Przebywania w mieszkaniu innych osób: robi praw z rejestracji do mieszkania, mają prawo do otrzymania imiennego osobę w mieszkaniu i czy roszczenie się być jego częścią?

Pozwolenie na pobyt w mieszkaniu. Co daje prawo do zamieszkania w mieszkaniu, czy dana osoba może pozostać w mieszkaniu, niezależnie od woli właściciela i ubiegać się o udział w konkursie?

Przebywania w mieszkaniu innych osób: robi praw z rejestracji do mieszkania, mają prawo do otrzymania imiennego osobę w mieszkaniu i czy roszczenie się być jego częścią?

Do tej pory nasi obywatele zachował się bardzo ostrożne podejście do „ rejestracji w mieszkaniu ”, inni : cała pamięć jest wciąż świeży w dawnym systemie sowieckim, kiedy należy podać osobie rejestrację w swoim mieszkaniu faktycznie oznaczało dać mu część mieszkania.

Przepisać przepisany został praktycznie niemożliwe: Stan utrzymuje sztywnej ramy z uwzględnieniem miejsca zamieszkania ich obywateli, że zapewniony pierwszej rejestracji.

Dlatego możliwość wolne od eksmisji byłoby znacznie skomplikować kontrolę przemieszczania się obywateli w całym kraju.

Cóż, walka włóczęgostwo, też nie powinny być usuwane z kont: w czasach sowieckich coś takiego jak „bezdomny” był nieobecny w zasadzie.

Obecnie system rejestracji zmieniła się radykalnie, a raczej została zniesiona całkowicie. Fakt, że wiele teraz uświadomić sobie pozwolenie na pobyt, jest teraz nazywany „meldunkowym”, w żaden sposób nie narusza praw mieszkaniowych obywateli.

Prawo do mieszkania jest wynikiem inwazji jako członka rodziny właściciel lub najemca mieszkania.

Procedura wprowadzenia w istocie prowadzi się jednocześnie z zapewnieniem stałej rejestracji w mieszkaniu, więc te dwa etapy są często identyfikowane.

Czy rejestrację mieszkania?

Jakie są prawa zostanie zarejestrowany w mieszkaniu ludzi i kiedy można je zastrzeżenia?

Wszechświat w mieszkaniu osoba nabywa te prawa do niego:

 • w nim żyć, a zatem żądać od innych lokatorów w celu zapewnienia swobodnego dostępu do mieszkań,
 • otrzymywania świadczeń społecznych, które zależą od miejsca zamieszkania,
 • zaszczepić w mieszkaniu swojego małoletniego dziecka.

Ale pytanie brzmi, czy może żyć w mieszkaniu, niezależnie od woli właściciela i zakwalifikować się do swojej strony zostanie rozwiązany inaczej w zależności od formy własności domu:

 • to prywatny
 • lub stan.

Mieszkanie jest w prywatnej własności

Jeżeli dana osoba została podawać do mieszkania, który jest własnością prywatną, gdy prawa IT na płaski całkowicie zależne od stanu cywilnego (jest on członkiem rodziny właściciela, czy też nie).

więzami krwi (dzieci, rodzice):

 • Nie można stracić status członków rodziny (tylko jeden wyjątek - jeśli sąd pozbawiony praw rodzicielskich)
 • Dlatego będę umieszczać je w mieszkaniu, właściciel nie będzie mógł eksmitować ich stamtąd do woli - tylko w sądach, a następnie, jeśli możemy udowodnić rażące naruszenie zasad korzystania z apartamentami.
 • Jednak udawać właściciel mieszkania, członek rodziny nie może być: prawo własności można uzyskać tylko w wyniku transakcji (kupno i sprzedaż, darowizna, wynajęcia lub barter) lub dziedziczone.

Jednak, jeśli chodzi o krewnych w nieruchomości (małżonkowie, teściowa, córki-in, etc.):

 •  Ich status członka rodziny jest uzależniona od faktu zarejestrowania związku małżeńskiego .
 • Dlatego też, w przypadku rozwodu, mąż, żona, syn, córka, etc. Właściciel nie może dochodzić do niego , i podlegają eksmisji na pierwsze żądanie właściciela.

Na pewne wyjątki od tej reguły można znaleźć w następującym artykule .

Stan Apartament (prywatyzacja)

Zupełnie inna sprawa, jeśli osoba rozlicza się jak członka rodziny niebędącego sprywatyzowane mieszkania, które jest własnością państwa lub gminy.

Tutaj są zachowane stare radzieckie zasady, że osoba eksmisji z nieruchomości po prostu dlatego, że jest to niemożliwe. Dlatego też, jeżeli osoba ta została oficjalnie inspirowane w mieszkaniu jako członkowie rodziny pracodawcy, nawet przestał być nadal zachowuje prawo do przebywania w mieszkaniu .

Co więcej, może on uczestniczyć w jej prywatyzacji, i nikt nie może pozbawić go tego prawa.

Ale to musi być zawsze przestrzegane procedury wprowadzenia:

 • należy uzyskać pisemną zgodę wszystkich członków rodziny pracodawcy (z wyjątkiem przypadków dziecko)
 • a jeśli inspiruje nie jest jeden z małżonków, rodziców i dzieci, - wtedy jeszcze pisemnej zgody wyprzedzeniem.

W przypadku naruszenia porządku osoby wszechświat nie jest rozpoznawany jako członek rodziny i prawa do lokalu nie wystąpią.

wniosek

Więc podsumować:

 • Zaszczepić współmałżonka, zięć prawa i innych teściowie mogą być bezpiecznie w mieszkaniu, które jest urządzone w prywatnej własności. W przypadku rozwodu, tracą prawo do mieszkania (do wyjątków zobaczyć. Na powyższym linku).
 • Z uniwersum tej samej rodziny niebędącego sprywatyzowane mieszkania powinien być ostrożny, ponieważ eksmitować ich to będzie bardzo problematyczne.

źródło

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   JAK mod do Civilization 5

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *