Serwis do pobierania witryny wideo

Zasoby te są dostępne do pracy o tej samej drodze: „Pobierz” Państwo wysłać link do filmu, który chcesz wybrać opcje formatowania i innych, i kliknij

Niestety, iPhone i iPad, aby pobrać film więc nie można ze względu na iOS ograniczeń. Tak, że wyrób nie jest przeznaczony dla tych gadżetów. Ale jeśli masz komputer lub urządzenie z systemem Android, te usługi internetowe do Państwa dyspozycji. Jedynym wyjątkiem jest Video Grabber, który nie jest przystosowany do użytku w urządzeniach przenośnych.

Usługi są wymienione w kolejności liczby obsługiwanych videoploschadok malejącym.

1. Video Grabber

Jak pobierać filmy bez oprogramowania: Video Grabber

 • Obsługiwane strony : YouTube, Facebook, Twitter, TED , Dailymotion, Vevo, Vimeo i około 1000 innych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość, konwersję do formatu MP4, 3GP i WebM. Ściągnij wysokiej jakości wideo i wyodrębnić audio dostępne w wersji płatnej pulpitu.

Video Grabber →

2. TubeOffline

Jak pobierać filmy bez programowania: TubeOffline

 • Obsługiwane strony : „VKontakte», YouTube, Facebook, Vimeo, Twitter, Dailymotion i około 1000 innych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość, konwersję do formatu MP4, 3GP, WEBM i MP3.

TubeOffline →

3. 9xbuddy

Jak pobierać filmy bez programowania: 9xbuddy

 • Obsługiwane strony : YouTube, «VKontakte "" odnoklassniki», Facebook, Vimeo, Twitter i około 100 innych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość, konwersja do formatu MP4, 3GP, MP3 i WebM M4A.

9xbuddy →

4. SAVEVIDEO.ME

Jak pobierać filmy bez programowania: SAVEVIDEO.ME

 • Obsługiwane strony : Facebook, Coub, Dailymotion, smotri , Vimeo, Twitter i około 25 innych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość.

SAVEVIDEO.ME →

5. KeepVid

Jak pobierać filmy bez programowania: KeepVid

 • Obsługiwane strony : YouTube, Facebook, Instagram, Vimeo , kurczliwe, DailyMotion, Yahoo , i ponad 20 innych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość, konwersja do formatu MP4, 3GP, WEBM i M4A. Po załadowaniu trzy rolki aby kontynuować służbę trzeba udostępnić link do niego na Facebooku. Aby pobrać wysokiej jakości wideo i wyodrębnić muzykę w formacie MP3, trzeba będzie zainstalować dodatkową ładowarkę naładowania.

KeepVid →

6. SaveFrom

Jak pobierać filmy bez programowania: SaveFrom

 • Obsługiwane strony : YouTube, «Koledzy” (potrzeba rozszerzenia), Mail.Ru, Facebook, LiveJournal, Vimeo, Dailymotion, smotri i prawie 20 innych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość, konwersję do formatu MP4, 3GP i WebM. Aby pobrać filmy w wysokiej jakości i wyodrębnić audio w formacie MP3, trzeba zainstalować program ładujący.

SaveFrom →

7. SaveDeo (opinia)

Jak pobierać filmy bez programowania: SaveDeo

 • Obsługiwane strony : YouTube, Facebook, Instagram, Vimeo , Ted i prawie 20 innych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość, konwersję do formatu MP4, 3GP i WebM.

SaveDeo →

8. YooDownload

Jak pobierać filmy bez programowania: YooDownload

 • Obsługiwane strony : YouTube, Facebook, Twitter, Instagram i kilka mniej znanych.
 • Dodatkowe funkcje : Wybierz rozdzielczość, konwersję do formatu MP4, 3GP, WEBM i MP3.

YooDownload →

9. VideoGrabby

Jak pobierać filmy bez programowania: VideoGrabby

 • Obsługiwane strony : YouTube, Facebook, Twitter i innych.
 • Dodatkowe funkcje : wyodrębnić audio do formatu MP3. Ale jeśli film jest film muzyczny, a następnie zapisać ścieżkę audio z powodu ograniczeń prawnych nie będzie działać.

VideoGrabby →

10. Catchvideo.net

Jak pobierać filmy bez programowania: Catchvideo.net

 • Obsługiwane strony : YouTube, Facebook, Dailymotion, Vimeo i innych.
 • Dodatkowe funkcje : wybrać rozdzielczość, wyodrębnić audio. Niektóre filmy nie mogą być ładowane ze względu na ochronę praw autorskich.

Catchvideo.net →

zobacz także

 • Jak ściągnąć film z YouTube w dowolnym klawiszem →
 • Jak ściągnąć film z „VKontakte» →
 • Jak szybko pobrać film na iPhone i iPad →

Pobieranie filmów z Internetu na łączu

VDownloader - jest czymś więcej niż tylko YouTube Downloader: jest popularnym narzędziem multimedialnym, który pozwala na szybkie i łatwe pobieranie filmów z kilku popularnych serwisów (m.in. Youtube jak również Facebook ).

Korzystanie VDownloader jest bardzo prosta. Wystarczy włożyć interfejs adres URL-wideo i kliknij przycisk pobierania. W najnowszej wersji VDownloader wzrosła prędkość pobierania i konwertowania , która czyni go jeszcze bardziej interesującym narzędziem.

Można również wyszukiwać filmy o określonej tematyce za pomocą wbudowanego programu narzędziowego wyszukiwania. Dobrą rzeczą jest to, że VDownloader można go używać na niemal każdej udostępniania wideo online, po prostu przez wpisanie adresu URL filmu.

VDownloader posiada szereg profili wyjściowych konwersji , dzięki czemu można tworzyć filmy pobrane kompatybilne z urządzeniem przenośnym lub odtwarzacza multimedialnego. Ponadto, można pobrać pliki w oryginalnym formacie. Należy pamiętać, że w przypadku wybrania tej opcji, nie można przekonwertować plik później.

Aby zaoszczędzić czas, VDownloader będzie pobrać maksymalnie dziesięć filmów na raz i ma harmonogramu, dzięki czemu można go ustawić, aby pobrać pliki, gdy jest najbardziej wygodne dla Ciebie. Program obejmuje także inne zaawansowane funkcje, ale niestety, są one dostępne tylko w wersji Pro programu.

VDownloader - wygodny, wydajny video downloader i konwerter, który współpracuje ze wszystkimi popularnymi stronie udostępniania wideo. Jeśli szukasz innych darmowych alternatyw, zalecamy pobranie Ummy Video Downloader lub All Video Downloader.

Integracja z MegaVideo, zaktualizowanych tłumaczeń, maksymalna prędkość pobierania zaawansowania okna, przejrzeć opcje, nowe skróty i wiele innych ulepszeń.

zmiany

 • Integracja z MegaVideo, zaktualizowanych tłumaczeń, maksymalna prędkość pobierania zaawansowania okna, przejrzeć opcje, nowe skróty i wiele innych ulepszeń.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Co jest celem SERWER kanał połączeniowy

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *