Najlepsza przeglądarka DLA WINDOWS 10

Najlepsza przeglądarka na Windows 10: Ranking przeglądarek na komputerach i tabletach

zawartość:
 1. Kto usługi
 2. Gdzie szukać?
  • HotLog
  • LiveInternet
 3. za granicą
 4. Przywódcy na koniec wyścigu

Należy zauważyć, że oceny są zazwyczaj wypłacić. usiedliśmy i myśli o tym, jak określić najlepszą przeglądarkę dla systemu Windows 10, a to, co wymyślił. W Internecie znajduje się pełna informacja śledzenia usługi. A niektóre z nich powodują oprócz statystyk informacyjnych. Kilkanaście przeglądarek, ale nie są oni wszyscy należą do góry? Nie mają tendencję do myślenia, że ​​jest to uzasadnione stwierdzenie. Wiadomym jest, że większość ludzi nienawidzi IE i Microsoft jest teraz pozwalając mu na dół, ale hakerzy krawędzi nazywając obejść, ponieważ wysyła dużo informacji na serwerze firmy.

Jednak, czy użytkownicy czytają te opinie jak ten? Ile osób potrząsają obcasy z Internetu dla przeglądarek 64-bitowych do przetestowania każdego? Mamy tendencję do myślenia, że ​​jest to przesada. Idź do Yashku, poprosić Google, odpowiedzi będą różne na pewno. Pierwszy pro wyszukiwarka, drugi - USA, ale międzynarodowy. A najlepsze oprogramowanie ich zdaniem byłoby inaczej.

Kto usługi

Internet jest pełen usług, które pozwalają użytkownikowi na definiowanie własnych danych. Umownie określane jako „kto”. Bo jak mówią, który udał się do nich. I tu idziemy raz w bilet.pp.ru/calculator_rus/moy_brouser.php, a potem ... to jest to!

Statystyki przeglądarek i systemów operacyjnych w 2009 roku

Wspaniałe: większość użytkowników yuzala IE w czasie 2009 roku. Należy wziąć pod uwagę, że Microsoft Edge zdefiniowany jako Chrome.

Informacje o przeglądarce Chrome

Chociaż nie podoba i jest dopisek krawędzi w User-Agent. W związku z tym, te statystyki mogą być stosowane z dużą ostrożnością, ponieważ nie wiadomo, co strona otrzymała dla IE. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że małe systemy operacyjne Linux, jeśli ich właściciele nie wykazują zainteresowania w tym kierunku. Ale to przynajmniej część danych rzeczywistych, a większość ocen zwykle są opłacone. A potem jesteśmy bardzo zainteresowani tym tematem. Czysta woda wyświetlić wszystkie opinie!

Czytaj więcej:   Potwierdzenie GOOGLE Jak czyścić Samsung Galaxy

Gdzie szukać?

Przyszło na myśl, że internet jest pełen liczników, prowadząc śledzenie stron. Więc prawdopodobnie może być świadomy przeglądarek ocenił w 2017 roku? Okazało się, że to prawda. Trudno jest znaleźć dane na temat przeglądarek dla Windows 10, ale biorąc pod uwagę fakt, że użytkownik aktualizuje losowo, można całkowicie przenieść numery kontaktowe znajdują się w specyficznej odosobniony. Ponadto usługi mają ciężar zbierania statystyk. Tak oto nasze źródła:

 • Statystyki serwerów.
 • Specialized liczniki frekwencji.

Ujawnił o poniższym rysunku.

HotLog

Licznik ten wkłada wiele siebie. Zapytanie «HotLog Statystyki przeglądarek” natychmiast był sukces. Zobacz nową rekomendację dla listopada 2016 (hotlog.ru/global/browser).

Rankingu najbardziej popularną przeglądarką w 2016 roku

Fakt, że Chrome jest w czołówce, można uwierzyć, że Yasha, oczywiście, pozostaje w tyle. Zaskoczony, jak wiele stracił lisa pożaru. Raz to było bardzo dobre i najszybszą przeglądarką. Opera o was nie zauważy, że jest niewygodne menu kontekstowego. Choć, jak mówią, smak i kolor ... ale nasza paleta wydaje się to bardzo. Należy zauważyć, że ta ocena wygląda o wiele bardziej prawdopodobne. Łatwy w instalacji Chrome stawia prawie żadnych dodatkowych reklam.

LiveInternet

Nie mylić jeśli mówimy, że o życiu w ternete każdy wie. logiczne byłoby, aby zobaczyć, że ta strona jest informowanie o Górę. Jesteśmy całkowicie polegać na opinii ludzi. Miliony nie może się mylić! Dlatego najszybszą przeglądarką dla jednej 64-bitowym systemie Windows 10, który jest najczęściej używany.

Ranking najszybszą przeglądarką dla Windows 10 64 bitowym

Wystarczy spojrzeć na niego. A my nawet zasugerował powyżej tej Yashka 11% za dużo. Być może sponsorować HotLog (żart). Bądź co bądź, lider chromu, a to może być to uwierzyć. Zaskakuje tylko oddzielenie od najbliższego prześladowcy. Dajemy więcej szczegółów openstat i zastanowić się, jak patrzeć na to, co się dzieje za granicą ...

Czytaj więcej:   Gdzie iTunes danych w WINDOWS

Statystyki według openstat

za granicą

Tutaj dochodzimy na w3schools.com/browsers/, i po prostu szczęście. Jest oczywiste, że komputer z systemem Windows powinien mieć pewne uniwersalne liderów. A teraz można je zidentyfikować.

Ranking przeglądarek w 2016 roku przez miesiąc

Według wszelkich wskazań, Yasha otel jej 11% w Google Chrome. Te dane pokazują bezstronni. Ale, jak widzieliśmy, w ciągu ostatniego roku, Dobry Corporation umieścić tylko na wadze. Jest oczywiste, że ten trend będzie kontynuowany w roku 2017. Od czasu premiery w 2008 roku, Chrome zyskał% wagowych w 2500. Dobry wzrost, biorąc pod uwagę, że dopóki ten jest jądro nawet nie wie. Na StatCounter najpierw wspomnieć o Edge.

Schemat z StatCounter

A można by pomyśleć, że w pierwszej dziesiątce na jednej 64-bitowej nie stawia. Nie mogliśmy znaleźć statystyki Google, a na oficjalnej stronie powiedział, że po prostu nie ma. Skromny? Przekonaj się sam!

W Google twierdzi, że nie prowadzi statystyk na popularności przeglądarek

Pozwany przesyła do wielu stron trzecich, dane z których jeden jest pokazany powyżej. Bardzo ciekawe statystyki globalnej może wydawać z Wikipedii.

Świat Statystki popularność przeglądarek

Widać wyraźnie, że w ciągu ostatnich 8 lat, nie oguglenie praktycznie cały świat. Wierzymy, że teraz czytelnicy rozumieją która przeglądarka jest najlepsza dla Windows 10. Niezależnie od tego, czy system 32 lub 64-bitowej. Powyższe statystyki to ma również zastosowanie do tabletu, ponieważ niektóre strony wskazały, że uwzględniają urządzeń mobilnych, ale liczba ta jako całość nie zmienia.

Przywódcy na koniec wyścigu

Podajemy liderów:

 1. Google Chrome.
 2. Fox ogień.
 3. Krawędź Ø IE.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *