Instalacja luster z kamerą cofania

MIRROR AUTO KOMPUTER 12V1 | Już dostępne na Ukrainie.

 • OOO «SMART-AUTO» jest «SMART-VISION» - Urządzenie combi z najbardziej kompletnej funkcjonalności wśród konkurentów. Urządzenie rdzeń program opracowany przez japońskich inżynierów. Najnowsza wersja systemu operacyjnego - Android 8.1 Oreo z rosyjskim intuicyjny interfejs. Wszystko to w ultra cienką, ładne uzupełnienie wnętrza samochodu dowolnej klasy.

  Cechy i funkcje «SMART-Vision»

  DVR
  detektor radarowy
  Kamery cofania
  GPS Navigator
  FM-nadajnik
  Połączenia głosowe
  ekran dotykowy
  Bluetooth
  nocny
  Wi-Fi, internet mobilny
  czujnik awarii G-Sensor
  Multimedia (Video, Muzyka, Zdjęcia)

  DVR w lustrze

  Jedną z zalet «SMART-VISION», jako rejestratora - aparat jakość przodem, nagrywanie w najwyższym formacie Full HD o rozdzielczości 1920 * 1080. Kiedy kąt ten wynosi 170 stopni. Wykorzystuje matrycę o wysokiej jakości, co sprawia, że ​​obraz jasny, soczyste, jasne, a kąt oglądania ekranu jest tak duża, że ​​obraz nie jest zniekształcony z fotela kierowcy.

  Wbudowany GPS-Navigator

  Z wbudowanym w lustro GPS-Navigator, nie trzeba już patrzeć na nazw ulic i numerów domów w momencie znalezienia odpowiedniego adresu. Kiedy zbliża wybrany cel, ekran przełączy się na kamerę, a pożądana lokalizacja jest oznaczona jasny strzałkę.

  System operacyjny Android 8.1 Oreo

  Dotknąć ekran o przekątnej 5,7 cala na najlepszej i najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 8.1 Oreo. Możliwość instalacji wielu aplikacji z Google PlayMarket i oglądać streaming video z Internetu i realizować wyszukiwarkę internetową w sieci.

  Rear View Camera

  Pomoże to nie tylko bezpieczne w parku, ale także prowadzi stały filmowanie w jakości Full HD.

  noktowizor

  Funkcje podstawie czujnika nocny jest używany, zatrzymując sygnał podczerwieni i aparatu, nagrany obraz. Informacja jest przetwarzana i wyrzucany w postaci bezbarwnego obrazu na dużą skalę, na monitorze. Przegląd produktów - 250 metrów.

  Prosty montaż i podłączenie

  Rejestrator niezauważalne - montaż na lustrze sprawia, że ​​pozwolił nowych przepisów, a to nie będzie łatwym celem dla złodziei (czyli bez konieczności ciągłego usuwania urządzenia i skórę.).

  Zaprojektowany dla Ukrainy, WNP i europejskich drogach

  Lustro komputer samochód 12 1 «» SMART-VISION w pełni dostosowane do rynku krajowym Ukrainy, krajów WNP i Europie. Urządzenie interfejs w języku rosyjskim ładnie uzupełnia intuicyjny interfejs.

  łatwy montaż

  Lusterka Komputer pokładowy - podkładka na lusterku wstecznym zatrudnienia. Rejestrator dostępny w regularnych zwierciadle dowolnej grubości instalacja. lustro Smart-Vision prostu zablokowana w miejscu przez dwóch uchwytów gumowych o regulowanej długości.

  Wszystko oryginalne urządzenie «» SMART-VISION wykonane na nowoczesnym, sprzętu high-tech, co pozwoliło nam stworzyć unikalne, ultra-cienką grubość ciała tylko 8 mm, zawarł bardzo bogatym wewnętrzna funkcjonalna między analogami

  Smart-Vision to produkt japońskich inżynierów, którzy byli w stanie dopasować pojemność tablet w jednym urządzeniu bez jakiejkolwiek utraty jakości i wydajności. Procesor Ambarella A7, wraz z układem optycznym z 6 soczewek zapewnić najbardziej szczegółowy obraz z wyraźnymi szczegółami zarówno w dzień jak iw nocy.

  parametry techniczne

  Wyświetlacz - 5,7 »IPS, ekran dotykowy
  Rozdzielczość ekranu - 1280 * 480
  RAM - 2GB
  Zbiorcza pamięci - 32 GB
  CPU - Quad COREARM
  Main Camera - Full HD 1080 px | 170 °
  Car Rear View Camera - 840 x 680 px | 170 °
  Rozdzielczość wideo - 1920 x 1080 px, 30 fps
  System operacyjny - Android 8.1 Oreo
  System nawigacji - GPS
  Sieć i komunikacja - 2G, 3G, 4G, Wi -Fi, Bluetooth
  Mikrofon - wbudowany, redukcja szumów
  Wspólne wejście - 2 kamery
  G-sensor
  pętla nagrywania
  rozwój urządzeń - Japonia
  Manufacturing South - Korea

  Źródło: smart-auto.com.ua

  Zgłoś problem

  Jeśli jesteś właścicielem lub przedstawicielem marek, które są wymienione w tym artykule, lub bezpośrednio związanych z jego tematem i wierzą, że informacja jest błędna, daj nam znać - będziemy podejmować działania

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   JAK OPERA wyszukiwarce Komputer

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *