą bawić zbierając tapety muzyczne, które będzie można znaleźć w archiwum, i dostosowywania pulpitu do własnych upodobań.

Innym ciekawym wniosek o rejestrację pulpicie - NeonVisual. Dzisiaj 4 dostępna wizualizacja dźwięku wcielenie. Każdy z czterech ma swoje własne ustawienia.

Pobierz z DepositFiles NeonVisual darmo

Pobierz z Depositfiles darmo NeonVisual

9 zdjęcia

Szczególnie atrakcyjny jest korektor dla fanów rocka gatunku. Dla nich specjalny motyw Rockstar Pomarańczowy korektora. Ona jest reprezentowany przez 6 gatunków tych ciekawy design dźwięku, jego kursora, czcionki, tapety, ikony. Są to tematy dla AIMP 3 WinRAR i RocketDock.

Czytaj więcej:   pliki wyjściowe PHP w zmiennej

Wszystkie te programy są podobne, ale mają pewne różnice. Większość z nich można skonfigurować „dla siebie”.

Ustawienie korektora na Windows 7

Instalacja proponowaną korektora jest proste i nie zajmie dużo czasu. Cała akcja odbywa się w ramach programu:

 1. Należy pobrać plik, rozpakuj go
 2. Uruchom plik instalacyjny
 3. Przyjęcia zaproponowanych warunków instalacyjnych
 4. Zakończyć instalację.

Nowa konstrukcja pulpicie - to zawsze ciekawe. Pobierz wyrównującej bramki dla systemu Windows 7 i uczynić projekt twórczy komputera.

 

POBIERZ Korektor WINDOWS 10 rosyjskich

Kiedyś, kiedy byłem jeszcze w pełni używanych Windows XP i potrzebne na komputerze, a dokładniej na laptopie Lenovo dobrego brzmienia, choć nie dla muzyki, ale fakt ten nie zmienia się.

Jeden program, który jest w stanie poprawić jej korektora. Zacząłem szukać. Musiałem wyglądać przez długi czas.

I na pewno chciał w języku rosyjskim, a wszystko natknąć się w języku angielskim. Z pewnym trudem, ale znalazłem przetłumaczone entuzjastów i jest doskonale wyciska pulpitu laptopa biurka.


Nazwał foobar2000, i można go pobrać za darmo bez rejestracji na końcu nagrania.

Następnie miałem zainstalowane Vista do Windows 7 dla Windows 8, Windows 8.1, a obecnie jest ustawiona na 10 Windows 64 bitowych.

Na początku naprawdę myślałem używać gadżetu lub wtyczki, ale nie został spełniony - w foobar2000 bass equalizer było lepiej, w tym gniazda słuchawkowego.

 • Nawiasem mówiąc, można użyć nie tylko korektor i zbożowy muzyczne (bezpłatnie w języku rosyjskim) - tu jest link do pobrania i instrukcje.

Skrócony opis ustawień korektora dźwięku, który można pobrać tutaj

Jest to prosty korektor na komputerze lub nouta. Na szczycie znajduje się mały graficzny wskaźnik indeksu / zakres.

Być może dla niektórych to nie jest super najlepiej, lub ile chcesz profesjonalny, ale jest to dobra aplikacja do regulacji dźwięku.

Czytaj więcej:   Jak wygenerować wiadomość do komputera

To nie jest zbyt piękny, ale jego prostota będzie pasować do dowolnego ekranu i dać swoją muzykę spersonalizowaną efekt.

Najmocniejszy korektor muzyczny do komputera i laptopa w języku rosyjskim

Ta muzyka stereo wielopasmowy korektor parametryczny, dla tonów niskich i wysokich, może być bezpiecznie stosowany do wokalu.

Mimo, że wirtualne, ale także w stanie zastąpić pracowników. Nawiasem mówiąc, jeśli potrzebujesz wzmacniacz korektora, to polecam tutaj, aby pobrać tę aplikację.

Następnie pojawi się najmocniejszy system i korektora w celu zwiększenia ustawienia dźwięku.

Tak, jeszcze jedno. Aby poprawić dźwięk może jeszcze pobrać inny program. Dzięki niemu będą mogli usunąć zakłócenia.

Jak pobrać i skonfigurować foobar2000 korektora

Pobierz jak zwykle. Kliknij na link poniżej i pobierz poszedł. Po zainstalowaniu, będziesz miał do wyboru dwie opcje.

Portable (można nosić na dysku flash), a zwykle - wybór należy do Ciebie. Język rosyjski jest natychmiast wyświetlany. Lubię słuchać muzyki.

Twórca programu:
Microsoft

System operacyjny:
XP, Windows 10, 7, 8, Vista

Interfejs:
rosyjski

Licencja:

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *