Tesla Model 3 uratował kobietę od śmierci w poważnym wypadku

Tesla Model 3 uratował kobietę od śmierci w poważnym wypadku

Artem Bausov | UlubionyŁaduję Dodaj do zakładek Tesla Model 3 uratował kobietę od śmierci w poważnym wypadku

Wielu wątpi bezpieczeństwo nowego modelu Tesla 3. Teraz możesz dowiedzieć się więcej szczegółowo, co samochód.

użytkownik Reddit pod StapleGun nick wspólnej historii związanej z tym samochodem. Jego żona była w poważnym wypadku. Kobieta poszła na autostradzie trzypasmowej skrajnym lewym pasie z prędkością około 110 km / h. Potem, nagle, nie było kolizji z samochodem w środku pasa.

Następnie Tesla Model 3 zderzył się z betonowego bloku, i przesuwane wzdłuż ogrodzenia przewrócił kilka razy. W rezultacie, samochód zatrzymał się w pozycji na dachu.

Dziwnego, że kobieta z siniakami i złamania kompresyjnego kręgu koszt. I dziewczyna nawet nie trzeba się wydostać z samochodu za pomocą specjalnych narzędzi. drzwi kierowcy otwarte jak zwykle.

Autor uważa, że ​​samochód wydawał się być doskonałe pod względem bezpieczeństwa. Poduszki działało idealnie, okna zostały złamane, ale nie dostał się do wnętrza kabiny.

A najlepsze jest to dla nas - po pojedynku z rodziny ubezpieczeń zamierza kupić inny model 3. [Engadget]

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Fishka Jak zadzwonić na Skype, Viber i WhatsApp z aplikacji Telefon

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *