W trosce o jabłka i gruszki w lipcu

\
\
\
\

W lipcu, kiedy to rozpoczyna się silny wzrost owoców jabłoni i grusz, kładzie pąki owocowe do przyszłorocznych zbiorów, właściwa pielęgnacja tych drzew jest szczególnie ważne.

\

\

Jabłoni i grusz w lipcu

\
\
\

Lipiec dla drzew owocowych jabłka i gruszki jest szczególnie ważne. Oni potrzebują odpowiedniej opieki, ponieważ w tym miesiącu oprócz intensywnego wzrostu pędów i dojrzewania owoców, warunki powstawania zawiązków owocowych, zakładki przyszłe plony. Gdy drzewa są w potrzebie dodatkowych składników odżywczych i nawadniania, konieczne jest, aby dać im.

\

Głównym wyznacznikiem wielkiego wzrostu pędów jest jego wielkość. Jeśli wzrost długości 30-40 cm, wtedy nie ma konieczności podawania roślin.

\
\

Często bogato owocowe jabłoni i grusz w lipcu e mieć niewielki wzrost, wskazując, że brak składników odżywczych niezbędnych do przyszłego rozwoju owoców.

\

Nawożenie jabłoni i gruszy w lipcu

\

Na skuteczne wzrost pędów jabłoni, aby podawanie azotu (jedna lub dwie łyżki stołowe lub azotan amonu), mocznik, ale lepszych rozwiązań dziewanny, rozpuszczone w 5-7 i odchodów ptasich - 12-15 razy wodą.

\

W 10 litrach roztworu trwa 1 łyżka. Łyżka mocznika, dwa - superfosfat i popiół szkła. Może on być zastosowany w innym składzie: azotan amonu (25-40 g) i soli potasowej (30-10 g) i 100-150 g jesionu, uzupełnionej superfosfat, wprowadzając 60 g na 10 litrów wody.

\
\
\

10 litrów roztworu jest wystarczająca do 2-3 m, 2 lub samych mb bruzdy. Gdy roztwór był całkowicie wchłaniany powinna wypełniać rowek pojone suchej gleby. Typowo, kultura podawany w okresie po dobrym deszczu lub podlewania i nawożenia kombajn nawozów.

Czytaj więcej:   Wyszukiwanie głosowe IPHONE 5S

\

Podlewanie jabłka i gruszki w lipcu:

\

kiedy i ile wody

\

Jest to szczególnie ważne w okresie letnim, w lipcu, aby utrzymać jednolity reżim podlewania całą powierzchnię gleby w jabłoni i grusz , nie zapobiega to wysychaniu. Nieuzasadnione i częste podlewanie niewielką ilość wody, ponieważ nawilża tylko górną część gleby. To prowadzi do bardziej intensywnego parowania i wskutek śmierci korzeni tego braku wilgoci.

\

Ile wody i kiedy to wszystko zależy od stopnia wilgotności gleby pod drzewami. Aby określić użytecznej dostaw wody w ziemi, trzeba wziąć grudkę ziemi na głębokości około 20 lub 40 cm, jeśli się zepsuje przy ściśnięciu w dłoni, potrzebuje podlewania. Szacunkowa stopa nim - 4-8 wiadra na metr kwadratowy.

\

W trosce o jabłka i gruszki w lipcu

\

W lipcu,   kontynuując opiekę dla jabłoni i grusz i innych drzew, szczepione na wiosnę. Jeżeli sadzonki nie mają czasu na korzeń, wtedy koniecznie najsilniejszy roczny zysk w stanie dokładnie okuliruyut.

\
\

Niedługo przed tym korona może zostać wyjaśnione, to usuwa się wierzchołki i gałęzie, które zestalony koronę. Na wszystkich gałęzi szkieletowych podkładki okuliruyut aby zapewnić co najmniej 2 otwory. Jeśli zakorzenić, a pierwsze i drugie oczy, a następnie rok później, jeden z nich musi być cięte.

\

Odległość, na którą wstawione oczy, gdy początkujący nie powinna przekraczać 10 cm. Wydostawaniu wybrany do szczepienia podstawy. Wiosną następnego roku w oku, który złowionych pozostawiając 25 cm. Thorn pozostałe gałąź delikatnie usunięty. A kiedy ucieka-okulyant vyrostaet, krawat cierń.

\

Latem trzeba nadal tłumaczyć pionowo rosnące pędy w ich przyszłej pozycji poziomej. W lipcu, leczyć rany istniejące jak jabłka i gruszki na. Kontynuuje kompostu wstępnej.

Czytaj więcej:   Jak zainstalować silniki do łodzi

\

Od 15 do 31 lipca, w tym czasie stworzyć warunki, gdy dojrzewają drewna i roślin rozpocząć przygotowania do zimy:

\
\
\

    \

  • Pierwszy ogranicznik nawożenie azotowe wydatków,
  • \

  • Następnie należy przyciąć pędy młodych drzew, które rosną dziko.
  • \

  • rozstawiony groch, fasola, nasiona łubinu i inne uprawy, zielona masa, że ​​pod koniec lata może być stosowany jako nawóz.
  • \

\

W ciągu ostatnich dziesięciu dni lipca, można spędzić dolistne nawozy: '30 superfosfat na 1 litr wody. Pozwoli to na zwiększenie kwitnienia drzew będzie promować pąki jabłoni kwitnienia.

\

Jeśli zbiory owoców Duży zestaw pomocników tak, że oddział nie łamać pod ciężarem.

\

Podpory muszą być umieszczone pionowo o drugą połowę oddziałów, tak że pod ciężarem owoców nie zerwał. Pogłębienie posadzone drzewka trzeba otkapal do szyi korzeniowej.

\

\

Film: Jak nawozić rośliny w okresie letnim. Nawóz lato
\

\

\
\
W tym filmie, znany ekspert Igor mówi, że
\
co najlepiej jest nawozić iglaki, owoce,
\
roślin jagodowych w lecie. centrum ogrodnicze Greensad (Grinsad)  \
Source \

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *