NAJLEPSZE randek dla flirty

Ocena randkowy dla poważnego związku

ludzie wyszukiwania różnych zawodów

Nowoczesne serwisy randkowe pozwalają szukać ludzi różnych zawodów w celu realizacji swoich pomysłów lub zbudować poważny związek.

Znajdź parę zawodu ...

Uzyskiwanie przez Internet

Uzyskanie przez internet - to znakomity sposób dla nieśmiałych ludzi, ponieważ Porozmawiaj online jest o wiele łatwiej niż na żywo.

Zapoznanie się z internetowego serwisu randkowego ...

znaleźć kumpla

Internet znacznie rozszerza granice Mnie. Łatwo jest znaleźć towarzysza, nawet z innej strefy czasowej.

Znajdź rozmówcę ...

Tworzenie profili

Tworzenie ciekawy profil na serwis randkowy pomoże przyciągnąć uwagę innych użytkowników, a także zwiększyć kilkakrotnie szansę znaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach i gustach.

Tworzenie profilu ...

odebrać parę

Rozbudowany system automatycznego wyszukiwania dla serwisu randkowego pozwala podnieść dla każdego członka pary wspólnych zainteresowań, zawodu, religii, narodowości i innych ważnych parametrów.

Odebrać parę ...

Uzyskiwanie przez Internet

Uzyskiwanie przez Internet może być początkiem nowego etapu życia!

Rozpocząć odkrywanie ...

Tylko dwie lub trzy dekady temu, poważny związek z zamiejscowy partnera jest mierzony w latach korespondencji ważących starannie zachowane koperty. Dziś to droga do szczęścia małżeńskiego wydaje throwback. Dzięki serwisów randkowych, związek może przejść w stan „przygotowania do ślubu” kilka tygodni. Przeszkoda nie będzie nawet pozwalają swój głos na Grenlandii Ittoqqortoormiit. Najważniejsze - jesteś zbliżają się do siebie.

Jednakże rejestracja nie jest na każdy serwis randkowy zapowiada szczęśliwe życie rodzinne. Powiemy Ci, jak wybrać usługę na poważny związek, a listy najlepiej

Jak wybrać usługę do mnie

Aby zapoznać się za pośrednictwem Internetu i zabawy łatwe. Należy jednak pamiętać, że wirtualna komunikacja jest związana z pewnym ryzykiem. Na przykład, inteligentny macho (hot dziecko) ze zdjęciami mogą być pimply płaczek (nieprzyjemne okulary pulchne). Lub źródło po długiej korespondencji nagle przyszło na długo oczekiwane spotkanie w realnym życiu. A to kwiaty. oszustem lub oszust mógł ukryć za wiarygodne intencje. Czy to oznacza, że ​​pełna moc randki przez Internet powinien zrezygnować? Nie. Po prostu trzeba być przygotowanym.

Aby jak najlepiej chronić się przed intruzami, wystarczy przestrzegać kilku zasad:

 • nigdy nie ujawnia żadnych informacji osobistych lub finansowych (paszportu lub karty bankowej);
 • Bądź ostrożny z różnymi linkami - mogą być złośliwy, nawet jeśli wysłany przez odpowiednik (także przeciwko hacking nikt nie jest strona odpornościowego);
 • przypisać pierwsza randka z przyjaciółmi online w miejscu publicznym, Powiedz, gdzie idziesz i trzymaj telefon blisko pod ręką;
 • nie wahaj się zgłosić swoje podejrzenia co do wsparcia technicznego lub podawanie miejscu (z wyglądu spam lub obraźliwy wiadomości).

Tak, uzbrojony wskazówek bezpieczeństwa, przejdź do wyboru usług dla singli. Przewodnik?

Ustalić, co do grupy docelowej za usługę. Czy twoje życzenia. Jeśli szukasz osoby w kategorii „35 +”, to nie jest konieczne, aby ubiegać się o stronę z przeważającym publiczności - do 30 lat.

Zobacz, jak wiele profili dotyczące zasobów i jak aktywnie są nowe. Jednak nadmiar użytkowników - nie zawsze dobre. Kwestionariusz może być zagubiony wśród milionów innych.

Czytaj opinie. Można je znaleźć na stronie loverating.ru. Dowiedz się o:

 • Jaka jest ogólna atmosfera na miejscu;
 • Konieczne inwestycje pieniędzy;
 • ile kont spam i phishing internetowych;
 • Czy istnieje realne poważne historie relacji po spotkaniu na zasobie, etc.
Pomocna wskazówka
Aby zarejestrować się na serwisach randkowych, utworzyć nową skrzynkę pocztową. Ten krok będzie cię chronić w przypadku włamania do konta. Profil nie określa kategorie informacji „codziennie od 14.00 do 16.00 byłem w szkole tańca / orientalnych sztuk walki / gotowania.”

Najpopularniejsze serwisy randkowe, a oni żyli długo i szczęśliwie

Nasza ocena jest inna od tego, co można znaleźć w Internecie. Nie zostały ocenione przez udziału usług na rynku witryn internetowych-dating (gdzie, nawiasem mówiąc, niekwestionowany lider - „Mamba”). Nie bierzemy na zadawane punkt orientacyjny w wyszukiwarkach lub brzmiących nazwach. Nie bierzemy pod uwagę liczbę użytkowników (nie wiadomo, ile z 50 milionów profili „pogrzebać” i jak „polowanie” dla przyjemności). Nasza ocena jest w dużej mierze subiektywne. Ale w swej istocie - opinie z prawdziwymi ludźmi (przyjaciel, sąsiad, kolega, przyjaciel z dzieciństwa ...) i prawdziwe historie ze szczęśliwym zakończeniem. W bajce, gdzie „żyli długo i szczęśliwie.”

Czytaj więcej:   KURSY HTML Free Academy

Linkyou: każdy stewardesa - przez męża, pilot!

Z naciskiem zasobów na poszukiwaniu drugiej połowie zawodów i wspólnych interesów. Przyszłościowe podejście. Z pewnością każdy ma kilka opowieści o romansach biurowych w magazynie. I nie bez powodu. Według badań headhunter, 41% pracowników przynajmniej raz, aby rozpocząć stosunki w pracy. Ponadto, co piąty historia małżeństwo skończyło. Więc fabuła komedii Eldar Ryazanov za „Office Romance” jest w trakcie poważnej bazy statystycznej! Ponieważ jednak i strona Linkyou.

Co ciekawe
analityczne Usługi Headhunter wykazały, że większość powieści na pracowników pozwalają się do:

 • Sektor ubezpieczeniowy - 55% (wśród wszystkich respondentów w tej dziedzinie)
 • Turbiznesa - 53%
 • Marketing - 51%
 • Top of Management, - 60%
 • Automobile działalności - 36%
 • Ekstrakcji surowców - 29%.

Obsługa jest łatwa w użyciu. Wszystkie główne funkcje są dostępne za darmo. Można połączyć konto premium na 300 rubli miesięcznie, co daje wiele korzyści:

 • 5 Profil do góry;
 • Wyszukiwanie przez religię;
 • 5 prezentów;
 • możliwość oglądania, gdy inny użytkownik został on-line po raz ostatni;
 • Tryb Stealth.

Zalety: łatwe wyszukiwanie ręczne, automatyczne dopasowanie partnerów oparte na wnikliwej analizie profilu, funkcje są darmowe, zespół site stale współdziała z odwiedzających.

Wady: pojawił się niedawno, jest przeznaczony tylko dla rosyjskiej publiczności.

„TEAM”: miłość nie może kupić, a znajomość - proszę

Jest on uznany jako miejsce poważne randki w Rosji dla osób w grupie wiekowej „28+”. Istnieje już około 6 lat i oferuje 12 milionów członków. Mężczyźni są bardziej niż kobiety (55% vs. 45%). Podczas rejestracji należy wypełnić kwestionariusz, który według twórców poczętych, powinny przyczyniać się do skutecznego poszukiwania drugiej połowie. konto Premium nie jest tani - 499 rubli miesięcznie. Bez może ani komunikować ani innym użytkownikom przeglądać rachunki. Oczywiście, fakt ten determinuje przewagi negatywnych opinii na temat zasobu.

Zalety: duża liczba profili, szczegółowy test psychologiczny podczas rejestracji.

Wady: bez kupowania internetową konto premium jest bezużyteczny, można znaleźć tylko z ludźmi z Rosji.

eDarling: poślubić cudzoziemca

strona międzynarodowa, która została już zarejestrowana ponad 13 milionów profili na całym świecie. Odpowiedni kandydat wybrany jest przede wszystkim od charakteru kryteriów zgodności - przy rejestracji należy wypełnić szczegółowy test osobowości, który wydaje się po prostu nieograniczone. Chociaż nie jest to równoznaczne z całkowitym bezpieczeństwem użytkownika, spam stanowi brakuje tutaj na stronie głównej serwisu. Oprócz podstawy (które prawie żaden), istnieje również połączenie płatne funkcje, które będzie kosztować 400-700 rubli miesięcznie. Mieszane opinie, strona nie jest bardzo popularny w Rosji.

Plusy: szeroki zasięg geograficzny, duża liczba profili.

Wady: szybko tworzyć nie zadziała - będzie musiał wypełnić wielką profil, który zajmie co najmniej 30 minut; czat, przeglądaj profile innych ludzi i inne funkcje nie są dostępne bez zapłaty.

Love Planet: miłość i reklama

Jednym z najbardziej popularnych witryn randkowych w Rosji, obejmujących również najbliższą zagraniczną publiczność. W ciągu pierwszych 11 lat istnienia, istnieje około 19 milionów profile zostały zgłoszone. Procedura rejestracji jest dość proste, ale jeśli nie zakupu płatnego konta (około 350-500 rubli miesięcznie), ekran będzie okresowo pojawiają się irytujące reklamy, a liczba nowych kontaktów dziennie będzie ograniczony. Aby potwierdzić kwestionariusz w początkowej fazie rejestracji jest wymagany numer telefonu komórkowego.

Plusy: wielu użytkowników, szeroki zasięg geograficzny, wolna komunikacja z wieloma użytkownikami.

Wady: reklama, nie jest zbyt wiarygodne opinie na miejscu (ktoś ożenił się marzenia człowieka w 3 tygodnie), negatywne komentarze są usuwane.

Badoo: mieszka na piątym piętrze ...

Międzynarodowy serwis randkowy, który frekwencja - ponad 330 milionów. Wybór kandydata jest raczej słaba, ponieważ nie istnieją żadne profile: w rzeczywistości, Badoo - to sieć społeczną, która określa minimum informacji o użytkowniku. Recenzje Online niejednoznaczne, warto tutaj jest kompetentny języków obcych.

Czytaj więcej:   DR internecie LIGHT dla Mac

Zalety: możliwość zobaczenia, którzy użytkownicy są w pobliżu; globalny zasięg, wolny komunikacja.

Wady: dobór partnerów dzieje się przez przypadek; istnieją opinie, że użytkownicy korzystają z robotów zamiast prawdziwych ludzi.

Ekspertyza
specjalistów Badoo wyjaśniają wzrost popularności usług internetowych dla singli komercji - „Jest to tańsza wersja z miłości” W kawiarni lub teatru masz zamiar się podobało człowieka. W trybie offline, obwód działa na odwrót - idziesz do kina, mając nadzieję na udane wprowadzenie.

Smski: młody i wolny

Ten zasób powstała niedawno - w 2016 roku. Do tej pory zarejestrowanych około 1,5 miliona profili i funkcjonalność jest słaba: niektóre sekcje strony są w fazie rozwoju, a oni nie mogą iść dalej. Opinie są bardzo małe, więc trudno jest wyciągnąć żadnych konkretnych wniosków.

Plusy: rejestracja jest wymagana numer telefonu dla celów bezpieczeństwa; dostępny za opłatą drobnych korzyści, takich jak gry - wszystko to za darmo.

Wady: skromny funkcjonalności, niewielu użytkowników.

Mamba (Wamba): Nic osobistego

Mamba - jeden z pierwszych randek Runetu, był już ponad 14 lat. Dziś obejmuje on 15 krajów i ponad 30 milionów widzów. Recenzje zasobu głównie negatywne: istnieje wiele spamu i oszustw, szuka miłości, głównie przelotnych spotkań, a nie poważny związek, często użytkownicy w pierwszej wiadomości wysłane zdjęcia intymnej treści. Międzynarodowy rynek akcji wszedł pod marką Wamba, ale niestety, wady „Mamba” Wraz ze zmianą nazwy nie zniknie.

Plusy: szeroki zasięg geograficzny i duża liczba profili.

Wady: dużo nieprawdopodobnych opinii (około jachtów, Paradise Island, itd.), Słaba funkcjonalny bez konta VIP, tylko wiele randek propozycji, obecność robotów, słaba obsługa klienta i słaba moderacji, usuwanie negatywnych komentarzy.

Mylove: dla miłośników anonimowości

Ta strona rosyjska ma już 8 lat, tworzy bazę trochę więcej niż 27 milionów. Głównym publiczność - ludzie od 30 lat. VIP-rachunki który działa głównie stealth. Umieszczając swoje zdjęcie w górze jest warte 79 rubli. Recenzje mieszanej zasobu.

Plusy: wolny komunikacji i rejestracji; istnieją społeczności, gdzie rozstaw zdjęcia i posty: Możliwe jest więc, aby komunikować się nie tylko w prywatnych wiadomościach; Użytkownik może zablokować.

Wady: Rejestracja bez podania numeru telefonu, co oznacza obecność fałszywych kont; podczas rejestracji nie szczegółowy profil; wielu ludzi jest niewystarczające.

Krzesiwo: trend, ale nie poważny

Jednym z najbardziej popularnych aplikacji mobilnych dla mnie.

Pomóc
Według badań GlobalWebIndex, telefony nowe aplikacje randkowe są zainstalowane na gadżety 91 milionów ludzi na świecie. Spośród nich 50 milionów kont na krzesiwo.

Tutaj można wybrać sposób, aby szukać poważny związek, a na spotkania bez zobowiązań. Publiczność, głównie w wieku poniżej 30 lat. Ponad połowa osób w wieku poniżej 25 lat. Główną cechą usługi - aby znaleźć ludzi do odkrywania okolicy. Recenzje w większości pozytywne, ale są skargi dotyczące obecności botów.

Plusy: wygoda, przyjazny interfejs, prosta forma, podstawowe funkcje są bezpłatne, szeroki zakres użytkowników na całym świecie, wybór geotagging.

Wady: aplikacja często zawiesza się i wywala, niewiele osób szuka poważnego związku.

Znaleźć naprawdę ciekawą osobę, nawet na prawo serwis randkowy nie jest łatwe. Zaleca się zwrócenie uwagi na młodych „wyspecjalizowanych” miejscach. W celu pozyskania publiczności, oni zwrócić większą uwagę na obsługę i bezpieczeństwo. Wąska ostrości, takie jak profesjonalny, eliminuje fanów coś „cieplejsze”. Powodzenia w poszukiwaniu drugiej połowy!

Top 10 randek w 2017 roku

Dla wielu Ukraińców zatrudnionych randek - jedyny sposób, aby rozwinąć swój krąg społeczny i może znaleźć miłość. Istnieje wiele opowieści o szczęśliwych małżeństw, gdzie Para poznała siebie tutaj. 

Wiele osób szuka miłości, nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również w wirtualnym. Dlatego informator zbierane Top 7 najbardziej popularna na Ukrainie usług internetowych randek.

Czytaj więcej:   niedalekiej LOCK dla Mac

LOVE.UA

Ukraińska służba nowych przyjaciół i komunikowania się z elementem zabawy. Można napisać wiadomość do użytkownika uśmiechnąć lub zdjęć stóp. Można zapoznać się z ludźmi z całej Ukrainy. Na swojej stronie wybranego nastroju: chcę - do kina, pić, chodzić, miłość, morze, relaks, bez sentymentu. Sądząc po tym, że wielu Ukraińców zostały online i próbował spotkać - praca site.

strona ekranu Love.ua

strona ekranu Love.ua

 • Plusy:  tylko dla mieszkańców Ukrainy nie musi wypełniać skomplikowanych formularzy.
 • Wady: niezgrabny interfejs.

hubka

Najbardziej popularna aplikacja dla singli na całym świecie. Jest on dostępny dla użytkowników na każdym smartfonie. Po rejestracji wyświetlaczach App zdjęcia jesteś zainteresowani przedstawiciele piętrze, które jest w pobliżu. Jeżeli dana osoba patrzy pan ładny - czy przesunięcie w prawo - jeśli nie w lewo. Tylko wzajemnie zatwierdzone użytkownicy mogą rozpocząć komunikację. Krzesiwo jest bardzo łatwy w użyciu. Są to głównie ludzie młodzi i poznawanie dużo obcokrajowców (zwłaszcza z Bliskiego Wschodu).

Zrzuty ekranu z aplikacji krzesiwo

Zrzuty ekranu z aplikacji krzesiwo

 • Plusy: komunikacja tylko wtedy, gdy miłość jest wzajemna, prosty interfejs.
 • Wady:  nie dość specyficzny geolokalizacji, dużo reklamy.

MAMBA

Mamba - jeden z pierwszych serwisów randkowych. Istnieje ogromna liczba cudzoziemców, a także dużo spamu i oszustw. Witryna szuka miłości, głównie przelotnych spotkań, a nie poważny związek. Często użytkownicy w pierwszej wiadomości wysłane zdjęcia intymnej treści.

strona ekranu Mamba

strona ekranu Mamba

 • Plusy: szeroki zasięg geograficzny i duża liczba profili.
 • Wady:  słaba funkcjonalność bez konta VIP, dużo reklam seksu.

Badoo

serwis randkowy, w którym minimum informacji o użytkowniku. Wybór kandydata jest raczej słaba, ponieważ nie istnieją żadne profile. Istnieje wiele cudzoziemców, tak że nie będzie interesująca dla tych, którzy znają języki obce. Na Badoo, można znaleźć jego odpowiednik - wśród osób, które przypominają ci. Na miejscu można zobaczyć, które użytkownicy znajdują się w pobliżu.

Zrzut site Badoo

Zrzut site Badoo

 • Plusy: „Lud obok” globalnym zasięgu, swobodnej komunikacji.
 • Minusy: dobór partnerów dzieje się przypadkowo.

ZESPÓŁ 

Rejestrując się na stronie, oprócz standardowych informacji o sobie, wymaganych pól - informacje o tym, gdzie pracujesz, jakie języki wiesz, czy masz dzieci, religii, ciało, zdrowie i złych nawyków. Również bez wątpienia powinien przejść badania psychologiczne. Site wystarczy wybrać kandydatów, które są odpowiednie w zależności od wyników badań i astrologicznych zgodności. Istnieje małe zastrzeżenie - moderatorzy natychmiast sprawdził zdjęcie, które przesłać, a jeśli nie - aby korzystać z witryny, nie można. Umieścić zdjęcia niektórych gwiazd też nie będzie działać - moderatorzy natychmiast odrzucił.

strona ekranu Teamo

strona ekranu Teamo

 • Zalety: duża liczba profili, szczegółowy test psychologiczny podczas rejestracji, astrologiczna kompatybilność.
 • Wady: za najlepsze wykorzystanie miejscu trzeba kupić konto premium, można tylko spotkać ludzi z Ukrainy i Rosji.

EDARLING 

strona międzynarodowa, która została już zarejestrowana ponad 13 milionów profili na całym świecie. Podczas rejestracji trzeba będzie zdać test. W związku z wynikami tego badania, są oferowane kandydatom miłości, najbardziej zgodne z wami w charakterze, i nadaje się do Twoich kryteriów wyszukiwania. Aby zdać egzamin, to zajmie około 30 minut. Kandydatów wybiera miejsce, ale do nich pisać, trzeba kupić subskrypcję.

site logo randkowy eDarling

site logo randkowy eDarling

 • Plusy:  dla tych, którzy nie chcą płacić, nie są.
 • Minusy: test jest bardzo długa i męcząca, a wymagane są odpowiedzi na wszystkie pytania.

LINKYOU

Witryna koncentrowały się na znalezieniu drugiej połowy zawodu i wspólnych interesów. Po rejestracji można wskazać imię i nazwisko, wiek, zawód i pole działania. Koniecznie należy podać żądany wiek drugiej połowie (od i do), a celem randek. Witryna jest prawie 11600 mężczyzn i nieco ponad 12.000 kobiet w wieku od 18 do 100 lat od Kijowa. 4 godziny po rejestracji nam nikt nie pisał. Z tego możemy wywnioskować, że strona jest niepopularne, choć pomysł jest dobry.

strona ekranu Linkyou

strona ekranu Linkyou

 • Zalety: łatwe ręczne wyszukiwanie, bezpłatnie.
 • Wady: pojawił się niedawno, jest ona przeznaczona głównie na odbiorców z krajów WNP.

Wcześniej mówiliśmy o aplikacjach mobilnych 10, które pomagają poruszać się po stolicy. Robią życie łatwiejszym i bardziej wygodne dla mieszkańców Kijowa.

Anastasiya OstrovskayaWybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky