Tworzenie telefonie ICQ darmo

ICQ

Pobierz ICQ uwolnić można już teraz - rejestracji nie będzie potrzebne. Wystarczy kilka minut i czat jest jeszcze łatwiejsze!

Jest to jeden z najbardziej popularnych aplikacji w Internecie do wymiany wiadomości błyskawicznych w czasie rzeczywistym. ICQ jest skrótem wymowie przypomina frazę «szukam cię», co oznacza, przetłumaczone na angielski, „szukam ciebie”.

Program został opracowany przez czterech izraelskich programistów i wydany w listopadzie 1996 roku. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy klienta ICQ na komputerze, ustaw około miliona użytkowników! Do tej pory, liczba fanów posłańca większej niż 12 milionów, ale ich liczba w ciągu ostatnich kilku lat zmniejsza się wraz ze wzrostem popularności czatów internetowych, takich jak Skype, MSN, Miranda, Viber, to `a także social networking.

ICQ i jego funkcje

oprogramowanie ICQ jest przeznaczony do łatwej komunikacji. Dzięki tej usłudze użytkownicy mogą wymieniać nie tylko wiadomości tekstowe, ale również pliki, uczestniczyć w grach online, czat online z kamery wideo, poszukaj znajomych o odsetki i spotkać ludzi, niezależnie od ich lokalizacji.

Funkcje ICQ :

 • Własna lista kontaktów osobistych (z możliwością dodać określonych użytkowników w „czarnej listy”, aby zignorować).
 • Narzędziem badawczym o różnych parametrach.
 • Zmienny stan aktywności (inviz, online, offline, a nie przeszkadzać innym.).
 • Komunikacja z nieograniczonej liczby osób, jak i dla użytkowników komunikatów, które są w trybie offline.
 • Udostępnianie plików i linków.
 • Zapisywanie historii wiadomości.
 • Chroń swoje konto osobiste hasło.
 • Synchronizacja z sieci społecznościowych, a także skrzynki pocztowej.

Jak komunikować się za pośrednictwem ICQ?

Usługa funkcjonalne, jak widać, jest dość zróżnicowana, z łatwym w użyciu. Będziesz w stanie komunikować się z kolegami z pobliskiej szafce lub przyjaciół z daleka, aby nawiązać połączenie wezwanie / wideo bez żadnych kosztów, znając numer użytkownika. Do tej pory, masz możliwość pobrania rosyjską wersję Aysikyu do zastosowań mobilnych, a program nie jest ustalona, ​​a na telefonie. Instalacja ze wsparciem w języku rosyjskim dostępny dla systemów Windows, Mac OS 7/8, Linux, iOS, Java ME, Android, Windows Phone, Symbian, Bada, BlackBerry.

Jak zarejestrować się w ICQ? Istnieją dwa sposoby rejestracji - według określonego klienta lub na oficjalnej stronie internetowej. Rozważmy pierwszy przykład. Po pobraniu, kliknij na przycisk „Zapisz”, wypełnij wymagane pola, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”, przejdź do określonej skrzynki pocztowej i potwierdź swoją prośbę - gotowe!

Skąd wiesz, że jego numer? Najbardziej prosty sposób - wpisz w polu Nazwa użytkownika e-mail, który jest wpisany przy rejestracji, a zobaczysz swój UIN (Unified Identification Number) w szczegółach profilu.

Jak odzyskać swoje hasło? Nie martw się, jeśli go zapomnieć. Przejdź do oficjalnej strony internetowej i wysłać w wymaganym przekroju, e-mail / numer telefonu lub UIN, wiadomość czeka. Lub używać końcówki bezpośrednio do klienta.

Jak zmienić swoje hasło? Wydać zaledwie kilka minut - przejdź do odpowiedniej sekcji na oficjalnej stronie internetowej (na stronie głównej znajduje się sekcja „Zmiana hasła”), podaj swój adres e-mail lub numer ICQ, a także rzeczywisty hasło. Oczekiwać posty.

Jak korzystać? Po utworzeniu konta trzeba będzie wprowadzić w posłańca. Zbadać okno dialogowe, ikony, wideo / e-mail / voice / telefonów / SMS wysyłania. Dodaj pierwszego użytkownika za pomocą pola wyszukiwania i wyślij swój pierwszy uśmiech!

Jak zapisać się na ICQ? - YouTube

ICQ ONLINE

Komunikatory jest od wielu lat jednym z najbardziej popularnych form komunikacji internetowej. Pomimo faktu, że poprzez zwiększenie szybkości dostępu do sieci, w ostatnich latach powszechne połączeń głosowych i wideo, tekst czaty zwykle daleko od zmniejszenie popularności. „ICQ” i podobne używane w różnych osób: uczniów, współpracowników, przyjaciół i krewnych mieszkających w różnych miastach i tak dalej.

Aby komunikować się za pośrednictwem ICQ i podobnych usług, można użyć różnych klientów - w uzupełnieniu do „native” pagery dostępnych jest wiele alternatyw. Jednak można wymieniać wiadomości bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. W Internecie istnieje wiele usług, które oferują interfejs internetowy do wysyłania i odbierania wiadomości. Ich oczywiste zalety: po pierwsze, praca z tych usług, możesz być pewien, że historia wiadomości nie są przechowywane na dysku twardym, a zatem nie mogą być postrzegane przez tych, którzy go zobaczyć nie warto. Po drugie, Web-usługi umożliwiają dostęp do swoich kontaktów z dowolnego komputera - czy to kafejki internetowe czy poczta nieznanym mieście. Wreszcie, za pomocą tych usług można ominąć ograniczenia dotyczące uruchomienia ICQ, QIP, ustanowiony administrator biura.

Czytaj więcej:   Program Szukaj PARTY NA INTERNECIE

Internetowy ICQ

Być może jednym z najważniejszych kryteriów wyboru usług internetowych komunikatorów jest wszechstronność. Im więcej usługi wspierające taką usługę, tym większe prawdopodobieństwo, że niektóre z nich będą wszyscy ci, którym jest aktywnie używany. W tym sensie, Web-ICQ traci, jako „native” wsparcie ICQ nie obsługuje żadnych innych IM-sieć.

Jednak, aby nadążyć z czasem, deweloperzy zostały dodane w najnowszej wersji internetowej klienta, dawniej znany jako ICQ2Go, wsparcie wielu usług społecznych. Zatem, w obecnej wersji internetowy ICQ realizowany jest wsparcie kanału - ICQ Kanały. Z ich pomocą można:

 • Zobacz, co Twoi znajomi są na Twitter, odpowiedzieć na nie i publikowania własnych wiadomości, a także zmienić ich status;
 • Dostęp do listy obserwowanych i ulubione filmy z YouTube;
 • Zobacz wiadomości i dać komentarze do Facebook, a także zmienić ich status;
 • Zobacz aktualizacje zdjęć umieszczonych znajomych na Flickr.

Oprócz tych usług, wsparcie internetowy ICQ i mniej popularne w naszym kraju usług smaczne i Digg. Przeglądanie wiadomości otrzymane z różnych serwisów społecznościowych, możesz być na osobnej karcie internetowej klienta.

Jednak Odnosząc podstawowych funkcji IM-klienta. Internetowy ICQ jest uruchamiany w oddzielnym oknie przeglądarki. Po pomyślnym zalogowaniu wyświetla listę kontaktów, która jest domyślnie podzielona na grupy. W razie potrzeby ustawienia web-aplikacji, można usunąć ich wyświetlanie. Po kliknięciu na obszar zajmowany przez kontakt ze wzrostem okno, a tam jest pole do wprowadzania wiadomości. Jeśli jednocześnie komunikować się z kilku osób, można szybko przełączać się między dialogu z nimi. Bezpośrednio z Web-ICQ można usunąć kontakt z listy, zablokować go, wyślij go o statusie wniosku, widok profilu. Ponadto dostępna okazja, aby zmienić swój status.

Tak więc, Web-ICQ obsługuje wszystkie podstawowe funkcje zwykłego „ICQ”. Jedynym warunkiem dla skutecznego funkcjonowania aplikacji internetowej - zainstalowany Adobe Flash. W związku z powyższym, aby uruchomić internetową klienta może być nie tylko na komputerze, ale na dowolnym urządzeniu obsługującym tę technologię.

⇡ # IMO

Podczas gdy na stronie głównej serwisu wskazano, że działa w trybie alfa możliwości IMO zazdrość wielu innych podobnych rozwiązań. Usługa obsługuje wiele popularnych sieci MSN, Yahoo, AIM / ICQ, Google Talk, MySpace, Skype, Facebook i Jabber.

Aby móc pracować z IMO, oddzielna rejestracja za usługę jest wymagane - wystarczy ustawić na stronie głównej, aby zalogować się na swoje konto w jednym z obsługiwanych sieciach. I po wejście jest wykonywane mogą być dodawane rachunki w innych sieciach i powiązać je ze sobą. Łączenie kont jest bardzo wygodne. Na przykład, jeśli wiąże kont Skype, ICQ i Google, będzie w przyszłości na realizację wejściu do IMO móc określić poświadczenia dla każdego z systemów, a jednocześnie wykorzystać je wszystkie jednocześnie. Jeśli to konieczne, można w każdej chwili jednym kliknięciem usunąć powiązanie kont.

IMO wspiera i pracować z wieloma kontami, które należą do tej samej sieci. Na przykład, podczas gdy można korzystać z wielu kont Google. Usługa tworzy wspólną listę kontaktów, dzięki czemu grupy, nazwy pasujących nazw sieci. Więc jak dodać listę kontaktów więcej niż jedno konto może być zbyt duża, w IMO zapewnia możliwość wyszukiwania dla niego. Wyszukiwanie działa w czasie rzeczywistym, a wyniki są wyświetlane w trakcie pisania. Ci ludzie, z którymi komunikujesz się najczęściej, może zostać dodany do grupy Ulubione, aby móc szybko otworzyć okno czatu. Ponadto, kontakty mogą zostać usunięte z listy i blokuje wiadomości od nich.

Oprócz rozmów tekstowych, IMO obsługuje inne rodzaje komunikacji: czat głosowy i wideo. Jednak w korzystaniu z usługi, można wywołać tylko z jednego komputera do drugiego - połączenia z telefonów stacjonarnych i komórkowych nie są obsługiwane.

Domyślnie, aby komunikować się ze sobą abonenta otwiera osobne okno. Mogą one być umieszczone w oknie przeglądarki wygodnie poprzez przesuwanie i zmiana rozmiaru, jak jest to wygodne. Dla tych, którzy nie lubią pracować z oknami, zapewnia możliwość przełączania trybu zakładkach. To jednocześnie wyświetla tylko jedno okno i przejść do innego trzeba kliknąć na nazwę zakładki.

Wszystkie wysyłane i odbierane wiadomości tekstowe są zapisywane w historii w zaszyfrowanej formie. Zarządzanie historia jest bardzo dobrze przemyślane: można wyszukiwać je według słowa kluczowego (w tym przypadku wyniki są generowane w czasie rzeczywistym), filtry użytku według daty i nazwy kontaktu, a także ogranicza poszukiwania wiadomości wysyłanych z danego konta. Pomimo faktu, że wszystkie wiadomości są zaszyfrowanym, możliwe jest, że niektórzy uznają za niebezpieczne, aby zachować historię swoich rozmów na służbie, jak IMO. Dlatego twórcy zasobów pozwoliło wyłączyć funkcję robi historię. Ale nawet jeśli jest ona wykonywana, wszystkie zapisane rozmowy w dowolnym momencie można usunąć za pomocą jednego kliknięcia.

Czytaj więcej:   test 50 pytań marketingowych

⇡ # eBuddy

Web-messenger Ebuddy pomóc połączyć się z przyjaciółmi w sieci ICQ / AIM, MSN, Yahoo, Google Talk, My Space i Facebook. Usługa jest bezpłatna, ale w nim dużo reklam. Zaloguj się na swoje konto w jednym z obsługiwanych usług jest możliwe bezpośrednio ze strony głównej.

Jednak, aby uzyskać możliwość pracy z więcej niż jednego systemu w tym samym czasie, należy zarejestrować się na eBuddy, a następnie dodać je do swoich danych konta na rachunkach wszystkich sieciach.

Dla każdego z tych systemów mogą być dodawane, aby określić, czy chcesz automatycznie zalogować się do tego konta podczas pobierania konto eBuddy. Ponadto, aby zapewnić prywatność twórców usług pozwoliło na wejściu eBuddy ze statusu „Wyłączony”. Aby to zrobić, zanim to zezwolenie należy sprawdzić pole na stronie tytułowej serwisu.

Kontakty mogą być klasyfikowane w wykazie grup, według nazwy lub rachunku. Usługa umożliwia wyszukiwanie kontaktów na liście może wyświetlać powiadomienia o wycofaniu ludzi w sieci i nadejście nowych wiadomości.

eBuddy posiada również klienta, który umożliwia korzystanie z usługi w telefonach komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Mobilni użytkownicy mogą albo zainstalować aplikację na urządzeniu (działa na iPhone, iPod Touch, Android Smartphone i na większości telefonów obsługujących Javę), lub skorzystać z lekką wersję serwisu, klikając na link m.ebuddy.com.

⇡ # Meebo

Meebo jest jednym z najbardziej popularnych usług, które łączą różne usługi czatu. Jednak jego twórcy nie spoczywają na laurach chwały i stale poprawy jakości usług, oferując użytkownikom coraz to nowe narzędzia do komunikacji internetowej.

Obsługiwane usługi Meebo jest wystarczająco duża, z ICQ, Yahoo i Google i Facebook. Aby pracować z rejestracją usług nie jest obowiązkowe - jeśli klient internetowy trzeba tylko od czasu do czasu, można użyć szybkiego wjazdu na właściwe konto. Bez rejestracji można nawet podłączyć do wielu kont jednocześnie, pracy z ogólnej listy kontaktów. Jednakże, jeśli zamierzasz korzystać z Meebo stale, o wiele bardziej wygodne, aby utworzyć konto usługi i dodać wszystkie pożądane na rachunkach obsługiwanych sieci.

W tym przypadku, można mieć pewność, że historia korespondencja nie jest stracone. W ustawieniach konta, możesz zaznaczyć te z nich, które będą wykonywane automatycznie po podłączeniu do wejścia Meebo, jak również te, gdzie można iść „niewidzialne”.

Czytaj więcej:   Gadżety dla WINDOWS VKontakte

Oprócz rozmów tekstowych, Meebo obsługuje również czat głosowy i wideo, a także pozwala na organizowanie rozmów między wieloma użytkownikami. Dodatkowo, inni użytkownicy mogą przesyłać pliki i odtwarzać je w grze. Środki do zarządzania kontaktami to zespół, aby usunąć je z listy, a następnie zmienić nazwę bloku. Prosto z okna web-aplikacji, można dodać nowe kontakty do listy.

Dla aktywnych użytkowników Meebo Notifier Specjalna - niewielka aplikacja, która pozwala na pozostawanie w kontakcie, nawet gdy przeglądarka jest zamknięta. Aplikacja, która jest ładowany domyślnie z systemem umieszcza swoją ikonę w zasobniku systemowym, gdy nowe wiadomości lub innych zdarzeń wyświetla okno pop-up. Kliknięcie na niego, można uruchomić przeglądarkę i automatycznie zalogować się do swojego konta Meebo.

Dla właścicieli witryn Meebo oferuje specjalny widget Meebo mi, co pozwala komunikować się z gośćmi zasobów w czasie rzeczywistym. Po zainstalowaniu widget na oknie czatu pojawia się w internecie, wszyscy odwiedzający witrynę pojawi się na liście kontaktów. Właściciel witryny może publikować informacje na temat ich stanu online, wskazując, co razem jest dostępny na pogawędkę w czasie rzeczywistym.

Niedawno zespół programistów Meebo uruchomiła kolejny ciekawy projekt - Bar Meebo. To jest - małe gniazdo dla przeglądarki, która znajduje się na pasku stanu. Z jego pomocą można szybko przejść do konta Meebo, linki do ciekawych stron share z przyjaciółmi, i znaleźć ludzi, którzy również zauważyć tej strony. Zgłoszone linki Meebo jest przechowywany w profilu użytkownika, a jeśli skojarzyć go z kont Facebook lub Twitter, można automatycznie publikować i aktualizować na tych serwisach społecznościowych. bar Meebo pozwala również dodawać żadnych informacji o profilu od strony internetowej, czy to zdjęcie lub film, po prostu przeciągnij i upuść do gniazdka.

⇡ # Wnioski

Wykaz usług, które zapewniają użytkownikom możliwość komunikowania się za pośrednictwem różnych komunikatorów internetowych sieci bez konieczności instalowania żadnych aplikacji na komputerze, można iść dalej. Z reguły są one wolne i wspierane przez reklamy. Być może dlatego życie wielu z tych usług nie jest bardzo duży - można często znaleźć takie zasoby, które po trzech lub czterech lat istnienia zostały zmuszone do zamknięcia. Stało się to, na przykład, radiusim.com.

Każda z usług opisanych w niniejszym przeglądzie, ma swoje zalety. Więc IMO ciekawy wsparcie dla Skype, a także fakt, że można pracować z wieloma kontami bez konieczności posiadania konta IMO oddzielna instytucja. Ebuddy inna troska o użytkowników urządzeń przenośnych, zapewniając im i mobilna wersja serwisu, a specjalna aplikacja do zarządzania wszystkimi kontami w jednym eBuddy-ID. Jak dla Meebo, usługa jest zainteresowany wspieraniem dużą liczbę sieci społecznych, jak również obecność wielu dodatkowych funkcji - od zgłaszającego w zasobniku systemowym do wymiany linków na temat odwiedzanych witryn z przyjaciółmi.

Pokrewne treści:

 • Wirtualny backup: kopie zapasowe serwisów społecznościowych
 • Maska, znam cię! Informacje o „spisku” w czatach
 • Kluczowym punktem, czyli jak nie stracić rejestrację
 • kamuflaż sieci: siedem sposobów oszczędzania incognito w internecie
 
 ⇣ treści
 • IMO
 • eBuddy
 • Meebo
 • wniosek

Jeśli zauważysz błąd - wybierz ją za pomocą myszy i wciśnij CTRL + ENTER.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *