Uniwersalny pakiet sterowników w systemie Windows 7

Sterowniki dla Windows 7 - 10
Sterowniki dla Windows 7 - 10

Sterowniki dla systemu Windows 7 lub sterowniki dla systemu Windows 10, a nawet żadnych okien kierowców. Gdzie pobrać sterowniki dla Windows 7 - 10, jak ustawić? Pytania nie są skomplikowane, ale ich rozwiązanie wymaga zintegrowanego podejścia. Praktycznie nie mogą być rozpatrywane oddzielnie. Ich rozwiązania zawierają kilka zasad.

Na pytanie „Jak mogę zainstalować sterowniki dla Windows 7 - 10” nie powinien być postrzegany jako sekwencji naciśnięć klawiszy, ale jako pewnej sekwencji zainstalowaniem sterowników do różnych urządzeń . Niezastosowanie się do tej sekwencji może doprowadzić do tego, że niektórzy kierowcy, w zależności od dostępności sterowników innych urządzeń po prostu nie może być ustanowiona.

W tym artykule:

Odpowiedź na pytanie „Co należy zainstalować sterowniki dla Windows?» Jest znacznie łatwiejsze i bardziej praktyczne wynika z zestawu urządzeń, które mamy. Teoretycznie idealnie, trzeba zainstalować sterowniki natywne, tj Kierowca z producentami urządzeń, ponieważ tylko producent wie najlepiej, co zrobił i jak uzyskać jak najwięcej z tego dobra.

W praktyce jednak istnieją deweloperzy sterownika innej firmy. Czasami sterowniki innych firm nie są gorsze niż rodzimy. A czasami nie są lepsze. Ale to nie nastąpi natychmiast po wydaniu nowego urządzenia lub systemu operacyjnego i rzadkie. Jeden z tych innych deweloperów i jest Mayskosoft. Więc Mayskosoft w pakiecie instalacyjnym Windows używa w większości przypadków źródło oryginalnych sterowników. Modyfikowanie własnych programistów tak, że najważniejsze funkcje urządzenia zostały uwzględnione. Tzw standardowy zestaw funkcji - jeden, który jest obecny niekoniecznie w każdym komputerze. I to jest bardzo ważne, aby najpierw uruchomić system Windows. Tak więc, po zakończeniu instalacji systemu Windows jest w stanie aktywować, chociaż nie na pełnych obrotach, ale praktycznie wszystkie urządzenia. Dlatego we wszystkich zainstalowanych sterowników stwierdził, że ten sterownik od Mayskosoft.

Często, w celu zmaksymalizowania wydajności komputera, standardowy sterownik Windows należy zastąpić oryginalny i natywnej lub nowszej. Dopuszczalne jest użycie sterownika innej firmy.

Gdzie uzyskać i jak zainstalować sterowniki dla Windows 7 - XP 10

Sterowniki dla Windows 7 - 10 - CD ze sterownikami do płyty głównej
Sterowniki dla Windows 7 - 10 - CD ze sterownikami do płyty głównej

Pakiet Głównymi czynnikami chcesz zainstalować w pierwszej kolejności - jest to pakiet sterowników do płyty głównej «Motherboard». Jeśli masz nowy komputer, trzeba mieć płytę w swojej nazwie zawiera słowo «Motherboard» lub nazwę modelu płyty głównej. Na tej płycie, co do zasady, są sterowniki dla «Chipset» (tego chipa lub wielu chipów, w którym znajdują się wszystkie wewnętrzne urządzenia komputerowe: porty, mosty, kontrolery opony, ...) dla «karta dźwiękowa» (karty dźwiękowej), do «karta sieciowa» (karta sieciowa).

Zobacz także:   Jak skonfigurować plik wymiany po instalacji Windows

Płyta została zaprojektowana tak, aby program instalacyjny sterownika rozpocznie się automatycznie. Po prostu trzeba wybrać to, co do zainstalowania i kliknij Install. Jeśli dysk zawiera żadnego programu, najlepiej jest zainstalować wszystkie te programy wyłączone. Zwykle ten program w celu sprawdzenia statusu i wydajności komputera, ale nie najlepiej w języku angielskim. Tak, że można korzystać z nich będzie niewielki.

Czytaj więcej:   Windows 7 partycji FAT lub NTFS co wybrać?

A więc wybierz „Install Drivers”. Jeżeli istnieje możliwość wyboru, aby zainstalować sterowniki, a następnie zaznacz wszystkie i kliknij „Install” lub „rozpocząć proces”. W procesie instalacji sterowników komputer może ponownie uruchomić kilka razy. Konieczne jest, aby ustawić sterowniki rozpoczął pracę i być w stanie kontynuować do aktywacji innych urządzeń, w zależności od eksploatacji tych aktywowany pierwszy. Po zainstalowaniu sterowników «Motherboard» Jeśli nie, nie będzie dźwięku oraz dostęp do sieci (Internet), a także niektóre urządzenia, że ​​Windows nie może rozpoznać podczas procesu instalacji.

Sterowniki dla Windows 7 - 10 - CD ze sterownikami do GeForce
Sterowniki dla Windows 7 - 10 - CD ze sterownikami do GeForce

Dopiero, że następnym krokiem ustawić sterownik karty graficznej . Jeśli masz kartę graficzną zintegrowaną na płycie głównej, nie jest bardzo dobra (powiedziałbym nawet, że jest bardzo źle), kierowca musi zostały już ustalone, jak to jest na «Płyta» Sterowniki dysku. Jeśli masz dyskretnej karty graficznej, jest włożony do specjalnego złącza, to koniecznie dołączony dysk ze sterownikami. Najczęściej, to karta graficzna z chipsetem NVIDIA GeForce z lub ATI Radeon.

Jeśli dysk z jakiegoś powodu, nie, to jest w porządku. Teraz masz dostęp do internetu i można bezpiecznie pobrać najnowsze sterowniki do karty graficznej. Teraz istnieje uzasadnione pytanie: „Gdzie jest pobieranie sterownik dla Windows 7 - 10”.

Sterowniki dla Windows 7 - 10 - CD ze sterownikami do ATI
Sterowniki dla Windows 7 - 10 - CD ze sterownikami do ATI

Jeśli nagle nie wiesz jaką masz kartę graficzną, można zdefiniować swój model używając „AIDA64» Program, który jest dołączony WPI obrazu dysku « ZverDVD », opisana w artykule „Jak stworzyć bootowalną systemu Windows.»

Po ustaleniu modelu karty graficznej, odwiedź witrynę producenta karty graficznej. Sprawdzić części nośnej. Wybierz sterownik do karty graficznej oraz najnowszą wersję pobrania na dysk komputera. Następnie należy uruchomić plik wykonywalny. Czekając aż zostanie zainstalowany sterownik. Pakiet jest bardzo duża, a instalacja nie jest bardzo szybki. Podczas instalacji, jeśli trzeba coś do kliknięcia z wyświetlanymi instalatora. Jeśli ponowne uruchomienie komputera, to jest normalne i konieczne będą produkowane wszystkie zmiany odniosły skutek.

Czytaj także:   Co zrobić po zainstalowaniu systemu Windows 10 - 7 XP

Dopiero po zainstalowaniu sterownika karty graficznej będzie miał możliwość podłączenia sterownika do monitorowania i wybierz swój model i najlepszy tryb systemu wideo.

Po aktywacji najważniejsze urządzenia przejść do mniej ważne lub wtórny. Są to urządzenia, które są stosowane w sposób ciągły i nie są one zazwyczaj mają żadnych dodatkowych wtyczek. Są ograniczone, a nie urządzenia pośrednie. Należą do nich kamery internetowe, drukarki, skanery itp Istnieje ścisły porządek już nie. Możesz być instalowane w dowolnej kolejności. Jedyny warunek  , wszystkie urządzenia muszą być aktywowane przed instalacją programów, które będą z nich korzystać . A to lepiej zrobić to od razu po zainstalowaniu systemu Windows.

Skąd pobrać i jak zainstalować sterowniki dla Windows 7 - 10 XP automatycznie  metoda 1.

Sterowniki dla Windows 7 - 10 - Rozwiązanie DriverPack
Sterowniki dla Windows 7 - 10 - Rozwiązanie DriverPack

Opis jak zainstalować sterowniki dla Windows 7 - 10, to może być koniec. Ale są dwa ważne punkty automatyzacji, które pomogą Ci wielokrotnie przyspieszyć i uprościć instalację wszystkich sterowników.

Zdając sobie sprawę, że urządzenia do komputera dużo, a sterowniki dla nich jeszcze bardziej, trzeba było coś zrobić, aby zautomatyzować ten żmudny proces. Inteligentnych ludzi wykorzystujące zasadę Microsoft, stworzył pakiet jednej bazie danych sterownika uniwersalnego, który zawiera sterowniki dla wszystkich typów urządzeń i wszystkie wersje Windows.

Czytaj więcej:   JAK TO SET fi routera Wi AIRTIES

Pakiet sterowników okazało się po prostu ogromny, więcej niż 10 GB. Nazywa się od DriverPack rozwiązanie . Można go pobrać do komputera lub dysku flash USB i cieszyć się lokalnie, co jest bardzo wygodne. Kierowcy program instalacyjny dla Windows 7 - 10 w samego początku skanuje wszystkie urządzenia na komputerze. Sam decyduje, jakie sterowniki są już zainstalowane, a co jeszcze. I to daje listę sterowników, które muszą być zainstalowane lub zastąpione przez nowsze. Po prostu trzeba kliknąć przycisk Prześlij i sterowniki są instalowane automatycznie, bez Twojego udziału.

Aby zmniejszyć zajmowaną przestrzeń dyskową, można po prostu pobrać pakiet wykonywalny . Nie zawiera sterownik bazowy i dlatego zajmuje mało miejsca. Pełni tę samą funkcję, a niezbędne sterowniki przed zainstalowaniem pobieranie plików z Internetu. W związku z tym wyłania się dwie wady:

1. Połączenie z Internetem musi być. Oznacza to, że sterowniki do karty sieciowej lub modemu musi być zainstalowany wcześniej.

2. Dla każdej instalacji, trzeba poświęcić czas pobierania sterowników z Internetu. Jeśli masz wolny kanał, czas wymagany każdorazowo być ogromne.

Więc polecam wszystkie takie same, aby skorzystać z kompletnego pakietu DriverPack Solution.

Więcej programów do pobierania i instalacji sterownika

Jest to kolejny program o nazwie Kierowca Booster, wykonuje tę samą funkcję, tylko nieco mniejszy. Posiada dodatkowe funkcje i ustawienia przyspieszenia systemu. Russifitsirovanaya. Można z niej skorzystać, jeśli chcesz.

Czytaj także:   Zabezpieczanie systemu Windows 10 - XP i 7 dane

Pokazałem kolejny pakiet o nazwie SamDrivers. Twierdzi, że najnowsze i najbardziej stabilnych sterowników. I rzeczywiście wziąłem jako podstawa pakiet oprogramowania i bazy DriverPack Solution. W dniu 19 lutego 2019 roku wielkość bazy danych kierowcy wynosi 16 GB. Można z nich skorzystać, jeśli chcesz. Całkiem możliwe, ten pakiet jest naprawdę lepszy od oryginału DriverPack Solution. Również w języku rosyjskim.

Skąd pobrać i jak zainstalować sterowniki dla Windows 7 - 10 XP automatycznie  metoda 2.

Sterowniki dla Windows 7 - 10 - Driver Genius
Sterowniki dla Windows 7 - 10 - Driver Genius

Druga metoda jest jeszcze bardziej interesujący - kopię zapasową wszystkich sterowników systemu. To działa dobrze. Kiedy wszyscy kierowcy, cały system jest zainstalowany debugowania i działa doskonale, jak zegar, trzeba zainstalować niewielką Genius sterownikiem, który pozwoli zaoszczędzić kierowcom wszystkich urządzeń urządzeń. Aw późniejszej ponownej instalacji systemu Windows wystarczy zainstalować ten program z. I będzie cię (Powrót) wszystkie sterowniki ponownie od miejsca, gdzie je zapisane. Nastąpi to bardzo szybko i łatwo.

Do pracy wystarczy darmowa wersja próbna. I tak jesteś pobierając instalator Driver Genius . Po włączeniu go do realizacji. Masz komputer ustawiony mały program Driver Genius. Raz zainstalowany, uruchamia się automatycznie. Wybierz trzecią poz «Kierowca Archiwizacja». Tłumaczone jako „Sterowniki kopii zapasowych.” Kliknij przycisk „Dalej”.

Program natychmiast zaczyna skanować komputer i utworzyć listę plików sterownika. Następnie program poprosi o wybór, który sterownik grupa zachować, „Original z Windows» i «sterowniki wyłączone urządzenia” „zdefiniowany przez użytkownika”. Domyślnie all-inclusive, i słusznie.

Program poprosi o wybranie formatu kopii zapasowej. „Default” - bez kopii zapasowej „pakowane w archiwum ZIP”, „Self-archiwum” i „automatyczny instalator.” Jeśli potrzebujesz sterowników do długotrwałego przechowywania, to oczywiście logiczne jest, aby zastosować plik ZIP. Jeśli masz zamiar teraz ponownej instalacji systemu Windows i masz wystarczająco dużo miejsca, można wybrać „default” - bez archiwizacji.

Następnie program pokazuje sposób, który dodaje wszystkie pliki w archiwum. Ścieżka ta może zostać zmieniona na inną, jeśli to konieczne, ale można zostawić jak jest: C: \ ProgramData \ Driver-Soft \ DriverGenius \ Backup \ liczba kopii zapasowych sterowników i czas tworzenia. Po naciśnięciu przycisku, aby kontynuować, a zostanie utworzona kopia sterowników.

Czytaj więcej:   Jak utworzyć szablon w wersji mobilnej Sbierbanku

Na co należy zainstalować sterowniki dla Windows 7 - 10, skąd pobrać sterowniki dla systemu Windows 7 - 10, oraz  w jaki sposób zainstalować sterowniki dla Windows 7 - 10, teraz wiesz wszystko. Powodzenia z aktywacją komputera! Jeżeli masz pytania, zadaj je w komentarzach. Będę zadowolony, aby odpowiedzieć.

Pobierz sterownik dla Windows 7 X64

Kierowca NIC dla Windows 7Kierowca NIC dla Windows 7 reprezentuje program lub zestaw aplikacji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Ze względu na kierowca staje się życie użytkownika łatwiej czasami, a konflikty z systemem praktycznie do niczego. Bez zasilacza, użytkownik nie może korzystać z pełnej funkcjonalności komputera: to niemożliwe, aby wejść do Internetu, skonfigurować sieć lokalną lub podłącz komputer do Wi-Fi.

Różne modele kart sieciowych różnych producentów mają swoje własne wymagania, tak - unikalny sterownik. Aby zainstalować odpowiednie oprogramowanie, należy najpierw dowiedzieć się, jakiego rodzaju karty sieciowej zainstalowanej w komputerze.

To niekoniecznie rozmontować urządzenie, przejdź do następnego wystarczająco ścieżce: Panel sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem -> Menedżer urządzeń -> Karty sieciowe .

Znany również te informacje na temat narzędzi wiersza poleceń:

  1. Naciśnij kombinację klawiszy Windows + R;
  2. W oknie, które zostanie otwarte, wprowadź «cmd»;
  3. Po otwarciu okna, można wprowadzić następujące polecenie: ipconfig / all.

Uczenie się z producentem swojej karty sieciowej, można teraz łatwo pobrać niezbędne sterowniki z oficjalnej strony zespołu programistów. Tam, wybierając spośród listy możliwych systemach Windows 7 pożądana kategoria, można łatwo pobrać sterownik do komputera i korzystać z możliwości, w ciągu kilku minut po instalacji.

Aby uniknąć dalszych konfliktów systemowych o konieczności przestarzałej wersji lub nieprawidłowe działanie sterownika można pobrać na komputerze o nazwie kontrolera - program, który zapewni, że wszystkie sterowniki działają poprawnie i zaktualizowany czas.

Który kierowca wybrać i pobrać odnośnik

Wybierz oprogramowanie, które potrzebujesz, w zależności od posiadanego sprzętu.

Jeśli masz kartę sieciową z Intel, należy najpierw pobrać ten program, który sprawdza, że ​​jest to konieczne dla komputera PC lub laptopa, a jeśli jest wymagana aktualizacja.

Oto link http://www.intel.com/content/www/us/en/support/detect.html?iid=dc_iduu

Również prezentujemy linki do wersji uniwersalnej:

Pobierz Prowin 32 bit (25,42 MB)

Pobierz Prowin 64 bit (39,36 MB)

Bezpośredni związek (49,3 MB)

Faktyczna wersja jest zawsze na oficjalnej stronie https://downloadcenter.intel.com/ru/download/18713/Network-Adapter-Driver-for-Windows-7

Realtek 10/100 / 1000M Gigabit Ethernet (PCI)

Także ogólnie zgodny ze sprzętem firmy Intel.

Poniższe PCI Ethernet kontrolery: RTL8169, RTL8168, RTL8168B, RTL8112, RTL8101, RTL8101E, RTL8131, RTL8136, RTL8167, RTL8168C, RTL8102E, RTL8103E, RTL8168D, RTL8112L, RTL8168DP, RTL8168E, RTL8104, RTL8401, RTL8105E, RTL8402, RTL8106E, RTL8168F , RTL8168, RTL8411, RTL8168, RTL8105.

Informacje Techniczne:
Wersja pliku / oprogramowanie: 7061
Data wydania: 28.09.2012
System operacyjny: Windows 7 (32/64 bit)
Rozmiar: 5,7 (Mb)

Głównym link do pobrania:
Pobierz Install_Win7_7061_09202012.zip
* Jeśli link jest uszkodzony, spróbuj pobrać http://getdrivers.net/index.php?download=146 strony.

Pobierz Update:
Pobierz DriverUpdaterPro.exe

Automatycznie wyszuka przestarzałych sterowników

Jeśli nie mają odpowiedni napisane powyżej, lub nie możesz się zdecydować, a następnie pobrać programu DriverMax. Będzie to sprawdzić cały komputer i wyświetli listę wszystkich przestarzałych sterowników, nie tylko dla karty sieciowej.

Pobierz DriverMax (5,4 MB)

Jeśli link jest uszkodzony, można spojrzeć na oficjalnej stronie http://www.drivermax.com/.

Po instalacji i uruchomieniu, sprawdź wynik wygląda tak:
Pobierz DriverMax darmo

Ale ten program jest tylko częściowo za darmo - może pomóc uwolnić można tylko zaktualizować każdy kierowca 2 dziennie. I to jest dosyć aktualizować tylko sterownik sieciowy, ale jeśli chcesz, możesz stopniowo z dnia na dzień zostać przedłużona do końca.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *