Stwórz własną stronę SIMPLY

Dlaczego jeszcze nie stworzył stronę internetową

Najprawdopodobniej wystraszył cały świat nowych informacji, które nie chce tonąć. Jeśli stworzenie strony na zasadzie wolnego CMS może być mowy (bo nawet nie wiem co to jest), można użyć budowniczy stronie. Jest to specjalna oferta dla początkujących (i nie tylko), które pomaga stworzyć miejsce pracy w ciągu zaledwie kilku godzin przy użyciu gotowych szablonów. Przez reklamy, wiele osób wie, że jest to możliwe, ale wciąż bez końca opóźniania tworzenia witryny.

Ostatnio poznałam właśnie taką osobą. Alain otworzył studio oplatania „KOLOSOK” w centrum handlowym. Wśród jej klientów są wiele dziewcząt szkoła, studentki i młode kobiety, które przychodzą do warkocz warkocze jasne, afrokosichki i złożone spikelets. Że przede wszystkim uczynić nowoczesną dziewczynę, która chce warkocz warkocze? Zaguglit gdzie to się robi w swoim mieście. Jednak zwolennicy Twojej witryny mają nie tylko grupę „VKontakte”.

Kiedy zapytałem, czy chce stworzyć stronę internetową, Alain odpowiedział, że nie można sobie nawet wyobrazić, jak utrzymać i promować po stworzeniu. Kiedy byłam mała zrozumienie tematu, wydaje się, że współcześni projektanci uważają to za dobrze. Zdecydowaliśmy się stworzyć stronę internetową, na jednym z nich - Nethouse rosyjskiej platformy - i dowiedzieć się, jak szybko początkujący mogą to zrobić.

Jak określić, która strona trzeba

Wszystko zależy od tego, co robisz. Z terenu jako miejsca zakupów: zajmie zbyt mało - będzie tłoczno, zbyt dużo - będą płacić za pustych metrów kwadratowych. Przyjrzeliśmy się kilku stron utworzonych na Nethouse, i to, co możemy doradzić.

Sklep internetowy

Jeśli chcesz sprzedać bezpośrednio na miejscu.

Jak stworzyć stronę internetową: sklep internetowy
sklep internetowy na Nethouse

Teraz ludzie w internecie stały się wybredny „Nie Dostarczanie” SDEK! „- ale”, „Nie można płacić bezpośrednio na miejscu. - szukać innego sklepu” Jest to z pewnością nie jest zły, ale właściciel sklepu internetowego powinien starać się nie stracić klientów.

Przy wyborze budowniczy stronie internetowej, należy natychmiast sprawdzić, czy istnieją możliwości płatności online, konsultacji on-line, product placement w filmie „od Yandex.Market”. Gdy okaże się, że wybrany projektant nie jest ważne funkcje, konieczne jest przeniesienie gotowej witryny na inną platformę, a to wymaga czasu i pieniędzy.

Jeśli nie są jeszcze nawet wyobrazić, co powinno być w sklepie internetowym, spróbuj to zrobić na podstawie Nethouse. Podczas tworzenia szablonu jest brane pod uwagę wszystkie najnowsze wymagania: integracja „Yandex.Market”, który wielu konsumentów porównanie połączenie ceny, płatności poprzez „Yandex” i kart bankowych, konsultacje on-line, urządzenia podającego, a wszystko, co jest potrzebne, aby przejść dalej.

Przy okazji, jeśli zdecydujesz się na stworzenie sklepu internetowego w obcym konstruktora, należy sprawdzić, jakie usługi mogą być połączone z przygotowanym miejscu. Być może, że jest integracja, ale nie ze służbami rosyjskimi.

lądowanie

Dla tych, którzy chcą reklamować swoje produkty lub siebie i doprowadzić użytkownika do konkretnego działania.

Jak stworzyć stronę internetową: Landing
Przykład docelowej na Nethouse

W przypadku strona docelowa jest cały punkt jest to, że klient kliknął przycisk z napisem. Co będzie na przyciskach to do ciebie: „Kup”, „Order Up”, „Zarejestruj się w klasie mistrzowskiej” i tak dalej.

Wybraliśmy Landing, ponieważ jest łatwo stworzyć, nie może być krótki wykład na temat usług, aby zachęcić użytkowników do odwiedzenia lub zadzwonić do studia.

cutaway

Dla tych, którzy po prostu chcą opowiedzieć o sobie lub swojej firmy w Internecie.

Jak stworzyć stronę internetową: main
Strona prezentacji Nethouse

Ta witryna „po prostu nigdzie”, który w tym przypadku będzie wyglądać pięknie i dać klientom właściwe informacje.

Gdzie zacząć rozwój serwisu

Krok 1. Zarejestruj się

Zarejestruj się online łatwiejsze niż mieć skrzynkę pocztową: podać nazwę witryny, hasło oraz e-mail. Można po prostu kupić domenę (adres strony internetowej) na Nethouse lub, jeśli już kupił domenę, podłącz go. Nawiasem mówiąc, jeśli podłączyć taryfowego „Master” lub „Business” i zapłacić za trzy miesiące, domenę po prostu dał.

Jak stworzyć stronę internetową: Wybór domeny
Wybór domeny

Aby utworzyć witrynę i użyć go do niczego płacić. Po upływie 10 dni okres próbny zakończy i będzie automatycznie przełączy się na wolnym taryfy „Start”, następnie jest gotowa strona będzie działać, nie zostaną utracone i nie będą blokowane.

Czytaj więcej:   jak w filmie STUDIO WINDOWS LIVE nakładanie obrazów w filmie

Wolne tempo, istnieją pewne ograniczenia, takie jak możliwość dodać tylko 10 produktów i 20 fotografie, a także reklamowych Nethouse paski na przygotowanym miejscu. Więcej statystyki ma usług, akceptacji płatności online i kilka innych opcji.

Dalej na wartości taryfy - „pierwszy”. To kosztuje tylko 12 rubli rocznie, można dodać 100 zdjęć, aby użyć własnej domeny, usługi statystycznych, akceptacji płatności online - idealny na początek.

Z minusów - można dodać tylko 10 produktów i reklamy obecne na listwie Nethouse stworzył witrynę. Jednakże, jeśli nie zamierzasz stworzyć sklep internetowy z dużym asortymentem, ograniczenia te nie mają wiele wstydu.

Jeśli uznasz, a później będzie można przełączyć do stawek składek „Master” lub „Business” z rozszerzoną funkcjonalnością. Ale jest zbyt wcześnie, by o tym myśleć, trzeba najpierw stworzyć stronę internetową w konstruktorze i zobaczyć co się dzieje.

Krok 2. Wybierz szablon

Wiele gotowych szablonów. Wszystkie z nich są piękne, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Szablony mogą być zmienione, ale lepiej jest wybrać to, co chcesz, w tym kolor tekstu i układ strony.

Jak stworzyć stronę internetową: szablony stron
Szablony uniwersalne Nethouse

Jeśli nie chcą pracować na wygląd witryny, wystarczy wybrać gotowy projekt. Nethouse oferuje projekty dla różnych rodzajów sklepów internetowych: dzieci, kwiaty, produkty elektroniki, prezenty i wiele innych.

Jak stworzyć stronę internetową: wyboru projektu
Wybór gotowego projektu

Wybraliśmy adaptacyjnego wzór w nowej Nethouse 2.0 edytora. On jest bardzo zwięzły, bez zbędnych elementów i niepotrzebnych funkcji do nas.

Krok 3. Wypełnienie treści

Teraz trzeba dodać zdjęcie i opis oferowanych produktów lub usług. W zależności od złożoności może być porównywana z projektantem dzieci: zmienić kolejność bloków, dodawać i usuwać, należy wypełnić tekst i wstawić obraz.

Jak stworzyć stronę internetową: Zawartość
nadzienia

Tutaj można napotkać problem: skąd wziąć obraz? Jeśli zdecydujesz się włożyć swoje zdjęcia, upewnij się, że są dobrej jakości i wysokiej rozdzielczości: błotniste i ziarniste zdjęcia obniżyć wiarygodność serwisu. Jeśli Twoje zdjęcia nie można znaleźć obrazy na microstock, np Shutterstock, Depositphotos, Pixabay i innych.

Jeśli nie pasują do każdego urządzenia lub elementu w bloku, można łatwo usunąć. Można również zmienić tło jakiegokolwiek bloku, ale w tym samym czasie rozważyć kolor tekstu: jeśli dodasz pstrokacizna na tle tekst może być trudne do odczytania, lub utracone całkowicie.

Jak stworzyć stronę internetową: Wypełnianie Landing
wypełnienie Landing

Z wypełnieniem Landing ja obsługiwane gdzieś za godzinę. Nie spędzają dużo czasu w tym momencie: zawsze można coś zmienić, poprawić i dodać. Sprawdź tekst pod kątem błędów, pokazać witrynę do kilku przyjaciół i znajomych, aby zobaczyć, jak to jest postrzegane i wszystko jest wygodne i mogą być opublikowane.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie masz czasu, aby stworzyć stronę internetową lub jakichkolwiek prac na ten temat, można bezpiecznie stosować do „Nethouse.Agenty”.

Krok 4. W miejscu SEO promocja głębokości

Bez promowania witryny nie będą przyciągać użytkowników. Dlatego zaraz po stworzeniu kontynuować Optymalizacja stron.

Aby nie tracić czasu starając się zrobić coś, od razu udał się do „Nethouse.Akademiyu”. Ten darmowy kurs z 15 seminariów na temat tworzenia stron, promocyjnych i reklamowych.

Jak stworzyć stronę internetową: Nethouse.Akademiya
Nethouse.Akademiya

Przede wszystkim należy przejść do sekcji „Ustawienia podstawowe”. Są to instrukcje, w jaki sposób potwierdzić prawa do serwisu w celu wyświetlenia danych poprzez indeksację wyszukiwania „Yandex” silników, Google, Bing i Mail.ru.

Ponadto pożądane jest, aby załadować favicon - ikona ma być wyświetlany obok tytułu strony w przeglądarce. On doda osobowość do witryny i pomóc użytkownikom szybko znaleźć go od innych otwartych kart. Możesz łatwo stworzyć favicon w specjalnym konstruktora lub wybrać ze zbioru gotowych.

Ważnym punktem na promocję - Mapa Ponadto, dzięki którym wyszukiwarki będą wiedzieć, które strony do indeksu witryny. Nie przejmuj się: Mapa w Nethouse dodawane automatycznie za dotknięciem jednego przycisku.

Jak stworzyć stronę internetową: Ustawienia
Podstawowe ustawienia strony

Następny będzie trzeba pracować z treści. Seminarium „Nethouse.Akademii” powiedzieć nam, jak wymyślić dobry tytuł, opis i słowa kluczowe na każdej stronie witryny, aby uczynić go bardziej wygodne i przydatne dla użytkowników.

Jak stworzyć stronę internetową: SEO

Ważne jest, aby zrozumieć, że postęp nie może być wolny. Jak każdy inny biznes, strona wymaga inwestycji: kupuje linki, płatnego umieszczania postów w sieciach społecznościowych, reklamy kontekstowej „Yandeks.Direkte” i Google Adwords.

Jeśli chcesz gwarancję, aby uzyskać wyniki, można bezpośrednio skontaktować się z serwisem „Nethouse.Prodvizhenie”. Najważniejsza cecha: jeśli zadeklarowany wynik zostanie osiągnięty, będzie zwrócić pieniądze.

Ile czasu i pieniędzy

Stworzenie sklepu internetowego Ci odejść na godzinę. W tym czasie trzeba będzie czasu, aby tworzyć, wyboru i zakupu nazwy domeny, w celu określenia wzoru i projektanta zbadać dostępne opcje. Więcej o godzinie zostanie przeznaczona na wypełnienie witryny z informacjami, prześlij zdjęcie, dodać tekst, a pierwsze kroki Optymalizacja stron. Landing online i wizytówki mogą być tworzone, a za pół godziny, jeśli zakończeniu tekstu i zdjęć.

Czytaj więcej:   Windows 7 nie wysyła EXPLORER.EXE

Po stronie wydatków, można wydać 152 rubli (140 rubli dla nazwy domeny + 12 rubli taryfie „First”) otrzymają bezpłatny kod promocyjny na reklamę w Google o wartości nominalnej 2000 rubli.

Tak więc, spędzając godzinę lub dwie czasu i mniej niż 200 rubli, można uzyskać na stronie internetowej funkcjonalny gotowy i można zacząć się reklamować. Aby uzyskać pierwszych klientów natychmiast po uruchomieniu serwisu, można zamówić Zawartość ustawienia kiedy „Nethouse.Prodvizhenie”.

Ale Lądowanie na Nethouse okazało się „KOLOSOK” studio - kolosok73.ru

Jak stworzyć stronę internetową: gotową witrynę
dom

Gotowy, aby spróbować? Następnie przejdź do przodu!

Tworzenie witryny

Website Builder

1. Wix

Website Builder: wix

Jednym z najbardziej popularnych projektantów witryn, która jest stale aktualizowana i oferuje użytkownikom nowe możliwości. To pozwala na tworzenie zasobów z dowolnego formatu, począwszy od blogów i wizytówek, kończąc na zakupy online. Do wyboru ponad 500 osób oferowane są stylowe szablony, pogrupowanych tematycznie. I każdy może zobaczyć nawet przed zarejestrowaniem na miejscu, co jest bardzo wygodne.

Serwis oferuje intuicyjny interfejs, możliwość używania własnych czcionek oraz kod HTML, jak również bogaty zestaw opcjonalnych elementów wtykowych. Mobilna wersja strony jest aktywowany za pomocą jednego kliknięcia, a to może być edytowane oddzielnie z pulpitu.

Istnieją jednak wady. Dwa z najbardziej atrakcyjnych planów taryfowych z pięciu oferują ograniczoną funkcjonalność. W tym przypadku, najtańsze, a także bezpłatny, nie pozwala na usunięcie reklam Wix. Wybierz krótkie i niezapomniany nazwę domeny, a także połączyć własną skrzynkę z wolnej stopy jest również niemożliwe.

Opłaty: darmowe; płatne - od 4,08 euro miesięcznie.

Wix →

2. Tilda wydawnictwa

Website Builder: Tilda wydawnictwa

Ten projektant skupia się na typografii i możliwości szczegółowych ustawień dostępnych bloków, które są tylko około 450. Wybór wzorów jest mały i wyjątkowy, wiele z nich nie będzie wymienić, ale to kosztem dostosowywania dostępne pozycje użytkownik powinien mieć swój własny projekt do pożądanej postaci.

Dla szybkiego startu Tilda Publishing oferuje przydatne artykuły i samouczki wideo na temat pracy z usługi, które będą bardzo przydatne dla początkujących. Ponadto, wbudowana wyszukiwarka grafiki, dostępny na licencji Creative Commons, a także narzędzi do ich edycji.

Tilda wydawnictwa idealny dla promostranits lądowania i innego portfela, ale możliwości obsługi tych formatów, oczywiście, nie jest ograniczony. Wybierając najdroższe dwóch płatnych planów taryfowych mogą tworzyć duże projekty z możliwością eksportu kodu źródłowego i API. Darmowe dostępne na jednej stronie internetowej z podstawowego zestawu klocków.

Opłaty: darmowe; zapłacić - od 500 rubli miesięcznie.

Tilda wydawnictwa →

3. obrzeża

Website Builder: uKit

Ten projektant skupia się na małych firm, czyli małych firm, które bez dodatkowych kosztów i wysiłku i chcą mieć piękne miejsce. Zapewnia setki szablonów, pogrupowanych tematycznie i kolorów. Wszystkie z nich wyposażone są w gotowych tekstów, opisów usług i innych informacji, które mogą być przydatne dla Twoich klientów.

Szablon teksty, oczywiście, można edytować, ale aby niepowtarzalny design sam jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Usługa zapewnia minimalne opcje konfiguracyjne bloku i wzory dostępne. Ponadto, nie można edytować osobną wersję mobilną witryny: jest generowany automatycznie. W trybie podglądu można zobaczyć gotowych układów dla tabletów i smartfonów.

Bezpłatne korzystanie z usługi może być tylko w ramach okresu próbnego, po którym trzeba podłączyć jeden z planów. Najbardziej przystępne z nich już zawiera site.ru typu domeny, nieograniczoną liczbę stron i miejsca na serwerze, wbudowany w statystykach i automatycznego tworzenia kopii zapasowych.

Opłaty: swobodnych (14 dni); zapłacić - od $ 2,98 miesięcznie.

akwaforta →

4. Nethouse

Website Builder: Nethouse

Innym dość prosty do opanowania budowniczy ze szczególnym uwzględnieniem małych witryn małych firm i sprzedaży za pośrednictwem Internetu. Usługa nie różni się wielki zestaw i różnorodne wzory. Razem: 127 Dostępne opcje projektowe z minimalnym wygląd personalizacji. Wielu z nich są mielone tuż pod gablocie online towarów i usług.

Nethouse pozwala zintegrować stronę z „Yandeks.Kassoy” oprogramowanie „1C”, a także usług „Duży Ptak”, „My magazynu” SDEK, DDelivery i innych. Podłączając taryfę „biznes”, to będzie możliwe użycie rozdzielenie praw dostępu, który będzie tworzyć osobne konto za treści menedżerów, marketingowców i księgowych.

Jeśli masz problemy z projektantem zawsze można wykorzystać zestaw bezpłatnych seminariów, opisuje wszystkie kluczowe etapy tworzenia i promocji. Z ich pomocą możliwe jest szkolenie i personel. Przy rejestracji 10 dni pełny dostęp do wszystkich funkcji Nethouse. Po zostaniesz automatycznie przeniesiony do bezpłatnego biletu z ograniczeniami.

Czytaj więcej:   JAK OPERA wyszukiwarce Komputer

Opłaty: darmowe; płatne - od 1 rubla miesięcznie.

Nethouse →

5. 1С-UMI

Projektanci strony: 1C-UMI

Ten konstruktor początkowo proponuje stworzenie strony internetowej za darmo, ale w rzeczywistości nie stopa inwestycji nie jest przewidziane. W zależności od typu witryny będą się różnić i cena. Najbardziej przystępne jest profesjonalną stronę internetową, a następnie rosnąco - Lądowanie na stronie internetowej firmy i sklepu internetowego. Po rejestracji każdy z tych usług wymaga telefonu mobilnego, do którego hasło zostanie wysłana.

Wybór wzorów jest mały, nie wszyscy mają adaptacyjne projektowanie, iw ogóle większość z nich można nazwać monotonna i przestarzałe. Zmiana wzorców w zakresie wytwarzania może być, ale do zmiany typu witryny nie jest już możliwe. Jeśli natomiast zdecydujesz się zrobić mały Landing, będzie musiał zacząć wszystko od nowa.

Z zalet 1C-UMI można zauważyć zapewnienie dostępu do CSS, łatwego importu towarów, jak również integrację z usługą „1C: Zarządzanie Trade”, „My”, „magazyn o Yandex.Market” i innych. W ramach badanego okresu 15-dniowego, można korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji, ale po będzie musiał wybrać jedną z dostępnych taryf.

Rates: zapłaciliśmy tylko - od 110 rubli miesięcznie.

1С-UMI →

6. Weebly

Website Builder: Weebly

Ten konstruktor nie różni się duży zestaw gotowych szablonów, ale dostępne zachwyci nowoczesny i stylowy wygląd. Każdy z nich może być ustawiony na własną rękę. Opcje obfitować ze zmiany podstawowej edycji zdjęć, a kończąc na stylach CSS. Trzeba też wspomnieć o możliwości wykorzystania wideofon, dostępny w kilku stóp.

W trybie edycji strona jest obsługiwana za pomocą prostego przeciągania i upuszczania elementów (przeciągnij i upuść), co znacznie ułatwia dodawanie nowych form i zmianę położenia istniejących. Wbudowany w sklepie aplikacji oferują szereg różnych wtyczek, w tym wygodny stół dla danego terenu, liczniki, galerie zdjęć z sieci społecznych i wiele innych przydatnych narzędzi.

Weebly Wszystkie szablony mają elastyczne projektowanie, ale edytować mobilnej wersji nie można oddzielić od pulpitu. Niezależnie od służby taryfowego oferuje bezpłatny certyfikat SSL dla swojej domeny.

Opłaty: darmowe; zapłacić - od 8 $ miesięcznie.

Weebly →

7. Mozello

Website Builder: Mozello

Jednym z najprostszych dla początkujących projektantów. To jest dobre dla blogów i stron internetowych, wizytówek, ale na części zestawu dostępnych szablonów znacznie gorsze konkurentów. Istnieje prawie 50 projekty, z których niektóre różnią się tylko w obrazach i układ menu głównego.

kilka różnych opcji układów stron tj programiści upraszczają nawet najbardziej ruchomych elementów już przewidziane dla każdego szablonu. Ponadto, każdy szablon może starać się unikalnym, zastępując w nim wszystkie obrazy innej kolorystyce i jednym kliknięciem zmienić wszystkie czcionki. Możliwość edycji HTML i CSS jest również obecny.

Mozello pozwala na tworzenie i zakupy online, ale stosunek liczby usług i cenę, to jest bardziej znane usługi jest stracone. Tutaj można zauważyć, jak brak zdolności do pobierania produktów z CSV oraz wsparcie nie wszystkie systemy płatnicze.

Opłaty: darmowe; zapłacić - od 299 rubli miesięcznie (plus VAT).

Mozello →

8. uCoz

Website Builder: uCoz

Jest to jeden z najstarszych na miejscu usług, które już dawno przerosły koncepcję samego projektanta. uCoz dzisiaj oferuje wiele dodatkowych usług i moduły do ​​sieci. Z tym wszystkim, aby stworzyć prostą wizytówkę, blog, forum lub sklep internetowy, wciąż pozwala.

uCoz proponuje zastosowanie ogromnej liczby różnych urządzeń, które mogą być wybrane w początkowym etapie, a jako miejsce rozwija. Istnieje wiele szablonów z możliwością edycji kodu, ale ze strony wielu z nich są już nieaktualne design. Mniej lub bardziej zaawansowane modele są dostępne za opłatą.

Przybysze taka usługa może wydawać się trudne. Rozwój całej hierarchii menu i sposobów, aby połączyć elementy niezbędne zajmie dużo czasu. Oprócz prostych witryn utworzonych w ramach bezpłatnego korzystania z programu, są uzupełniane przez dużych banerów reklamowych, które też jest mało prawdopodobne, ktoś będzie zadowolony. Innymi słowy, dziś uCoz skierowane do zaawansowanych użytkowników, którzy są skłonni zapłacić za jakość.

Opłaty: darmowe; zapłacić - od 3 $ miesięcznie.

uCoz →

wynik

To jest zapewnienie zasobów, które pozwalają na tworzenie prostych stron z minimalnym czasie. To Wix, uKit i Nethouse. Każdy z nich jest idealny dla początkujących i będzie najlepszym rozwiązaniem dla małych firm. Nieco trudniejsze do opanowania i Tilda wydawnictwa Webbly, plus są trochę droższe, ale dla osób twórczych może zaoferować o wiele bardziej interesujące możliwości.

zobacz także

  • Jak szybko i bez umiejętności programowania stworzyć prostą stronę internetową →
  • 16 witryn z wideo free →
  • 33 najlepszych miejsc w Internecie projektant, prezentacje, wizytówki i więcej →

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *