Merry Christmas historie z życia gwiazd

Nowy rok jest uważany za święto rodzinne, ale gwiazdy rzadko natknąć się nim w gronie bliskich przyjaciół. Pomimo, że każdy artysta ma swoje zabawne historie związane z tym świąteczne wakacje.

Merry Christmas historie z życia gwiazd

C Happy New Year, drodzy przyjaciele! Niech nowy 2019 będzie magiczny etap w swoim życiu, kiedy wszystko cenionych dobre marzenia, cele zostały osiągnięte, a życie daje tylko przyjemnych niespodzianek. Oferujemy Państwu ciekawe historie Boże Narodzenie przez celebrytów.

Boris Moiseev

Raz grałem w dniu 31 grudnia w bardzo starszego człowieka. O północy, byłem zaproszony na świąteczny stół. Decydując się żartować, jestem poważną miną mówi gości: „Wiesz, jest tam znak: jeśli biegać po domu i krzyczy pragnienia swego serca, to przyjdzie prawdziwe w Sylwestra. Im więcej okrążeń zrobić, tym bardziej prawdopodobne, że zostaną przyznane! A co będzie krzyczeć głośniej tym lepiej „Po pierwsze, ludzie zakwestionowanych:” Are you serious „-” Absolutnie!?. Mam więc trzy marzenia już się spełniły. " Co się stało! Wszystko jest tak szalony, pośpiechu. To był krzyk ... „Chcę łódź, jak Berezowski”, „Chcę willę!”, „Chcę się żenić ...” (nazwy obserwowani przez gwiazdy Hollywood), „Chcę zarobić miliard dolarów!” Prawie godzinę trwało to „reprezentacji”. Śmiałem się do łez. Dzięki Bogu, że mnie nie zabije, gdy zdali sobie sprawę, że to żart ...

Przewodniczący Związku Rosyjskiej Przemysłowców i Przedsiębiorców Aleksander Shokhin

W 1976 roku, kiedy to po raz pierwszy w filmie telewizyjnym „ironia losu, lub korzystają kąpieli”, nasze dziecko był bardzo młody. Z tego powodu, Nowego Roku, moja żona spotkali się w spokojnym środowisku domowym. Usiedliśmy przy stole bankietowym, oglądałem film i poszliśmy spać.

Rano, córka zwróciła się karmienie. My zerwał się i zapalił światło w mieszkaniu. W tej chwili jakaś firma będzie daleki od dobra, widząc światło w jednym oknie domu, zdecydowałem się na nim wędrować. Zaczęli łamać naszych drzwi z butelki, przekąski, krzycząc coś o Budowniczych ulicznych, Nadia i galarecie ryba ... Dziecko zaczęło płakać, moja żona i ja próbowaliśmy wyjaśnić coś do nieproszonych gości, a goście tuż za drzwiami, aby odkorkować szampana i pił do Moskwy Leningrad, budowniczych uliczne i nasza rodzina. Myślę, że czuł się jak bohaterowie filmu, a my jesteśmy z żoną odziedziczył rolę mimowolnych widzów.

mistrz olimpijski w tańcach na lodzie Oksana Grischuk

Pod koniec 1998 roku, łyżwiarze, udał się na wycieczkę po Ameryce. W ramach nowego roku okazał się w San Francisco. Następnie Sasha Zhulin mieliśmy okresu romantyzmu i mam nadzieję, że święta będą zbyt niezwykłe. I tak się stało.

Rano przed Nowym Rokiem, obudziłem się, nagle usłyszałem dźwięk z ulicy. Wyjrzałem przez okno i znaleźli obrazek: Zhulin z bukietem kwiatów pod pachą, wspina ucieczka ogień. I dyszała! Podobnie jak w filmie „Pretty Woman”, on doshagal do naszego okna pokoju, przyklęknął na jedno kolano i podał mi bukiet z małym pudełku. To była obrączka w polu. Nowością w tym roku był niezapomniany. Ale mimo takiego romantycznego zaangażowania, nie mamy żonaty.

Klara Novikova

Każdy Nowy Rok do mnie na scenie ... pies. Mystic niektóre ... Na początku byłem zaskoczony tym zjawiskiem, ale teraz przestał, a moje regularne widzowie to już nie dziwi. Może psy same: wszyscy świętować, pić. Prawdopodobnie nie ma wystarczającej ilości firm. Więc oni znaleźć go w twarz.

I rzeczywistych historiach rodzinnych powiedzieć następnego. Po mojej córki, gdy była mała, przyjdę ... pijanego Santa Claus. Widziałem, w którym status „dziadek”, powiedział: „Czy można wlać trochę herbaty?” Na co Maryja odpowiedziała: „Mamo, jesteś to! Już topi! „- i wskazał na mokrych śladów od” dziadka „z butami.

Czytaj więcej:   Co się stanie, jeśli wlać ocet do zbiornika spustowego i innych hacking życia.

Vladimir Deviatov

Pamiętam jeden przypadek. To był regularny objazd i poszliśmy jakoś z Astana do Krasnojarska Sylwestra, by mieć czas na świętowanie Nowego Roku tam. Było to dość duża grupa artystów, którzy zostali w tym Shirvindt, Derzhavin. A potem zaczął się straszny śniegu. Zdaliśmy sobie sprawę, że po prostu nie doedem do Krasnojarska, a my mimo wszystko, że musiał być z wami - szampana. Ogólnie rzecz biorąc, mamy kontakt ze sobą (poszliśmy na 4 samochody). Zdecydowaliśmy się zatrzymać i po prostu zobaczyłem w środku tajgi małej przyczepie budowlanego, który mówi cafe. Godzina 11.00 udałem się do zbadania, otworzyć drzwi, a za człowieka śpiącego licznik, mówię, „Gryzienie jest?!”. Podniósł głowę, powiedział: „Jest” Potem wezwał innych. Trzeba było widzieć twarz faceta, kiedy zobaczył tylu „ludzi od telewizora i” tutaj w środku tajgi, a nawet w sylwestra.

Sabrina

Najbardziej pamiętny był ostatni Nowy Rok! Poznałem go na płaszczyźnie lecieliśmy z koncertu Ramzana Kadyrowa w Moskwie iw czasie 12 godzin byliśmy w powietrzu! Z pewnością było zabawne, ale szczerze mówiąc, nie chciałbym nowy rok spotkają się w powietrzu.

Timur Rodriguez

Historie świąteczne lepiej pokazać niż opowiedzieć! wszystko Wiele z nich i są one związane z 1995 roku, a może nawet wcześniej - to tylko raz, kiedy byłem w liceum i grał na futra drzew noworocznych Baba Jaga. Miałem maskę tata przyniósł z teatru, kostiumy i powiedziałem ten sam głos, jak to jest teraz, Alexander Revva w „Komedii”. To właśnie w ten sposób, czułem się dobrze i nigdy nie chciał być królik lub Mikołaj. Kocham złoczyńców, ponieważ są one o wiele bardziej interesujące i bardziej od nich zawsze można zrobić coś śmiesznego, bo humor i dowcipy gadżety nie są tak interesujące, jak negatywna, jako negatywna postać jest o wiele bardziej interesujące, ostry i „zróżnicowany” ,

Wiele opowieści jest połączony z Sylwestra tych dzieci, kiedy zaczęli robić ze mnie i moich kolegów z zespołu nie wie, że kiedy próbował złapać nas po słowach Ojca Frost: „Chłopaki, niech nie pozwoli ich z kręgu”. To jest, gdy zaczyna się robić śmieszne ciekawy. Boys - mlecze w białych koszulach i dziewczęta w golfikah z pomponami spadały na nas z taką siłą, że szarpał mnie cały gazę - razletayku który był w moim kolorze i moja dziewczyna - przerażenie, że całą noc pilnie mistrzami zielonym papierze oświadczenie błoto na garnitur, nic nie zostało! Podczas jednej choinki pozbawiono nas wszystkich! Były oczywiście dzieci, które pozwalają nam na zewnątrz okręgu, a byli tacy, którzy bardzo dużo może uderzyć CAM (śmiech). Ale wszystko odbywa się bez poważnych obrażeń zwykle odpowiada tylko, że każda noc my przywrócone i uzupełniono brakujące części!

Mariko (Mary Kravtcova)

Ostatni Nowy Rok, spotkaliśmy tylko w moim mieszkaniu. Zebrałem wszystkich moich znajomych. Z góry, zgodziliśmy się, że każdy przyniesie żadnego jedno danie na świątecznym stole. Ktoś przyniósł jakąś świnię, kurczaka, trochę risotto. Każdy chciał być oryginalny. Pomimo skromnej wielkości mieszkania, byliśmy około 16. Jakoś wszyscy siedzą: na krzesła, taborety, walizki. Nawet z deska do prasowania zrobił ławki. Było tam duże drzewo w pokoju, gdzie każdy użytkownik umieścić prezentu. Wszystkie z nich zostały podpisane, a następnie po wybiła 12, my je otworzył.

Więcej:   Troska o truskawek po zbiorach

Michael Shufutinskii

Pamiętam jak świętowaliśmy nasz pierwszy Nowy Rok w Nowym Jorku. Zaprosiłem do domu Mikołaja. Przybył więc do żółtej taksówki, przyszedł z ogromnym jasnym szkarłatną torbie, przyszedł do nas. I zaczął zabawiać dzieci, i mimo tego, że mówił po angielsku, był to fatalny akcent Europy Wschodniej. Syn mówi: „Chodźmy się na krześle, czytać wiersz”, a potem nasze dzieci są wychowywane inaczej, po prostu zażenowany. I moja żona po rosyjsku powiedział: „Co za dureń to Święty Mikołaj”. A on odwraca się do mnie i mówi, także w języku rosyjskim: „To nie jest kretynem.” Okazało się również emigranta, byłego aktora. Byliśmy wtedy nawet przyjaciółmi, wypił butelkę wódki na nowy rok

Werona

To było 5 lat temu. Potem zaczęliśmy budowę naszego domu na wsi. I, przede wszystkim, mamy zbudowany garaż. Było w nim nawet ogrzewanie i elektryczność. Tutaj tylko prace wykończeniowe odbywa się nie chce. To był szary beton pudełko, wewnątrz którego były rozproszone materiały budowlane: stosy cegieł, desek, puszek farby, paznokci. W ogóle, w naszym garażu mogą być usunięte bez dodatkowych dekoracji przeboju.
Moja siostra i ja zdecydowaliśmy się Nowy Rok w garażu. Wiedzieliśmy, że aby przekonać rodziców, którzy cenią komfort, to będzie trudne. A moja siostra i obiecałem, że dbamy o wszystkich sprawach organizacyjnych i obrócić garaż w prawdziwy dom z bajki. Rodzice zgodzili.
Ponieważ materiały budowlane wyciągnięte z garażu to było niemożliwe, stawiamy wszystko w ruch. Stos cegieł pokrytych białymi prześcieradłami i pokryte górze rozdrobnionej pianki - w ogóle, wbudowany kopiec. Wykonana z drzewa desek. Łącząc je ze sobą i przyszedł do niego przybić. sake uczciwość jest, muszę powiedzieć, że ze wszystkich tych przemian pomógł nam budowniczych. W przeciwnym razie, jestem w moich 17 lat nie mógł przybić gwoździami jak wiele gwoździ. Początkowo drzewo jest trochę przypomina, ale stosując swoje umiejętności zdobienia, jesteśmy na miejscu. Bodykit to „drzewo” deszcz, blichtr, odłożył kule, byliśmy zaskoczeni, że ona jest „prawdziwe” (śmiech). Cała konstrukcja była bardzo delikatna, więc stanęła na środku garażu i lewo. I na ścianie z puszki farby na zewnątrz, zapłaciliśmy rysunki o tematyce bożonarodzeniowej.
Mieliśmy zamiar świętować z rodziną. Jednak niespodziewanie przyszedł do naszego znajomego z Niemiec. Nigdy nie był w Rosji, a to rosyjski święto, była pierwszą w jego życiu. Było już po północy. Nasz przyjaciel podnosi szklankę do rosyjskiej i gościnności. Ledwie skończył tosty, które rozciągało się od picia aż 20 minut, ryknął straszny huk, a wszystkie nasze rady - Christmas projektu z dzikim katastrofie rozbił się na stole noworocznym.

Alexander Pieskow

Być może najbardziej pamiętne Boże Narodzenie historia, może być uznana za zdarzenie, które wydarzyło się do mnie z powrotem w 1984 roku, kiedy zacząłem moją karierę artystyczną. Potem byłem w teatrze w mieście Kotłas. Było tradycja trzymać roczne skecze świąteczne dla publiczności. Byłem najmłodszy aktor i była w poszukiwaniu swojej roli. Ale jednak, już wiedziałem, że w gatunku parodii, mam wiele szans zaskoczyć widza. Potem, jak wiadomo, w kraju, parodia nie był uważany za odrębny gatunek w sztuce, a wielu nie odpowiednio postrzegana. Ale wieczorem, postanowiłem pokazać widzom swój pierwszy w historii parodia Ałła Pugaczowa. Był to rodzaj debiutu. Ale, jak widać, moja innowacja wrażeniem wcale, bo przecież numery za kulisami prowadził gniewną Alla wentylator, który nie podoba mój pokój. Dosłownie zaatakowana z pięściami, krzycząc, że oczerniać wizerunek wielkiego piosenkarza. Z trudem uciekającego z jej ręce chwytające, uciekłem. Ale tut- było. Trwałe Madame najwyraźniej postanowił odzyskać moje pragnienie w ogóle wychodzić i przeszukać cały wieczór budynku teatru, krzycząc: „Gdzie jest ten palant? Jak znaleźć, po prostu udusił!”. Musiałem siedzieć w aneksie teatru i umilić na sylwestra w towarzystwie strażników.
Ale jak na ironię, w 1988 roku, jest to pokój z Pugacheva mnie sławny i otworzył mi drogę do wielkiej scenie. Iz lekką ręką z najbardziej Alla! Jak śmieszne, jak po jednym z występów w montażu I przyniósł ogromny bukiet kwiatów z dopiskiem: „Alexander, jesteś do odparcia! Powodzenia i sukcesów! Dziko przepraszam za niedogodności dostarczonych mnie ....”. Podpisy nie było, ale wiedziałem, że aby napisać notatkę, teraz mój dawny najgorszego wroga. Śmiech był, nie wiem!

Czytaj więcej:   Chcesz dużo poważnych porzeczki? - bardzo proste!

Alexander Malinin

Zawsze staram się spędzić Nowy Rok z rodziną. I tym razem będziemy świętować w domu. I radzę każdemu, aby trzymać się tego podejścia. Mamy również własne tradycje. Na przykład, możemy udać się do Domu Muzyki w Moskwie, gdzie Władimir Spivakov nadaje jej wspaniały koncert świąteczny każdego roku w dniu 31 grudnia. Mamy również zamówić saniach ciągniętych przez konie i kierowania ich do lasu, a od lasu do dzieci przychodzi Santa Claus i Snow Maiden z prezentów. Dzieci powiedzieć mu wiersze, śpiewać piosenki. Ja też, oczywiście, lubią otrzymywać prezenty, najbardziej bliski mojemu sercu - z żoną, z dziećmi. Na przykład w ubiegłym roku nowe dzieci dał mi swoje rysunki.

Anastazja Wołoczkowa

Dla mnie Nowy Rok najważniejszą rzeczą, która przychodzi bliskie i ulubione ludzi. Mi bardzo bliskie każdemu z moich znajomych, nieistotne czy jest gwiazdą czy nie. Nie było więc ważnym aspektem materiał obecnie. Znacznie ważniejszy jest fakt, że prezentowane ze szczerymi uczuciami iz sercem. Pamiętam jeszcze, prezent, który przedstawiłem dziewczynkę:
zimą, po koncercie w Petersburgu, Sylwestra w końcowych akordów na scenie były dzieci, które dał mi zabawki, wykonane własnymi rękami. Są to dwa małe misie, przymocowane do siebie i trzymając się za serce w dłoniach. Ten piękny, dotykając i zabawny zabawka od wielu lat jest w moim domu. Od emanuje ciepło i czuć się jak zabawki dobrej energii. Dzieci robiły i dał mu całym sercem, całą duszą. I to ciepło jest przekazywane do mnie, nawet kiedy po prostu patrząc na zabawki. Niedźwiedzie są na półce w moim domu. I za każdym razem, kiedy minął ich, uśmiecham się i radować.

Źródło: http://newsland.com/

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *