AUDIO SERVICE WINDOWS 2012

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2

Witam wszystkich, dzisiaj powie Ci, jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2. Domyślnie w systemie operacyjnym serwera, niepotrzebne usługi są wyłączone, i słusznie, mniej luk w zabezpieczeniach, ale zdarza się tak, że dla wygody administracyjnej umieścić w jak system operacyjny Windows Server i chcą korzystać z podstawowych rzeczy, takich jak Skype, ale Skype zapewnia właśnie taki błąd: Problem dźwięk urządzenie, niech go naprawić.

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-02

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-02

otwórz Panel sterowania, Narzędzia administracyjne, Usługi. Znajdziemy tam usługa Windows Audio.

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-03

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-03

Kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości.

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-04

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-04

W typie ustawiony automatyczny start i naciśnij przycisk Start.

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-05

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-05

Po tym, to idzie do uruchomienia Status usługi.

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-01

Jak włączyć dźwięk w Windows Server 2012 R2-01

Wszyscy są teraz na Windows Server 2012 R2 będzie zawierać dźwięk i będzie w stanie swobodnie rozmawiać na skype. To takie proste włączenie dźwięku w systemie Windows Server 2012 R2

BIURO WINDOWS AUDIO SOUND • Forum • Windows .NET

15 marca 2018 16:27

System Windows 10 Insider Preview, budować 17120 wczesnego dostępu

Mikhail Saprykin


Dzielić


Ćwierkać


Dzielić


Dzielić

Wprowadzenie nowego zespołu systemu Windows 10 Insider podglądzie . Budowanie 17120 ( RS 4) jest dostępna dla uczestników, którzy wybrali wcześniejszego dostępu ( Fast pierścienia ).

Co nowego w build 17120

Poprawa Windows Defender Straż Application (WDAG)

Rozwój grupy Windows Defender Aplikacja Straż ( WDAG ) ogłosiła nowe ulepszenia, które będą dostępne dla wszystkich użytkowników w kolejnej wersji. Mamy dokładnie zbadał opinie użytkowników i starał się spełnić wszystkie życzenia. Oprócz znacznego wzrostu wydajności, dodaliśmy możliwość przesyłania dokumentów (zob. Poniżej).

Poprawiono wydajność . Programiści z Microsoftu są stale dążąc do poprawy wydajności i Windows Defender Application Straż nie jest wyjątkiem. W nadchodzącej aktualizacji obciążenia podzespołów szybciej Application Gwardii . Możemy ułatwić i przyspieszyć proces uruchamiania, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko włączyć do Microsoft krawędzi An w programie Windows Defender Application Gwardii .

Przesyłanie plików do hosta. Jednym z problemów zgłaszanych przez naszych użytkowników, była niezdolność do „Pobieranie plików z WDAG na komputerze.” To narusza spójność ogólnego modelu pracuje w krawędzi An , a pobrane pliki „Stuck” w pojemniku. W tej wersji użytkownicy mogą włączyć Autoprzesyłania pliki z sesji WDAG w systemie plików hosta. Ta funkcja jest dostępna w systemie Windows 10, Enterprise Edition i musi być włączony. Jeśli opcja jest włączona, użytkownicy będą mogli przesyłać pliki do utworzonego w folderze „Pobrane” (folder Downloads ), i otworzyć wszystkie pliki na komputerze.

Jak włączyć i skonfigurować funkcję wysyłania na hoście:

wymagania:

 • Jednym z najnowszych kompilacjach systemu Windows 10 Przedsiębiorstwo RS 4;
 • składnikiem Windows Defender Straży aplikacyjny powinien być zainstalowany ;
 • sieć musi być ustawiony politykę izolacji.

Wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz Edytor zasad grupy lokalne i przejdź do sekcji „Szablony administracyjne”> „składnikami systemu Windows «>» Windows Defender Application Gwardia ” ( do administracyjne Szablony > Okna Components > Windows Defender Aplikacja Strażnik ).

Jak włączyć i skonfigurować funkcję wysyłania na hoście:

2. Wybierz pliki Zezwalaj jest pobrać i zapisać do hosta systemu operacyjnego z Windows Defender Straży Application ( « Pozwól ładowanie i zapisywanie plików w systemie operacyjnym hosta z systemem Windows Defender Straż Zastosowanie » ).

3. Włącz opcję ( Enabled ) i kliknij przycisk „Zastosuj» ( Zastosuj ).

Jak włączyć i skonfigurować funkcję wysyłania na hoście:

Po włączeniu tej zasady, można pobrać pliki z sesji Krawędź Protector systemu Windows w folderze lokalnym „Pliki do pobrania» ( Downloads ). Pliki z Application Straży zostanie zapisany w folderze niezaufanych plików jest ( „Niebezpieczne Files”) znajduje się w folderze „Pobrane” ( do pobrania ). Ten folder jest tworzony automatycznie, gdy po raz pierwszy załadować plik z Application Gwardii po politykę.

Jak włączyć i skonfigurować funkcję wysyłania na hoście:

Uwagi:

 • Domyślnie funkcja ta jest wyłączona.
 • Użytkownicy powinni niezależnie zweryfikować pobrane pliki i podjąć ryzyko związane z otwarciem tych plików na swoich komputerach.

Spróbuj skorzystać z tej nowej funkcji i stanowią lepszą wydajność startowego. Twoje opinie i sugestie są dla nas ważne, aby dalej ulepszać nasze produkty. Możesz kliknąć tutaj, aby otworzyć opinii Center ( sprzężenie zwrotne Hub ) i podziel się swoją opinią o WDAG .

My także zaktualizowała Defender System Guard Windows. Składnik ten pomaga poprawić platformę bezpieczeństwa, zapewniają ochronę pamięci, oraz aby zapewnić naszym użytkownikom urządzenia, domyślnie zabezpieczone. Więcej informacji na temat tych zmian i zadawać pytania deweloperów może być w środowisku technicznym Windows Insider ogólna Technical Community .

Mixed Reality Okna

Wcześniej w tym tygodniu pisaliśmy, że uczestnicy wstępnej oceny programu może być pierwszy ocenić najnowsze funkcje rzeczywistości mieszanej ( Windows Mixed Reality ), przygotowuje się do wydania wiosną tego roku i stał się członkowie zespołu 17115. Twórcy chcą ostrzec o niektórych znanych problemów z nowymi funkcjami systemu Windows Mixed Reality :

 • Badamy raporty dotyczące pogorszenia wydajności tej kompilacji Windows Mixed Reality na laptopach hybrydowych.
 • W niektórych przypadkach, wstępnie zainstalowanych aplikacji nie można uruchomić w rzeczywistości mieszanej Windows z nowy hologram może być pusta. Oba problemy można rozwiązać przez ponowne uruchomienie systemu Windows rzeczywistości mieszanej.
 • Windows Mixed Reality wyjście z awarii, jeśli obciążenie „Sklep» ( sklep ) z „kino i telewizja» ( Filmy i TV ), a następnie zamknij oba wnioski.
 • Dźwięki otoczenia w Skyloft głośniej niż powinny być.
 • Na laptopy z kartami graficznymi hybrydowych podczas oglądania wideo w formacie 360 bezpośrednio w aplikacji Krawędź brak obrazu, nawet można usłyszeć dźwięk.
 • Po zainstalowaniu rozszerzenia 360 Viewer Krawędź 360 aplikacji Viewer nie uruchomić aplikację „Store” ( sklep ), naciskając przycisk „Uruchom” (przyciski z uruchomieniem ). Aby obejść ten problem, można uruchomić krawędź ręcznie, a następnie włączyć rozszerzenie 360 Viewer .

Jeśli chcesz wystawić opinię na Windows Mixed Reality , kliknij tutaj, aby otworzyć opinie Center ( sprzężenie zwrotne Hub ).

Ogólne zmiany, ulepszenia i poprawki błędów dla PC

 • Jeśli proces jest zatrzymany w Menedżerze zadań lub procesów zawieszony dziecko w kolumnie „państwa» ( status ) zakładka „Procesy» ( Procesy ) jest teraz wyświetlana ikona.
 • Naprawiono błąd, dzięki czemu dialog UAC wyświetlany nieprawidłowo w kilku poprzednich zespołów.
 • Naprawiono błąd, który powodował go w najnowszym buduje się niepowodzeniem OneNote za pomocą dotknięcia przeciągać elementy.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że niepowodzenie klawiatury dotykowej podczas przesuwania ostrości w konkretnych dziedzinach do wprowadzania hasła.
 • Poprawiona wydajność Bluetooth myszy przy dużym obciążeniu systemu.
 • Naprawiono błąd, dzięki czemu aplikacje Win 32 Klawiatura nie działa w Amharic.

znane problemy

 • Na komputerze z uruchomioną aplikacją Dolby Access i nieaktualnych Dolby Atmos w służbie Windows AUDIO ( AudioSrv ) nie spowodowane przez przepełnienie bufora, w wyniku PC żadnego dźwięku. Aby obejść ten problem i przywrócić dźwięk, można usunąć aplikację Dolby Access .

Updated 29 czerwca 2018 09:57


Dzielić


Ćwierkać


Dzielić


Dzielić

Dołącz do rozmowy

Zaloguj się, aby skomentować


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Tworzenie pliku instalacyjnego dla aplikacji Windows