Ustawić dźwięk dzwonka alarmowego na ANDROID

Stopień trudności: zaawansowany . Każdy użytkownik ma tendencję do dać gadżet unikatowy wygląd i systemu operacyjnego Android daje wszystkie możliwości tego. W tym artykule omówimy, jak ustawić swój dzwonek, alarm lub powiadomienie. Natychmiast należy zauważyć, że aby rozwiązać ten problem, można użyć kilku różnych sposobów, jest stosowany jako wbudowanych narzędzi systemowych i aplikacji firm trzecich. W tym artykule skupimy się właśnie na pierwszej wersji.

Tak więc, pierwszym sposobem, aby zmienić dźwięk dzwonka jest użycie standardowego odtwarzacza muzycznego. trzeba będzie otworzyć menu aplikacji i uruchomić domyślny odtwarzacz plików audio. Z listy utworów muzycznych, które chcesz umieścić jako dzwonki i zrobić długi kurek na ten element, aby go podświetlić. Następnie w menu kontekstowym, które pojawia się po kliknięciu na przycisk z trzema kropkami, wybierz „On Call”.

Jak ustawić dźwięk dzwonka na dźwięk dzwonka, budzika, Android powiadomień

W zależności od wersji systemu operacyjnego i nazwy odtwarzacza muzyki i pewnego rodzaju elementów interfejsu mogą się nieznacznie różnić, ale ogólny algorytm swoich działań pozostaną niezmienione.

Jeśli użytkownik musi ustawić nowy dźwięk na telefon od określonego kontaktu , można użyć tej książki adresowej telefonu. Odszukaj na liście żądany kontakt i otworzyć skojarzony szczegółowych informacji. Po tym, dotknij przycisku menu podręczne i wybierz „Ustaw dzwonek”. Zauważ, że ta metoda działa tylko wtedy, gdy kontakt jest zapisany w pamięci telefonu, a nie na karcie SIM.

Jak ustawić dźwięk dzwonka na dźwięk dzwonka, budzika, Android powiadomień

Aby zainstalować własne utwory alarmu należy użyć standardowego „Zegar” aplikację systemową. Po jej uruchomieniu, wybierz żądaną usługę i otwórz jego właściwości. Tutaj widać opcję „Alarm dźwiękowy”, który jest odpowiedzialny za wybór melodii. Dotknij go spowoduje okno pop-up, w którym użytkownik może wybrać jeden ze standardowych lub własnych melodii.

Czytaj więcej:   Strony z bezpłatnych książek do przeczytania

Jak ustawić dźwięk dzwonka na dźwięk dzwonka, budzika, Android powiadomień Jak ustawić dźwięk dzwonka na dźwięk dzwonka, budzika, Android powiadomień

Jeśli chcesz zmienić dźwięk powiadomienia o nadejściu nowej wiadomości , możesz to zrobić w normalnym zastosowaniu do stosowania z SMS. Uruchom program standardowy SMS / MMS «» i otworzyć jej ustawienia. Konieczne jest prowadzony przez okno blisko dna i znaleźć pozycji „dźwięki powiadomień”. Jego naciśnięcie spowoduje znajome okno wyboru melodii.

Jak ustawić dźwięk dzwonka na dźwięk dzwonka, budzika, Android powiadomień

Należy zauważyć, że w niektórych telefonach, szczególnie przy użyciu zmodyfikowanego oprogramowania zainstalowanego melodie użytkownik może być wynikiem restartu zastąpiona przez normę. Aby tego uniknąć, można utworzyć w pamięci wewnętrznej urządzenia folderze i umieścić na nich muzykę, co następuje:

media / audio / alarmy - dzwonki alarmowe;

media / audio / powiadomienia - powiadomienia dzwonek;

media / audio / dzwonki - dzwonki;

media / audio / ui - System dźwiękowy.

Następnie uruchom ponownie urządzenie i pożądany utwór pojawi się na liście standardowych dźwięków systemowych. Teraz można bezpiecznie instalować je jako wezwanie, alarm, powiadomień jednej z metod wymienionych powyżej.

Źródło: 4pda.ru

Jak zmienić alarm na iPhone Dzwonki

Aplikacja „Zegar” pozwala korzystać z iPhone jako budzika. Wystarczy otworzyć aplikację „Zegar” ekranem „dom” lub poprzez dyspozytorni. Można też poprosić Siri, aby ustawić alarm.

 

     

Ustawianie budzika

 1. Otwórz aplikację „Zegar” i kliknij zakładkę „Zegar”.
 2. Kliknij ikonę  .
 3. Ustawić czas alarmu. Można również wybrać jedną z następujących opcji.
  • „Repeat”: kliknij, aby skonfigurować powtarzający się alarm.
  • „Label”: kliknij, aby wybrać nazwę dla alarmu.
  • „Sound”: Naciśnij, aby wybrać dźwięk odtwarzany podczas alarmu.
  • „Później”: Włącz wyświetlanie gdy opcja alarm „później”.
 4. Wybierz „Zapisz”.
Czytaj więcej:   konwerter MP3 YOUTUBE

Ustawianie głośności alarmu

Przejdź do menu „Ustawienia”> „Muzyka i sygnałów dotykowych”. W „Call i ostrzegać” przeciągnij suwak w prawo lub w lewo. Podczas przeciągania alarm dźwiękowy, a usłyszysz poziom głośności. Aby dostosować poziom alarmu przy użyciu przycisków głośności z boku na iPhonie, trzeba włączyć przycisk „Zmień”. 

     

Jak poprosić Siri, aby ustawić alarm

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów, jak można to zrobić.

 • „Obudź mnie jutro o 6:30.”
 • „Co alarmy zestaw?”
 • „Konfiguracja usługi” Praca „”

     

Modyfikacja lub usuwanie alarmu

Jak zmienić usługę:

 1. Otwórz aplikację „Zegar” i kliknij zakładkę „Zegar”.
 2. Wybierz „Edytuj” w lewym górnym rogu.
 3. Wybierz alarm, wprowadź zmiany i kliknij przycisk „Zapisz”.

Aby usunąć alarm, wykonaj następujące kroki.

 • Trzepaczka budzika po lewej stronie i kliknij „Usuń”.
 • Wybierz „Edytuj”, a następnie  , i „Usuń”.
 • Wybierz „Edytuj”, a następnie Budzik i „Usuń usługę”.

Śledzenie snem

„Sleep Mode” pozwala ustawić liczbę godzin snu, który jest niezbędny dla ciebie każdej nocy. Aplikacja „Zegar” przypomni Ci, że nadszedł czas, aby pójść do łóżka i obudzić cię rano. 

Dowiedz się, jak ustawić czas snu w „Clock” aplikacji.

Pomoc na temat korzystania z alarmów

Tryb „Nie przeszkadzać” i przełącznik Dzwonek / Cisza „” nie ma wpływu na dźwięk alarmu. Jeżeli przełącznik jest ustawiony na tryb „cichy” lub włączona Nie przeszkadzać, alarm będzie nadal wydawać.

Jeśli alarm nie jest wyzwalany, sygnał jest zbyt niski lub urządzenie iPhone tylko wibruje, wykonaj następujące kroki.

 • Ustaw głośność na iPhone. Jeśli alarm jest ustawiony zbyt niski lub wysoki poziom głośności, dostosuj go za pomocą głośność w górę iw dół. Można też przejść do menu „Ustawienia”> „dźwięków, sygnałów dotykowych” i przeciągnij suwak w „Call a alert”.
 • Jeśli alarm wibracyjny tylko upewnij się, że wybór dźwięku alarmu różni się od „Nie”. Otwórz aplikację „Zegar”, przejdź do sekcji „Zegar” i wybierz „Modyfikuj”. Wybierz żądany alarm, a następnie wybierz „Sound” i wybierz dźwięk.
 • Podczas korzystania z iOS 10 lub wcześniej, jeśli iPhone jest podłączony do słuchawek lub głośników, alarm jest odtwarzany przez podłączone urządzenie, a nie poprzez wbudowany głośnik.
 • Podczas korzystania z iOS 11 lub nowszej, jeśli urządzenie jest podłączone do słuchawek lub głośników iPhone, alarm odgrywa poprzez wbudowany w iPhone głośność głośnika do określonego poziomu, jak również za pośrednictwem przewodowych słuchawek lub głośników. Usługa nie można usłyszeć za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek lub głośników.
Czytaj więcej:   Polecenie nie powiodło się. WINDOWS wygenerował błąd

Ustawianie czasu ręcznie w iPhone „Ustawienia” sekcji, aby zmienić zachowanie aplikacji (takich jak zegary w grach) nie jest zalecane i może mieć wpływ na alarm.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *