Stabilizator Zhiyun Płynnie P 42% zniżki

Na TomTop.com można kupić ze zniżką stabilizator obrazu Zhiyun smooth-Q, który nadaje się do użytku z smartfonów i aparatów działania.

Dzięki stabilizatora można nagrywać czysty obraz bez drgań. Jest on idealny dla miłośników sportów ekstremalnych, którzy chcą uchwycić ich przygody. Na przykład, możliwe jest, aby nakręcić film z ich zejście z góry zimą na nartach lub na rowerze górskim w lecie.

Zhiyun Płynnie Q

Zhiyun Płynnie P z trzech osi jest przeznaczony do stosowania z smartfony o przekątnej ekranu od 3,5 do 6 cali. Na spodzie urządzenia znajduje się port USB o mocy 5V / 2000mA, dzięki czemu smartfon może być ładowany podczas stosowania stabilizatora. Jest to bardzo wygodne w zimie, ponieważ wszyscy wiemy, jak szybko się rozładowuje smartfonów na zimno. Zaskakuje ogromną pojemność baterii - 26 500 mAh.

Zhiyun Płynnie Q

Zhiyun Smooth-Q jest wyposażona w specjalne przyciski na uchwycie na zdjęcia i nagrania wideo, przybliżać i oddalać, a przełączanie między głównymi i przednich komór.

Zhiyun Płynnie Q

Koszt tego gadżetu jest teraz 5800 rubli TomTop.com. Dostawa w Rosji jest wolny, ale liczba urządzeń w obniżonej cenie jest ograniczona.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Top 7: ranking najlepszych odkurzaczy z akwafiltrem 2017

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *