Ustaw muzykę do Android

Jak umieścić Android dzwonki 6

Gdy ktoś dzwoni, słychać melodię. Chcesz to zmienić? Zapoznaj się z naszymi instrukcjami.

W przeciwieństwie do tego, te same iOS, gdzie zmiana dzwonek - cała procedura, w Android Prosta i skonfigurowane w kilka minut. Dzisiaj mówimy o kilka sposobów, aby zmienić muzykę dzwonka na Android smartphone.

Jak zmienić dzwonek na Android 6.0 Marshmallow?

Po pierwsze, musimy wyjaśnić, jak umieścić odpowiednią melodię, aby zadzwonić na „czystej» Android 6.0. W Androidzie 7.0 Nugat zasada jest taka sama.

1. Przejdź do „Ustawienia”, „Dźwięki i Powiadomienia” (lub po prostu „dźwięki”). Prawo nazwy profilu „General”, kliknij na ustawieniach zębatych.

Dźwięki i powiadomienia

2. Kliknij na „Dzwonek” i okna pop-up, wybierz „Otwórz z nośnikami pamięci”.

Open With Media Storage

3. W oknie, które pojawi się cała muzyka, która ma na swoim smartfonie. Wybierz żądany utwór, a następnie kliknij „OK”.

Umieścić muzykę na wezwanie na Androida

Umieścić dzwonek przez gracza

W zależności od wersji Androida i markowych skórek dla smartfonów z preinstalowanym różnych graczy. Niektóre pozwalają zmienić dzwonek, część - nie. Najprostszym sposobem - pobrać odpowiednią odtwarzacz do Google Play. Użyliśmy AIMP i Wzmacniacz.

1. Przejdź do odtwarzacza i znaleźć piosenkę, którą chcesz nawiązać połączenie. Zacznij grać. Na ekranie Wzmacniacz i AIMP w prawej górnej części posiada trzy kropki, powodując menu - kliknij na nich.

2. W oknie, które się pojawi, wybierz „Ustaw dzwonek» (AIMP) i „call» (Wzmacniacz). Potwierdzić działanie.

Umieścić dzwonek na Android za pośrednictwem odtwarzacza
Zmień dzwonek

kontakt melodia

Jeśli chcesz przypisać do określonej muzyki na jednym kontakcie, takie jak przyjaciela lub rodzica, wykonaj poniższe czynności:

Czytaj więcej:   JAK TO OPEN zamkniętej grupy na Facebooku

1. Przejdź do strony „Kontakt” i wybrać odpowiednią osobę. W prawym górnym rogu Profil posiada menu trzema kropkami - kliknij na nich.

Umieść melodii do kontaktu

2. W oknie, które się pojawi, wybierz „Ustaw jako dzwonek”.

Ustaw dzwonek

3. System wyświetli monit, aby wybrać aplikację, dzięki której można wyszukać żądaną tonu. Wybierz menedżera plików lub zrobić wszystko, co w taki sam sposób, jak opisany w pierwszym akapicie.

Jak widać, umieścić muzykę lub dzwonków na Android smartphone jest bardzo prosta - nie trwa dłużej niż kilka minut czasu.

Przyjdź do naszego kanału Yandeks.Dzene - to zebrane najbardziej interesujące.

1 Gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek( 4 oceny, średnia: 3,00 z 5)
Ładowanie ...

Jak umieścić Android dzwonki 5


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *