Zainstalować pakiet Microsoft Office 2007 Bezpłatny Brak klawiszy

Microsoft Office 2007 dla Windows.

Dziś, słynny i znany na całym świecie program o nazwie «Microsoft Office 2007" jest znany każdemu użytkownikowi, bez wyjątku. Ponadto, program jest używany nie tylko do własnych aplikacji. Należy zauważyć, że zespół z oprogramowaniem biurowym, jest obecnie wykorzystywana w większości biur i firm, i dosłownie po prostu nie może się bez niego obejść. W rzeczywistości, to oprogramowanie jest jedną z najlepszych kreacji znanej firmy Microsoft «», a na przestrzeni lat, poprawa każdego roku.

Microsoft Office 2007 do pobrania za darmo z najnowszych Feature Pack for Windows 7/8. Niestety, najnowsza wersja tego programu nie jest bardzo dobra, a przynajmniej jeśli chodzi o interfejs, który dla większości użytkowników zaczęły delikatnie mówiąc, nie bardzo wygodne. Dlatego większość ludzi wciąż wolą ze starszej wersji, a jak już zapewne domyślasz, mówimy o wersji 2007. Instalator pakietu Office umożliwia wybranie odpowiednich komponentów do instalacji, Excel lub Word 2007.

Główne zalety dlaczego musisz pobrać Microsoft Office 2007 :

- Prosty i łatwy przegląd plików tekstowych;
- Możliwość edycji zdjęć przy użyciu wbudowanej dodatki w postaci programów «WYDAWNICTWO» i «PowerPoint»;
- Bogaty wybór wbudowanych wyrobów z «Microsoft Office» kolekcjach takich jak «», «Excel», « Słowo ( Word)», «PowerPoint», « InfoPath», «dostępu», «Projekt», «OneNote», «Designer »,«SharePoint»i«Visio»;
- Możliwość wysyłania plików i ogólnie, pełnoprawnym pracy z kilku skrzynek pocztowych, w tym samym czasie takich dodatków jak Outlook «»;
- Możliwość tworzenia większość z tych prezentacji, konwertować je do pliku nie jest ciężki, który w każdej chwili może rzucić patyk.
- Pobierz za darmo pakiet aplikacji Word 2007 i Excel rosyjski.

Jedynym problemem jest to program, który pobrać Microsoft Office 2007 za darmo przez torrent każdy może, nawet z naszej strony, ale żeby zacząć używać go dość trudne, ponieważ aktywacja programu wymagana w ciągu trzydziestu dni od daty rozprawy. Microsoft Office 2007 do pobrania za darmo biurowy z najnowszym dodatkiem Service Pack SP3 za darmo przez link poniżej. Również na stronie znajdziesz Microsoft Office 2010 z najnowszym dodatkiem Service Pack.

Czytaj więcej:   Prawo dostępu DO WINDOWS 10

instrukcje wideo pobierania i instalacji:

Link do pobrania

wersja: 2007 SP3

Twórca programu: Microsoft
Rok produkcji: 2016
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7, Vista, XP, 8,1, 10.
Język interfejsu: rosyjski
rozmiar pliku: 659 MB

DOWNLOAD FREE WIDO 2007 w języku rosyjskim

2b_box
obsługiwane systemy operacyjneWord 2007 do pobrania
OC OknaCzytaj opis
językPodobne aplikacje
Rosyjski i inneOpinie - Komentarze
Oficjalna stronaDodaj opinię / zadaj pytanie
www.microsoft.comfunkcje

* Pliki są dostępne na stronie można pobrać zupełnie za darmo, bez rejestracji, bez SMS.

screeny:

word 2007Zooomword 2007Zooomword 2007Zooom

Word 2007 - edytor tekstu przeznaczony do przetwarzania dokumentów tekstowych. Ta aplikacja pojawiła się w styczniu 2007 roku i okazał się być bardziej wymagający niż jego poprzednik Word 2003. Ponadto, Word 2007 jest dostępny dla użytkowników systemu Windows XP z dodatkiem SP2 Update Service.

Jak również inne programy pakietu „Office”, zaktualizowany Słowo otrzymał nowy format plików tekstowych, docx. Ten format nie może zostać otwarty we wcześniejszych wersjach edytora, ale można przekonwertować doc. Wersja 2007 obsługuje znanego starego formatu doc.

wolny

wersjaplatformapojemnośćformatładowanie
Microsoft Word 2007okna 8-10x32-x64.zamek błyskawiczny
POBIERZ
Microsoft Word 2007System Windows 7x32-x64.zamek błyskawiczny
POBIERZ
Microsoft Word 2007Windows Vistax32-x64.zamek błyskawiczny
POBIERZ
Microsoft Word 2007Windows XP SP2x32-x64.zamek błyskawiczny
POBIERZ

Ten edytor tekstu jest elementem większego pakietu oprogramowania Microsoft Office 2007. On, jak Excel, PowerPoint 2007, zaktualizowanym interfejsem użytkownika. Podstawą tego interfejsu jest menu taśmy, który jest zaimplementowany jako tematycznego zestawu poleceń, pogrupowane w zakładkach odpowiadających określonym tematem.

Inne edycje pakietu Office:

wersje
word 2007
Gabinet
słowo 2013
Słowo
word 2010
Przewyższać
word 2003
PowerPoint

Word 2007 pojawił się przez długi czas, zarówno dla szybko rozwijających się technologii oprogramowania. Do tej pory, ta aplikacja przeszła dwóch wersjach: w roku 2010 i 2013. Jednak wersja z 2007 roku pozostaje jednym z najbardziej popularnych wśród użytkowników, choć w styczniu tego samego roku, wyglądało to z pewną nieufnością, ponieważ był bardzo różni się od programu Word 2003 .

word-2007-main

Word 2007 do jego możliwości funkcjonalnych stał się trochę bogatszy niż jego poprzednik z 2003 roku, zachowując jak wszystkich swoich najlepszych osiągnięć.

  • Automatyczne zapisywanie i automatycznego odzyskiwania plików. Te funkcje są teraz łatwiejsze do znalezienia ustawienia. Pozwalają one na procesor tekstu automatycznie zapisać dokument i przywrócić go w przypadku nagłego wyłączenia komputera.
  • Blogu. Dla zapalonych blogerów w programie Word 2007 posiada oddzielną funkcję, z której mogą publikować swoje materiały bezpośrednio z okna aplikacji.
  • Porównaj dokumenty. Dzięki tej funkcji łatwo przeanalizować i porównać dwa dokumenty. Zobacz zmiany w tekście i tabelach.
  • edytor równań. W tej wersji programu Word do wstawiania i edytowania formuły jest znacznie łatwiejsze niż w wersji 2003, w którym składnik do edytowania formuł może być nieobecny.
  • Inspektor dokumentów. Funkcja ta pozwala odkryć ukryty tekst w dokumencie, niechcianych komentarzy.
  • Szybkie style. Na „Home” pokazuje zestaw predefiniowanych stylów dla tekstu. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownikowi łatwo zastąpić styl dokumentu.
  • WordArt. Funkcja ta pozwala na dodanie dokumentu tekstowego tekst trójwymiarowy i zastosować żądany styl.
  • Szybkie części. Ta cecha - to świetna okazja, aby nie zagruznut w rutynę pisania wiele podobnych fragmentów tekstu. Jest tyle do przechowywania często używanych fragmentu w wyraźnej jednostki, a następnie używać go w całym dokumencie.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *