Oprogramowanie na komputerze z systemem Windows 7 Tematy

Użytkownicy „Ten” dostępna, po przeprowadzeniu tylko kilka czynności, aby ustawić temat legendarnego Windows 7, nowy system Windows 10. To spowoduje, że interfejs komputera bardziej wygodny i przyjazny.

zawartość

 • Korzystanie poprawkę
 • Jak zmienić wygląd bez użycia plastra?
 • Z wykorzystaniem oficjalnych zasobów «Microsoft»

Korzystanie poprawkę

Instalować żadnego ulubionego motywu dla Win 10, trzeba wykonać więcej z następujących kolejnych etapów:

 1. Najpierw zainstalować poprawkę do programu komputerowego o nazwie: «UltraUX Theme Patcher 3+» (narzędzie dostępne na «http://oformi.net/programmy/13491-ultrauxthemepatcher.html» strona);
 2. Następnie ustaw zasób «http://oformi.net/programmy/14002-oldnewexplorer.html» zgłoszenie «OldNewExplorer» (to narzędzie jest potrzebne do regulacji elementów przewodzących);
 3. Następnie pobrać dowolny ulubiony skórę w folderze „Themes”, który znajduje się w folderze „Zasoby” w katalogu Windows na dysku systemowym „C”;
 4. Otworzy się okno „Personalizacja” i podać żądaną powłokę.

W razie potrzeby użytkownik dodać nowy system operacyjny, przejrzystość w stylu Win7 i uzyskać wygodną okrągły „start” i wielu innych ładne efekty znajomy interfejs, zalecane jest użycie specjalnego kopertę z nazwą „Aero 7”. to daje os przyjemny i komfortowy wygląd które sprawiają, że Windows 7 sukces.

windows 7 muszlaPobierz skórki windose windose 7 do 10 można dojechać na: „7 Basic” «https://yadi.sk/d/RLv0zIKejByTZ», który jest w stylu interfejsu, „Siedem”, „Aero 7” i Tematem „Aero” jest swobodnie dostępny, a adres: «http://artcustomize.ru/Windows/themes-9-10/1097-tema-aero-7-dlya-Windows-10.html».

Funkcja «Aero 7»Są kompatybilne zarówno 32 jak i 64-bit «» dziesiątki. Jak również ogromna liczba różnych motywów dla Windows 10 jest dostępny za darmo do pobrania i instalacji na oficjalnej zasobu „Microsoft” firmy: «https://support.microsoft.com/ru-ru/help/13768».

Jak zmienić wygląd bez użycia plastra?

Aby uaktywnić już ustalone tematy dla Win 10 wymagane jest podjęcie następujących kroków:

Czytaj więcej:   Jak uruchomić program dla Windows na Mac

 1. Otworzyć „Opcje”;
 2. Przejdź do strony „Personalizacja”;Przejdź do strony „Personalizacja”
 3. Następnie wejść do sekcji „tematy”;
 4. A następnie „Opcje wątek”, można włączyć i skonfigurować te, które znajdują się w katalogu „Themes” (The lokalizację folderu określonego w pierwszej części tego artykułu).

wątki

Z wykorzystaniem oficjalnych zasobów «Microsoft»

Algorytm ten składa się z następujących etapów:

 1. W polu „Personalizacja” kliknij na „innych tematów z Internetu”;
 2. Obok wyświetlonej stronie kliknąć na przycisk „Pobierz”;
 3. Poczekaj, aż zostanie skopiowany do pamięci komputera i uruchomić;
 4. wyświetlane jest menu personalizacji, gdzie znaleźć motyw, który chcesz i aktywuj go.

okno personalizacja

Uwaga: zwykle pliki skórki są przechowywane w formie zapakowane, dlatego zaleca się, aby skopiować zawartość do oddzielnych folderach, przypisując im odpowiednie nazwy. Ponadto, te pliki po prostu chcesz skopiować katalog «tematy».

Podobne wpisy:

 • Sztuczki z handlu, jak: komputer z systemem Windows 7, aby zainstalować nowy motyw?Sztuczki z handlu, jak: komputer z systemem Windows 7, aby zainstalować nowy motyw?
 • Co projekt motyw do wyboru w nowym systemie Windows 10Co projekt motyw do wyboru w nowym systemie Windows 10
 • Jak zrobić swój własny motyw na pulpicie w Windows 7Jak zrobić swój własny motyw na pulpicie w Windows 7

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *