hipoteka społeczna dla przesiedlenia obudowy awaryjne: jaki jest mechanizm nowego preferencyjnego kredytu hipotecznego?


Aby ułatwić budowę świątyni MatronPomóż zbudować świątynię na ziemi Tula, Święty Błogosławiony matronadowiedz się więcejblagotvoritelnyji-fond.ru
Pomoc w doborze usług / organizacji finansowychYandex
Ukryj reklamy

Ministerstwo Budownictwa proponuje włączenie hipotecznych społecznej liczby uzgodnień dotyczących przesiedlenia obudowy awaryjne. Zostało to ogłoszone we wtorek szef działu Vladimir Yakushev po spotkaniu prezydenta Władimira Putina z rządu.

hipoteka społeczna dla przesiedlenia obudowy awaryjne: jaki jest mechanizm nowego preferencyjnego kredytu hipotecznego?

MOSKWA, 3 października - RIA nieruchomości. Rosyjskie Ministerstwo Budownictwa zaproponował użycie mechanizmu hipotecznych społecznej dla przesiedlenia obudowy awaryjne.

Jako szef działu Vladimir Yakushev, na spotkaniu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, część przesiedlenia programu pogotowia , które będą obowiązywać od 2019 roku, może stać się nowe mechanizmy zostały już przetestowane w wielu regionach. Jeden mechanizm hipotecznych społecznej.

Według ministra, do przeprowadzenia przesiedlenia obudowy awaryjne planowane jest w kilku fazach. Na pierwszym Ministerstwo Budownictwa zamierza uruchomić program w oparciu o mechanizmy rozliczeniowe, które okazały się skuteczne w poprzednich latach.

„Na przesiedlenia obudowy awaryjne z budżetu federalnego zostanie przeznaczone 432 mld rubli. Poziom dofinansowania budżetów federalnych i regionalnych będzie 86 {3e1787089989cb2bbb8525cd27534c9c252c3548300cb921178d91e9fe5d1214} 14 {3e1787089989cb2bbb8525cd27534c9c252c3548300cb921178d91e9fe5d1214} », - służba prasowa Ministerstwa Budownictwa słowo Yakushev.

„Nowy program zniszczona obudowa przesiedlenie pracy od 1 stycznia 2019 r. Również dyskusja dalej, że szereg mechanizmów regulacyjnych, które okazały się dzisiaj do osiedlenia się w tematy, po przetworzeniu może w zasadzie być przeprowadzane na całym terytorium Rosji. Zgodnie z instrukcją głowy państwa, musimy przygotować odpowiednie zmiany do sesji wiosennej „- powiedział Yakushev (cytowany przez TASS).

Jednym z mechanizmów regionalnych, które mogą być przeniesione na poziomie federalnym, może stać się preferencyjny kredyt hipoteczny , gdy oszacowana obudowa przesunięta z uszkodzonych domów i pieniędzy idzie jak po pierwszej płatności na kredyt hipoteczny w wysokości 5-7 procent rocznie , powiedział minister.

Czytaj więcej:   Indeksowanie i zwiększenie emerytur wojskowych od 1 października 2018 roku: kiedy będzie przeliczenie emerytury emerytów wojskowych (update)?

Zniszczona obudowa program przesiedleń w Rosji, uznane za takie do 2012 roku, zakończył się 01 września 2017. Po została zakończona zdecydowano się kontynuować program. Teraz wielkość mieszkań, awaryjne potwierdzony, wycenione na 12 milionów metrów kwadratowych po 1 stycznia 2012 r.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *