Instalacja Windows XP z dysku USB nie widzi HARD DRIVE

INSTALACJA WINDOWS XP na patyku Netbook USB nie widzi HARD ...

Ten problem jest bardzo często podczas instalacji Windows XP na teraz stare laptopy, ale w momencie, kiedy zostały wydane, były nowe. System operacyjny został opracowany w 2001 roku. Zgodnie z tym nie są określone sterowniki na nowszych urządzeniach. Windows XP jest ukończony i wydany Service Pack przed 2008 r. Ale nie wszystkie dostępne w tym czasie sprzęt był wspierany przez kierowców, zwłaszcza w odniesieniu do laptopów. Na nich, porozmawiamy.

Windows XP nie widzi dysku twardego

Ośmielam się sugerować, że masz obraz systemu Windows oryginalny, i że nie można go zainstalować. Dlaczego trzeba to oryginalny obraz? To bardzo proste. Jeśli zainstalujesz RePak montażu i tak dalej, nie ma stabilnej pracy, a zwłaszcza przez dłuższy czas, po prostu nie rozumiem.

kak-ustanovit-windows-xp

Dlaczego jestem tak pewny? Mam wielu lat zaangażowani w konfiguracji komputerów, mam duże doświadczenie w instalacji systemów operacyjnych. Mogę śmiało powiedzieć, że ustawienie nie jest oryginalny system, tracisz swój czas i wysiłek w przyszłości. Po ustaleniu, co zespół z was nie ma gwarancji, że będzie można zainstalować sterownik na to, iz doświadczenia mogę śmiało zadeklarować, że problemy będą wystarczające.

Główną gwarancją jakości instalacji systemu Windows - jest to system oryginalny obraz.

Czytaj więcej:   Jak stworzyć serwer do BF3

Windows XP skąd pobrać oryginał

Jeśli nie masz oryginalną wersję systemu Windows, jak to często bywa, trzeba ją pobrać lub zakupu u autoryzowanego dealera.

I zaleca, aby pobrać oryginalny obraz systemu z potoku. I za to, aby chronić się przed oszustwami i złożeń, należy wiedzieć, że Windows ma również odciski palców, które nie są lzya zmiana bez zmiany samego obrazu.

Oznacza to, że jeśli mecz odciski palców z oryginału, to masz oryginał.

Gdzie znaleźć oryginalne i wydruki? Oczywiście na oficjalnej stronie Microfoft. Dokładniej w sekcji z oficjalnych obrazów oprogramowania msdn.microsoft.com. Ta witryna będzie musiał sprawdzić odciski palców „palce”.

Pobierz sobie oryginalny obraz systemu można na każdym torrent tracker, który sprawia, że ​​można zaufać. Aby znaleźć oryginalny Windows XP, trzeba dodać te słowa MSDN, czyli umieszczone w poszukiwaniu - Microsoft Windows XP z MSDN.

Aby znaleźć torrentów używam NNM-klub.

Jak sprawdzić obraz systemu Windows XP na oryginalność

Aby przetestować trzeba niewielki, ale przydatny program do sprawdzania hash - hashtab. Można go również pobrać w postaci obrazu systemu. Po zainstalowaniu program można znaleźć w witrynie MSDN, o których mowa powyżej, szukamy prawego obrazu systemu i naciśnij - informacje skachat-windows-xp

SHA1 i skopiować kod. Jest to odcisk palca.

Następnie kliknij prawym przyciskiem pobrania lub już istniejący obraz systemu operacyjnego (musi dopasować według nazwy i wersji) i wklej go do pola na odpowiedniej karcie

SHA1

Oryginalny Windows XP torrent download

Jeśli jesteś jak mi się zielony znacznik wyboru, to jesteś w porządku.

Integracja sterownik AHCI (SATA) w dystrybucji Windows XP MSDN

A teraz część zabawy, gdzie to wszystko. W porządku, że windose widział dysku twardego, trzeba zintegrować niezbędne sterowniki, a najlepiej całego pakietu na raz.

Czytaj więcej:   ustawić dźwięk dzwonka alarmowego na ANDROID

To musi być zrobione z minimum zakłóceń z oryginalnego obrazu. To było pod opieką dobrych ludzi, dla których wiele dzięki nim: DEN, simplix, YikxX, MBTY.

Najpierw musisz pobrać niezbędne sterowniki i poprawki do oprogramowania. Można go pobrać stąd lub z oryginalnego źródła tutaj: https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3140214.

Aby zintegrować wszystkie sterowniki, które trzeba umieścić plaster w folderze z systemem Windows XP (łata powinna pasować do obrazu). Uruchomić patcha i uzyskać nowy wygląd ze zintegrowanymi sterownikami. Nie zapominaj, że po integracji również trzeba sprawdzić obraz na nowo wydruków. Ale wydruki muszą być różne. Pogodzić swoje potrzeby z nadrukami na rutracker. Jeśli wszystko okazało się za pierwszym razem, to nie ma zapisać obraz na dysku flash USB, CD lub użyj Zalman, jak ja.

Poprzez zainstalowanie takiego systemu będziesz wiedzieć na pewno, że kierowca zostanie zainstalowany, a system będzie działać dobrze przez wiele lat, ponieważ system interwencja była minimalna, a obraz z oryginałem.

Na to mam wszystko. Do zobaczenia na stronach qoogi.com.

 

 

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *