Witrynę do Create Mobile TEMATY

Dawno chcą stworzyć aplikację mobilną lub stronę internetową, ale jakoś nie odważy? W rzeczywistości, to nie jest tak trudne. W tym artykule omówimy najlepsze i najbardziej przystępne cenowo rozwiązania.

Strach wiąże programowania entuzjazm i zmusza nas do szukania odroczyć oprogramowania do tworzenia aplikacji na bok. Z drugiej strony, aby wejść na rynek aplikacji mobilnych dzisiaj jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: to nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej lub doświadczenia.

Niezależnie od celów - firma, produkt, blog, serwis, itd. - istnieje szereg odpowiednich programów, twórcy aplikacji. Przy odrobinie inwestycji czasu i chęci do nauki, można tworzyć i zarządzać swoją stronę mobilną lub aplikację za pomocą jednej z platform wymienionych poniżej.

Appery.io

Appery - to chmura deweloper aplikacji mobilnych, które można wykorzystać do tworzenia aplikacji na Androida lub iOS; obejmuje ona również Apache Cordova (Phone Gap), jonowe i jQuery Mobilny dostęp do swoich wbudowanych elementów.

Od Appery działa w chmurze, nie ma potrzeby niczego pobierać ani instalować: dostać się do pracy dość łatwo. Programista aplikacji posiada edytor wizualny poprzez upuszczenie komponenty do tworzenia interfejsu użytkownika. Appery automatycznie generuje kod dla wszystkich komponentów, które przesyłasz. Możliwe jest podłączenie do dowolnego REST API i użyć go w aplikacji, i od razu dodać bazę danych w chmurze i serwera w aplikacji, jeśli trzeba przechowywać dane.

Można również użyć Appery plugins, lub tworzyć własne. Jeśli podczas pracy z zespołem, można łatwo udostępnić swój projekt i współpracować z nimi w czasie rzeczywistym za dodatkową opłatą.

Cena: od 60 $ / miesiąc do $ 135 / miesiąc dla zespołu i niestandardowym cen rozwiązań korporacyjnych.

mobile Roadie

Komórka Roadie - budowniczy aplikacja, która pozwala każdemu tworzyć i zarządzać iOS lub Androidem aplikację. Warto zauważyć, że proces rozwoju występuje w formie wizualnej. Platforma obsługuje wszystkie rodzaje mediów, automatyczne importowanie RSS, Twitter lub słów kluczowych z Google News, a także automatyczne aktualizowanie Wentylator ścienny do komunikowania się z użytkownikami w czasie rzeczywistym.

Można zobaczyć, jak dokładnie będzie wyglądać aplikacji z urządzenia. Komórka Roadie przejdą proces weryfikacji w App Store i sprawdzić jakość i aktualność treści.

Ta aplikacja daje projektantowi możliwość wysyłania powiadomień push-(jako zawartość z witryny oraz z platformą). Platforma jako całość jest niezależny od języka, dzięki czemu można wysyłać dane w różnych formatach, w tym XML, JSON, PHP, CSV i HTML. Na początku, masz kilka opcji dla układów, które są skonfigurowane na własną rękę.

Cena: od $ 145 / miesiąc.

TheAppBuilder

TheAppBuilder oferuje zestaw aplikacji dla pracowników, klientów, imprez i broszur z użyciem 2 podejścia: platforma, z której chcesz pracować, jeśli projektowania aplikacji jako intranet dla firmy; Można również utworzyć aplikację przy użyciu narzędzi online, lub TheAppBuilder, aby wypełnić treść aplikacji i ustalenia jego strukturę.

Korzystanie AppLibrary, aby zapewnić swoim użytkownikom dostęp do okna z wielu aplikacji, które można dostosować do stylu marki. Jest możliwe, aby chronić aplikacje zarówno publicznych i prywatnych przy użyciu nazwy użytkownika i hasła i rozpowszechniać je za pośrednictwem sklepu z aplikacjami przy użyciu integracji usługi Active Directory w TheAppBuilder.

Aktualizacja zawartości i struktury aplikacji przychodzi łatwo, nawet po opublikowaniu go, ponieważ można dokonać nieograniczonej liczby zmian i publikowanie na wielu platformach mobilnych za pomocą jednego kliknięcia. Platforma obsługuje iPhone, iPad i Android, a zmiana jest aktywna przez 60 sekund po zmianie. synchronizacja aktualizacja nie różni się od innych usług.

Cena: na życzenie

dobry fryzjer

Dobry fryzjer stanowi platformę do tworzenia aplikacji dla iPhone i Android, a także zoptymalizowane aplikacje internetowe. Można kontrolować każdy szczegół wniosku o dowolnej platformie, bez pisania nawet jednej linii kodu. Na początku to oferuje kilka konfigurowalne szablony projektów, wiele ciekawych ikony i dostęp do czcionek Google.

Te zaawansowane aplikacje internetowe mogą teoretycznie zastąpić aktualną witrynę, ponieważ mogą one być zoptymalizowane dla komputerów stacjonarnych, urządzeń mobilnych i tabletów.

Otrzymasz natychmiastową informację zwrotną wizualny gdy skonfigurować żadnych ustawień w aplikacji. Aby przesłać unikatowy, skuteczne push-zgłoszenie i skręcić swoich czytelników do współautorów, umożliwiając im wysłać teksty, zdjęcia i filmy. Można również organizować swoją aplikację i dodać sekcje, począwszy od filmów, zdjęć, dźwięków, występy na żywo, etc.

Cena: $ 32 / miesiąc dla Android aplikacji i $ 96 / miesiąc dla iOS aplikacji.

Appy Pie

Appy Pie - to chmura narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych (na DIY - zrób to sam, albo „DIY”), która pozwala użytkownikom bez umiejętności programistycznych do tworzenia aplikacji dla praktycznie każdej platformie i publikuje je. Nie ma niczego pobierać ani instalować - wystarczy przeciągnąć stronę stworzyć własną aplikację mobilną w Internecie. Gdy proces się zakończy, otrzymasz mashup w oparciu o HTML5, która będzie działać we wszystkich platformach, w tym iOS, Android, Windows, a nawet progresywnego aplikacji. Wszystkie zmiany odbywają się w czasie rzeczywistym, z możliwością wysyłania powiadomień push-zarabiać z reklam, Analytics i śledzenie lokalizacji oglądania na żywo poprzez GPS. Można również zintegrować kanały sieci społecznościowych, blogów, stron internetowych, audio, radio i wiele innych.

Czytaj więcej:   jak Windows 10 w temperaturze BIOS CPU SEE

Korzystanie z tej platformy są oferowane z różnych tematów: od restauracji do stacji. Mają też narzędzie terminarzu spotkań, co jest szczególnie przydatne dla firm, takich jak lekarze, salonach lub spa z funkcją kontaktu, na przykład połączenia przychodzącego za pomocą kliknięcia. Korzystanie ze strony kodu, można umieścić swój własny kod, a wbudowany w ramkę.

Cena: od darmowego planu z reklamą do 50 $ / miesiąc.

AppMachine

AppMachine - platforma łatwy w obsłudze dla tworzenia i rozwoju zawodowego natywnych aplikacji dla iOS i Androida. Korzystanie interfejs drag-and-drop, można łączyć różne bloki, które oferują różnorodne funkcje: informacje, zdjęć i wideo. Ponadto, pozwala powiązać aplikację z Facebooka, Twittera lub e-sklepów. Stwórz swój własny niepowtarzalny design, wybierając ścieżkę nawigacji, kolorów, czcionek, ikon i pełną kontrolę nad układem i śledzić postępy przy użyciu Previewer.

Platforma ta zapewnia możliwość skanowania strony internetowej dla kluczowej treści, które mogą być przenoszone do aplikacji dla iOS lub Android.

Sprawdź aplikację kiedy jest utworzony i sprawdzić jego postępy na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie. Gdy aplikacja jest w pełni przetestowany i gotowy do pracy, można publikować i promować je i analizować dane użytkownika. AppMachine dba o wszystko, czego potrzeba do aplikacja pojawiła się w App Store i Google Play.

Cena: 49 $ / miesiąc za stosowanie i 69 $ / miesiąc za aplikację.

Gmeshld

GameSalad pozwala na tworzenie i publikowanie gier na różne platformy, w tym iOS, Android, HTML5 i MacOS. Interfejs pozwala na przeciągnij i upuść, aby szybko rozpocząć pracę bez konieczności znajomości programowania, jednocześnie dając możliwość studiowania informatyki w procesie.

Twórcą aplikacji jest edytor gier scen i aktorów, z którymi można umieścić aktorów na scenie i Ustaw atrybuty, obrazy, dźwięki i nawigację pomiędzy aktorami. Aktywna Społeczność Forum - ogromny plus, z dostępem do pomocy i porad od niezależnych twórców gier.

GameSalad oferuje dwa plany: jeden dla nauczycieli i jeden dla programistów. Te dwie aplikacje umożliwiają projektantowi stworzyć grę bez konieczności pisania kodu.

Cena: na życzenie dla twórców i nauczycieli.

BiznessApps

BiznessApps - jest to platforma, która umożliwia łatwe tworzenie aplikacji mobilnych dla małych firm. Zapewnia on wiele funkcji, w tym przetwarzania zamówień, koszyk, informacje zwrotne, komunikacji, dynamicznej zawartości, integracji firm, Push-notyfikacji, kompleksowych Analytics i więcej.

Łatwy w obsłudze system zarządzania treścią pozwala na tworzenie aplikacji w ciągu kilku minut i dostosować wszystko za pomocą własnego projektu. Istnieje również opcja podglądu w czasie rzeczywistym, co pozwala sprawdzić postępy w rozwoju aplikacji.

Możesz natychmiast zaktualizować swoją aplikację w Internecie i zmienić wszystko w środku, bez konieczności zaktualizowania aplikacji z Apple lub Google. Ponadto BiznessApps oferuje prosty sposób na tworzenie materiałów promocyjnych. Jest cotygodniowe seminaria, w jaki sposób tworzyć piękne aplikacje mobilne przy użyciu BiznessApps Platform, a także dostęp do setek podręczników i artykułów, które pomogą uczynić proces jeszcze łatwiejsze.

inherit;"> style="vertical-align: inherit;">Cena: $ 99 / miesiąc do $ 250 / miesiąc.

AppMakr

AppMakr, platformy dla rozwoju zasadą zastosowań budowlanych, co pozwala każdemu na tworzenie aplikacji dla iOS, Androida i HTML5 bez znajomości programowania. Została założona w 2009 roku i został niedawno przejęty przez Nieskończonego Monkeys, a następnie staje się jednym z największych na świecie dla platformy wydawniczej aplikacji.

Można zrobić tak wiele zastosowań, jak chcesz, z nieograniczoną aktualizacje i korzystać z wielu funkcji, takich jak push-notyfikacji, galerie zdjęć, wysokiej rozdzielczości, bieżących aktualizacji, streaming muzyki i wideo, czat, integracja z Google Maps, współdzielonych kalendarzy imprez, wbudowany w aplikacji handlowej i więcej.

Śledzić wszystkich aplikacji za pośrednictwem tablicy rozdzielczej łatwo dostosować wygląd i funkcjonalność aplikacji, dodawać treści do zakładkach, podgląd aplikacji w czasie rzeczywistym, i publikuje go w jednym kliknięciem.

Cena: od Designer stron mobilnych do $ 99 / miesiąc.

ShoutEm

ShoutEm oferuje pełną kontrolę zawartości projektant aplikacji, rozbudowane narzędzia do interakcji użytkownika i monetyzacji rozwiązaniach w połączeniu z procesem wydawniczym światła. Wszystko to sprawia, że ​​aplikacje stworzyć scenariusz będzie dobry.

Interfejs Developer oferuje szereg ustawień, a każda aplikacja może być ściśle zintegrowane z istniejących źródeł danych, takich jak WordPress, Foursquare, Facebook, Twitter, SoundCloud, i tak dalej. D. Wiele opcji do zarabiania oznacza, że ​​można szybko stworzyć strumień przychodów dochód z ich doświadczenie aplikacja dostarczenie e-commerce, subskrypcji w aplikacji, ofert oraz kuponów, ze wsparciem dla wszystkich głównych sieciach reklamowych.

Możesz opublikować swoje wnioski o rejestrację jako konta programisty w iTunes i Google Play, a także zaktualizować aplikację lub treści w czasie rzeczywistym. Więcej ShoutEm oferuje regularne aktualizacje automatyczne do skargi są zawsze wyprzedza nowe aktualizacje dla iOS i Androida.

Cena: 59 $ / miesiąc dla Androida do $ 99 / miesiąc dla iOS i Androida, a $ 179 / miesiąc dla dodatkowych dodatków.

Czytaj także:

 • 6 prostych wskazówek, jak chronić się po podłączeniu do otwartego punktu dostępowego Wi-Fi
 • Walka tehnozalezhnistyu - fikcja czy realna pomoc Google?
 • 6 biohakeriv wynalazki, które mogą zmienić przyszłość

Źródło: Mashable

10+ najlepszy serwis internetowy: jak tworzyć aplikacje dla ...

Jak stworzyć aplikację na Androida lub iPhone'a? - Kwestie coraz zdefiniowane nie tylko programistów internetowych, ale także zwykłych właścicieli małych witryn biznesowych, blogerów.

Czytaj więcej:   Aktywne linki w bio W INSTAGRAME

W tym przeglądzie uważamy TopObzor oferuje usługi internetowe, które są projektanci, aby szybko i łatwo tworzyć aplikacje na Androida i iPhone . W tym przypadku, bez konieczności umiejętności programowania przez użytkownika lub inne specjalnej wiedzy informatycznej. Aplikacje te są niezbędne dla różnych rodzajów działalności gospodarczej - to świetny sposób, aby rozszerzyć grupę docelową i przyciągnąć klientów.

Tak więc, wszystkie uwzględnione w przeglądzie usług internetowych do tworzenia aplikacji można podzielić pod hasłem prosto, szybko i bez programowania!

1. AppsGeyser

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneAppsgeyser - Za darmo usługa internetowa, która pozwala na konwersję treści do aplikacji Android i rozprowadzać go za pośrednictwem Google Play. Dodatkowo, aplikacja może być uruchomiony jako sprzedaż i umieścić je w reklamie.
Można tworzyć nieograniczoną liczbę aplikacji na Androida z trzech rodzajów treści: witryny, HTML stron i filmów z YouTube. Aby utworzyć AppsGeyser Android aplikacja wykorzystuje prosty i intuicyjny kreator szablonów.

Miejsca AppsGeyser: //www.appsgeyser.com, //www.appsgeyser.ru

2. TheAppBuilder

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneTheAppBuilder - bezpłatna usługa online do szybkiego tworzenia aplikacji mobilnych. TheAppBuilder tworzy aplikację przy użyciu projektanta szablonów i wzorów - dla biznesu, wydarzenia, edukacja, muzyka, sport, itp aplikacji Sozadnie za darmo, ale za 5 $. miesięcznie. Można wyłączyć wyświetlanie reklamy zewnętrznej w wygenerowanym aplikacji. TheAppBuilder pozwala stworzyć aplikację na Androida, iOS i Windows Mobile.

TheAppBuilder strony: //www.theappbuilder.com

3. Appsmakerstore

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneAppsmakerstore - usługa online, która pozwala użytkownikom na tworzenie i publikowanie własnych aplikacji mobilnych za pomocą kilku kliknięć w Internecie. Appsmakerstore platforma tworzy aplikacje mobilne, które są obsługiwane przez HTML5, iTunes, Android Market, jeżyna Marketplace Windows Marketplace i Facebook bez głębokich umiejętności technicznych. To jest tylko jedna aplikacja dla 6 różnych platformach . Appsmakerstore oferowany jest w 23 językach, w tym rosyjskim i ukraińskim.

Appsmakerstore cechą jest to, że oferuje wybór gotowych szablonów dla poszczególnych branż (np usług prawnych, klubów nocnych, restauracji i kawiarni, sklepów, salonów kosmetycznych, etc.)

Usługa ta jest prezentowana przez tych planów:

 • „Zrób to sam” - 9,78 $ miesięcznie.
 • „Jesteśmy złożenia wniosku o was” - $ 249
 • «Reseller» - specjalna cena, chcesz poznać witrynę osobno.

Zawsze zawarte we wszystkich planach:

 • Nieograniczoną liczbę zmian treści i aktualizacji aplikacji.
 • Treść aplikacji aktualizację na iTunes i Google Play bez konieczności ponownej publikacji.
 • Wysłać nieograniczoną liczbę powiadomień push do użytkowników.
 • Automatycznie otrzymywać aktualizacje i dostęp do wszystkich systemów.
 • Bezpieczne Hosting na naszych serwerach.
 Strona internetowa Appsmakerstore: //appsmakerstore.com

4. Biznessapps

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneBiznessapps - zapłacony Designer Internecie aplikacje mobilne (iPad, Android, HTML5) dla małego biznesu. Wśród cech. - Geolokalizacja, wysyłanie i odbieranie wiadomości, kosz na zakupy, powiadomień, integracja z sieci społecznych, umieszczanie informacji na temat menu, zestaw usług, nadchodzących wydarzeniach, itp Istnieją szablony dla restauracji, pośrednicy, siłownie, etc.

Usługa ta jest prezentowana przez tych planów:

 • "Mobile site" - 29 $ miesięcznie.
 • „Aplikacja mobilna” - 59 $ miesięcznie
 • « Biały Label Partner» tworzyć aplikacje dla swoich klientów - specjalną cenę, chcesz poznać witrynę osobno.

 

Site Biznessapps: //www.biznessapps.com

5. AppGlobus

AppGlobus - płatne, jeden z rosyjskich internetowych aplikacji mobilnych projektantów, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć i publikować swoją aplikację do App Store i Google Play.

AppGlobus wykorzystuje nowy design i możliwość Ionic Framework, co znacznie poprawia jakość rozwoju i umożliwia tworzenie aplikacji mobilnych na HTML5, iOS, Android, nawet bez umiejętności programistycznych.

W tym momencie AppGlobus oferowany w 8 różnych językach, w tym rosyjskim.

AppGlobus.com oferuje następujące pakiety:

 • STARTAP - 900 rubli / miesiąc ..
  • Zastosowania: HTML5 / Android, panel administracyjny, sklep, nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące Push istnieją żadne ograniczenia dotyczące instalacji, nie ma reklamy.
 • BASIC - 1500 rubli / miesiąc.
  • Aplikacje dla Androida i iOS, w panelu administratora, sklep, nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące Push istnieją żadne ograniczenia dotyczące instalacji, nie ma reklamy.
 • Studio - 2000 rubli / miesiąc.
  • Zastosowania: Windows / Android / iOS, panel administracyjny, sklep, nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące Push istnieją żadne ograniczenia dotyczące instalacji, nie ma reklamy.
 • PRO - 45000 rubli / ryczałt.
  • Wnioski: Windows / Android / iOS, rozwój zamówić sobie odpowiedzieć w App Store i Google Play, należy podać kod źródłowy
AppGlobus www: //appglobus.com/

6. My-apps.com

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneMy-apps.com - płatne usługi online do tworzenia aplikacji mobilnych dla biznesu lub użytku osobistego. Nie są wymagane żadne specjalne umiejętności. Dobrze nadaje się do małych firm, takich jak sklepy internetowe. Aby utworzyć aplikację, trzeba będzie tylko 5 minut - trzeba wybrać tylko niezbędne moduły i design. Istnieją wersje angielska i rosyjska.

My-apps.com oferuje następujące pakiety:

 • Start - 599 rubli. / Miesiąc .

  • Tylko aplikacje dla Androida, dostępne dla projektanta, darmowe szablony i ikony aplikacji, treści aktualizuje co 48 godzin, kod źródłowy aplikacji Update w Stora sobie nie więcej niż 1 raz na 2 miesiące.
 • Light - 990 rubli. / miesiąc
  • aplikacje i Android i iOS, dostęp do projektanta, darmowe szablony i ikony aplikacji, screeny z bazy aplikacji, Push powiadomienie - 1 miesięcznych aktualizacji zawartości co 24 godziny, aplikacji kod źródłowy aktualizacji w Stora 1 raz na 2 miesiące.
 • Standard - 2490 rubli. / miesiąc
  • aplikacje i Android i iOS, dostęp do projektanta, darmowe szablony i ikony aplikacji, screeny podstawowych aplikacji, wsparcie dla Skype, Push powiadomień - 10 miesięcznie, zawartość aktualizuje co 12 godzin, zastosowanie kodu źródłowego aktualizacji w Stora 1 raz na miesiąc.
 • Handel -  9890 rubli. / miesiąc
  • aplikacje i Android i iOS, dostęp do projektanta, darmowe szablony i ikony aplikacji, zrzuty ekranu podstawowych aplikacji, wsparcie dla Skype i e-mail, osobistego menedżera, Push powiadomień - 50 miesięcznie, -Instantly aktualizacje treści, aplikacji kod źródłowy aktualizacji w Stora - bez ograniczeń.
 • VIP - 3999 rubli. / Mc + 150 000 rubli. płatność instalacja

  • aplikacje i Android i iOS, dostęp do projektanta, darmowe szablony i ikony aplikacji, zrzuty ekranu podstawowych aplikacji, wsparcie dla Skype i e-mail, osobistego menedżera, Push powiadomień - nieograniczony, -Instantly aktualizacji zawartości, kod źródłowy aplikacji zmiana w historii - bez ograniczeń.
Strona internetowa My-apps.com: //my-apps.com

7. iBuildApp

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneiBuildApp stanowi platformę „ DIY ”, aby utworzyć aplikację iPhone / Android , który również nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych. Usługa ta zapewnia każdej organizacji prosty sposób na tworzenie mobilnych (iPhone, iPad, Android) aplikacji i materiałów publikacji. Klienci mogą tworzyć własne katalogi, ulotki, broszury, raporty, podsumowania, etc., a także zapewnienie im z rozwiązań SaaS. Istnieją wersje angielska i rosyjska.

Czytaj więcej:   Jak stworzyć serwer do BF3

iBuildApp dostępny w pakietach:

 • Biznes (2400 rubli miesięcznie) - 3.000 sztuk, nieograniczona liczba wyświetleń witryny komórkowej, brak wbudowany w reklamie, publikacja aplikacji na iTunes i Google Play.
 • Korporacyjne (3700 rubli miesięcznie) - Nieograniczona liczba jednostek, nieograniczoną liczbę odsłon mobilnych, brak wbudowany w reklamie, publikacja aplikacji na iTunes i Google Play.
Strona internetowa iBuildApp: //ibuildapp.com

8. Viziapps

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneViziapps - serwis internetowy dla rozwoju aplikacji (iPhone, iPad, Android). To pozwala na tworzenie aplikacji w oparciu o jeden z wielu szablonów aplikacyjnych. Elementy tworzone przez interfejs użytkownika aplikacji mogą być związane z funkcjami takimi jak wysyłanie e-maili, wiadomości SMS wysyłanych na Facebooku i Twitterze usług.

pakiety:

 • Developer - 33 $ miesięcznie . (Można utworzyć tylko 1 wniosek)
 • Professional - 79 $ miesięcznie .
 • Premiun- 129 $ miesięcznie .
 • Przedsiębiorstwo - cena uznawane osobno .

Wszystkie pakiety obsługują te platformy iOS (iPhone / iPad) i Android (telefon / tablet)

Strona internetowa Viziapps: //www.viziapps.com

9. AppsBuilder

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneAppsBuilder - edytor online, aby tworzyć aplikacje dla iOS, Android i Windows Phone. Użyj to jest bardzo proste: własny program może być montowane z gotowych elementów. Pomimo faktu, że AppsBuilder stara się być bardziej prosty i intuicyjny dla początkujących użytkowników, i dodano kilka funkcji dla programistów: na przykład, mogą być uzupełnione przez zastosowanie własnego skryptu Java.

Istnieją trzy płatne pakiet, który jest wszędzie - 30 dni za darmo trial:

 • Starter (49 euro miesięcznie.) -1 aplikacji.
 • Regularne (199 euro miesięcznie.) -do 5 zastosowań.
 • Skalowalnych (od 249 euro miesięcznie.) - 5 wniosków.
AppsBuilder www: //www.apps-builder.com

10. Komórka Roadie

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneRoadie Komórka - jeden ze starszych w zakresie usług internetowych do tworzenia aplikacji dla iPhone, Android, iPad i Mobile Web. Funkcja mobile Roadie jest to, że koncentruje się przede wszystkim na show-biznesu. Oferuje on szablony dla aktorów i muzyków, reżyserów i producentów, a także marketingu i PR agencji, ale w zasadzie zestaw narzędzi pozwala na tworzenie aplikacji dla innych typów przedsiębiorstw. Wśród klientów - Madonna, Cirque du Soleil i zoo w San Diego. Jest to szablon do tworzenia aplikacji na imprezy lub konferencji, możliwość sprzedaży biletów, dostęp do statystyk. Ogólnie, zestaw funkcji jest bardzo szeroka, jednak, a cena nie jest mała:

 • Core - 149 $ miesięcznie .
 • Pro- 799 $ miesięcznie .
 • Przedsiębiorstwo - 24K $ 

 

Strona internetowa Telefon Roadie: //mobileroadie.com

11. AppMakr

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneAppMakr  - usługa online do tworzenia aplikacji dla iPhone, Android, All Windows Phone .

Ta usługa jest bardzo łatwe i szybkie do tworzenia aplikacji mobilnej. Ceny są bardziej niż demokratyczne. I to jest typowe, tak że nie wszystkich pakietów reklamowych.

 • Basics- App 2 $ miesięcznie .
 • Pro App - 12 $ miesięcznie .
 • Sprzedawcę - $ 499 .
Strona internetowa AppMakr: https://www.appmakr.com/

12. BuildFire

Jak utworzyć aplikację na Androida i iPhoneBuildFire  - usługa online do tworzenia własnych aplikacji dla iPhone, Android, All Windows Phone .

Osobliwością tej usługi online jest to, że tworzenie aplikacji za darmo, opłata zostanie podjęta, gdy aplikacja jest opublikowana w katalogach i wynosi 49 $ miesięcznie.

BuildFire www: //buildfire.com/

-

Przy użyciu tego materiału „10+ najlepsze usługi online: jak stworzyć aplikację dla Androida i iPhone» aktywnym linkiem do //www.topobzor.com wymagane.

Spróbuj utworzyć przed rozkazem: 60+ PROJEKTANCI ...

Zalecane

Promuj swój projekt

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *