Zwolniony z powodu zdjęć w Sieć społeczna

Popularne serwisy społecznościowePoniżej znajduje się 11 przypadki zwalniania pracowników z pracy z powodu ich wykorzystania social networking. Zanim napiszesz cokolwiek na Facebooku i innych portalach społecznościowych, warto sto razy pomyśleć. Oto lista tych przypadków.

1. Podczas procesu juror postanowił skonsultować się ze swoim partnerem, z wykorzystaniem witryny firmy Facebook

W Wielkiej Brytanii kobiety, która była jury, opisał cały przebieg procesu. Podsumowując, ona anulowana nie wiedziała, co robić i postanowiliśmy zorganizować ogólny przegląd. Pracownik, który skorzystał z anonimowych porad został natychmiast zwolniony.

2. Wsparcie lider zespołu jednej z drużyn piłkarskich „patriotów” postanowił narysować swastykę.

Caitlin Davies został zmuszony do opuszczenia miejsca lidera grupy wsparcia drużyna piłkarska New England Patriots, kiedy jej zdjęcie zostało znalezione na swojej stronie internetowej Facebook. To wydaje się być nieszkodliwe zdjęcia zwykłe party, ale lider grupy wsparcia zostało pokazane tylko zdjęcia z markerem, a obok niej - jej przyjaciół, którzy ich twarze malowane swastykami tego markera

3. Pracownik został zwolniony z pracy za jej spóźnienie, co było spowodowane faktem, że pracownik był zafascynowany jego „pracy” w sieci społecznej.

Krajowa Spółka pracownik Suisse (szwajcarska firma) została zwolniona z pracy. W przeddzień jego dymisji, narzekała na ból głowy i powiedział, że będzie prowadzić prace w domu w ciemnym pomieszczeniu. Pozwolono jej zostać w domu, ale w tym samym dniu, pracodawca zobaczył ją w jednym z portali społecznościowych. Piłka jest środek dnia, kiedy jej wizyty w sieci społecznej został naprawiony. Pracownik natychmiast zwolniony.

4.Aviaperevozchik nienawidził swoich opiekunów.

13 Virgin Airlines pracownicy firmy zostali zmuszeni do opuszczenia swojego miejsca pracy po ich informacje praca nadano rozgłosu na jednej ze stron Facebooka firmie miejscu - został wydrukowany, gdzie, kiedy i ile razy zastąpiona przez różne części do samolotów, a także, że w kokpicie samolot roi się od karaluchów. Jest również obrazą dla pasażerów zostało zastosowane, co w rzeczywistości płace pracowników.

5. Bodyguard rodzina królewska obraził Kate Middleton
Cameron Reilly - strażnik w pałacu Buckingham nie podoba Kate Middleton. Na swojej stronie na Facebooku napisał, że ta osoba (Kate Middleton) przejechał obok niego i nawet nie patrzeć w jego kierunku. Pod koniec jego „monologu” nazwał jej głupie, zadowolony z siebie, świecki sukę. Zgadnij, co się stało z posterunku?

6. Nauczyciel w żadnym wypadku nie należy dodawać do swoich koleżanek.

Nauczyciel szkoły w Bronksie został zmuszony do opuszczenia swojej pracy ze względu na fakt, że zbyt jawnie przekazane z uczniami na stronach Facebook miejscu. jego komentarze zostały znalezione „rzeczy seksualnych” pod „zdjęć” organizowane przez nich.

7. Umieszczanie Zdjęcia nauczycieli zmuszony do rezygnacji z pracy.

Ashley Payne musiał opuścić swoje miejsce pracy należnej nauczyciela znaleźć na stronach z witryny Facebooku zdjęć z niej, co jest ona przedstawionych z butelką napoju alkoholowego w ręku. Dziś wiemy, że złożył pozew w nadziei na odzyskanie swojego miejsca pracy.

8. Była przeżywa depresję, ale Facebook sprawia, że ​​zabawy w czasie wakacji.

Nathalie Blanchard otrzymanych świadczeń z ubezpieczenia z tytułu niezdolności do pracy z powodu cierpi na depresję od 2008 roku. Jeden kanadyjska firma Manulife, który przeprowadził płatności Belay poszła do strony na swojej stronie internetowej Facebook i zobacz, jak wiele radości spędzać czas na plaży, udać się do klubów, chodzenie na imprezach. Natychmiast odmówiono wypłaty świadczeń.

9. Chcąc śmierć nauczyciela ich studenci.

Raz, podczas praktycznej pracy w jednej ze szkół w Stanach Zjednoczonych zmarł szósty uczeń klasy. Po tym incydencie, nauczyciel z doświadczeniem 15 lat, Christine Rubio, postanowiłem napisać co następuje na jego stronie na stronie internetowej Spółki Facebooku: «Jak ja nienawidzę moich uczniów. Myślę, że po dzisiejszym incydencie, najlepszym miejscem dla nich można uznać za plaża ".

Czytaj więcej:   Jak dostosować kolory do drukarki CANON MG

Management School postanowili natychmiast odrzucić go.

10. mniszka z klasztoru wykorzystywane portalu społecznościowym Facebook, i z tego powodu został zmuszony do opuszczenia monystyre.

Zakonnica Maria Jesus Galan został wydalony z klasztoru Santo Domingo el Real w Toledo, w Hiszpanii, ponieważ jest stale spędzać czas na stronach Facebook, w czasie, gdy inne siostry z klasztoru - w modlitwie. Inne zakonnice natychmiast skarżył się na wykorzystaniu sieci Facebook w klasztorze, który dokonał życie prawie niemożliwe. Oto ona jest wdzięczny za jej usługi digitalizacji archiwów klasztoru i pomocy w wykonywaniu czynności bankowych za pośrednictwem Internetu.

11. Nie porównuj się do martwego przedmiotu.

Tania Dickenson postanowił zidentyfikować swoją działalność w jednym z Ministerstwa Nowej Zelandii na swojej stronie jako „zbyt elegancki przycisk do papieru.” Ona chwalił się, że była „zbyt dobrze zorientowani w sztuce straty czasu, przemieszczenie winy i kradzież materiałów biurowych.” Elegant paperweight było to wydalony.

Im szybsze rozprzestrzenianie się serwisów społecznościowych, tym więcej uwagi powinniśmy dać podział naszego życia osobistego i zawodowego. Wreszcie robimy Podsumowując - wszystko, co publikujemy na naszych stronach w sieci społecznych, powinny być umieszczone na naszych profilach portali społecznościowych z myślą o znaczeniu, z nadmierną ostrożnością. Po tym wszystkim, informacje o profilach portali społecznościowych jest natychmiast dostępny.


Z następujących materiałów:
  • Wcześniejsze materiały:
  • << Poprzednia strona

Fatalny PHOTO: 10 przypadki kobiet zwolniony za ...

Zebraliśmy dziesięć różne przypadki , kiedy kobiety padły z powodu , ich zdjęcia komuś wydawało się nie na miejscu oraz nieprawidłowe postu. Kiedy mówimy inny”, mamy na myśli , że niektóre zdjęcia są naprawdę natury karnej: rasistowski, a nawet karnej , podczas gdy inni czynienia wyłącznie z życiem wolnym od pracy pracowników.

Maria Shestopalova

W grudniu ubiegłego roku, Centrum dokształcania numer 4 został odwołany młodego nauczyciela śpiewu.

Okazało się , że działacz stwierdzono , starannie studiował jej profil na portalach społecznościowych , które nazywa i skarżył się przewodnictwem Maryi do jej „niewłaściwe zachowanie”. Została oskarżona o propagandy nietradycyjnych wartości wśród dzieci. Powiedział działacz był przedstawicielem First moralny froncie rosyjskim.”

  • styl życia

    Cosmo-Test: jak radziecki kobieta?

  • styl życia

    Atak gazowy: komiksy , jak pierdnięcie. W łóżku. Z mężczyzną

Kobieta poproszony o opuszczenie , a ona podpisane oświadczenie.

Jednakże , po odwołaniu edukacji oficjalne dochodzenie zarządzania Mary Shestopalova Krasnojarsk donosi , że ewentualnie może wrócić do pracy.

Później, Maria nadal zamknąć i znaleźć nową pracę. „Zmieniłem miejsce pracy - została przeniesiona z państwa do prywatnej szkoły muzycznej , gdzie uczy pop vocal. Niestety dla studentów - części nie mogą uczyć się od mnie , to jest daleko chodzić do szkoły. Następnie , dzięki czemu Isajew ( działacz , wywołały oficjalne śledztwo - red. )., Wierzę głupotę. Bałam się o siebie - Isajew zagroził przyjść do Krasnojarska. Nabyte wyposażenie ochronne i pojechał taksówką. Wnioski I nie potrzebne, aby myśleć , że każdy jest zainteresowany , której jestem profesjonalistą , ale okazuje się , jeśli włosy nie są malowane w jasnych kolorach , a śpiewał przeciętności , do pracy w szkole w lewo? Piercing carry tej pory - w obecnej szkole nikt nie dba. A latem farbowane włosy , jaki kolor - jeszcze nie zdecydował ".

Daria Puchkova

26-letnia Daria pracował jako nauczyciel rysunku w jednej ze szkół podmiejskich. Była zmuszona do rezygnacji z powodu zdjęć w sieciach społecznościowych.

Fakt , że darii w ich stronę opublikowanym nieprzyzwoitych” zdjęć w BDSM tematów , dyrektor powiedziała jedna z matek uczniów. Komitet Rejonowy dla Edukacji na zdjęciu nie znaleźliśmy corpus delicti , Daria zrezygnował z własnej inicjatywy.

Tatiana Kulikova

Dwa lata temu, 25-letni sanitariusz Kirov karetka został zwolniony za selfie w sieciach społecznościowych podpisów heyterskimi :. „Zassal Freak”, „pijany” i „Jak ja nienawidzę mojej pracy”

Sekretarz prasowy lokalnego pogotowia ratunkowego powiedział: „Gdy tylko dowiedzieliśmy się o istnieniu tych zdjęć , usunęliśmy ją z pracy. Po przeprowadzeniu dochodzenia, pracownik został zwolniony ".

Justine Sacco

Firma Piarschitsa Interaktywna Corp Stanów Zjednoczonych opublikował normalny obraz na swoim Twitterze , ale z podpisem wywołującego. Leciała do RPA i zgłosiłem to w ten sposób: „Lecę do Afryki. Miejmy nadzieję , nie AIDS Podnieś go tam. Żartowałem. Jestem biały. "

Tweet szybko rozprzestrzeniać się za pośrednictwem internetu i wywołał reakcję publiczne oburzenie w środowisku anglojęzycznym. Justin nie miał czasu, by wylądować w Afryce Południowej , a stała się już gwiazda” od skali światowej. Justin starał się naprawić sytuację , usuwania i zdjęcia , a Twoje konto , ale nie miał czasu - od pracy została zwolniona.

Lydia Ferguson

Inna nauczycielka ze Stanów Zjednoczonych został zwolniony za selfie w krótkiej spódnicy z pięty. Jej nogi były lekko rozchylone , w ramce nie dotknął żadnej kawałek bielizny , ale uznał, prowokacyjne pozy.

Uczniowie rzucili się bronić nauczyciela , podpisali petycję do Przywróćmy pannę Fergusona”, twierdząc , że po prostu pokazała trochę nogę.” Podkreślali oni , że panna Fergusson - doskonały nauczyciel , ona wielokrotnie pomagał studentom podczas ich spotkań z innymi nauczycielami. Petycja podpisy zebrane ponad 250 w ciągu 24 godzin.

Lydia, z kolei powiedział , że widzi w jego zdjęć to nic prowokacyjny. Powiedziała , że jej główne zdjęcia zasada umieszczania w serwisach społecznościowych jest w następujący sposób: „Jeśli zmarły dziadek zobaczył te zdjęcia , . Byłaby zatwierdzona, czy nie”

Pomimo wsparcia uczniów , pani Ferguson zdecydował się opuścić swoją pracę.

Lee Ann Arthur

Kolejny nauczyciel ( najsłabszych zawód , najwyraźniej) również ze Stanów Zjednoczonych , Południowej Karolinie , został zwolniony za nieprzyzwoitych zdjęć w bieliźnie. Różnica z poprzednimi nauczycieli było to , Lee Ann nie publikował je w domenie publicznej - byli w swoim telefonie , który przypadkowo wpadł w ręce jednego z uczniów Miss Arthur , gdy wyszła z klasy przez kilka minut.

Uczeń wysłany Pictures wszystkie jego kolegów. przywództwo szkoła podkreślił , że nauczyciel musiał uważnie pilnować swoich prywatnych zdjęć , a Lee Ann został zwolniony. Ciekawy nastolatków nie poniósł żadnej kary.

Irina Lewandowski

Sędzia z Ułan-Ude nie zostanie zwolniony do nagich zdjęć, a nawet w przypadku obrazów z podtekstami politycznymi „wątpliwe”, ale do zdjęć z butelką wódki , który sędzia lizały dookoła.

Kobieta próbowała udowodnić , że strona w LiveJournal nie należy do niej , a zdjęcia , które nie były przeznaczone do publicznego wyświetlania , rozplanowany jego krytyków.

Tatiana Kozlenko

W 2011 roku linia lotnicza stewardesa Aeroflot” opublikował zdjęcie z gestem wobec faktów pasażerów samolotów , strzał z tyłu.

Zdjęcia zobaczył Ilya Varlamov i narzekali obrazu w linii lotniczej , a następnie Aeroflot”, podkreślając jej zorientowanie na klienta , powiedział , że Tatiana nie działają już. Stewardesa z kolei starał się usprawiedliwić , mówiąc , że obraz nie jest to , dłoń - zbyt , a samolot na zdjęciu nie należą do Aeroflot”.

Jednakże , po wysłuchaniu dziewczyna odebrał. „Ta dziewczyna była po prostu zakochana w niebie ... Rzuciła nam zapytanie do powrotu. Dziewczyna była w stanie udowodnić swoją szczerość i kompetencje zawodowe”- stwierdził w dziale Public Relations lotniczą.

Rochelle Robinson

W 2015 roku, 23-letni pracownik Brookfield Zoo Rochelle Robinson straciła pracę z powodu wypowiedzi rasistowskich. Ona napisali selfie do Instagram i podpisał: „Jak się masz? Jestem w pracy , obsługujących te paskudne białą dupę. "
Internauci szybko obliczył zdjęcie autora na jednolite i geotags. Ale jak tylko administracja zoo widzieliśmy pozycję rasistowskie , natychmiast straciła pracę.

Karina Sarkisov

Tancerka baletowa , pracuje w Austrii, Vienna State Opera , brał udział w photoset dla kilku męskich magazynów , które stwarzane topless.
Karina wielokrotnie ignorowała ostrzeżenia o jego pracodawcy , a następnie dyrektor opery Manuel Legris opalanego Sarkisov. Ballerina przyznał , że czuje się dyskryminowany , ale żałował i został przywrócony.

Jak to?
Zapisz się do newslettera i być informowany o najbardziej interesujących i przydatnych wiadomości.
Dziękuję.

Wysłaliśmy pismo o potwierdzenie e-mail.

kliknij „Like” i śledź nas na Facebooku

nauczyciel historii został zwolniony ze względu na zdjęciu w strój kąpielowy - ZAKON.KZ

nauczyciel historii został zwolniony z powodu zdjęcia w stroju kąpielowym

26-letni mieszkaniec miasta w swoim wolnym czasie, studiował w agencji modelek.

Zdjęcie: TV Center10 czerwca 2018, 08:54

nauczyciel historii liczba Omsk szkoła 7 został zmuszony do dymisji pod naciskiem instytucji edukacyjnych z powodu zdjęcia zamieszczone w Internecie w kostiumie kąpielowym, według TASS.

26-letni mieszkaniec Omsk, którzy w wolnym czasie studiował w agencji modelek, został sfotografowany na reklamie sklep odzieżowy. Nauczyciel zdjęcia stwarzających w stroju kąpielowym zamknięte.

„Nauczyciel historii Victoria Popova ich zachowanie - rozprzestrzenianie zdjęciach internetowych frywolny zawartości w celu promowania jakiś projekt komercyjny - spowodował uszkodzenie wizerunku szkoły, a co najważniejsze - wysoką rangę kadry nauczycielskiej. Zdając sobie sprawę z tego faktu, nauczyciel napisał oświadczenie na własną rękę”- donosi w pozycji Ratusz szkoły.

W administracji miejskiej powiedział, że dyrektor Departamentu Edukacji Ina Eletskaya merostwa spotkać się z wypalonej nauczyciela i po dyrektora szkoły i staramy się dojść do rozwiązania, które spełnia wszystkie strony.

Większość użytkowników sieci społecznych opowiedzieli się za nauczyciela zwolniony. Według nich, te fotografie mają absolutnie żadnej kobiety. „W końcu, to nie było w szkole, w tym forma idzie” - mówi mieszkaniec Omsk. Na poparcie nauczyciela i mówił słynny gospodarz radiowego Sergei Stillavin.

„To jest przyzwoity i możemy powiedzieć, fotografie artystyczne” - pisze na swojej stronie na Instagram.

Ważniejsze nowości w telegramie-channel «zakon.kz». Zapisz się!

Zgłoś błąd

Zgłoś błąd


Tekst błędu:

komentarz:

teraz przeczytaj

zobacz także


Ładowanie ...
ciekawy

Archiwum aktualności

mon W por th fri Sob słońce

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky