Skrypty do tworzenia kart ONLINE

 

Dlaczego stylu retro? On po prostu piękne i wyrafinowane, a najważniejszą rzeczą nie jest tak wycieńczony jak klasyczny lub nowoczesny (wybacz mi, swoich fanów). Definicje te są bardzo arbitralny, ale co ważniejsze, aby zrozumieć istotę dla nas. Classic - zbyt nudne i trzeba być ostrożnym z wszelkiego rodzaju twórczości, ponieważ tylko w prawej ręce okazuje fajne wizytówki.

 

Jednak każdy styl ma swoje zalety i wady. Nie tylko dlatego, że społeczność biznesowa jest nie do zaakceptowania „twórczy”, wręczając partnerów kawałek szkła z perforacją lub transformatora wykonane z kartonu lub plastiku, dumnie nazywając jej wizytówkę. I retro, w imię sprawiedliwości należy stwierdzić, nie każdy nadaje. Krótko mówiąc, wszystko ma swoje miejsce. Ty, drogi czytelniku, możesz użyć innego stylu.

 

Wróćmy do stworzenia małej linii w konstruktorze. Miej trochę skomplikowany, aby uzyskać niepowtarzalny produkt. Można użyć jednego z szablonów w naszym internetowym konstruktora, coś dodać, coś czystego ...

 

Ale można pójść w drugą stronę. Konkretnie, spojrzeć na piękny obraz w stylu retro (vintage) lub stylu i używać go jako ramach układu. Co wybrać - zależy od rodzaju działalności.

 

 

Szukaj tego obrazu i napisanie kilku wierszy tekstu trwało dokładnie 5 minut. Tak więc, jeśli dalsze wysiłki i spędzić więcej czasu, koszty zostaną spełnione przez 100%. Częściej niż nie trzeba majstrować przy doborze kolorów, czcionek i rozmieszczenie elementów.

 

Wygląda wspaniały rocznika ornament. Minusem jest to, że naprawdę fajne wydruki kosztują. Plus fakt, że jeśli dobrze poszukać, Internet można znaleźć wszystko za darmo.

 

 

Przyjdź i grać z czcionki i koloru tekstu, znajdziesz to, czego potrzebujesz. A nie zniechęcać do pięknej i eleganckiej retro, pokażę ci pracę ludzi z dobrym smakiem i wiedzy.

 

 

 

 

Uwierz mi, przyjemność przynosi zarówno proces i jego wynik.

zawartość

Czytaj więcej:   test 50 pytań marketingowych

Program do tworzenia wizytówek za darmo

Nie stare czasy wizytówki? Wybierz z wielu profesjonalnie zaprojektowanych układów utworzyć specjalną wizytówkę, nie wydając ani grosza.

Tworzenie wizytówki na Canva platformy

Rozwijać swój własny układ wizytówki

Zrobić dobre wrażenie, zaprojektować własną wizytówkę w Canva. Dzięki wizytówki projektanta, który obsługuje drag nie trzeba być grafikiem, aby stworzyć wspaniałe wizytówki.

Ponadto, domowe wizytówki - idealne, jeśli brak pieniędzy i czasu. Wystarczy wybrać jedną z wspaniałych układów kart biznesowych z naszej biblioteki i ustawić go na własną rękę.

Tworzenie karty wizytówki

Stworzenie profesjonalnej wizytówki może być kwestią kilku minut!

 1. Otwórz Canva i wybierz typ konstrukcji „Wizytówka”
 2. Wybieraj spośród setek profesjonalnych układów
 3. Wybierz obrazy z naszej biblioteki ponad 1 milion zbiory obrazów lub dodać własny
 4. Proszę poprawić wizerunek, dodać wspaniałe filtry i edytować tekst
 5. Zapisz wynik i podzielić się nim

Tworzenie wizytówki na własną rękę

 1. Zmień obraz. Wybierz zdjęcia z naszej biblioteki, która zawiera ponad 1 milion zdjęć, grafiki i ilustracje, lub dodać własne.
 2. Zmienić czcionkę. Wybierz nową czcionkę z naszej szerokiej oferty (ponad 130).
 3. Zmienić tło. Wybierz tło z naszej biblioteki lub użyć własnego obrazu.
 4. Zmiana kolorów . Zmiana koloru pól tekstowych i tekstu do dalszego ozdobić projekt.

Dodaj marki

Dzięki kart projektant biznesowych Canva można łatwo zapewnić ten atrybut profesjonalnego biznesu. Przenieść logo marki i kolory i wybierz odpowiednie czcionki, aby stworzyć niepowtarzalny rozpoznawalnego wizerunku marki.

W Canva masz dostęp do biblioteki ponad 1 milion zbiory obrazów, grafik i ilustracji, które mogą być wykorzystane do projektowania wizytówki. Ponadto, wiele z nich za darmo i premia obraz wart około 1 $. US.

A jeśli brakuje inspiracji, przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych pomysłów na wizytówki.

Tworzenie wizytówki, które nigdy nie wygasa

Pytania i odpowiedzi

Czy Canva dostępny dla telefonów komórkowych?

Tak! Pobierz nasze oprogramowanie dla iPhone i iPad z App Store lub Android aplikacji w Google Play, aby tworzyć projekty w biurze, w domu lub w podróży! Lub przejdź do www.canva.com, aby rozwijać projekty w Internecie, bez konieczności instalowania czegokolwiek.

Gdzie można uzyskać inspirację do zaprojektowania wizytówki?

Nasz zespół utalentowanych projektantów wszelkich starań, aby stworzyć gamę oryginalnych modeli, które inspirują! Zobacz niesamowitą kolekcję w naszej bibliotece wybierając typ projektu „wizytówki” na Canva strony głównej. Modele te mogą być przydatne, jeśli brakuje Ci inspiracji.

Ile wizytówkę na platformie Canva?

Wszystkie modele w naszej bibliotece można korzystać bezpłatnie nieograniczoną ilość razy. Ponadto, można wybrać dowolną liczbę wolnych obrazów lub zakupić Premium obrazy z naszej biblioteki tylko 1 $. US. Wszystko inne w Canva - za darmo!

Mogę dodać QR kod na wizytówkę?

Tak! Wystarczy użyć generatora QR kody i wysłać plik PNG lub PDF jako obraz do biblioteki Canva. Przenieść własne obrazy i wykorzystywać je w Canva jest bezpłatne.

KARTY PROJEKTANT BUSINESS ONLINE ZA DARMO

Wybierz projekt małych układów kolekcja Canva i stworzyć własną kartę opartą na nim za darmo.

Tworzenie internetowych wizytówek wizytówek projektant i inne rodzaje grafiki na Canva rosyjskim

Stwórz własną wizytówkę

Impress oryginalne wizytówki stworzone na platformie Canva. Dzięki Business Card Designer można szybko i łatwo tworzyć wspaniałe wizytówki poprzez przeciąganie i upuszczanie, nawet jeśli nigdy nie zajmuje się projektowaniem graficznym.

Jeśli masz ograniczony czas i fundusze, z własnej wizytówki - prosty sposób rozwiązać ten problem. Musisz tylko wybrać swój ulubiony projekt z naszej wspaniałej wizytówki biblioteki i zmodyfikować go do swoich potrzeb.

Tworzenie wizytówki

Stworzenie profesjonalnej wizytówki w kilka minut!

 1. Otwórz Canva i wybrać rodzaj projektu „wizytówki”
 2. Wybieraj spośród setek profesjonalnych układów konstrukcyjnych
 3. Dodaj własne zdjęcia lub wybrać z ponad 1 mln gotowych obrazów
 4. Dostosuj obrazy, dodawać filtry i stylowy sformatować tekst
 5. Zapisz projekt i podzielić się nim z innymi!

Tworzenie wizytówki bez pomocy grafik

 1. Zmień obraz. Dodawać własne zdjęcia lub wybierz zdjęcie z biblioteki Canva. Oferuje on ponad 1 milion zdjęć, grafiki i ilustracje!
 2. Zmiana czcionki . Oferuje on ponad 130 wspaniałych czcionek.
 3. Zmienić tło . Użyj gotowe tło z naszej biblioteki lub dodać obraz.
 4. Zmień kolory . Wybierz kolor tekstu, aby dodać ostateczną ostrość projektu ulotki.
Czytaj więcej:   Windows 7 NIE DZIAŁA Gadgets KALENDARZ

Zastosowanie elementów tożsamości korporacyjnej

wizytówek projektant na platformie Canva pozwala Jako profesjonalny umieścić elementy symboli korporacyjnych na wizytówce. Dodaj logo, używając kolorów firmowych i harmonijny czcionek, by stworzyć niepowtarzalny obraz widzialny, który natychmiast być związane z marką.

Ponadto, nasza biblioteka znajdziesz ponad 1 milion gotowych obrazów, wykresów i ilustracji, które mogą być wykorzystane do projektowania wizytówki. Wielu z nich są darmowe, natomiast obrazy najlepsze dostępne tylko 1 $.

A jeśli brakuje inspiracji, mamy wiele wspaniałych pomysłów na wizytówki.

Tworzenie wizytówek, nie tracą znaczenie

Każdy projekt wizytówki stworzone platforma Canva, można otworzyć i edytować ponownie tak długo, jak to konieczne. Nie trzeba płacić za usługi grafik do dokonania drobnych zmian, takich jak zmiana numeru telefonu lub adresu. Wystarczy, aby wprowadzić zmiany do pierwotnego projektu i pobrać go ponownie.

Pytania i odpowiedzi

Mogę pracować z platformą Canva na urządzeniach mobilnych?

Tak. Pobierz naszą aplikację na iPada i iPhone'a w App Store lub Android aplikacji ze sklepu Google Play i stworzyć projekt w każdej chwili i wszędzie! Można również zarejestrować się na stronie www.canva.com i tworzyć projekty w Internecie bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Gdzie szukać pomysłów na wizytówkę?

Canva zespół profesjonalnych projektantów stworzyć układ, który wpływa na oryginalność i różnorodność, a przede wszystkim inspirujące! Aby zobaczyć kolekcję modeli w naszej wspaniałej biblioteki, wybierz typ projektu „wizytówki” na Canva głównej. Jeśli chcesz uzyskać inspirację, najlepszym miejscem nie znajdziesz!

Ile jest stworzenie wizytówki na platformie Canva?

Możesz użyć naszego wolna biblioteka nieograniczoną liczbę układów. Ponadto do Państwa dyspozycji jest ogromny zbiór darmowych zdjęć i opłacone składki obrazu będzie kosztować tylko 1 $ za sztukę. Brak dodatkowych opłat za pracę na Canva Platformy będą pobierane.

Możesz dodać do swojej wizytówki QR-code?

Tak. Wystarczy użyć generatora kodów QR i dodać plik PNG lub PDF jako obraz w bibliotece Canva. Przesłać własny obraz do Canva platformy i można z nich korzystać bezpłatnie.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *