Kontrola rodzicielska w Windows 10. Jak aktywować?


Dzień dobry, drodzy przyjaciele! Jak wiadomo, Internet jest pełen wszelkiego rodzaju informacji, ale niestety, nie zawsze się przyda. Jednocześnie wykorzystuje globalną sieć na świecie, młodych i starych. I w rezultacie - troska dorosłych dla swoich dzieci, które są wolne, aby natknąć złośliwej zawartości na ich psychikę. Dlatego nasz dzisiejszy artykuł dedykowany jest do rodziców, aw nim powiemy, jak korzystać z funkcji kontroli rodzicielskiej w systemie Windows 10.

Który zapewnia kontrolę rodzicielską w systemie Windows 10?

Przypominamy, że kontrola rodzicielska jest bezpłatne. To pozwala chronić dziecko przed odwiedzenie nieodpowiednich witryn, instalować programy i gry, które mają ograniczenia wiekowe. Można również umieścić licznik czasu na korzystanie z gadżetu. Plus, kontrola rodzicielska daje gwarancję, że dziecko nie będzie usuwał pliki systemowe, które bezpośrednio wpływają na prawidłowe działanie urządzenia, a nie zmieni się zasadniczo ustawienia.

Czy jest jakaś różnica między kontroli rodzicielskiej w systemie Windows 10 i wcześniejszych wersjach tego systemu? Tak. I to jest oczywiste! Sytuacja staje się bardziej skomplikowana ze względu na parę innowacji, a mianowicie, aby skonfigurować kontrolę rodzicielską w systemie Windows 10 tylko wtedy, gdy obecność Internetu i konto Microsoft. I nic więcej.

Jak utworzyć konto Microsoft dla dziecka?

Jeśli jesteś użytkownikiem Microsoft i masz własny rachunek, to nie będzie wystarczające. Musisz utworzyć nowe konto, ale dla dziecka. Jak to zrobić?

 1. Przejdź do menu Ustawienia. Wybierz „Konta”.
 2. W menu po lewej stronie kliknij „Rodzina i innych użytkowników”, a następnie „Dodaj członka rodziny.”Kontrola rodzicielska w systemie Windows 10
 3. Pływać przez okno, kliknij przycisk „Dodaj konto dziecka” i wpisz swój adres e-mail. Kliknij „Dalej”.Kontrola rodzicielska w systemie Windows 10
 4. Po wpisać imię dziecka, kraj zamieszkania, datę urodzenia. Jeśli nie chcesz, aby zapewnić takie dane, to znaczy, że aby wejść do prawdziwego nazwiska i wiek niekoniecznie. I, przy okazji, w wieku rzeczy w ten sposób: jeśli oznaczymy wiek dziecka mniej niż 8 lat, po czym sam Microsoft automatycznie zapewniają maksymalną ochronę. Jeśli więcej - aby dostosować ustawienia zabezpieczeń masz.Kontrola rodzicielska w systemie Windows 10
 5. mecie: Wprowadź numer telefonu (Real) i zapasową wiadomości e-mail w przypadku, gdy hasło będzie wylecieć z mojej głowy. I lepiej jest napisać w zeszycie!
Czytaj więcej:   Jak otwarta publikacja na Facebooku

Ponadto, użytkownik zostanie poproszony, aby aktywować Microsoft Advertising, która opiera się na Twoich zainteresowań będzie rozpowszechniać reklamy. Zaproponowaliśmy, aby odrzucić taki wniosek.

Kiedy nowe konto zostanie utworzone dziecko, trzeba pod tym kontem, aby zalogować się na przy wejściu pierwszy na otrzymanie wiadomości od centrum powiadomień, które będą napisane, że „dorosłych członków rodziny mogą przeglądać raporty o swoich działaniach” (działania dziecka). Ten komunikat jest wyświetlany tylko podczas pierwszego logowania.

Sami ustalanie limitów lub ustawienia timera są w Internecie za pośrednictwem rachunku administrator / rodzica.

Jak skonfigurować kontrolę rodzicielską w systemie Windows 10?

 1. Przejdź do menu Ustawienia. Wybierz „Konta”.
 2. Następnie kliknij „Rodzina i innych użytkowników”, a następnie „Zarządzanie ustawieniami rodziną za pośrednictwem Internetu.”Kontrola rodzicielska w systemie Windows 10

Następnie pojawi się okno z ustawieniami, które są dużo. Szybkie spojrzenie na siebie.

 1. sprawozdanie z działalności. Domyślną zostaną uwzględnione. Ale może być wyłączony. Przewiduje on sprawozdania z działalności dziecka na tydzień, który jest wysyłany na podany e-mail.
 2. Przeglądanie InPrivate. Pozwala on anonimowych wizyt w witrynie. Dla dzieci w wieku poniżej 8 lat, jest domyślnie wyłączona.Kontrola rodzicielska w systemie Windows 10
 3. Zobacz strony internetowe. Można dodawać własne strony, to są zabronione dla Twojego dziecka. I nie można dodawać, bo niechciane dzieci do odwiedzenia strony zostaną automatycznie zablokowane, ale dotyczy to tylko przeglądarek krawędzi Microsoft i Internet Explorer. Jeśli dziecko korzysta z innej przeglądarki, trzeba dokonać ustawień w tym brauzera.Ne zapominać, że zawsze można zobaczyć historię przeglądarki i dowiedzieć się, które witryny przyniosły swoje dziecko.

  Kontrola rodzicielska w systemie Windows 10

 4. Aplikacje i gry. Tutaj można ograniczyć dostęp do gier i aplikacji, które są już zainstalowane w urządzeniu. Dlatego, jeśli dziecko będzie ściągnąć sobie coś nowego, to ograniczenie nie będzie stać. Również w tym parametrze wskazuje czas, który został poświęcony na gry.
 5. Długość. Tutaj wskazany całkowity czas urządzenia. można umieścić licznik więc dziecko nie siedzieć na tablecie lub komputera dzień i noc.
 6. Zakupy. Będziesz widoczny dla dzieci na zakupy w sklepie systemu Windows, jednak dane te pochodzą nie zawsze jest natychmiast.
 7. Szukaj dziecko. Zapewnia ścieżki dziecko, czy obok niego znajduje się urządzenie na Windows 10 na bazie.
Czytaj więcej:   dysk flash USB INSTALACJA WINDOWS XP SP3

Czy muszę kontroli rodzicielskiej w systemie Windows 10? wniosek

Warto zauważyć, że pomimo wszystkich wysiłków rodziców, aby chronić swoje dziecko przed niepotrzebnym informacje, takie manipulacje są rzadko utrzymuje się na powierzchni. Faktem jest, że dzieci są dziś doskonale mógł korzystać z Internetu, a nie potrzeba wiele, aby wyłączyć kontrolę rodzicielską.

Wniosek jest taki: nie możemy ograniczyć, konieczne jest, aby wyjaśnić i porozmawiać z dzieckiem o tym, co jest zainteresowany, chce się dowiedzieć, co chce zobaczyć i dlaczego są potrzebne. I wszystko będzie zadowolony!

W rzeczywistości wiele oprogramowanie antywirusowe zapewniają kontrolę rodzicielską. To, co będziemy pisać więcej. W międzyczasie, w celu zapoznania się z artykułem „Jak zainstalować Kaspersky Anti-Virus za darmo.” Nie zapominaj także, aby wyłączyć niepotrzebne usługi systemu Windows 10, jeśli chcesz, aby działał szybciej windose.

Bye!

Czytaliście do końca?

Czy ten artykuł był pomocny?

Co dokładnie nie podoba ci się? Artykuł był niekompletny czy fałsz?
Pisać w komentarzach i obiecujemy, aby to naprawić!
Dziękuję, staraliśmy. Szczęście i dobre dla ciebie!
Co robimy dalej?

Proszę o pomoc serwisu. Dokonaj repost artykułu przynajmniej gdzieś:

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *