Top 5 najlepszych odmian pomidorów przeznaczonych do szklarni i otwartym polu na 2019

Tomato - bogate źródło witaminy A i C, a także likopen przeciwutleniacz, pomagają stymulować układ odpornościowy organizmu. Rosnąć najlepszych odmian pomidorów w 2019 roku, rentowne ze względu na wysokie plony - średnia z krzaka może wstać do dziesięciu kilogramów i więcej.

Top 5 najlepszych odmian pomidorów przeznaczonych do szklarni i otwartym polu na 2019

I kolejny dobry powód, aby rosną pomidory - ich smak. kultura komercyjna jest usuwany z krzaków niedojrzałych do celów transportowych i smaku jednocześnie nieuchronnie cierpi. Pomidory, które się rozwijają, mogą być montowane całkowicie dojrzałe i zapach tylko bozhestvenno.Tak istnieje ponad 7500 odmian pomidorów, wybór odmian szklarni może być trudne zadanie. Jednak niektóre odmiany pomidorów są hodowane specjalnie do uprawy w szklarniach i produkują owoce na okres dłuższy niż w przypadku innych odmian.

Badaliśmy odpowiedzi ekspertów na temat nowych odmian pomidorów, które są korzystne dla wzrostu w 2019 i wybraliśmy najlepsze z nich.

Top 5 najlepszych odmian pomidorów przeznaczonych do szklarni

5. "San Gold"

Bush: nieokreślona

Klasy „San Gold” pomidory

Odnosi się to do pomidorów wiśniowy. Ta odmiana ma pomarańczowe owoce o słodkim smaku. Rośnie również w pomieszczeniach. Owoce są gotowe do zbiorów po 57 dni po transplantacji.

4. Super formacje 100

Bush: nieokreślona

Klasa Super 100 apartamentów pomidory

Innym rodzajem szklarni z wiśni apetyczny słodko-kwaśnym smaku pomidorów. Dlaczego jest on jednym z najlepszych odmian pomidorów w 2017 roku? Opinie ekspertów wskazują, że Super 100 apartamentów i jest bardzo płodna cieplarnianych rośnie do ogromnych rozmiarów, tworząc „dżunglę pomidorowy”.

3. „Steki”

Bush: nieokreślona

Różnorodność pomidor befsztyk „”
Czytaj więcej:   Kiedy kopać ziemniaki: charakterystyka i czas dojrzewania, metody zbierania ziemniaków

Jest to jedna z odmian pomidorów, które mogą być uprawiane pod folią, jak również na zewnątrz. Pomidory w tej klasie są duże i mogą ważyć do 0,4 kg. Niestety, „stek” wymaga do 90 dni dojrzewania i rozwija go w temperaturze od 18 do 29 stopni.

2. "Black Krym"

Bush: nieokreślona

Odmiana pomidora „Black Krym”

Owoce tej odmiany pomidora jest mniej niż „stek” i mają głęboki kolor bordowy. „Czarny Krym” mogą być uprawiane w każdej części Rosji, jest skromny. Od sadzenia do dojrzewania nasion przechodzi 69-80 dni.

1. "Supersteyk"

Bush: nieokreślona

Odmiana pomidora „Supersteyk”

Daje duże owoce, które mogą ważyć do 0,8 kg. Gładki z zewnątrz i soczyste mięso czynią go idealnym kandydatem do sałatki z pomidorów i kanapki.

Top 5 najlepszych odmian pomidorów na otwartym terenie

5. "Alicante"

Bush: nieokreślona

Odmiany „Alicante” pomidory

Średniej wielkości, okrągłe, czerwone pomidory z cienką skórą. Bardzo smaczne, odporne na choroby grzybowe i dobrze rosną nie tylko w Rosji, ale także w wilgotnym klimacie Anglii. Doskonałe dopasowanie i świeży jako przekąskę lub do konserw.

4. "Eugene"

Bush: zdeterminowanym

Rodzaj „Eugene” pomidorów

Odporna na suszę odmiany o krótkich ciemnozielonych liściach i zwartych, gładkich czerwonych owoców. Wytrzymać złych warunków atmosferycznych, odporne na pękanie. Dojrzewa przez 100-105 dni.

3. "Kenigsberg Gold"

Bush: nieokreślona

Klasy pomidory „Kenigsberg Gold”

Wyhodowano syberyjskiego hodowców i przystosowane do trudnych warunków wzrostu. Pomarańczowo-żółty, średnie owoce są idealne do szklarni i otwartym terenie.

2. "Cheri Lady"

Bush: zdeterminowany.

Grade "Cheri Lady" pomidory

Choroba odporne i łatwe w pielęgnacji odmian pomidora holenderskiego wyboru, co jest dobre dla otwartym terenie. Czerwone, mięsiste owoce o błyszczącej skórce jest również bardzo piękne, dorastają do 200 gramów i posiada pełną mocny smak.

1. 'Roma VF'

Bush: zdeterminowany.

Różnorodność pomidorów „Roma VF”
Czytaj więcej:   AS dostosować kanał przesunięty przez Tricolor TV

Pomidor jak śliwki, z mięsistym miąższu, a prawie bez pestek. Nadaje się do sosów, ketchup, soku pomidorowego i zup. Odmiana ta jest odporna na choroby i bardzo płodny (13-15 kg na metr kwadratowy). Dojrzewa od 100 do 120 dni.

Wskazówka: podczas opieki nad pomidorów nie wyciąć liści lub pędów bocznych z krzaków, ponieważ krawędź cięcia z „krwawienia” i osłabia roślinę i może pozwolić na opracowanie Botrytis. Złamane krawędź ręka suchy szybsze i bezpieczniejsze dla roślin.

Dokonywania trudny wybór odpowiedniego rodzaju do szklarni, należy również podjąć decyzję w odpowiednim czasie podczas sadzenia sadzonki pomidora. Będzie można nauczyć się badać nasz artykuł „Kiedy sadzenia sadzonki pomidorów w 2019 roku”.

źródło

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *