Stworzenia projektu koszulkach ONLINE

Używać produktów Builder z FatLine - uczynić swoje unikalne nowe ubrania!

Stwórz własny projekt T-shirt - nie ma nic prostszego! Wygodne towary markowe trybie on-line pozwala unikatowy rzeczą do zrobienia dla siebie lub na prezent dla przyjaciela. Pozwoli to nowe rzeczy, aby pokazać swoją kreatywność, aby podkreślić styl i osobowość, aby przekazać innym odpowiednie linki.

Wdrożyć swój plan i każdy może

Łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs sprawia, że ​​towary markowe takie proste w użyciu. Aby stworzyć układ w niniejszym wniosku nie trzeba specjalnej wiedzy lub umiejętności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć pożądany rezultat - tylko kroplę wyobraźni i kilka prostych kroków.

  • Spośród przedstawionych opcji wybierz podstawę - produkt należy stosować do drukowania.
  • Ustawia bazę koloru - jeśli ta opcja jest dostępna dla danego rodzaju produktu.
  • Potem tworzy wydruk. Można pobrać stronę swoje zdjęcie lub obraz w odpowiednim formacie, gotowe do wydrukowania lub wybierz klip z witryny katalogu, utworzyć napis w specjalny edytor tekstu programu budowniczego.
  • Kiedy wszystkie warstwy są osadzane na układ, określić ich wielkość i lokalizację. W tym przypadku, poszczególne elementy mogą być usunięte i zastąpione innymi. Każde działanie będzie w trybie online, wyświetlanej w oknie podglądu.
  • Po osiągnięciu pożądanego rezultatu wysłać zamówienie do kosza i przygotowuje zakupu.

To jest to! Jak mówią, wszystko geniusz - proste!

Możliwość zakupu ekskluzywnych produktów dostępnych dla wszystkich

sklep internetowy próbuje FatLine nic, aby ograniczyć ich klientów, jak w katalogach szeroką gamę produktów gotowych do druków wniosków o dowolnej złożoności. Więc można zamówić odbitki swoich zdjęć unikatowych nie tylko koszulki, ale na koszulkach, bluzy, czapki, torby, kubki ceramiczne i innych przydatnych produktów.

Twoje indywidualne zamówienie zostanie zrealizowane niezwłocznie i dostarczone w Kijowie na Ukrainie lub w dowolnym miejscu, które jest oddziałem Nowej Mail lub Ukrpoczta.

Uczynić swoje życie jaśniejsze i odzież unikalnishym wraz z markowych wyrobów z FatLine. I nie zapomnij zaskoczy i zachwyci znajomych z unikalnych prezentów!

więcej Mniej

STWÓRZ SVITSHOT UKRAINE

Korzystne ceny Prom.ua!
Svitshot zamówić
do 510 UAH.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Potwierdzenie GOOGLE Jak czyścić Samsung Galaxy

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *