EDYCJA SITE do zdjęć

Prawie wszyscy redaktorzy na tej liście są darmowe, ale oferować usługi wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Większość bazuje na technologii Flash, więc przed użyciem należy upewnić się, że Twoja przeglądarka obsługuje wtyczki Adobe Flash Player.

1. Pixlr

Pixlr - jeden z najbardziej funtsionalnost fotoedytorów internetowych. Jego interfejs przypomina Photoshop: Tutaj też jest głównym pasku narzędzi i dodatkowego z historią poprzednich działań oraz listy warstw.

Pixlr, tam są wszystkie podstawowe narzędzia, w tym przydziału funkcji transformacji wypełnia, nakładki gradient, rozmycie i obrazu. Edytor jest dostępny w wielu językach, w tym rosyjskim, dzięki czemu łatwo będzie zrozumieć jego możliwości.

Utworzony obraz można zapisać w formacie JPG, PNG, BMP, TIFF i innych formatów na komputerze.

Pixlr Na miejscu dostępny jest również uproszczona wersja edytora - Pixlr Express. Zawiera mniej narzędzi i służy do łatwego i jak najszybciej korekcji obrazów. Pixlr Expres można przyciąć zdjęcia, zmiana jasności i kontrastu, stosowanie efektów oświetleniowych, pozostaw etykiety śmieszne czcionki, dodawać różne filtry, ramki, naklejki i inne przedmioty.

Nawiasem mówiąc, możliwości Pixlr ekspresowe okresowo aktualizowany o nowe naklejki, na przykład, na temat tego festiwalu.

Plusy : bogaty zestaw narzędzi do edycji, prostej operacji, można wybrać semi-editor lub proste i łatwe dla początkujących.

Wady : obecność reklamy w wersji darmowej.

Pixlr →

2. Fotor

Łatwy w obsłudze, prosty i intuicyjny interfejs Fotor redaktor obejmuje pięć głównych kategorii instrumentów. Pierwsza obejmuje podstawowe funkcje edycyjne: przycinanie, obracanie, zmianę rozmiaru i innych. Kolejna kategoria - różne efekty, które można wykorzystać do robienia zdjęć w czerni i bieli, kolor nakładki błysk, olśnienie i poza nią.

Następny pochodzą z funkcji retuszu. Są one szczególnie lubił dziewczynę, ponieważ pozwalają wyciągnąć sobie nowy makijaż, maskować defekty skóry, poprawia cerę, a nawet zmienić swój kształt. Następujące grupy instrumentów są wykorzystywane, aby dodać tekst, ramki i naklejki.

Po zakończeniu edycji można zapisać zdjęcia do komputera lub bezpośrednio, aby opublikować go w sieci społecznej. Program może również tworzyć kolaże, kartki z życzeniami i HDR-obraz.

Plusy : bardzo prosty interfejs, wiele ciekawych efektów, zdolność do szybkiego udostępniania wyników na portalach społecznościowych.

Wady : trzeba płacić za dodatkową zawartością; Obecność reklamy w wersji darmowej.

Fotor →

3. PicMonkey

PicMonkey - jest edytor online, który skupia się na łatwości użytkowania. Można przesyłać zdjęcia na Flickr, Facebook, Dropbox lub z komputera i edytować je za pomocą różnych narzędzi. PicMonkey ułatwia wykonywanie podstawowych operacji korekcji kolorów, aby zmienić rozmiar, a także nakładać efekty tekstury (chmury, na przykład, lub spacja), a etykiety klatek.

Sekcja podciąć zawiera wiele funkcji, aby stworzyć wirtualny makijaż. Z PicMonkey mogą również kolaże lub utwórz wizytówki, pocztówki oraz obwoluty dla sieci społecznych w określonym wzorem.

Wcześniej podstawowe funkcje edytora są dostępne za darmo, a teraz można zapisać swoją pracę dopiero po subskrypcji. Ale deweloperzy oferują siedmiodniowy okres próbny, dla których nie jest konieczne, aby zapłacić.

Zalety : duża liczba intuicyjnych narzędzi, które są bardzo łatwe do zrozumienia.

Wady : brak darmowa wersja; Nie możesz edytować obrazy, których rozdzielczość przekracza 16 megapikseli.

PicMonkey →

4. BeFunky

Pomimo faktu, że wokół BeFunky okien irytujące reklamy wiszące w swojej kolekcji znajdziecie ogromną liczbę efektów i tekstur. Początkowo nawet oczy rozchodzą, a ty nie wiesz, niż podnieść swoje zdjęcie. Dodatkowo serwis oferuje bogaty zbiór ramek, naklejek i innych elementów dekoracyjnych. Jednak wiele z nich są płatne - są one oznaczone plusem i dostępne za pośrednictwem subskrypcji.

Oprócz funkcji w edytorze zdjęć BeFunky istnieją oddzielne moduły do ​​tworzenia kolaży i graficzne.

Plusy : numer prostu astronomiczny pięknych efektów i elementów dekoracyjnych.

Wady : trzeba płacić za dodatkową zawartością; Obecność reklamy w wersji darmowej.

BeFunky →

5. żebrowane

Jak wyżej wymienionych redaktorów, Ribbet oferuje narzędzia do przycinania, obracania, korekcji kolorów i innych podstawowych operacji na obrazach. Oprócz nich, gdy znajdziesz naklejki, narzędzi i efektów tekstowych. W porównaniu do innych edytorów Ribbet uwalnianych chyba dużej liczby sezonowych elementów dekoracyjnych, priurorchennyh do prazdnitsam i popularnych imprez. Jak również przyjemnej projektowania interfejsu.

Niektóre narzędzia premii i elementy otwierane są dopiero po rejestracji. Ale aby odblokować pełną primialny zawartości, trzeba subskrybować.

Dodatkowe moduły Ribbet są przeznaczone do tworzenia kolaży, malować na pustym płótnie i tworzenia kart okolicznościowych. Zapraszam do korzystania z nich, jeżeli funkcja edytor zdjęć będzie działać. Moduł dla kolaży może nie tylko zmienić kształt komórek, ale również skręcać je zadać im pewną wielkość, aby zmienić zaokrąglenia ramy, aby ustawić tło i automatycznie wysyłać i pobierać wszystkie obrazy dostępne w edytorze zdjęć.

Czytaj więcej:   Co można myśleć o NICK DLA CHŁOPCÓW na YouTube

Po zakończeniu edycji, można wysyłać zdjęcia do Google+, Facebook, Flickr lub zapisać na komputerze.

Plusy : wygodne i pięknie zaprojektowany interfejs; duża liczba sezonowych elementów dekoracyjnych.

Wady : brak dostępu do wielu funkcji bez registrtsii; trzeba płacić za dodatkową zawartością; Obecność reklamy w wersji darmowej.

prążkowane →

6. FotoFlexer

Otwarcie witryny FotoFlexer, zobaczysz niepozorne ale intuicyjny interfejs z wszystkich standardowych instrumentów, efektów i ustawień, które są obecne w większości fotoedytorów. Plus usługa zawiera wiele elementów dekoracji, a nawet obsługuje animowanych naklejek. Więc za pomocą FotoFlexer można nie tylko edytować obrazy nieruchome, ale również zapisywać zdjęcia jako gifok.

Niestety, usługa jest wyraźnie nieaktualne, co wpływa na szybkość jego pracy oraz brak niektórych znanych funkcji. Na przykład, można przypadkowo zamknąć stronę i stracić pracę z powodu FotoFlexer nie zapobiec wycofaniu. Jednocześnie, deweloperzy nie wymaga od użytkowników, aby subskrybować.

Plusy : prosty, przyjazny interfejs; bezpłatnie.

Wady : przestarzała konstrukcja; niska prędkość.

FotoFlexer →

7. LunaPic

Jak FotoFlexer, LunaPic - kolejny redaktor starej szkoły. Z jednej strony, oferuje wyjątkowe efekty i funkcje edycyjne. Na przykład, gdy nie jest to zestaw funkcji do pracy z animacją i kolor. Co ciekawe zrealizowane historię: zobaczysz listę miniaturek z efektem każdej ze swoich działań i mogą wrócić do któregoś z nich, albo szybko odwołać wszystkich.

Z drugiej strony, wszystkie żetony są serwowane w staroświeckim interfejs z elementów menu rozwijanego.

Plusy : dostępność unikalnych instrumentów i efektów; bezpłatnie.

Wady : przestarzałe interfejsu; Obecność reklamy.

LunaPic →

8. Farba sumo

Sumo Paint realizowany w stylu znanego z Photoshopa paska narzędzi i menu rozwijanego. Oferuje narzędzia do rysowania, dodając dane transformacji, wzrost, korekcji kolorów i innych działań z obrazami. Obsługuje filtry i warstw. Jeśli jesteś właścicielem Photoshop, z Sumo Farba będą znoszone w ciągu kilku minut.

Jednak wielu funkcje są dostępne tylko w wersji Pro, na który trzeba zapłacić. W rzeczywistości, każda pozycja menu gdzieś na wolnej funkcji, a reszta - są płatne.

Plusy : dostępność wszystkich podstawowych i zaawansowanych zestaw narzędzi w Photoshopie.

Wady : trzeba płacić za dodatkową zawartością; Obecność reklamy w wersji darmowej.

Sumo farbą →

9. Woliera

Woliera - stylowy edytor, który umiejętnie łączy zaawansowaną edycję i retusz z modnym funkcje dekoracyjne. Jeśli chcesz, możesz zamienić poza Zdjęcie uznania: usunąć przebarwienia skóry, wybielić zęby, dostosować rozmiar i kolor perseektivu. A jeśli chcesz ozdobić obraz mediów społecznych, Woliera pozwala szybko dodać naklejki, tekst i zastosować efekty.

Funkcje edycji dostępne za darmo. Ale jeśli chcesz używać w chmurze, trzeba będzie konto Adobe i subskrypcji do Creative Cloud.

Plusy : stylowy wygląd interfejsu; bezpłatnie.

Minusy : nie znaleziono.

Woliera →

Photoshop Online Free

photoshop Internecie

edytować zdjęcia online bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania

Co jest photoshop Internecie?

Ma możliwość stworzenia naprawdę cuda z pomocą tej aplikacji. Jeśli korzystasz z oprogramowania do edycji, można dostosować światło magicznie „usunąć” niepotrzebne przedmioty, lub wykonać dowolną deformację i selekcji. Jeśli używasz etykiet, a następnie mogą stosować różne efekty, takie jak Pan, Tilt wcięcia i teksturach. Darmowy photoshop Internecie jest wszystko jedno znany redaktor, ale w nowej formie

Pozwalając Photoshop w Internecie ?

To wszystko jest takie samo oprogramowanie do edycji ma ogromną liczbę przydatnych funkcji, prawie całkowicie duplikat oryginalnej wersji Adobe Photoshop. aplikacja internetowa może również pracować z obrazami dowolnego typu i manipulować nimi za pomocą przetwarzania umiejętności edycji, edycji i obrazu.

Najważniejszą różnicą photoshop on-line z oryginalnej wersji jest to, że aplikacja nie wymaga instalacji na komputerze i jest zawsze dostępny online! Potrzebny jest tylko przeglądarkę aby zobaczyć swoje ulubione strony internetowe. 100% komfort pracy w wersji online edytora plików graficznych.

Użyteczność Online Photoshop w języku rosyjskim , pozwala na dostęp do wszystkich funkcji edytora. Pasek jest niemal całkowicie identyczne z licencjonowanej wersji programu. Podobnie jak w oryginalnej wersji programu, jest pełne wsparcie dla warstw, filtrów najczęściej używanych i wygodny i innych ważnych narzędzi. Aby rozpocząć pracę, nie musisz iść tylko na naszej stronie internetowej, w ciągu kilku chwil, aby załadować edytora i można rozpocząć pracę.

Darmowy photoshop Internecie edytor pozwala na edycję zdjęć bezpośrednio w oknie twojej ulubionej przeglądarki, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania

Czytaj więcej:   Jak wysyłać wiadomości do subskrybentów YOUTUBE

online Editor

Post VKPodziel się na TwitterWyślij do Whatsapp

Nawet początkujący fotograf może niekiedy uczynić piękną ramkę z idealnym kątem, wymagające minimalnej korekty. Przed pokazują wyniki kreatywnych przyjaciół, wszystko co musisz zrobić - do przycinania krawędzi i nieznacznie zwiększyć jasność. Wszystkie te funkcje są oczywiście dostępne w programie Adobe Photoshop. Jednak jest to dość skomplikowane i jest wymagalny. Przyjdź, aby pomóc darmowe online fotoedytorów, którzy mają taką samą lub podobną funkcjonalność, ale jest znacznie łatwiejszy w obsłudze.

Ten artykuł zawiera przegląd najlepszych wydawców internetowych, prawie nie ustępuje słynnej Photoshop. Zbudowaliśmy ocena jest raczej warunkowe, ponieważ każda z nich wiąże się różni od innych narzędzi. Oczywiście, nazywamy każde miejsce absolutnie doskonały jest niemożliwe. Testy co najmniej 5 sztuk, można łatwo ustalić kolejność, w której będziesz się najbardziej komfortowo.

Pixlr Editor

Pixlr-redaktor

Pixlr Editor łatwy w użyciu i posiada dużą liczbę funkcji związanych z programów profesjonalnych, takich jak klonowania i koloru zastępczej. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi formatami, w tym PSD, eksport do JPG, PNG, BMP, a także własnej wielowarstwowym formacie PXD.

W tym przypadku aplikacja wygląda bardzo atrakcyjnie i zawiera szereg narzędzi: Szczotki i filtrów, które nie trzeba szukać długo. Zaskoczy Cię opcje warstw i masek, automatyczną lub ręczną regulację kolorów.

Działa drażniąco na tylko jedno - ogromne ilości reklam, które zajmują dobrą połowę ekranu. Ale czego innego można oczekiwać od wersji bezpłatnej? Jeśli potrzebujesz zaawansowanych opcji, a następnie spróbuj Pixlr Pro za 5 $.

Usługa jest dostępna online z dowolnej przeglądarki na komputerze, a także aplikacji dla iPhone i Android jest. Niewątpliwą zaletą - szczegółowe instrukcje, które pomogą Ci szybko opanować najbardziej skomplikowane niuanse pracy. Nawet jeśli masz już pewne doświadczenie w Photoshopie, nie spiesz się porzucić nauczanie.

Polarr

polarr

Kiedy po raz pierwszy odwiedzić edytor Polarr będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat każdej z funkcji, a także krok po kroku nauczy Cię, aby dostosować jasność, prawidłową perspektywę, usuwanie plam, retuszu zdjęć portretowych. Ponadto, na własnych edukacyjnych samouczki wideo opublikowane Polarr YouTube kanał dla nowych użytkowników.

Jest to pakiet do zapisywania obrazów w trzech opcjach jakości, a także przynosząc rozmiaru standardowego formularza zakwaterowania w Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest i innych sieci społecznych.

W podstawowej wersji funkcjonalność jest ograniczona, aby połączyć się z zaawansowanymi opcjami, trzeba zapłacić za wersję Premium kosztuje 2,49 $ miesięcznie.

Photopea

photopea

Photopea - Inną alternatywą online Photoshop, wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji i zbudowany na platformie HTML5, więc nie ma problemów uruchomić w każdej nowoczesnej przeglądarce, bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.

Dla osób korzystających z usług wielu różnych pędzli i filtrów, zmiana koloru, warstwy nakładki, automatycznej lub ręcznej regulacji jasności, nasycenia, odcienia, rozmycie, wyostrzenie. Dzięki zaawansowanym narzędziom do formatowania tekstu, można tworzyć oryginalne banery.

Pozwala zapisać wyniki przetwarzania w formacie PSD obsługuje większość znanych rozszerzeń (JPG, PNG, GIF, BMP SVG, XCF, Szkic). Intuicyjny interfejs, wiele narzędzi i te same skróty klawiaturowe, że w programie Photoshop.

Sumopaint

sumopaint

Poniższy edytor graficzny w Internecie - jest Sumopaint, zdobył popularność z 30 milionów ludzi. Chociaż w porównaniu z profesjonalnymi programami jego zakres funkcji nie jest tak szeroki, przybornik z liczne filtry i efekty są identyczne do standardowego programu Photoshop.

Przed użyciem należy uaktualnić wtyczkę Flash do najnowszej wersji bieżącej. Podczas pracy w trybie wolnym, oprócz ojczystego SUMO, obsługiwanych formatach PNG i JPG, który jest zazwyczaj wystarczające.

Wyniki przetwarzania danych są przechowywane w chmurze, dzięki czemu można dzielić się zdjęciami z przyjaciółmi za pomocą automatycznie generowanych linków. Istnieje rosyjski.

Fotor

Fotor

Pomimo ograniczonej funkcjonalności, Fotor ma kilka ciekawych opcji, które będą przydatne podczas edycji pojedynczych lub grupowych portretów. Dostępne narzędzia pozwalają retuszować niedoskonałości, wygładza zmarszczki, dostosowanie do kształtu twarzy i figurze, dodać etykiety, naklejki, ramki.

Jest to dystrybucja być zainstalowane na komputerze (w systemie Windows), ale to działa dobrze w Internecie z poziomu dowolnej przeglądarki. Program posiada przyjemny interfejs, i nie wymaga dużej mocy obliczeniowej. Nie trzeba zmusić komputer do puff jak lokomotywy i przeciążonej tracić czasu czekając na zakończenie operacji.

Fotor zapewnia dobry zestaw inteligentnych filtrów i efektów, a także możliwość tworzenia fantastyczne kolaże i przetwarzać wiele plików jednocześnie. Korzystanie z tej usługi jest łatwe do zrealizowania swoich pomysłów do projektowania wizytówek, awatary dla serwisów społecznościowych, banerów, plakatów i pocztówek.

Oczywiście, nie jest zwykle Fotor dla Photoshop szczotki lub umiera, nie gwarantuje wysoko efekty, ale z określonymi celami radzi sobie najlepiej. To jest dobre dla prostej edycji zdjęć i użyteczne dla tych, którzy nie potrzebują zaawansowanych funkcji. Jest korekta portrety, przetwarzania obrazu partii. Edytowane zdjęcia zostaną pobrane do przechowywania w chmurze.

Czytaj więcej:   INSTALACJA apache2 PHP5 Ubuntu

BeFunky

BeFunky

BeFunky ma ogromną kolekcję kolorowych zdjęć, czcionek, wektorów sztuki bitmapy do swobodnego użytku. Ponadto, strona jest interaktywny, co oznacza, będziesz mógł wybrać właściwe narzędzie do pracy, zabezpieczenie ich ikony na pasku zadań.

Interfejs jest intuicyjny, oprócz BeFunky ma najwyższą zdolność Wśród usług zdumiewa i mnóstwo ciekawych narzędzi do poprawy jakości obrazów wymienionych tutaj. Funkcja elementy collage projekt dotyka wykonać kilka czynności, aby włączyć zwykły zrzut na pocztówce jaskrawe, kolorowe plakatu lub slajdu do prezentacji PowerPoint.

Jeśli tworzysz banerów reklamowych, utworzyć układ do drukowania broszur lub po prostu chcesz podzielić się kolorowe zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi, trzeba wyglądać uroczo do tego edytora online i przetestować go w tej sprawie.

Lunapic

lunapic

Lunapic - całkowicie darmowy edytor on-line do dyspozycji doskonały zbiór środowisk, artefaktów, statyczne i animowane filtry. menu z jego skromnym wyglądem nie różni się zbytnio od styku wielu podobnych programów.

Wyniki z wykorzystaniem efektu fotograficznego prostu oszałamiające, trzeba je zobaczyć, aby zobaczyć, jak dobre są. Oprócz pobierania obrazów z komputera, można wkleić adres URL w specjalnej linii i przesłać obraz z dowolnej strony. Wspiera ekspansję GIF, JPG, BMP, PNG.

iPiccy

ipiccy

iPiccy oferuje podstawowe i zaawansowane narzędzia do edycji grafiki za pomocą łatwych do kontroli zmiany ustawień kolorów, jasność, kontrast. Oprócz zainstalowania różnych filtrów i efektów, można retuszować twarze na zdjęciach, na przykład, w celu wygładzenia zmarszczek, ukryć niedoskonałości lub moli.

Najlepsze jest to, że iPiccy wszystkie funkcje są dostępne całkowicie za darmo. Interfejs jest bardzo zminimalizowane, jeśli szukasz dobrego edycji zdjęć bez problemów, uważa się, że jest przed wami. Z łatwością zmieni strzałów przesuwając punkty kontrolne na krzywej, narzędzie do klonowania, gumka tło, które jest wystarczająco.

Możliwości tej usługi pozwalają zaoszczędzić zdjęcia tylko w formacie JPG i PNG. VKontakte rozczarowanie czeka na fanów jako przycisk „Udostępnij” jest obliczana tylko na Facebooku. Ale istnieje możliwość przetwarzania wielu plików jednocześnie, a interfejs WYSIWYG zapewnia wysoką wydajność.

PicMonkey

picmonkey

PicMonkey wielki dla projektowania układów ulotki, logo, zaproszeń, plakatów i kart okolicznościowych. Jedyne, co było rozczarowujące - brak szablonów o stałych wymiarach wymagane podczas przygotowywania zdjęć do sieci społecznościowych. Teraz nie muszą posiadać umiejętności, aby utworzyć oszałamiająco piękne rysunki.

Przyciąga prostotą w porównaniu do bardziej zaawansowanych edytorów. Nawet przy pierwszej wizycie, nie napotka żadnych trudności. Przyjazny, logicznie zbudowany wygląd nie pozwoli zgubić się wśród narzędzi i filtrów osoby dorosłej lub dziecka. PicMonkey - ekspert w dziedzinie budowania kolaży niż karły większości konkurentów.

Tutaj znajdziesz różnorodne szablony, tła, ramek, clip art, zaprojektowanych w celu ułatwienia procesu tworzenia logo dla stron internetowych. Tak, działa bezpośrednio z 2-3 plików nie można, ale nadal PicMonkey godny należy uznać chyba najlepszy edytor zdjęć online.

Podobnie jak większość innych serwisów internetowych, PicMonkey posiada dodatkowe funkcje, które nie są dostępne za darmo dzięki. Zapoznanie się z zaawansowanym zestawem narzędzi możesz w okresie próbnym siedmiodniowym. A potem, jeśli naprawdę trzeba mieć do zakupu płatnej subskrypcji. Istnieje obszerna biblioteka ramek, tła i szablonów, ponad tysiąc członków w obecności doskonałą galerii efektów, filtrów i innych ozdób.

żebrowany

żebrowany

Główną zaletą Ribbet - prostota i niezawodność. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji, nawet amator będzie zajmować się wszystkimi niuansami edycji łatwo.

Udostępnia funkcje tworzenia kolażu, a także całkiem solidne zestaw przydatnych narzędzi, w tym ponad 70 różnych czcionek dla przetwarzania obrazów z napisami, zdolność do tworzenia naklejki, naklejki i wiele innych.

Dzięki rejestracji będziesz miał dostęp do darmowej przestrzeni dyskowej w chmurze, gdzie jest to wygodne miejsce i uporządkować swoje zdjęcia i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Zwrócenie uwagi na Ribbet, nie można pomylić z wyboru. Jest to bardzo godne projekt, który jest przyjemny w użyciu. to tylko staje się lepsza z każdej aktualizacji.

Warto zauważyć jeden ważny szczegół: aby skorzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, należy zakupić pakiet premium. Jednak podstawowe cechy wystarczy, aby skutecznie konwertować i zwiększyć swoje przechwyconych obrazów. Witryna jest dostępna z komputera, iPhone i iPad, w niedalekiej przyszłości powinien zobaczyć wersję dla Androida.

Oczywiście, Ribbet nie uznać za pełnoprawny alternatywa dla Photoshopa, ale tutaj są najczęściej używane funkcje, dzięki czemu można szybko retuszować zdjęcia lub ozdobić. Dla początkujących, jest to świetny sposób, aby doskonalić swoje umiejętności.

Między innymi za pomocą edytora zdjęć, można automatycznie optymalizować parametry obrazów do drukowania lub wysyłania na Facebooku, Twitterze, YouTube. wiele ramek, naklejki i tła dostępne w aplikacji.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *