Usuwa Ci wiadomości z sieci społecznościowych


85

7

Każdego roku pojawia się coraz więcej zasobów online, które mamy, aby utworzyć konto, a czasami to członkostwo staje się ciężarem. I przychodzi taki dzień, gdy po prostu chcesz usunąć swoje konto z określonym miejscu w celu dokonania Ci życie .

Jedną z najważniejszych rzeczy, które często zapominamy momencie rejestracji na tej stronie - to jest to, co usunąć swoje konto zawsze będzie bardzo trudne (z jakiegoś powodu). Często konto jest ustawiony do usuwania trudnych działań - proces, który może potrwać kilka dni (lub tygodni). Oczywiście, w niektórych miejscach można usunąć znacznie szybciej, ale szybciej - nie znaczy łatwiej.

W tym artykule, będziemy otworzę tajemnice rachunków wyjęciu z popularnych zasobów internetowych i portali społecznościowych, należy rozważyć, które strony na emeryturę łatwiej z niektórych - trudniejsze, a od czego - to jest po prostu niemożliwe. Wtedy powiemy o tym, dlaczego twórcy serwisów internetowych tak skomplikować nasze życie i zastanowić się, jak najlepiej zaplanować, jak usunąć konto z danego zasobu.

Facebook

Facebook

Poziom (w skali od 1 do 5, - piąty poziom najtrudniejszych) 5

Proces usuwania konta z Facebook - jest dużo bardziej skomplikowana w porównaniu do innych usług internetowych. Aby przedstawić Państwu dwa sposoby usunięcia Facebooku: „Kompleks wieków”, z drugiej - w przypadku, gdy chcesz, aby móc zmienić zdanie po pewnym czasie.

Jeśli chcesz, aby „ukryć” swoje konto w tym czasie, więc masz szansę, aby przywrócić go później, można go wyłączyć. To proste: przejdź do ustawień konta i kliknij „Wyłącz konto”. Akcja ta będzie natychmiast dokonać konto niewidoczny dla innych użytkowników sieci społecznej.

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się przywrócić konto, zostanie ona reaktywowana tak proste, jak dezaktywacji.

Jeśli zamiarem jest, aby całkowicie usunąć swoje konto, w tym przypadku, będzie musiał złożyć wniosek do administracji Facebooka. Najciekawsze jest to, że kiedyś Twoje konto zostało usunięte nie będzie, a jeśli przed faktycznym usunięciu idziesz na Facebooku i na różne sposoby pokaże swoją działalność w zasobie, prośba o usunięcie konta nie uda. Można doradzić wylogować się z telefonu komórkowego (usunąć zapisane hasła będzie również dobry pomysł, aby zapobiec przypadkowemu wejściu w systemie).

Następnie można użyć tej formy * i przesłać prośbę o usunięcie. Nie zapominaj, że po tym, że w żadnym wypadku nie może być zaloginivatsya. Dokładne dane na temat tego, jak szybko Twoje konto zostanie usunięte, nie istnieją, ale istnieją nieoficjalne dane - 14 dni lub dwa tygodnie. W każdym razie, to najlepiej poczekać miesiąc przed próbą zalogowania się i upewnić, że konto zostanie skasowane.

W FAQ * Facebooku można znaleźć dodatkowe informacje na temat jak usunąć swoje konto.

Świergot

świergot

poziom 2

W porównaniu z Facebooka, Twittera usunięciem konta - dość prostym procesem. Wszystko, co musisz zrobić - jest, aby przejść do ustawień konta i kliknij „Wyłącz moje konto”, który można znaleźć na dole strony. Działanie to będzie trwale usunąć swoje konto, ale mimo to może potrwać miesiąc, aż wszystkie dane z konta nie zostaną usunięte z systemu.

Ważne: jeśli przyznasz się pomysł, że chcesz korzystać z poczty e-mail, imię i nazwisko lub numer telefonu komórkowego na Twitterze w przyszłości, a następnie zmienić je przed dezaktywacji konta. Nie wiadomo, czy dane te są trwale wyłączone lub na czas określony, ale nie przeszkodzi bezpiecznej stronie.

Zawsze można znaleźć szczegółowe informacje o tym, jak usunąć konto z Twittera tutaj.

Moja przestrzeń

moja przestrzeń

Stopień trudności : 4

Proces usuwania konta z myspace dość uciążliwe, ale jest to wykonalne.

Aby rozpocząć, należy zalogować się i przejść do sekcji „Moje konto”, a następnie wybierz „Konto”.

Przewiń stronę w dół do „Usuń konto” linii i nacisnąć przycisk „Usuń”. Tu i trudności zacząć. MySpace Administracja wyśle ​​list w skrzynce z instrukcjami, jak usunąć swoje konto. Który, nawiasem mówiąc, zazwyczaj od razu przychodzi i pojawia się w skrzynce w ciągu kilku dni. W tym liście, zostanie poproszony, aby potwierdzić swoją decyzję do usunięcia, a następnie konto zostanie natychmiast usunięty.

Wszystko to, oczywiście, wielki, jeśli nadal mieć dostęp do skrzynki pocztowej zarejestrowany na myspace. A co jeśli to skrzynka pocztowa już nie istnieje? Istnieje kilka alternatywnych rozwiązań zaproponowanych przez MySpace.

Pierwsza metoda: edytować profil niestandardowy. Wymień wszystkie informacje w „O mnie” do wyrażenia «usuń profil», a następnie skontaktować się z administracją i poprosić ich, aby usunąć swój profil użytkownika (włącznie z ID i adres URL znajomych). Jeśli ta metoda nie nadaje się (na przykład, zazwyczaj nie mogę się zalogować), skontaktuj MySpace Administracja usunąć swoje konto. Jak długo zajmuje im czas - tylko Bóg wie.

LinkedIn

linkedin

poziom 3

Aby usunąć konto z LinkedIn jest dość proste, jeśli wiesz, gdzie znaleźć przycisk najcenniejsze. Aby rozpocząć, należy się zalogować. Następnie przejdź do „Ustawienia” w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknij przycisk „zamknąć konto” znajdujący się pod „danych osobowych”. Po tym, linkedin zapytać, dlaczego opuścił - i po potwierdzeniu konto zostanie usunięte.

Czytaj więcej:   Jak uzyskać bezpłatny Donat NA SERWERZE 1,8 Maynkraft

W porównaniu z innymi sieciami społecznymi, jak usunąć swoje konto z LinkedIn jest proste i racjonalne. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Google

Google

poziom 3

Jeśli myślisz o tym, jak szybko, sprawnie i Google głęboko wnika naszego cyfrowego życia, a następnie usunąć konto z popularnej wyszukiwarki układu silnika może wydawać się nierealne kompleks. Większość z nas korzystać z innych usług Google, a pierwsza myśl, która przychodzi do głowy - to jest to, co będzie musiało zostać usunięte z każdego oddzielnie.

W większości przypadków całkowite usunięcie konta Google - dość prosta procedura. Jak tylko niektóre usługi Google wymagają oddzielnego rozpatrzenia. Oczywiście, z wyjątkiem kilku usług, pełne usunięcie usługi osobistego z kontem Google nie jest możliwe. Na przykład Google Analytics: Można usunąć wszystkie miejsca, które śledzą, ale nie konta na usługi Analytics.

Aby usunąć swoje konto w całkowitej znak z głównej kont Google. Następnie kliknij przycisk „Edit” (obok «» Moje produkty przycisk). Z tej strony można poudalyat jak niektórych usług (takich jak Orkut, a historia WWW) oraz całkowitej konta klikając na „jasnej konto i usuń wszystkie usługi oraz związane z nim”. Następnie pojawi się formularz, w którym zostaniesz poproszony o potwierdzenie usunięcia każdego niechcianego usługi. Jeśli Twoje konto YouTube powiązane z kontem Google, będzie musiał być usunięty oddzielnie.

Następnie trzeba wpisać hasło i zauważ, że na pewno chcesz usunąć swoje konto i potwierdzić, że jesteś świadomy swojej odpowiedzialności za jakiekolwiek oczekujących transakcji finansowych realizowanych za pośrednictwem konta. Kiedy wszystko co musisz zrobić to potwierdzić, konto zostanie usunięte.

Niektóre usługi, takie jak „alarmów”, „Grupa” i „Dokumenty» Google usunięte według innego schematu. Aby zrezygnować z usług tych usług, trzeba będzie znaleźć pierwszą literę Alarmy usług (lub dowolny inny kiedykolwiek otrzymał), a już tam jest link do kliknięcia „wypisz”. Dla „Group”: trzeba wydostać się z każdej grupy oddzielnie.

Service „Dokumenty Google» zastrzega rassharennye dokumenty i prezentacje widoczne dla pracowników i wyświetlić ich użytkowników. Z drugiej strony, «Arkusze» (arkusze kalkulacyjne) nie będzie dostępna dla swoich pracowników, jeśli usunąłeś swoje konto (nie zapomnij, aby przypomnieć im założyć własne kopie tych tabel dla siebie przed usunięciem konta). W odniesieniu do dzielenia dysków dokumentów i prezentacji, nie będzie to rozsądne rozwiązanie, aby przekazać je w posiadaniu innych użytkowników przed usunięciem konta Google.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania konta Google, odwiedź stronę pomocy Google «Usunięcie konta Google».

ebay

ebay

poziom 3

Zamknąć swoje konto w serwisie eBay popularnej stronie aukcji online jest dość prosta, ale może się okazać, że sam fakt zamknięcia będą musieli poczekać. Wszystko, co musisz zrobić - jest upewnienie się, że saldo konta wynosi zero, a następnie złożyć wniosek o zamknięcie konta na tej stronie.

Uwaga: jeśli masz zamiar użyć swojego adresu e-mail w przyszłości do tworzenia i zarządzania inne konto w serwisie, a następnie zmienić go usunąć konto bieżące. adres e-mail i ID, związany z usuwaniem kont nie mogą być ponownie wykorzystane w przyszłości.

Po upływie okresu oczekiwania upłynął konta oraz wszelkie informacje z nim związane nie będą już widoczne. Pozostaje, czy informacje na serwerze zawsze, albo zostaną z niego usunięte - dokładna odpowiedź na to pytanie nie istnieje.

Wikipedia

wikipedia

Trudność : Mission Impossible

Wikipedia - jedno z niewielu miejsc, z których nie da się usunąć swoje konto. Tak więc, jeśli my zapisaliśmy się do tego zasobu - jest zawsze. Ale jeśli nie jesteś poważnie chce mieć nic wspólnego z Wikipedii, aby zrobić coś jest nadal możliwe.

Często, konto może zostać zmieniona, a Twoja strona użytkownika - usuwany razem (w większości przypadków) ze strony dyskusji. Działania te nie pomogą pozbyć się wszystkich swoich utworów, ale przynajmniej pozwala znikną z witryny.

To motywuje ich zachowanie w Wikipedii, że wkłady informacyjne muszą należeć do konkretnej osoby i zabezpieczone go. polityka Site nie można zapobiec, że strona zawierała anonimowy lub „osierocone” informacji, ponieważ może to spowodować uszkodzenie charakterze publicznym i otwartym na stronie encyklopedii internetowej.

Flickr / Yahoo!

flickr

poziom 2

Aby usunąć konto z serwisu Flickr jest dość prosta. Pierwszy znak, a następnie wprowadzić „Ustawienia konta” i kliknij „danych osobowych”. Nie znajdziesz przycisk „Usuń moje konto Flickr.” płyta pop-up nie potrwa długo i nie będzie ostrzeżenie, że konto zostanie trwale usunięta, wraz ze wszystkimi określonymi zdjęcie i wideo. Właściwie, co chcieliśmy.

Usuwanie konta z Yahoo - to już inna historia. Zaloguj się, być wysłany do strony usunięciem konta *. Na tej stronie, czarne i białe malowane, co się dzieje po usunięciu konta Yahoo.

Informacje o użytkowniku są przechowywane na serwerze Yahoo w ciągu 90 dni od daty złożenia wniosku o usunięcie konta. Zapoznać się z informacjami na stronie, usunąć swoje konto? Teraz wpisz swoje hasło i kod weryfikacyjny, i potwierdzić, że chcesz usunąć swoje konto.

Czytaj więcej:   Windows 7 nie wysyła EXPLORER.EXE

Nie zapomnij: jeśli subskrybować usług premii oferowanych przez Yahoo, może być zapowiadane nawet po Twoje konto zostanie usunięte. Więc upewnij się, że te usługi zostały opuszczone przed usunięciem konta.

Windows Live

Windows Live

poziom 2

Zamknąć swoje konto w usłudze Windows Live jest niezwykle łatwe. Jedyny problem może się pojawić tylko w przypadku korzystania z tego konta, aby uzyskać dostęp do innych witryn. Jeśli tak jest, trzeba odwiedzić każdą stronę, na której używasz żywo logowania Windows i usuwania ich kont tam wcześniej już podjęte w celu usunięcia konta na żywo. Jeśli nie, to nie będzie mógł poudalyat nich (w rzeczywistości, należy je też) po dezaktywacji swojego identyfikatora na Windows Live.

Po upewnieniu się, że wszystkie konta powiązane z identyfikatorem na Windows Live są zamknięte, wszystko co musisz potrzebujesz - jest, aby przejść do swojego konta na Windows Live * i kliknij „zamknąć konto” na dole strony, pod przyciskiem „inne Opcje ". Po tym, zobaczysz stronę, która będzie opisywać wyniki swoich działań: Twój zarejestrowanym informacje zostaną częściowo usunięte na zawsze, ale niektóre informacje mogą pozostać - zobacz „Polityka prywatności” usług, aby upewnić się w 100%; Jeśli zarejestrowałeś dzieci na własnym Live ID, jego konto zostanie wyłączone. Aby zakończyć operację usuwania, wprowadź w odpowiednim polu hasło i kliknij przycisk „Tak”.

Ponadto, użytkownik zostanie powiadomiony, że masz konto Microsoft e-mail związany z Twoim kontem, iz tego powodu, Twoje konto nie może zostać zamknięty. Wystarczy kliknąć „Microsoft zamknąć moje konto”, a następnie „zamknąć moje konto”.

StumbleUpon

StumbleUpon

Stopień trudności : 1

Aby usunąć swoje konto na StumbleUpon - proste. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony usunięcie konta, wprowadź swój identyfikator użytkownika / nick oraz hasło i kliknij „Usuń konto”. To jest to! Konto usunięte na zawsze, więc zastanów się dwa razy, jeśli prawdopodobieństwo jest wysokie, że nie trzeba będzie w przyszłości przed naciśnięciem przycisku „usuń moje konto”.

WordPress.com

wordpress

Trudność : Mission Impossible

WordPress.com nie pozwala ich użytkownikom na usuwanie kont. Jednak stanowią one alternatywę: można uczynić Twoje konto jest nieaktywne. Jeśli jesteś zaniepokojony faktem, że pobrałeś żadnych poufnych lub osobistych informacji o koncie na WordPress.com, nie martw się: zawsze można usunąć dane lub zmienić je na inne, nie odnoszące się do swojej tożsamości.

Aby rozpocząć, należy usunąć swoje blogi. Aby to zrobić, należy przejść do „Ustawienia” i kliknij tam „aby usunąć witrynę”. Zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail. Na początek, można wyeksportować wszystkie informacje ze strony internetowej (w razie czego możesz potrzebować w przyszłości), a następnie można zmienić adres e-mail i innych danych osobowych na fałszywe. Szczegóły, aby usunąć konto z WordPress.com można znaleźć na tej stronie i tej stronie.

Amazonka

Amazonka

poziom 3

Jeśli twoim zamiarem jest, aby usunąć swoje konto na stronie Amazon, musisz najpierw skontaktować się z działem współpracy z klientami. I usunąć konto można osiągnąć tylko wtedy, gdy nie ma żadnych aktualnych długów, a nie ma handlu. Tak więc, najpierw upewnij się, że otrzymałeś wszystkie zamówione towary lub anulować bieżące zlecenia wykonane w ostatnim czasie.

List do działu obsługi klienta powinny być wysłane na adres e-mail związany z Twoim kontem. Ponadto, nikt tak naprawdę nie może powiedzieć, jak długo potrwa usuwanie konta i wymaga od ciebie czy jakiegokolwiek dodatkowego działania.

Youtube

youtube

poziom 3

Jeśli Twoje konto jest na Youtube jest powiązany z kontem Google (na przykład, jeśli używasz konta Google, aby zalogować się na swoje konto na YouTube), zostanie ona automatycznie usuwane po zamknięciu konta Google. Jeśli nie są one podłączone (lub były podłączone po stworzeniu zarówno / chcesz zachować swoje konto Google), musisz osobno je usunąć. Fakt, że należy pamiętać: po usunięciu konta, wszystkie filmy i kanały nadal będą w systemie, zniknie tylko dane osobowe w swoim profilu. Tak więc, jeśli istnieje potrzeba, należy najpierw usunąć wszystkie filmy, a następnie zamknąć konto.

Proces usuwania konta jest proste i logiczne, ale nadal trzeba majstrować nieco dłużej niż w rzeczywistości musiałby idealnie. Udać się do swojego konta, a następnie przejdź do sekcji „control”, która znajduje się w menu rozwijanym pod swoim nickiem. Kliknij „Zarządzaj kontem”, a następnie - „usuń konto”. Zostaniesz zapytany, dlaczego zdecydował się na ten krok. Wypełnienie tego pola, a następnie kliknąć przycisk „Usuń moje konto”. Następnie, na stronie pojawi się powiadomienie, że wszystkie twoje filmy nie zostaną usunięte, ale zostanie usunięta tylko w swoim profilu. Jeśli jesteś już poudalyat video (lub wybrać je zostawić), ponownie kliknij „usuń konto”. Musimy ponownie potwierdzić swoje zamiary.

Po tym, spróbuj się zalogować, aby sprawdzić, czy konto ma naprawdę zostały usunięte.

PayPal

paypal

Stopień trudności : 1

Operacja, aby zamknąć konto w PayPal jest również bardzo proste. Proszę zalogować się i kliknąć na „profilu”. Następnie kliknij „Zamknij konto”, znajdujący się w kolumnie „Informacje o koncie”. Następnie, po prostu kliknij „Zamknij konto”.

Czytaj więcej:   popularnych witryn rock

Pamiętaj, aby sprawdzić swoje konto przy braku zadłużenia finansowego i przetłumaczyć wszystkie dodatnie saldo na koncie bankowym. Mówią, że jeśli usuniesz swoje konto w PayPal, nowy uczyni to bardzo, bardzo trudne. Jednak są to tylko plotki, nie potwierdzone.

Dlaczego wszystko jest tak trudne?

Jak widać z powyższych informacji, całkowitego usunięcia swojego konta z popularnych zasobów internetowych - złożony proces i trudnym, wymagającym od użytkownika do różnych działań.

Niektóre strony są jeszcze bardziej skomplikowane niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Oczywiście, nie jest to problem techniczny, od stworzenia oprogramowania, które pozwala użytkownikom na usuwanie ich rachunki za kompetentnego specjalisty - w ciągu kilku minut.

Więc dlaczego niektóre strony wymaga od użytkownika tak złożonych działań? Chodzi o to, aby utrzymać użytkownika w systemie. Deweloperzy nie chcą, aby usunąć swoje konto i mieć nadzieję, że będzie z nich korzystać przynajmniej od czasu do czasu, przynajmniej z ciekawości, co się stało, gdy byłeś zalogowany. Ale gdy usuniesz swoje konto, stracisz miejsce, być może na zawsze. I jest mało prawdopodobne, będziesz zawarły w tym samym miejscu nowe konto już odszedł stamtąd raz.

więzy

Usuwanie konta i skruchę

Innym powodem, dla komplikuje proces usunięciem konta z serwisu polega na tym, że można później żałować tego, co zrobił. Bardzo często użytkownicy usuwać swoich kont tylko ze względu na fakt, że w godzinach porannych na niewłaściwym stóp, dzień był obrzydliwy, albo po prostu są sfrustrowani niż kiedykolwiek.

I, oczywiście, coraz częściej, po kilku dniach, użytkownik zaczyna zdawać sobie sprawę, jak dobrze lubił być członkiem sieci społecznej i jest prawdopodobne, że będzie chciał odzyskać swoje konto. Polityka i usunąć swoje konto na Facebooku, na przykład wziąć pod uwagę taki przebieg wydarzeń, więc nie zawsze można ponownie aktywować swoje konto, a co więcej, wszystkich swoich przyjaciół i informacji pozostanie z wami. Usuwanie konta na innych stronach - znacznie szybszy proces, dzięki czemu użytkownik będzie musiał zaczynać od zera.

Kubki

Czy wszystko, co niezbędne, aby skomplikować?

Biorąc pod uwagę skomplikowaną procedurę usuwania konta w wielu miejscach zadać sobie pytanie: jest to niezbędne w celu ujednolicenia tego systemu? Czy konieczne jest dla programistów, aby ludzie podejmują 7 piekła tylko aby ratować własne użytkowników? Nie sądzę.

Jeśli zdecydujesz się stworzyć kompleksowy system usuwania konta na swojej stronie, należy pamiętać o kilku ważnych punktach. Po pierwsze, jeśli takie kwestie są ustalane przez dział obsługi klienta, myśleć, i czy poradzi sobie z takim udanym sposobem przepływu pracy? Wyobraźmy sobie, że tysiące użytkowników nagle zdecydować się w tym samym okresie czasu, aby usunąć swoje konta, jeśli masz wystarczająco dużo zasobów ludzkich, aby to zrobić, nie robią ludzie czekać na żądanym miesiącu?

I czy konieczne jest nadzieja, że ​​użytkownik będzie prowadzić się w niedalekiej przyszłości nowego konta po usunięciu starego, gdyby przeszła kilka skomplikowanych procedur? Jest mało prawdopodobne, że będzie chciał przejść przez to jeszcze raz.

Konta nieaktywnych może również podjąć się dodatkowych zasobów systemowych, szczególnie dla serwerów, które zawierają całą skalę informacji, popularnej sieci społecznej (lub tani internet-projektów). Plus dodatkowe środki przeznaczone na utrzymanie i tworzenie kopii zapasowych danych, gdy sama informacja staje się znacznie większa objętość. Prostszy system usuwania kont użytkowników wyda pewną ilość zasobów potrzebnych.

Poziom złożoności procesu usunięciem konta jest często - jest to podstawowa kwestia w miejscu, które należy zwrócić szczególną uwagę. Ogólnie mówiąc - im prościej, tym lepiej, z drugiej strony, warto wziąć pod uwagę fakt, że użytkownik może usunąć swoje konto przez pomyłkę, albo pod wpływem negatywnych emocji, a on będzie bardzo szczęśliwy, aby dostać to z powrotem w ciągu kilku dni. I, odpowiednio, do podjęcia wszelkich niezbędnych środków ostrożności.

Jeśli się proces kasowania konta jest zbyt złożona i skomplikowana, ryzykujesz jeszcze bardziej rozgniewać Twój użytkownik drażliwy. Korzyści dla wizerunku swojej stronie, że nie dodać, uznając, że po takim użytkownikiem podzielić negatywne doświadczenia z wszystkich swoich przyjaciół i znajomych. Z drugiej strony, jeśli użytkownik zdecydował się anulować swoje konto z jakiegokolwiek powodu, a można to zrobić szybko i łatwo jest duża szansa, że ​​wróci do Ciebie, lub doradzić znajomym życiu, kiedy wygodne. W każdym razie, można łatwo zabezpieczyć się od niepotrzebnych problemów i zmartwień, jeśli tylko szanować poglądy i opinie użytkowników, a polityka strony jest prosty i przejrzysty.

* Bezpośredni dostęp do łącza dla zarejestrowanych użytkowników tylko

Oryginalny artykuł można znaleźć tutaj

Wystąpił błąd? Zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter.


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *