IPhone 8 będzie wyświetlacz OLED. LG potwierdziła

IPhone 8 będzie wyświetlacz OLED. LG potwierdziła

Artem Bausov | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek IPhone 8 będzie wyświetlacz OLED.  LG potwierdziła

OLED wyświetlacz iPhone 8 być. Poinformowano przez autorytatywne edycji inwestora, odnosząc się do sprawozdania z LG Display Han Sang-Beom wykonane w spotkaniu Korea ekspozycja Industry Association w Seulu.

Apple może nie od razu 100} {bfa444fcb0600688a10f7fc354d835b7864ebc02870f7c5d473c7d6a4c663c50 aby przejść do wyświetlaczy OLED. Biorąc pod uwagę, że roczne dostawy Jabłko stanowią 220-330 milionów iPhone, plastikowe panele OLED nie są jedynym rodzajem wyświetlacza w nowym iPhone.

Widocznie, Sang-Beom świadomi planów kupertinovtsy. Jest to logiczne, ponieważ LG jest jednym z głównych dostawców Apple.

Na podstawie sprawozdania spółki, można stwierdzić, że firma z siedzibą w Kalifornii zaprezentuje kilka modeli iPhone, z których jeden będzie wyposażony w wyświetlacze OLED. To prawda, że nie jest do końca jasne, kiedy dokładnie to nastąpi. Według plotek, Apple będzie w tym roku trzy modele iPhone - 7s, 7s Plus i 8. Poczekajmy na przedstawieniu jesienią. [Inwestor]

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Fotogaleria iPhone nowy kabel USB-5

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *