INSTALATOR UNITY Web Player

doskonały9

Web gracza Get Jedności - to wtyczka do przeglądarki, który pozwala grać w gry i oglądać wspaniały 3D zawartość opracowane przy użyciu silnika Unity.

Odtwarzanie niesamowite gry 3D w przeglądarce

reklama

Zapewne wiesz Adobe Flash Który przez wiele lat pozwoliły Ci zobaczyć kilka ciekawych rzeczy w swojej przeglądarce, będąc niemal stałe zagrożenie bezpieczeństwa zbyt regularne powiadomienia o aktualizacji. Unity Web Player - ogromny skok poza Flash, można uzyskać szczegółowe, gładkie grafiki 3D, którego użyliśmy, aby zobaczyć tylko w samodzielnych gier. Współpracuje z Internet Explorer , fire Fox , chrom , safari i opera ,

jedność Sam jest narzędziem do tworzenia gier 3D na wszystkich platformach, a gracz internetowej nie oznacza, że ​​możesz grać w każdym rozwiniętym programem Unity od przeglądarce. To rozszerzenie pozwala na przeglądanie zawartości sieci Web utworzonej w Jedności. Jednakże, istnieje wiele naprawdę ciekawych gier, które można odtwarzać w przeglądarce, jeśli go zainstalować.

Wysokiej jakości grafika ma swój koszt

Niewiele jest krytykować Unity Web Player. Być może najgorsze jest to, że wysokiej jakości grafiki oznacza, że ​​niektóre gry będzie dość ciężki dla zasobów systemowych, a może trzeba dość dobre połączenie z Internetem, aby szybko przesłać je. Jednak plug-in jest zalecane, ponieważ nie będą widzieli gier, które wyglądają tak dobrze na stronie internetowej przed.

Doskonałe i nieinwazyjne rozszerzenie

Czytaj więcej:   JAK moda Maynkraft 1.5.1 do mebli

Instalacja Unity Web Player pozwala na odtwarzanie super-cool gry w przeglądarce, i jest nieinwazyjne, automatyczne aktualizacje cicho w tle, w przeciwieństwie do niektórych innych, bardziej znanych technologii.

Unity Web Player, która JEST

zawartość

  • Co to jest program?
  • Jak zainstalować i włączyć?
  • Usuwanie aplikacji

Aplikacje i gry na portalach społecznościowych i serwisów niszowych często trzeba uruchomić zainstalować Unity Web Player. Ale kiedy pobrać ten program, a następnie zaskoczył, ponieważ żaden menu „Start”, bez pulpitu, Brak nowych etykiet. Wiele z nich jest przestraszony, myśląc, że zainstalowany wirus lub bezużyteczną aplikację. W rzeczywistości, korzyści są ogromne. A fakt, że teraz rozpocząć grę w przeglądarce jest głównym celem tego programu.

Co to jest program?

Aby zrozumieć, co ten program jest i czy Unity Web Player jest potrzebna, przyjrzyjmy się nazwa na klocków:

  1. Unity - silnik gry. Platforma, na której programiści mogą tworzyć swoje gry.
  2. Web Player - technologia jest uruchomienie gry od jedności wewnątrz przeglądarki. To pozwala programistom umieszczać swoje produkty na stronach internetowych i portalach społecznościowych. Jest to bardzo wygodne, ponieważ na początku gry nie trzeba nic ściągać.

Po zainstalowaniu graczem, nie trzeba pobrać grę na komputerze. Wiele gier internetowych opartych na tej platformie będzie łatwe do uruchomienia przez Internet.

Ważne! To nie jest nowa technologia. Masz wiele razy do czynienia podobne decyzje, nawet nie wiedząc o tym. Znamiennym przykładem - Adobe Flash Player. Ale w przeciwieństwie Flash Player Unity jest w stanie uruchomić do skomplikowanych gier trójwymiarowych.

Jak zainstalować i włączyć?

Istnieje kilka sposobów, aby zainstalować i uruchomić oprogramowanie:

  1. Pierwszym i najbardziej oczywistym, kliknij sootvetvetsvuyuschee wniosku przed rozpoczęciem gry, która nas interesuje.Pozwolenie wymagane moduł Unity gracza
  2. Drugi sposób - aby pobrać program z oficjalnej strony Unity.Unity Web gracza
Czytaj więcej:   planowania programu Pascal

Jak widać na zrzucie ekranu, nie wszystkie przeglądarki z obsługą Unity Web Player. Lista ta nie jest wystarczająco Google Chrome. Od 2015 roku w przeglądarce nie obsługuje wtyczki NPAPI, potrzebne do uruchomienia jedności. Jeśli aplikacja nie działa, tylko jedno rozwiązanie: użyć przeglądarki z listy obsługiwane.

Wskazówka! Zainteresowany przydatne oprogramowanie? Następnie sprawdź artykuł: Optimizer programu „Akcelerator PC” i wyłączyć szpiegostwo - Zniszcz systemie Windows 10 szpiegostwo.

Usuwanie aplikacji

Gracz nie przeszkadza wysyłanie, nie ładuje system w tle. Ale czasami trzeba usunąć go z powodu awarii i konieczności ponownej instalacji. Aby to zrobić, po prostu usuń graczowi standardową drogę dla programów.

Było pytanie o instalacji programu, a następnie ustawić go do nas! Opisać, co było trudności, tak, że możemy pomóc.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky