MegaFon Telewizor do Samsung Smart TV

 

Mobile TV korzysta z coraz większej liczby konsumentów. Pobyt w nudnej podróży służbowej lub stałego bezczynności w korkach chcą umilić czas, obejrzeć ciekawy program telewizyjny lub serii. Dostęp do ogromnej liczby kanałów telewizyjnych i filmów pomóc archiwum usługę o nazwie „megafon TV”. Dzisiejszy przegląd powie na temat funkcji serwisu, jego mocnych i słabych stron, a także sposobów ich połączenia.

Istotą „Megafon” usługi telewizyjnej

„Megafon TV” - to możliwość oglądania programów telewizyjnych i zasadniczą treść biblioteki seriali i filmów animowanych. Aby wyświetlić Smart TV mogą korzystać z Tablet PC, inteligentny telefon lub komputer. Głównym warunkiem - dobre połączenie z internetem.

opinie

Pozytywne opinie na temat aplikacji, mówiąc o jego wydajności.

W ramach świadczonych usług do kanałów cyfrowych abonentów 150, z których 30 są nadawane w formacie HD. Lista kanałów jest dość obszerny - istnieją federalne kanały telewizyjne, filmy edukacyjne, broadcast oraz bajki dla najmłodszych użytkowników. Pakiety emisji na dany temat jest również przewidziane i opisane poniżej.

Oprócz transmisji na żywo użytkownicy telewizyjne mogą oglądać swoje ulubione programy telewizyjne i filmy. Aby to zrobić, „Megafon TV” zapewnia ogromny archiwum filmów, dla których istnieje odrębna opłata.

Główne zalety „Megafon TV”:

 1. Jakość transmisji jest automatycznie dostosowana do prędkości połączenia z Internetem;
 2. Żadnych pakietów tematy, w tym „18+”;
 3. Telewizor może być oglądany przez innego operatora sieci komórkowej;
 4. Ogromny wybór kanałów HD;
 5. Wygoda i komfort obsługi;
 6. Inteligentna ładowania.
W przypadku korzystania z usługi niekoniecznie jest obecność w Internecie z firmy MegaFon - można skorzystać z dostępu do internetu od innych dostawców. Należy również pamiętać, że nie mniej niż 6 Mbit / s do oglądania programów telewizyjnych w jakości HD potrzebują szybkości połączenia.

Użytkownicy planów taryfowych linii „All inclusive” nie można się martwić o kwoty wydanej na „Megafon TV” służby ruchu jest bezpłatne. Wszystkie inne opłaty należy uiścić oddzielnie.

Kanałów w telewizji „Megafon”

W służbie są pakiety telewizyjne:

podstawowe pakiety

Podstawowe pakiety Megafon TV.

 1. „Megafon” Pakiet „Basic” i „Megafon Biznes» - niezapłacone kanałów dla różnych taryf. Składają się one z 50 kanałów.
 2. „Dzieci HD» - to jest 17 kanałów dla najmłodszych widzów. Dzienna opłata - 5 rubli.
 3. „Cognitive HD» - przedstawiciele 13 kanałów. Dzienna opłata abonamentowa wynosi 8 rubli.
 4. „Sport HD» - składa się z 12 kanałów. Koszt korzystania. - 5 rubli / dzień.
 5. „18+” - pakiet 2 kanały do ​​7 rubli dziennie.
 6. „Amedia Premium HD» - to 2 kanał z filmami. Dzienny koszt - 7 rubli.
 7. „Cinema HD» - reprezentowany przez 18 kanałów 8 rubli dziennie.
 8. „Basic” - pakiet 20 niezapłaconych federalnych kanałów telewizyjnych.
 9. „Dziecko” - tłumaczenie filmów dla dzieci do 5 rubli dziennie.
 10. „Nasz futbol HD» - kanał o futbolu na 7 rubli. dziennie.
 11. „Amediateka” - biblioteka filmów telewizyjnych. Cena za dzień użytkowania - 17 rubli.
 12. „Rosyjski seria” - dla fanów serialu. Dzienna wypłata równa 10 rubli.
 13. „Cały piłkarski HD» - pakiet 4 kanałów futbolu za dodatkową opłatą 14 rubli.
Jakie pakiety są dostępne dla Ciebie w ramach stosowanego planu taryfowego można znaleźć w „Moje konto” na stronie Megafon za.

Również radzimy uwzględnić ofert promocyjnych, prowadzonych przez operatora - często stają się one możliwe do korzystania z „Megafon TV” po obniżonej taryfy. Ponadto, aktywując usługę w telefonie, można go używać na komputerze i innych gadżetów mobilnych bezpłatnie (5 Dopuszcza się stosowanie innych urządzeń).

 

Instrukcje dotyczące sposobu aktywacji

Aby skorzystać z usługi, abonenci muszą zainstalować w telefonie specjalną aplikację o nazwie «Megafon TV». Można go pobrać ze strony internetowej operatora. Tutaj można wybrać wersję aplikacji dla każdego mobilnego systemu operacyjnego - Android, iOS lub Windows Phone.

Formularz logowania

formularza logowania, należy wypełnić wszystkie wymagane pola.

Następnie należy podłączyć usługę sam „Megafon telewizyjny”. Aby było to możliwe takimi metodami:

 1. Po pierwszym uruchomieniu «Megafon TV» Zastosowanie - system poprosi, aby aktywować usługę, po prostu wpisując swój numer telefonu komórkowego.
 2. Z pomocą SMS - abonent musi wysłać wiadomość ze słowem «TV» przez krótki numer 5500 . Wysłanie SMS nie jest wypłacane.
 3. Odwiedź stronę internetową „Megafon TV” i przeprowadzić aktywację usługi poprzez wprowadzenie własnego numeru telefonu komórkowego. Podany numer otrzymasz SMS zwrotny z kodem aktywacji usługi. Abonentów innych operatorów telefonii komórkowej można również połączyć tę usługę. Kiedy zarejestrujesz swój numer telefonu na stronie są przypisany numer wirtualny Megafon. W tym przypadku, wszystkie komunikaty systemowe przybędzie ich główny numer.

Jak aktywować „Megafon TV” na komputerze

Aby korzystać z usługi na komputerze, musisz pobrać i zainstalować na swoim komputerze wtyczkę o nazwie Verimatrix ViewRight . Jest to niezbędne w celu wyświetlenia strumieniowego.

Wymagania techniczne.

Wymagania techniczne.

Cała procedura połączenia „Megafon TV” jest podobne do wyżej wymienionych metod:

 • zainstalować wtyczkę na swoim komputerze;
 • Idziemy na oficjalnej stronie serwisu „Megafon TV” i zarejestrować go wprowadzić swój numer komórkowy;
 • Mamy czekać aż zgłoszenia odpowiedzi na kod do aktywowania;
 • wprowadź go w oknie głównym „Megafon TV” i korzystać z usługi.

Odmiana komputer usług różni się nieco od wersji mobilnej - tutaj znajduje się „Moje konto”, jest realizowany za zarządzanie gadżetów, w których można korzystać z „Megafon TV” (do 5 urządzeń) i kont użytkowników. Istnieje również poprawy przejścia pomiędzy kanałami. Wszystkie programy telewizyjne są w podziale na odrębne kategorie, co znacznie ułatwia wyszukiwanie prawidłowego tłumaczenia. Jest jeszcze funkcja wyświetlania na pełnym ekranie.

Pytania od użytkowników

Jak aktywować usługę na tablecie?

Procedura jest podobna do aktywacji usługi dla smartfonów. Jeśli tablet obsługuje karty SIM, wystarczy wysłać SMS ze słowem «TV» przez krótki numer 5500 . Jeśli nie, trzeba jechać do usług site „Megafon TV” i utworzyć tam konto, po prostu wpisując swój numer telefonu komórkowego. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, aby aktywować. W czasie przejścia do zasobu wideo, wprowadź kod. Wszystko - telewizja mobilna teraz pracować.

Czy mogę podłączyć telewizor „Megafon” w Smart TV?

Potrzebny będzie odtwarzacz multimedialny Dune HD formatu. Ostatnio wprowadzono megafon w ich poparcie dla Smart TV. Bardziej nowoczesne telewizory, ponieważ do roku 2015, są już wyposażone w technologii Smart TV. Tuner nie jest wymagane dla nich. Wystarczy przejść przez kanały telewizyjne na stronie „Megafon TV” i zarejestrować. Wpisz swój numer telefonu, a otrzymasz kod, przez SMS, aby aktywować usługę. Wpisz kod w internecie i oglądania.

Megafon. TV - telewizor, który jest zawsze pod ręką - 4PDA

TV - jeden z najważniejszych wynalazków ludzkości. Jednak, mimo długiej historii istnienia, nadal przywiązuje jedną wadę: podczas oglądania transmisji użytkownik zmuszony jest stale mieć przed ekranem telewizora. To sprawia, że ​​zmienia listę, stawiając niektóre z nich na później. Skorygować poprzez zapewnienie dostępu do żądanego programu w dowolnym miejscu będzie MegaFon.TV aplikację, która uzyskała kilka istotnych ulepszeń od poprzedniego przeglądu. Obejmuje oglądania ostatniej transmisji, wybór kanału, numer oraz duży zbiór dostępnych pakietów.

Platforma : Android, iOS, odtwarzacz multimedialny Dune, www, LG Smart TV, Samsung Smart TV (beta)

Wersja : 1.4.2

Rosyjski Interfejs : Tak

Wymagania : iOS 6.0 lub nowszy (kompatybilny z iPhone, iPad i iPod touch) / Android 4.0.3 lub nowszym

Kategoria : Rozrywka

Pomimo różnych innowacji, zasada współpracy z MegaFon.TV pozostała taka sama. Nie jest wyjątkiem i rejestracja. „MegaFon” wymagałoby to stosowanie półautomatycznych wysłać bezpłatny SMS o treści „TV” na numer 5500, abonenci innych operatorów - aby utworzyć konto na stronie internetowej serwisu i wprowadź numer wydany przy rejestracji. Na końcu tej procedury, użytkownik może oglądać telewizję w dowolnym obsługiwanym urządzeniu.

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

Początkowo nie uda po uruchamiania aplikacji w celu wykrycia widocznych zmian. nadal reprezentowana przez zakładkach „TV” Menu główne „siatki”, „Subskrypcja”, „konto”, „Wiadomości”, „Filmy” i „Szukaj”. Jednak pierwsza różnica jest tutaj - w prawym górnym rogu ekranu. Naciśnięcie klawisza z numerem 12 będzie przekierować użytkownika do menu wprowadzania numeru kanału. To jest proste, podobnie jak na pilocie. Na przykład, po wybraniu numeru 308 MegaFon.TV otwarty pierwszy kanał HD menu, a następnie 306 - Discovery Channel HD. 1

Jednak spojrzeć na prawo transmisji może być bardziej znany sposób - za pomocą osobnej karcie na ekranie głównym. Teraz zrobić to trochę łatwiejsze. Kanały są podzielone na kategorie, więc istnieje szansa, aby odkryć nowy na odpowiedni obiekt.

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

Jak już wspomniano, główną innowacją zaktualizowanej wersji był widok przeszłość programów. W związku z powyższym, martwić się o nieodebranych meczu swojej ulubionej drużyny z powodu przedłużających dżemy lub kolejek nie jest konieczne w supermarkecie. Nagrywanie Webcast będzie dostępna do wglądu przez trzy dni. W przyszłości twórcy obiecują zwiększyć pamięć do rejestrowania się do jednego tygodnia.

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

Aplikacja jest całkowicie darmowa, ale oglądanie transmisji bez pieniędzy, niestety, nie będzie działać. Twórcy usuwane bezpłatnie w trakcie połączenia z usługą, lecz uruchomił pakiet „Starter” na kanale 32 za rubla dziennie. Billing jest w MegaFon.TV codziennie, a ponieważ możliwości testowania aplikacji trudno nazwać drogie. Wartość pozostałych pakietów od 1 do 8 rubli dziennie. Do tej pory dostępne 122 kanałów. Wolny nie jest wśród nich.

Nawiasem mówiąc, na liście dostępnych subskrypcji nadal mieć pakiet z HD-TV, aby ocenić jakość obrazu, który będzie dostępny na dużym telewizorze. Od tej pory, może to zrobić właściciele LG Smart TV i Samsung Smart TV w trybie beta, używając tych instrukcji.

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

Najlepszą jakość obrazu uzyskuje się, gdy patrzy się przez Wi-Fi i LTE. Gdy 3G lub EDGE wynik będzie trochę gorzej, ale dzięki automatycznej regulacji opóźnień sygnału technologii interferencji, czy nie. Miłym bonusem dla abonentów „Megafon”: ofiarnych ich ruchu nie będą brane pod uwagę.

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty w obsłudze, ale pewne trudności mogą pojawić się podczas oglądania transmisji programu telewizyjnego. Fakt, że program został przedstawiony przez kilka trwale przesunięty prostokąty o różnych rozmiarach, aby zrozumieć, że na początku nie jest łatwe.

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

MegaFon.TV - TV, która jest zawsze pod ręką

Pomimo tego, MegaFon.TV będzie dobrym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy nie chcą przegapić swoje ulubione programy, programy telewizyjne i wydarzeń sportowych ze względu na nieprzewidziane okoliczności.

plusy :

 • Szeroka gama różnych pakietów przez RUR 1 dzień;
 • możliwość oglądania programów nawet po ich zakończeniu;
 • aplikacja nie zużywają o ruchu drogowym „Megafon” abonentów;
 • Wspieranie inteligentnego platforma telewizyjna;
 • możliwość podłączenia kilku urządzeń do jednego konta.

minusy :

 • komunikacja wideo niemożliwe AirPlay i Chromecastowi;
 • mało intuicyjny przewodnik po programach.


FORUM. INTERNET TV ON Smart TV | Pytania, odpowiedzi, dyskusja

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Jak dodać witryny w Google

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *