PROGRAM muzykę kilka piosenek

Jak mogę dołączyć muzykę do jednego pliku audio

Pobraniu swój ulubiony mix DJ, ale okazało się to być cięte na poszczególne utwory? A może chcesz po prostu przykleić wielu plików audio nie przełączyć się na muzyce, na przykład produkcję spektaklu czy tańca? Mamy rozwiązanie - prosty program do kadrowania i wklejanie audio z Movavi. Można przykleić jako gotowe melodie i nagrać swój głos z mikrofonu.

Aby dowiedzieć się, jak połączyć dwa lub więcej utworów w jeden pobrania Movavi Video Editor w języku rosyjskim i wypełnij nasz krok po kroku!


pobieranie

pobieranie

kupować

kupować

Zainstalować aplikację, aby połączyć utwory

Pobierz program do łączenia się z muzyką, uruchom distro i zainstalować edytor video, postępując zgodnie z instrukcjami. Po instalacji program uruchomi się automatycznie.

Dodaj pliki i scalić utworów

Kliknij przycisk Dodaj pliki i wybierz pliki audio, które chcesz skleić. Pobrano pliki audio zostaną automatycznie wysłane do siebie na osi czasu na oddzielnych torach oznaczony ikoną notatek dźwiękowych. W rzeczywistości, po dodaniu ścieżek muszą być sklejone. Trzeba będzie tylko zmienić kolejność podczas odtwarzania utworów. Aby to zrobić, po prostu przeciągnij audio do żądanej pozycji na osi czasu.

Dodawanie plików audio do programu, aby połączyć się z muzyką Movavi

W razie potrzeby przyciąć audio

Jeśli trzeba nie tylko przykleić pliki audio, ale również w celu usunięcia niektórych fragmentów należy umieścić czerwony znacznik na osi czasu, gdzie trzeba wyciąć rekord, a następnie kliknij polecenie Wytnij . Usuń niepotrzebne segment: zaznacz go, a następnie naciśnij klawisz Delete .

Usunąć nadmiar fragmenty piosenek w związek, w razie potrzeby

zapisać dźwięk

Kliknij Zapisz , a następnie kliknij Zapisz jako plik audio . Określ żądany format audio (MP3, WAV, WMA, itd.) I zapisać folder i kliknij przycisk Start . Po tym, wyeksportować plik audio zostanie wygenerowany.

Teraz, gdy wiesz, jak połączyć muzykę na komputerze! Eksperyment w celu realizacji najbardziej śmiałych pomysłów i cieszyć się wynikami!

Zapisz wynik, po podłączeniu muzyki w jednym torze
 

Movavi Video Editor

Tworzenie wideo - proste!

 • Edycja wideo, foto i audio na stole montażowym
 • Dodawanie przejść, filtrów i tytuły
 • Użyj efektów specjalnych - np hromakey i Slow Motion
 • Zapisywanie plików wideo w każdym popularnym formacie

pobieranie

Kup
szczegóły na temat wersji z systemem Windows

pobieranie

Kup
Dowiedz się więcej o Mac-wersji

Nadal masz pytania?

Odwiedź Centrum Pomocy
Zobacz w jaki sposób filmy

Utwory do programu online CONNECT

Jak połączyć utwór (MP3, M4A lub WAV)?

Kiedy przed wyzwaniem Przyklej kilka piosenek w jednej piosence, to najprostszy sposób korzystania z programu Online audio Joiner. To działa w przeglądarce, można podłączyć MP3 lub innych formatów bez konieczności instalowania programu na komputerze.

 1. Otwarte Online site audio Joiner.
 2. Dodaj utwory
  na początku trzeba będzie dodać do programu kilka piosenek, które chcesz połączyć ze sobą. Aby to zrobić, należy użyć przycisku „Dodaj utwory.”
   
  Możesz dodać pliki audio z praktycznie dowolnego formatu, narimer MP3, M4A, WAV, OGG. Jeśli dodać plik wideo, a następnie ekstrahuje dźwięku. Liczba utworów nie jest ograniczona. 
 3. Zmienić kolejność odtwarzania 
  Aby zmienić pozycję utworu, kliknij strzałkę na klawiaturze, trzymając wciśnięty klawisz Ctrl.
 4. Wyregulować odstępy
  po dodaniu dotychczas nieodkryte utworów, trzeba ustawić czas odtwarzania każdego z nich. W tym celu każdy utwór ma niebieski suwaki, które można przeciągać za pomocą myszy.
 5. Wybierz informacje,
  następny krok należy wybrać sposób, w którym utwory są sklejone. Aby to zrobić, należy użyć małego kwadratowego przycisku obok torów, z następującymi warunkami:
  Przenikanie. Objętość pierwszej ścieżki zmniejsza się w sposób ciągły, podczas gdy druga, objętość zwiększa się płynnie. 
  Feydin. Gładki wzrost objętości pierwszego utworu.
  Fade-out. Gładka mieszanie ostatniego odtwarzanego utworu.
  zmiana objętości nie dzieje.

 6. Teraz naciśnij przycisk „Soednit”. Program zajmuje trochę czasu, aby przykleić utwory razem. 
 7. Po zakończeniu klejenia, kliknij przycisk „Pobierz”, aby zapisać otrzymaną kompozycję w swoim komputerze.

Program do tworzenia muzyki dla początkujących

Magix Music Maker - program dla początkujących i nie tylko ...

Anastasia Khlystova

Tworzenie muzyki na komputerze dla początkujących zawsze stanowiło wyzwanie. Ogromna liczba programów są bardzo trudne do opanowania, a ich wysoki koszt wykonany pewną reputację sztuce kompozycji jako komputerze dostępnym dla każdego. Sytuacja ta stara się zmienić oprogramowanie firmy Magix Music Maker pakiet. Magix wielu lat systematycznie rozwija swój produkt, który jest oparty - funkcje Profesjonalne oprogramowanie Magix Samplitude pakietu. Z muzykami Music Maker na wszystkich poziomach zaawansowania mogą tworzyć kompozycje muzyczne. Mimo że program jest niezwykle łatwy w użyciu, muzyka tworzona z nim może być dość trudne.

Program Music Maker przeszedł długą drogę rozwoju, a w tej wersji nazywa MX, co oznacza, że ​​Media-X-Change - rapid pliki multimedialne wymiany z innymi programami MAGIX, usług internetowych i urządzeniach przenośnych, które Nowoczesnej.

Po instalacji program oferuje pobranie dodatkowe banki brzmień i instrumentów pakietach. zawiera on materiały na podstawie których możliwe jest utworzenie kompozycji muzycznych. Magix oferuje ponad 1500 próbek dźwiękowych i pętli „out of the box”, plus dodatkowe 2.000 dźwięków w archiwum online. To zasemplirovannye muzyczne fragmenty partie instrumentów perkusyjnych, basu, gitary, wokal, syntezatory w różnych gatunkach muzycznych: hip-hop, rock, alternative, techno, trance, electro, chillout, pop, minimal, tech-house i inni z nimi. może być do aranżacji smakowej jak cegły. Wszystkie próbki mogą być połączone z innymi melodiami. Są one automatycznie dostosować do tempa bieżącego utworu, zapewniając w stu procentach trafienie w takcie. Należy zauważyć, że każda pętla melodyczny lub próbki smoły ustalono w przykładach wykonania z siedmiu etapów klucza. Jest to ważne, ponieważ większość programów muzycznych zmienić wysokość i tonację pętli przy użyciu różnych opcji do zmiany wysokości (Pitch Shifting), co wpływa na jakość dźwięku. Music Maker pozwala także nagrywać ukąszenia dźwiękowe.

Podobnie jak w całej linii produktów MAGIX program Music Maker posiada dużą liczbę wskazówek i samouczków wideo (w tym w języku rosyjskim!) Tak, że problemy związane z rozwojem nie powinno występować.

Główne okno programu jest kombinacją następujących obszarach pracy: warunki terenowe, kierownik dźwięków banki, transport i panelu polu informacyjnym.

W ustaleniach dokonanych przy użyciu manipulacji obiektu. Wszystkie standardowe operacje edycji, takie jak kopiowanie, cięcia, zwiększyć / zmniejszyć głośność zmiany obiektu, Edit zanika, zmień ustawienia automatyki. Podstawowa wersja Music Maker 64 utworów. Najprostszym sposobem, aby rozpocząć tworzenie piosenkę, przeciągnij go do okna układowych oferowane próbek i pętli. Gdy obiekt muzyczny znajduje się na właściwej drodze, to jest przypisany odpowiedni muzyczną ikonę instrumentu, dla łatwiejszej orientacji ikonę w układzie.

Aby uniknąć zagubienia w ogromnej liczbie próbek audio w Maker Muzyka realizowany wygodny menedżer plików. To biblioteka dźwiękowa jest podzielona przez stylów i instrumentów.

Panel transportu zwięzłe i łatwe do zrozumienia, jak całego interfejsu. Oto elementy sterujące odtwarzaniem, metronom i poziom wyjściowy opony wzorcowej.

Pole informacyjne - bardzo ważnym elementem dla tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć program. Porady znacząco przyspieszyć rozwój podstawowych zasad organizacji interfejsu. Ponadto, pole to może być przełączony w tryb wyświetlania analizatora widma dźwięku graficznie.

MAGIX Music Maker MX zapewnia miksera w czasie rzeczywistym z sekcji efektów Master. Domyślnie wyświetla jednocześnie mikser 8 utworów. Za pomocą przycisków, znajduje się w pobliżu dolnych pasków przewijania, można zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar miksera. Pasek przewijania pozwala zobaczyć inne utwory.

Układ miksera a ilustracyjnych: górna nieciągłości rozmieszczone szczeliny dalej wysyła wpływ na opony sterować obrotem, przycisk solo wyciszania suwaku liczbowym i graficznym przedstawieniem poziomu sygnału.

Program oferuje wiele intuicyjnych konfigurowalny efektów dźwiękowych, które mogą być stosowane do całej ścieżki lub do pojedynczego obiektu. Wszystkie efekty są zbierane presetów, co przyspiesza prace nad materiałem muzycznym. Głównym przetwarzanie jest zorganizowana w wirtualnym regale.

Obejmuje ona 10-pasmowy korektor graficzny, pogłosu, delay, kompresor, moduł zmienia wysokość i prędkość dźwięku oraz filtr zakłóceń. Każdy z elementów jest łatwy w obsłudze, a zabiegi sprawiają, że łatwo dostosować dźwięk. Połączenie widoczności i jakość efektów dźwiękowych zanotuj pracy na szybkie i wydajne. Music Maker teraz natywne wsparcie dla VST, co znacznie rozszerzyć możliwości techniczne i twórcze.

Wersja przewidziano badania Music Maker oprócz standardowego zestawu dźwięków został poproszony o pobranie dodatkowego banku próbek ze służby catooh. Pobrane archiwum musi być importowane do głównej biblioteki. Dźwięki są automatycznie dystrybuowane przez stylów i instrumentów. W tym archiwum następujące style: rocka alternatywnych, 70. funk, Brazylii, hiphop, house, orientalne. Ponieważ zasady organizowania multimedialnych Banki same, spojrzeć na jeden z nich, takie jak orientalny. Menedżer dźwięków możemy dowiedzieć się o wolnych grup instrumentów: bas, perkusja, etnicznej, podkładki, rytmicznych uderzeń strun.

Zaczynamy zbierać układ bazowy. Najpierw wybierz część bębna, np «jaskini», umieścić pętlę na pierwszym torze. Tempo utworu jest automatycznie ustawiany w wysokości pętli. W naszym przypadku jest to 110 bpm. Rozciąganie poza odpowiednim kątem lupa naciągnąć go do 8 cykli.

Oś czasu nad brzmieniem pozwala dokładnie śledzić długość obiektów dźwiękowych. Teraz dodać bas. Niech to będzie deepbass. Na początkowym czterosuwowego dostarczania pierwszego wykonania tej pętli i cykle piąty do ósmego - drugi przykład wykonania. Warto zauważyć, że szkło powiększające w stylu bardzo dobrze razem z dźwiękiem. Z jednej strony, w pierwszym, to pozwala uzyskać dobre wyniki i skład od początku brzmi dobrze. Jednak w celu osiągnięcia indywidualnego brzmienia, trzeba pokazać wyobraźnię i prace nad układem i efektów. Dodaj partia perkusji Tab Tab A i B, pad Winter 1 do nadawania "atmosferyczne". Sekcja rytmiczna jest gotowy.

„Etniczny” próbka rozjarzony dobrze nadają się do melodii. Na fundamencie harmonicznym wziąć próbkę ciągi puchnąć. Umieszczanie przedmiotów w układzie tak, aby kompozycja była zróżnicowana i brzmiał rozwoju.

Teraz dodać efekty. Na bębnach w tym jednostki sprężarki, z jego podstawą rytmiczny dźwięk będzie bardziej skoncentrowany i lepiej czytać w miksie. Na perkusji partii dodać niewielką ilość pogłosu pomieszczenia średniej, doda poczucie perspektywy i objętości kompozycji. Przed rozpoczęciem nowego odcinka siódmego cyklu pozostawić tylko dźwięk perkusji, a ten obiekt będzie dodać trochę refren.

Te proste sztuczki uczynić składu kontrastu i niezapomniany. Music Maker realizowany unikalny edycji obiektowego. To pozwala na wykorzystanie efektów w czasie rzeczywistym do jednego obiektu.
Gdy kompozycja jest gotowa, to musi być eksportowane. muzyka maker oferuje szybki sposób zapisywania ustaleń do MP3 i wysłać do Internetu lub pisać na płytach CD lub DVD.

Gdy MP3-eksport można wybrać szybkość transmisji, a metoda transmisji, który jest gotowy plik MP3 mogą być wysłane lub wysyłane przez Bluetooth do urządzeń zewnętrznych, takich jak telefon komórkowy. Oprócz tych opcji eksportu, Music Maker jest wiele innych sposobów, aby podzielić się wynikami swojej pracy

MIDI-kontrola w Maker muzyka jest realizowany na poziomie droższych redaktorów. Szczegółowy przegląd zdarzeń MIDI jest dostępny w osobnym oknie

Jednakże, jeśli trzeba szybko zmienił, to może być wykonane w oknie Inspektora, i jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Music Maker posiada wbudowany narzędzi z doskonałym dźwiękiem.

SYNTEZATORY Lead Synth - syntezator oprogramowanie z wieloma funkcjami i niezapomniany dźwięk. Ta symulacja syntezatora analogowego jest szczególnie dobrze nadaje się do tworzenia głównych linii melodycznych. Dogodnie zlokalizowane kontrole, zaawansowane ustawienia modulacji, różne efekty i filtry pozwalają tworzyć ogromną paletę brzmień.

Z automatów perkusyjnych można zaprogramować bębny. Narzędzie to oferuje szeroki zakres funkcji i ustawień - od nowoczesnych zestawów perkusyjnych do klasycznego rocznika bębna.

Bębnowego BeatBox 2 - doskonałe narzędzie do tworzenia indywidualnych rytmy, w tym automatów perkusyjnych z dynamicznym brzmieniem, szerokim sterowania dźwiękiem, efektami wysokiej jakości. Wszedł zasada BeatBox działania jest łatwy w obsłudze i zapewnia szybkie wyniki. Tworzenie skomplikowanych i wielowarstwowych rytmów w tym module jest dostępna nawet dla początkujących muzyków, tak przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs!

Moduł pętli projektant ma wiele opcji do edycji niepowtarzalne pętle, czy zmiana tempa, stosowanie filtrów, w tył lub odtwarzanie losowe.

Moduł VITA - emulator instrumentów akustycznych. Możliwości tego narzędzia pozwoli rozmieszczenie w bardziej znane i rozpoznawalne brzmienie prawdziwych instrumentów.


Jeśli podstawowy zestaw narzędzi nie jest wystarczająca, można zakupić dodatkowe moduły Vita Upright bas, wibrafon Vita Vita Przestrzeń Pad, Vita wieku klucze, Vita Saxophonia Vita Jazz Drums.

Dla początkujących, kompozytorów i aranżerów w Maker Muzyka ma ciekawą cechę - Piosenki Maker

Program zgodnie z wybranymi parametrami niezależnie zbiera układ, na którym jest już możliwe dalsze dostarczenie kompozycji do indywidualnego i bardziej charakterystyczny dźwięk.

W Internecie, muzyka odgrywała ogromną rolę. World Wide Web stanowi doskonałą okazję do prezentacji i dystrybucji ich muzyki. Dlatego w Magix Music Maker MX jest ściśle zintegrowane usługi internetowe, takie jak YouTube, Facebook, Twitter i MySpace SoundCloud. Jest również wyposażony w szybki dostęp do usługi medialnej Catooh. Jest to ogromna biblioteka on-line materiałów multimedialnych, w których można kupić nowe banki przykładowe dla Maker Muzycznego.

Music Maker obsługuje następujące systemy operacyjne:

 • Microsoft Windows 7 (32-bit i 64-bit)
 • Microsoft Windows Vista (32-bit i 64-bit)
 • Microsoft Windows XP (32-bit)

MAGIX starał się opracować program, który będzie działać na komputerach nawet low-end bez przerwy. Oficjalne wymagania techniczne dla komputera są następujące:

 • Procesor 2 GHz lub wyższy
 • RAM - 1 PL (2 PL zalecane)
 • Wyświetlacz 1024 x 768
 • Karta dźwiękowa - Zintegrowana
 • Hard Drive Space - 4,5 GB wolnego miejsca na dysku, aby zainstalować pliki programu.

Program reaguje, ładunki project szybko, ale z mojego doświadczenia, nawet zalecanej 2 GB pamięci RAM, czasami nie wystarczy do wygodnej pracy, zwłaszcza w układach z dużej liczby syntezatorów programowych.

Aby tworzyć muzykę w Magix Music Maker MX, nie muszą być technicznie wyszkolony muzyk. Program posiada prosty i intuicyjny sposób tworzyć kompozycje. Kompozytorów i aranżerów znajdą się w Music Maker poręczne narzędzie, ponieważ mimo swej pozornej prostoty, Magix wdrożył wszystkie ważne funkcje i cechy profesjonalnego oprogramowania muzycznego na najwyższym poziomie jakościowym i niedrogie.

 

 

Program Magix Music Maker uprzejmie dostarczone przez
centra dystrybucyjne PROAUDIO.RU

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Tworzenie pliku instalacyjnego dla aplikacji Windows