SITE Q & Psychologia

Chcesz pozbawić człowieka zdolności do myślenia, aby zadać mu pytania przez siebie i dać mu odpowiedź, że będzie to świetny sposób, aby zaprogramować człowieka, i jak widać, dość elementarny sposób to zrobić. Nadal można mieć świadomość i „wiedzę” człowiek stale daje odpowiedzi na pytania innych ludzi, czyniąc je w stanie sam myśleć o swoich własnych pytań i znaleźć odpowiedzi na nich. Zapewniamy niedźwiedzią do człowieka, dać mu odpowiedź na jego pytanie, a usługa będzie nie więcej niż próbę pozbawienia go zdolności do samodzielnego myślenia. Po tym wszystkim, jeśli ktoś nadziewane gotowych odpowiedzi zamiast pytania skierowane do niego i zachęcić go do poszukiwania lub nawet wymyślić odpowiedzi, tak po prostu odzwyczaić myśleć. A jeśli ktoś nie sądzę, że popełnia błędy w swoim życiu wiele błędów. 

Teraz zwrócić uwagę na naszych drogich czytelników do społeczeństwa, w którym żyjemy, a do określenia zdolności tej firmy do samodzielnego myślenia, ich głowy. Po nocie sam i jego myślenie i złożyli podobne wnioski w odniesieniu do siebie. Dając ludziom odpowiedzi na swoje pytania, a nawet gorzej, prosząc im zaliczkę, osoba popełniając w ten sposób przeciwko ludziom wielką krzywdę, czyniąc je całkowicie społecznie zależne i lekkomyślny, dla takich działań, przyczynia się do uśpienia ich umysłową czujność.

W tym miejscu chciałbym przeprosić was drodzy moich czytelników, bo ja z kolei dać i dać wiele odpowiedzi na pytania, a często, włożę je przed sobą. Ale tutaj chcę dać pewne wyjaśnienia swoich działań, ponieważ z uwagi na fakt, że sprawa już zidentyfikowane i sformatowanej umysły większości, muszę zastosować zwykły dla osób uczących technik. Dlatego po prostu nie są w stanie zrozumieć się nawzajem, jeśli nasza komunikacja z was będzie pytanie i odpowiedzieć na siebie, ale przez wzgląd na prawdę, to muszę przyznać, że jest naprawdę mądry komunikacja między ludźmi - cicho.

Podsumowanie - to możemy być zarówno w postaci surowej i dziewiczy i gotowane z wariantu przyprawy, z oczywistych poignancy, kwaśny, lub może to być słodki informacji. Odpowiedzi moich przyjaciół, to może być takie - mogą być słodkie, że jest w formie odpowiedzi Chcemy usłyszeć od ciebie, a może być gorzki, to znaczy być prawdziwymi przeszywający wzrok. Ale często ktoś, zwłaszcza odpowiedź autorytatywny, jest postrzegana przez nas jako fundamentalnej tezy, że nie może być kwestionowana, zamiast być po prostu informacja, powiedział dziennikarzom - „myśli”

Oni sami z pewnością nigdy taka informacja nie jest, więc każdy, kto, jak dziennikarze zawsze przyprawione zgodnie z potrzebami, a także z odpowiednimi przyprawami. Ale w ogóle, prawidłowa komunikacja między ludźmi, tak powinno być, to znaczy, że informacje przekazywane przez niektórych ludzi do innych - powinny być wilgotne, powinno być jedynie stwierdzenie faktów, a nie ich definicja. Pytanie i odpowiedź na nią, bez logiki i uwagi do tego procesu - to jest życie poza uczestnictwa w nim. I byłoby to może być sformułowane na podstawie wizji bierności i obojętności wielu ludzi, do tych kwestii, które mają bezpośredni wpływ na ich życie.

Pytanie - to zadanie dla mózgu, jest to praca dla niego, co powinien zrobić, ponieważ w jego przeznaczeniu. I musimy kompletną pracę naszego mózgu, żeby być mistrzami w ich życiu. Ale jeśli to jest praca jego mózgu u ludzi, to będzie bardzo trudne w zarządzaniu ludźmi, to nawet bardzo trudne możliwe do przystosowania się do środowiska społecznego, w którym ludzie nie myślą, gdzie ludzie porównują komputery - zapamiętać ich informacje, a następnie wydać polecenie odpowiedzi gotowy. Wyobraź sobie, jak komunikować się ze sobą dwóch innych komputerach, które nie generują reakcje i dać gotowy, przechowywane w pamięci. Często, nawet bardzo proste pytanie, można wprowadzić komputer w ślepy zaułek, nadal w stanie stworzyć pełnoprawny sztuczną inteligencję, ponieważ ludzki mózg działa różni się zasadniczo.

Nie rodzimy się do ciężaru informacji cudzym, rodzimy się do poszukiwania odpowiedzi na temat życia na własną rękę, ale wraz z informacjami już zgromadzonej przez ludzkość, jako informacje, które są nam pomóc. Ale jakoś w naszym społeczeństwie, inteligencja nie jest uznawane twórczego myślenia i myślenia, opiera się na kwestiach, w których jest to konieczne, aby myśleć, a zdolność do zapamiętywania wiele informacji, w tym śmieci. Jestem pewien, że wielu z was nie zrozumie, dlaczego tak ważne jest, aby myśleć i wszystkich świadomych ludzi - bardzo trudno żyć, są one trudne do zarządzania, jak powiedziałem powyżej, nie będzie się zastraszyć, nie daj się zwieść, nie należy używać jako materiał eksploatacyjny. Ale trudno się z nim żyć tylko maszyn i wyzyskiwaczy, ale inni, takich jak osoby z głowy, wręcz przeciwnie będzie to przyjemny i ciekawy jako człowiek żyjący, a rzeczywistym.

Komunikować się dobrze z tymi, którzy retells informacje z telewizji, książek, czy z ust innych, z którą kiedyś słyszał coś, to jest po prostu nie ma zabawy kiedy własny poziom rozwoju znacznie wzrasta. Ale to, co nie byliśmy sami, nie jest w żaden sposób do winy i bagatelizować umysły bardzo mechaniczne, które wokół nas bardzo wiele, nie możemy, bo wiele z tych umysłów, nie zdają sobie sprawy, jak bardzo są one zależne i że z nim zrobić , W części, my wszyscy, w tym naszego problemu, więc jesteśmy wychowywania dziecka, jesteśmy gotowi służyć wspólnocie, choć nie wszyscy, ale wielu. I dlatego musimy pomagać sobie nawzajem, ale powinno to być zrobione poprawnie, bez karmienia przygotować Informacje umysły siebie i oddanie ich umysły do ​​zadań, które muszą nauczyć się rozwiązać sami.

Czytaj więcej:   czy aktualizować WINDOWS 7 Teraz do 10

Robię to w moim ostatnim artykule, dla tych, którzy są spostrzegawczy, staje się oczywiste, że takie teksty analityczne tutaj, w przeciwieństwie do artykułów technicznych i informacyjnych nie będzie już dać mnóstwo odpowiedzi, z którymi się żywił cię wcześniej. Teraz ja zachęcam do samodzielnego myślenia, przenieść do nowego etapu swojego ludu szkoleniowych być silna, niezależna i świadoma. Oczywiście teksty informacyjne technicznie piszę, a wiedza, którą muszę się doświadczeniami i osiągnięciami z przeszłości innych ludzi, mają wielką wartość dla nas, pod względem wykorzystania tych informacji do kształtowania własnych doświadczeń.

Nie mówię, że wykorzystanie źródeł zewnętrznych informacji, tych samych książek i Internetu jest złą rzeczą, w każdym przypadku, a także komunikować się, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie z innymi ludźmi, bardzo, bardzo ważne dla nas. To nie jest złe, to jest dobre, złe wziąć całą wiedzę i doświadczenie jako gotowy produkt, bez narażania własnej analizy, zły nawyk w produkcji - żyć cudzego umysłu. Nawet jeśli to jest renomowaną umysły, powinny one zdecydowanie sprawdzić je należy skupić się szczególnie dotkliwy, gdyż organ przekonuje cię, przede wszystkim - z jego upoważnienia. Tutaj na przykład, gdy Sołżenicyn pisał o rosyjskich i zagranicznych klasyków, jak ludzie wykonywania jego zdaniem pewnego porządku społecznego, w zakresie narzucania ideologii i moralności społeczeństwa, a następnie sam Sołżenicyn, według mojej oceny niego - wyraził stanowisko człowieka przegranego.

Jest to niewątpliwie utalentowany filozof XX wieku, nie mógł literat i wygodny dla siebie sposób, aby dostosować się do specyfiki socjalizmu, w którym ktoś się bardzo wygodne, a niektóre nie, zdarza się pod każdym systemie politycznym, w każdym społeczeństwie , W rezultacie, będąc wśród tych, którzy są słabi, Sołżenicyn zaczął krytykować radzieckiego kierownictwa do swoich polityk, pierwszy w Związku Radzieckim, a po i poza nią, jest mało prawdopodobne, że będzie musiał zrobić, będąc jednym z pierwszych KC funkcjonariuszy partyjnych. przegrani dzisiaj widzimy to samo, słabe, silne krytykować, potępiać zwycięzcę, a to się dzieje wszędzie, bo wygrani i przegrani są wszędzie. Więc chociaż Sołżenicyna i mieć coś do nauki, choć jego doświadczenie i cenne, aby je badać, nie można dowiedzieć się z jednego z jego informacji w postaci gotowej twierdząco.

Po tym wszystkim, stanowisko przyjęte przez człowieka przegrany, chcąc nie chcąc stoi w przeciwieństwie do pozycji zwycięzcy, jak wielu z was, jak ludzie są mądrzy, oczywiście chciałby być po stronie tego ostatniego. Jest to jak przyjaciele, nie jeden umysł ludzki geniusz, jak on, nie może i nie powinien być głównym źródłem netto dla nas odpowiedzi na nasze pytania. Źródło to może być tylko w naszej głowie, która z pomocą doświadczeń cudzych głowach, przygotowania do nas niezbędne informacje dla nas, w postaci ekskluzywnych potraw, oczyszczone z obcych sielanki i poglądów. Nic dziwnego, że wczesne mędrcy dłużej milczeć lub w najlepszym wypadku, pytali pytania dla tych poszukujących umysłów, tak by myśleć. A oni nie są popękane, jak współczesnych nauczycieli w najszerszym znaczeniu tego słowa - „nauczyciel”, które całkowicie niszczą zdolność ludzi do myślenia vpihivaya nich ich definicje w całym.

I jesteśmy zadawane pytanie w adresie, na przykład, nasi starzy ludzie, którzy żyli w czasach podboju działań w przestrzeni kosmicznej w większości czytania kraju na świecie, a teraz nie może dowiedzieć się, jak korzystać z telefonu komórkowego lub bankomatu. Jeśli mózg nie myśleć, i szuka odpowiedzi w pamięci, gdzie ma on znaleźć informacje o bankomatach, które nie istniały wcześniej? Ale mózg nie działa, nie tylko w podeszłym wieku, to nie działa i młodzieży, które jest gotowane w ten sam sok, w którym gotowane rodziców i rodziców rodziców, ponieważ tradycja uczenia się poprzez nałożenie starych i głęboko zakorzenione przekonania zakorzenione są daleko w przeszłość ,

Brak wiedzy na dłuższą metę, nie pozwoli, aby osoba całkowicie wystarczające rzeczywistość, w której żyje, zawsze muszą być uzupełnione o nowe informacje, które powinny pochodzić nie tylko na głowie, ale również ostrożnie obchodzić go. Jednak to nie jest, ale nie jest to zwyczaj szukać odpowiedzi poza ich głowy, które szczepi się w młodym wieku. Podobnie jak głupie matki i babki psują swoje dzieci, wszystkie z nich czyni dziecko, w ten sam sposób, a ludzie, którzy zostali przeszkoleni przez ich nałożenia, nie zawsze jest prawdziwa wiedza, oszpecić ludzkiego mózgu. I jak powiedziałem wyżej, nawet całkiem obiektywne informacje w pierwszej osobie, to musi być odpowiednio dostosowany do własnych potrzeb, a własnym życiem.

Czytaj więcej:   ustawić dźwięk dzwonka alarmowego na ANDROID

Gdzie, powiedz mi, jesteśmy nauczeni myśleć o pytania jakie, zwłaszcza zadać to pytanie do siebie? Osobiście widzę tylko opcje uczenia się, w którym obaj pamiętają prawo emitowania informacji lub zapominając, po prostu nie znają właściwą odpowiedź, nawet tzw takich głupich ludzi, takich jak złe komputerów. I można sobie wyobrazić, jak to jest rozmawiać z kimś, kto jest podobny do komputera bot daje tylko informacje, które są w jego pamięci, ale Zapytaj go głębiej w rozumieniu pytania, więc zaczyna się rozwikłać. Jednak już wskazano powyżej, mam nadzieję, że mnie rozumiesz. Po tym wszystkim, jeśli chodzi o szkolenia, to jest niemożliwe, aby wyjaśnić coś do kogoś, kto już ma odpowiedź na pytanie, które będziemy omawiać z nim, to jest niemożliwe do zrobienia z mechanicznym pamiętać, bo zacznie nakładać na informacje, informacje własne, a następnie na podstawie przyjaciel czy wróg.

Oznacza to, że jeśli wyglądać w swoich poglądów na mnie, więc glagolesh prawdę, jeśli twoje poglądy różnią się od kopalni, to cholerne heretyka. Brak przyjaciół, to nie będzie działać, jeśli dana osoba ma cel - normalne życie, moje życie, w którym wszystkie działania są bardziej lub mniej strawione, a nie są to działania na rzecz innych, bardziej kompetentnych ludzi, to kwestia takiej osoby powinny być zakończone bez bezpośredniego odpowiedzi do nich. Oni, te kwestie powinny być omówione i rozważała, nie potwierdziły swoją wiedzę w celu sprawdzenia, a na pewno nie może być brane za pewnik. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, nadal uczy się w postaci edukacji prymitywnego, które mamy, nie musimy koniecznie nadrobić zaległości z faktem, że w gnieździe z dwoma palcami jest poza granice.

Jednakże w odniesieniu do istotnych kwestii, są one polecam prosić przede wszystkim - siebie, nie innych, o ile oczywiście te inne, nie nadziewane własnego subiektywnego punktu widzenia, jako odpowiedź, i podzielić się z wami moimi refleksjami na swoje pytanie tak sposób, aby przyjść do własnych odpowiedzi. Zrobię to głównie dlatego, choć ten sposób uczenia się, a nie w interesie większości, przyzwyczajonych do naśladowania cudzych wskazówek, ale przysięgam, kogo będę nauczyć się myśleć i widzieć istotę rzeczy, bez paradygmatu. Z takimi ludźmi, i będę bardziej interesująca, a nasze życie w ogóle będzie lepiej, bo ludzie myślą, a ludzie zdają sobie sprawę z tego świata mają wielkie znaczenie.

Problem polega na tym, że ci mali ludzie, a więc mamy kwitnie wyjątkowo złośliwy dla słabych ludzi, forma wyzysku i nadużyć, w postaci, przede wszystkim te iluzoryczne i utopijne pomysły jak reprezentacja wolności, równości, niezależności, stabilności i inne bzdury , który ukrywa bestialskiego okrucieństwa. I do tego świata, aby nie zostać zjedzony, musisz być silny, musi być w stanie myśleć, że jest to bardzo ważny warunek przetrwania, a jeszcze bardziej dla pełnego życia.

Jak to będzie, kiedy nasze głowy są naprawdę nasz czas pokaże, w sytuacji danej osoby, krytycznego myślenia - zdecydowany plus, a także w sytuacji społeczeństwa, przykłady, niestety, historia nie zna. Może i powinien, więc zapisz go na podstawie, oczywiście, prawdziwe wydarzenia?

Pytania bez odpowiedzi - psychologia ludzka - miejsce MAXIMA ...

Od dzieciństwa uczono nas, aby odpowiedzieć na pytania, jakie, jeśli zadał pytanie, należy odpowiedzieć, nie możemy zignorować człowieka, to jest co najmniej ignorantem. I po pewnym czasie staje się obowiązkiem, byliśmy nieświadomie odpowiedzieć na wszystkie pytania, które są zadawane, nawet jeśli niektóre z nich, dokładnie odcedzić. Szczęśliwcy ci ludzie, którzy od dzieciństwa uczono przeciwnie, znam tych ludzi, a oni wam nie popłynął w życiu, ponieważ rozumieją, że nikt nie ma obowiązku. Ja raz zmienił swój stosunek do niej, a teraz proponuję to zrobić, jeśli cierpią z podobnym schorzeniem. Dobrze więc, że kwestie poruszane są nie zawsze należy odpowiedzieć zgodnie z prawdą, prawdopodobnie zrozumieć wiele, ale do tego musimy dodać pełna ich ignorowanie. Zadać pytanie, ludzie czekamy na odpowiedź w pierwszej kolejności, to zrozumiałe, chce, aby powiedzieć mu prawdę, że da mu pewną siłę, a zrobisz odpowiednio słabsze. Ale nawet jeśli kłamiesz, albo nawet jak go prowadzić za nos, wszystko jedno, to będzie odpowiedź na pytanie. Jeśli jesteś zdenerwowany, lub zbyt impulsywny, więc kwestia była idealna z punktu widzenia pana.

Należy zwrócić uwagę na dziennikarzy, którzy dosłownie zamrażać swoich ofiar, specjalnie wybrane pytania, a ponieważ są one często ignorowane, nie należy na nie odpowiedzieć. Fakt, że dziennikarze mają temperaturę, są profesjonalistami w zadawanie właściwych pytań, ale konieczne dla siebie, a nie dla osoby, której je proszą. Pytania te mogą być tak nienaturalne, że wyglądają jak tylko pytania, ale w rzeczywistości jest to pewne stwierdzenia. I można zadawać pytania żadnych ludzi, czy świadomie czy nie, to nie ma znaczenia, liczy się to, że starają się zarówno ujawniać lub sprawdzić czy daje roli, roli pozwanego lub sprawcy. Jeśli zadał pytanie w stylu: „Czy chcesz, aby uczyć ludzi zachowuje się agresywnie w stosunku do innych” - to nie ma znaczenia, o ile wcześniej nie pytałam, że „uczyć ludzi, i dlaczego to robisz?” Jeśli nie doprowadziły do ​​tego problemu, który jest już wyraźna wypowiedź - nie jest to kwestia, to jest prowokacja. Idealnym rozwiązaniem, aby śmiać się go wyłączyć, po prostu zignorować, albo warczeć coś niezrozumiale, jak ja nie rozumiem pytania. Jeszcze odpowiedzi na to pytanie - pytanie, grasz razem z osobą, która poprosić go. Rzeczywiście, w tym przypadku, można pokazać, że jesteś gotowy do podjęcia jego pytanie i uznają to za normalne, a nie jest, a to sprawa nie jest warta swojej uwagi, a ludzie pytają go na pewno ustawić agresywny wobec ciebie.

Czytaj więcej:   nagrywanie ekranu wideo na YouTube

Tak, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane do ciebie nie jest to konieczne, w końcu, nawet sąd ma prawo do powstrzymania się od odpowiedzi na pytanie. Oczywiście, będzie prowokować i inny sposób, aby odpowiedzieć na pytania, ale nie należy dać się w prowokacje od innych, ponieważ jest to konieczne dla nich, i powinny one być nerwowy o swoim spokojem i równowagą, że faktycznie się dzieje. Najważniejsze jest to, aby nie nadużywać, nie należy skręcić w cichy i całkowicie oderwana od całej osoby, po prostu trzeba uświadomić innym, że jesteś odpowiedzialny tylko za to, co chciał odpowiedzieć, a to jest naprawdę właściwe. Ludzie chcą, aby wyciągnąć informacje i wykorzystywać je w pewien sposób, ale jest to zbyt wielkie usługi dla nich to wszystko i często. Na pewno jest to możliwe, aby manipulować ludźmi poprzez ich odpowiedzi na swoje pytania, ale umiejętności nauczę Cię jak jakiś inny czas. To pytanie jest na tyle delikatny, ponieważ manipulacja może być pozytywne, przydatne dla kogoś, kto manipuluje i manipulowanie przez kogo. Ale kiedy ludzie ze złych pobudek manipulować sobą, że to jest złe - jest to rozpad społeczeństwa. Więc wiesz, niektóre rzeczy powinny być nauczane w umyśle i nie wszystkie. Więc gdy pociąg pasywna postawa wobec innych, a niecałą godzinę jest absolutnie głupie pytanie. Nawet jeśli nie wykazują agresję wobec Ciebie, ale po prostu coś Cię zainteresuje, nie męczy, spokojnie powiedzieć im, że nie o to, czego nie chcą odpowiedzieć, czy powiedzieć im, co jesteś proszony wiedzieć, że nie obchodzi.

Wszystko oczywiście zależy od pytania, ale konieczne jest, aby zrozumieć najważniejsze, nie trzeba na nie odpowiedzieć, a wszystko co musisz zrobić, to po prostu miło uciec od odpowiedzi. Nie pozwól, aby ludzie włamać się do rzeczywistości z pytaniami, pozostanie tajemnicą do nich, tym więcej masz przed nieznanym, tym bardziej przyciągnąć innych. Jeśli sytuacja prowadzi do tego, że odpowiedź na to pytanie jest nadal potrzebna, należy to zrobić, podobnie jak polityka. Mają zawodowych psychologów, wnosząc swój poziom komunikacji z ludźmi i dziennikarzy, do perfekcji. A ponieważ często reagują zbyt ogólne, niejasne, a nie na tym, co poproszono ich, i tym podobne. Pisałem już o tym, że jeśli nie podoba ci zadać pytanie, odpowiedz na pytanie, które chciałbyś, w miarę możliwości poprzez powiązanie go z dostarczonego. Jednak ten artykuł mówi o znajomego, ignorując problemy związane i usvoyte dlatego przede wszystkim, że jest co. Jedną z głównych zasad, przy jednoczesnym ignorowaniu problemów jest najwyższy możliwy spokój z twojej strony, można się zastanawiać, uśmiechu, są w zbyt skomplikowana, a co najważniejsze nie być oburzony, a nie martwić. Po tym wszystkim, kiedy jesteś zdenerwowany, ludzie uważają, że ich sukces, nawet jeśli nie powiedzieć coś w odpowiedzi, wystarczy, że słychać je w ogóle, i zaakceptowane. A ponieważ będą one miały aż w końcu przełamać i nie wyjść z siebie i nie wchodzi w dyskusji.

Ale absolutny spokój już wysiłku tych, które chce usłyszeć odpowiedź, kpiny z kursu, który jest twoja reakcja, ale jeśli dana osoba nie jest pewna, to będzie uczynić go bardziej niepewność, bo to wtedy myśleć, że to to jest coś nie powiedział. To samo odnosi się do zamyślenie i oszołomienie, po prostu udawać, że zadam ci pytanie człowiekiem idiotą, myślę, że on zgadza się z tym szybko. I oczywiście nie słychać pytania, słuchu może nie być wystarczająco cienkie, lub wystarczająco selektywne, w zależności od sytuacji. To jest rzeczywiście to, co powinno być swoją politykę na ludzi z prośbą o pytania, takie stanowisko jest przede wszystkim odpowiedzialny do swoich interesów, a nie to, czego uczy się w szkole, starając się zmieścić jak najwięcej pod naszym interesie publicznym. Jeśli to możliwe, pytaj, niech ludzie spełnione, ale nigdy wymówek dla siebie, po raz kolejny, że jesteś nikt, nic nie powinno być w tym życiu.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *