reklama strony w sieci społecznej

Zalecane

Promuj swój projekt

Iskra

Transakcja w sieciach społecznościowych | Promuj swoje reklamy w miejscu ...

blogger

Jak zarabiać na blogu Jak zarabiać w LiveJournal (Livejournal) :? podstawowe shagiKak zarobić na Twitterze (Twitter): podstawowy shagiVoprosy i odpowiedzi blogeramZarabotok VKontakte

reklamodawców

Wymiana wieczne ssylokKak kupować linków i zarobić na wypromowanie Sowietów w „twitter” form reklamy w branży ZhZhProdvizhenie w miejscu youtubeProdvizhenie przez google plusProdvizhenie w telegramProdvizhenie w instagramVidy reklamy w FacebookReklama w odnoklassnikahReklama „VKontakte”: czy efekt? Reklama w sieci społecznych SMM (CMM) - promowanie pracy socjalnej i mediaPoryadok korzysta reklamodateleyVoprosy i odpowiada na promocję marki reklamodatelyamSposoby: 5 porad z łączy internetowych guruEstestvennye

więcej linków

Informacje Prasa proekteDlya

taryfyO projekciesprzężenie zwrotneKontaktprzypadki

Umieszczenie reklamy na blogach

Reklama w sieciach społecznościowych

Social networking - jest to najbardziej popularna forma rozrywki. Prawie wszyscy, od młodych do starych, spędza czas w domu, w pracy lub w szkole, na drodze. Uzasadnione jest, że reklama za pośrednictwem sieci społecznościowych jest bardzo popularny. Istnieje kilka typów sieci społecznościowych, z których każdy powinien być wykorzystywane do realizacji tych lub innych celach marketingowych.

Kategoria sieci społecznych

Sieci społecznościowe - kluby takie jak ten, aby komunikować się z tymi samymi zainteresowaniami. Istnieje kilka kategorii sieciach społecznych.

  1. Sieci społeczne wspólnym formacie.

Jest to najliczniejsze sieci społeczne. Należą rosyjskiej „VKontakte” i „koledzy” i angielskojęzycznej Facebook i Bebo. Głównym celem tych zasobów - komunikacja między ludźmi: wymiana wiadomości, zdjęć, muzyki, filmów. site reklamy sieci społecznych tego typu mogą być prowadzone niezależnie od grupy docelowej produktu. Można określić warunki. Druga opcja - promowanie w społecznościach tematycznych.

  1. Profesjonalne społecznościowy.
Czytaj więcej:   Jak zobaczyć hasło logowania do Google

Sieci te koncentrują się na komunikacji między członkami danego zawodu. Tutaj można często znaleźć nową pracę lub zatrudnionych w firmie. W sieciach zawodowych, publikowania raportów korporacyjnych z działalności operacyjnej w taśmie, można często zobaczyć wiadomości i publikacje prasowe. W RuNet najbardziej popularnych sieci tego formatu są „Moja Koło”, „profesjonalny” i Rb.ru, a wśród stron anglojęzycznych są popularne XING i Linkedln.

  1. Interesy społeczne sieci.

Równie popularne i społecznych sieci, podstawą do jednoczenia ludzi, która jest miłością do różnych gatunków muzyki, literatury, filmu lub serialu. Wśród Rosjan, najbardziej popularne są dwa środki: Myspace i Last.fm. Wśród światowych liderów, jeszcze się nie rozpoczął pracę w Rosji, możemy wyróżnić MyAnimeList. Reklama w sieciach społecznościowych interesujących zakłada pewną tematichnost.

Odmiany reklamy na portalach społecznościowych

Istnieją inne typy sieci społecznych, ale nie są one szeroko rozpowszechnione, i zwracać uwagę na ich nie zmył. Znacznie ważniejsze rozważyć szczegółowo rodzaje reklamy w serwisach społecznościowych. Więc, reklamy w serwisach społecznościowych wiąże się z wykorzystaniem różnych technologii.

- Marketing wirusowy.

Najczęściej reklama wirusowa oznacza dystrybucję filmu. Najpierw musimy zrobić „wysiew” w wyspecjalizowanych serwisach społecznościowych (YouTube, Vimeo, Rutube). Ale to nie będzie zapobiegać rozprzestrzenianiu materiałów i innych zasobów. Na przykład, duży efekt reklamuje się w grupach tematycznych „VKontakte”.

- Marketing partyzancki.

Ostatnio widzowie znacznie bardziej zaufany osobistą opinię, niż reklamy bezpośredniej. Takie sieci społeczne jak „VKontakte”, pozwala mieć dość bliską znajomość z grupy docelowej w odpowiednim momencie wpływania na ich opinię. Oto prosty technologia. Tworzy fikcyjne konto człowieka. „Hero” jest aktywnie zaangażowany we wspólnocie, aby komunikować się z użytkownikami, wspierać dialog, stale rozszerzając krąg społeczny i w odpowiednim momencie zaczyna promować markę klienta. Na przykład, podczas dyskusji w jednej z grup produktów z kategorii klienta daje krytyczną ocenę konkurenta lub pochwały „ich” marki. W ten sposób można wpływać na poglądy użytkowników.

Czytaj więcej:   popularnych witryn rock

- Artykuły i publikacje.

Największy wpływ na pracę z wymianą reklamy na portalach społecznościowych przynieść publikacje w społecznościach o określonej grupy docelowej. Prostym przykładem. Artykuł poświęcony wydanie nowego albumu muzycznego, w profesjonalnych zasobów odpowiedzieć znaczenia. Znacznie większy efekt przynieść podobny postęp w sieciach tematycznych, takich jak Last.fm lub pasmowo-milionnike w sieci vk.com: tutaj są zbierane wszystkich przedstawicieli grupy docelowej.

Koszt reklamy w sieciach społecznościowych

Ceny na reklamę w serwisach społecznościowych mogą być bardzo różne. Koszt poszczególnych publikacji i odniesienia zależeć będzie od wielu czynników:

- publikacja tematów;

- Wiarygodność blogera lub znane sieci społecznościowe;

- liczba abonentów i czytelników;

- czas trwania kampanii (jedna publikacja lub promocji grade).

reklama wymiana w sieciach społecznościowych, a także promowanie SMM

Reklama w sieciach społecznościowych

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *