Sąsiad przyniósł do kraju stare parasole. Jeden tydzień po swoim ogrodzie nie został znaleziony!

W lecie, gdy wszystko wokół jest pełne jasnych kolorach i pachnących kwiatów, a także pełen soczystych owoców, które dojrzewają codziennie w krzakach i łóżka, usiąść nie chce w dusznych mieszkań miejskich. Kiedy mam dzień wolny lub wolny czas, ja na pewno będzie do domku.

Około dwóch tygodni temu, odpoczynek poza miasto, widziałem mój sąsiad przyniósł do ich strony różnych rzeczy. Byłem szczególnie zaskoczony przez stare i  połamane parasole . Ale to, co widziałem po 7 dniach, właśnie zaskoczenie!

Często okazuje się, że  stare niepotrzebne rzeczy  zostawić przeżyć swoje życie dla kraju. W tych sześciu lub siedmiu akrów wreszcie złamać krzesła, spalony w ubraniach i butach pożarowych, zbierają kurz na poddaszu pni. Chociaż, oczywiście, słuszne byłoby wyrzucić to wszystko.

Jak zrobić kwiat łóżko

Mój sąsiad w domku zmienił moją opinię na temat wszystkich tych pozornie bezużytecznych rzeczy. Jego przykład starych parasole, że po krótkim czasie okazało się najbardziej oryginalnych kwietników, jaką kiedykolwiek widziałem, zachęcił mnie, aby pokazać trochę wyobraźni i zorganizować  miejsc w kraju ze złomu .

Te niezwykłe projekty zaprezentuje strefie podmiejskiej, ale ich konstrukcja będzie kosztować cię za zwykłego grosza!

Edycja  „Just So!” , Zainspirowany tych pomysłów, przygotował dla Was 20 genialnych rozwiązań, takich jak korzystanie starocie stworzyć ogród swoich marzeń.

 1. Stare buty
Wyposażanie łóżka improwizowany, można nawet używać starych naczyń i buty stosunku.

Sadząc kwiaty zwrócić uwagę na drenaż. Jej obecność jest obowiązkowa! Tylko wtedy, gdy jest rozplanowany, pokryte ziemią i obsadzone kwiatami. Ponadto, nie zapomnij zrobić Wkładki kilka dziur.

Czytaj więcej:   Co banki oferują kredyt ze złą historią kredytową

2. drewnianych puli
Ten kwiat łóżko w stylu rustykalnym mogą być wykonane z drewnianą łyżką, mały bęben lub miednicy.

3. Parasol
Ale te łóżka w kwiatostany, widziałem sąsiada. Tylko fascynujące, prawda?

Nawet kilka doskonałych możliwości ponownego wykorzystania parasola. I można zbudować na takie łóżka fałszywym szyldem sklejki i oddziałów. Proces bardziej czasochłonne, ale podstawą i pod klombu będzie znacznie silniejsze i trwalsze.

4. Samochód
Jak Ci się podoba ten samochód ogród kwiatowy? Bardzo mi się podoba ten pomysł!

Niesamowite łóżko, wykonane w ciele starego samochodu, malowane w jasnych barwach, będzie spektakularny dekoracji podwórku i prawdziwym wydarzeniem całego krajobrazu.

5. Walizka
Original  Flower Łóżko w stylu vintage , zorganizowana w małej walizce niepotrzebne, może stać się częścią oryginalnego składu ozdoba ogrodu lub niezależnego sądu.

6. Watch
fantastyczny doniczka wykonana z rocznika budzik z pewnością stanie się znaczna część wnętrz lub krajobrazu projektu.

7. rowerów
kwietniki z rękami w kraju  może być zbudowany z transportu. I stary rower może być wykorzystywane do takich celów. To może być osadzony w ziemi na środku koła, a przed koszem i tułowia wybieranie ziemi, które będą sadzone i roślin.

8. Garden taczki
doskonały przykład konwersji starego ogrodu Barrow w spektakularny kwietnik.

9. Stare meble
do przeprowadzania napraw, często sprawiają, że wymiana starych mebli lub złamane, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że może on być stosowany do budowy  kwietników z rękami w kraju . Do takich celów idealne łóżka metalowe, krzesła, stoły i wszystko, co powiesz swojej wyobraźni.

Czytaj więcej:   wziąć kredyt hipoteczny i nie zapłacić za to życiem

Nawet zwykły złamane krzesło może być przekształcona element projektowania krajobrazu. Wystarczy nadać jej stabilność, osadzony w ziemi lub owijania liny nogami.

10. Blossom żyrandol
na gruncie dawnych abażury niepotrzebnych żyrandole rzemieślnik wyposażonych wspaniałe garnki powieszenie. Jestem po prostu zafascynowany tego pomysłu!

11. Denim skład
łóżka Niezwykłe kwiaty, wyposażone w stare dżinsy będzie wspaniały wystrój ogrodu lub zagrodzie wiejskiej. Kto by pomyślał ...

12.Tufli
szkoda wyrzucić stare, ale są to ulubione buty lub sandały. To nie ma znaczenia, mogą być łatwo przekształcony w uroczy doniczek, które tworzą wspaniałą kompozycję w swoim ogrodzie.

13.Shlyapy
Niezwykłe wiszące donice mogą być tworzone, nawet ze starych słomkowe kapelusze i czapki. Takie twórcze garnki może stać się jasnym punktem kulminacyjnym na jednej ze ścian domu lub na ogrodzeniu kraju.

14. Torby
urocze Donice z niepotrzebnych torebki, mogą być wykorzystywane do tworzenia pięknych kompozycji ogrodowych.

15. samochodowe opony
w garażu każdy kierowca musi istnieć kilka opon, koniec-ITS. Najprostszym „leniwy” opcja na łóżka z opony z Twoich rękach - wybierz miejsce równomiernie umieścić oponę, wypełnione jej żyznej gleby i kwiaty posadzone w środku.
I dodać do atrakcyjności łóżku, może być barwiony w żądanym kolorze, ponieważ avtorezina doskonale trzyma farbę.

A także można dołączyć kilka oponę razem lub wyciąć je skomplikowanych figur, tworząc unikalne przedmioty do dekoracji swojej stronie.

REDAKCJA

Tworzenie kwiat łóżko w kraju z własnymi rękami, nie powinny być w dążeniu do efektu dekoracyjnego, zapomnieć o odwadniania i nawadniania reżimu - w przeciwnym razie rośliny z tak samo narażone na śmierć zarówno na suszę i stojącej wody.

Czytaj więcej:   Refinansowanie kredytu hipotecznego Rosselkhozbank w 2018 roku: najwygodniejszej programu refinansowania!

Do sadzenia w tych prowizorycznych kontenerach są idealne petunie, pelargonie, bratki, fuksje i inne nieuciążliwe roślin kwiatowych.

Łóżka te będą nie tylko piękne i atrakcyjne zakątki ogrodu, ale może również służyć jako łącznik jednoczącej się do harmonijnego i całościowego obrazu w domu i ogrodzie, budownictwie i sadzenia. Piękny kwiat łóżko, własnymi rękami urządzone w nietypowych materiałów, pomoże osiągnąć po prostu niesamowity efekt i sprawiają, willi miejsce na wakacje swoich marzeń.

źródło

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *