PROGRAM Tworzenie listy odtwarzania na Androida

Rzadko ludzie robią teraz bez słuchawek i ulubionej muzyki w telefonie. Jednakże, konwencjonalne środki nie są wystarczające, aby zaspokoić wszystkie żądania. To było wtedy, i przyjść z pomocą specjalnych aplikacji dla muzyki. Prezentujemy wybór przydatnych i jakości aplikacji dla miłośnika muzyki z smartphone na Androidzie.

 

Shazam

Zaleca się, aby być zainstalowane na zasadzie obowiązkowej dla wszystkich melomanów. Aplikacja służy do określenia, jaki utwór jest odtwarzany w danym momencie. Powiedzmy, że jesteś w samochodzie, i podoba Ci się utwór, który jest aktualnie odtwarzany przez radio. Otrzymujemy smartphone, uruchom Shazam, że „słucha” do utworu kilka sekund i daje odpowiedź - nazwę utworu i artysty. Bardzo wygodne. Wszystkie „zashazamlennye” utwory są przechowywane w osobnej liście. Możliwe jest korzystanie z aplikacji w trybie offline - tor zostanie ustalona jak najszybciej połączyć się z Internetem. darmowa aplikacja.

 

 

Yandex.Music

Jeśli chcesz słuchać wybór ulubionej muzyki, to sprawa nadaje Yandex.Music. Fonoteki Yandex.Music ponad 35 milionów utworów, ale nie wszystkie z nich są dostępne za darmo. Potrzebują dostępu do płatnej subskrypcji (około 3 dolarów miesięcznie). Jest to chyba jedyne negatywne wnioski. Wszystko zasługuje na pochwałę - tylko wybrane muzyczne (wesoły, smutny, 2000, itd.), Ogromna liczba utworów dostępnych, przyjazny dla użytkownika interfejs, możliwość ściągnąć utwory do słuchania offline. Są to utwory w wysokiej jakości (wysokiej przepływności). 

 

Muzyka Google Play

Yandex.Music poważnym konkurentem. Baza utwór wielomilionowe z możliwością płatnego abonamentu (około 5 dolarów miesięcznie). W przeciwieństwie Yandex.Music, może pracować jako gracz i odtwarzanie muzyki z pamięci smartfonu. Muzyka jest posortowana według gatunku, wykonawcy, nazwy utworu, albumu. Interfejs jest łatwy do nauczenia. Jest możliwe, aby słuchać przebojów i stacji radiowych, ale pliki w formacie flac nie mogą być odtwarzane. Dobra baza muzyka dla tych, którzy z jakichkolwiek powodów nie akceptuje stosowanie Yandex.

Czytaj więcej:   Po zainstalowaniu sterownika wideo BLACK RADEON

 

Wzmacniacz

Niezwykle popularnym graczem na obszarze WNP i dobra aplikacja. Działa on przez pierwsze 2 tygodnie wolnego, a następnie wymaganą opłatę. Obsługuje wszystkich możliwych formatów, w tym FLAC oraz ALAC. Nie ma też potężny equalizer, możliwość odtwarzania folderów i więcej. Wymagane jest, aby być zainstalowane, jeśli główny zbiór muzyka zapisaniu w smartfonie. To wyróżnia się od konkurencji tym, że ma wbudowany edytor tagów i obsługuje format pliku * cue. Braki, oprócz płatności, prawie żaden. Niektórzy użytkownicy twierdzą, po zainstalowaniu muzyka Poweramp zaczął brzmieć inaczej, a jeszcze lepiej na swoim smartfonie. Sprawdzić?

 

AIMP

Poręczny odtwarzacz muzyczny został przeniesione z pulpitu do smartfonów. Najbardziej minimalistyczny graczem, ale ta nie ulegnie pogorszeniu. To jest wolny i ma szeroką funkcjonalność. Oprócz obsługi wszystkich popularnych formatów muzycznych, gra radio internetowe, zintegrowane z ekranu blokady i obsługuje skórki. 10-pasmowy korektor pozwala dostosować dźwięk jest cienki i widżety na ekranie spowoduje, że gracz kontroluje wygodne i proste. Nawiasem mówiąc, autor odtwarzacza - pochodzący z byłego Związku Radzieckiego. Nadaje się dla tych, którzy nie lubią Płatny typ Wzmacniacz zastosowania.

 

odtwarzacz muzyczny fonograf 

Kolejny darmowy odtwarzacz, godne uwagi. Wykonane przez kanoników materialnej konstrukcji, jest to wygodne, proste i funkcjonalne. Ma dobrą pozycję w Google Play. Wbudowany edytor tagów, dynamiczny interfejs światło, zdolność dostosowywania własnej biblioteki, a także możliwość tworzenia list odtwarzania - wszystko dla użytkownika. Regularnie aktualizowane. Bardzo poważnym konkurentem Wzmacniacz i AIMP. Chociaż obecnie w fazie beta, jest możliwe, aby korzystać z odtwarzacza. Zalecany do przeglądu.

 

Musixmatch

Aplikacja jest przydatna dla tych, którzy są zainteresowani nie tylko melodii, ale również tekst. Dynamicznie ładuje słowa piosenki, która jest aktualnie odtwarzany w odtwarzaczu. Aplikacja wisi nad całą przycisk Windows, który aktywuje jedno kliknięcie piosenki przewijania.

Czytaj więcej:   Tworzenie pliku instalacyjnego dla aplikacji Windows

Kompatybilny z różnych odtwarzaczy muzycznych i synchronicznie nad nimi pokazuje słowo. Dość dobrze poinformowany i wygodne. Istnieje możliwość, aby to tłumaczenie tekstu, i to jest przydatne dla tych, którzy uczyć się języka obcego. Z minusów - jest wersja płatna z zaawansowanymi funkcjami, a także dość zauważalnie ładowanie pamięci smartfonu, jak stale pracuje w tle.

 

Drumpads 24

Aplikacja pozwala na słuchanie, ale do tworzenia własnej muzyki. Jak o nagrywanie swoje pierwsze bity elektroniczne? Gotowe płatnych i darmowych saundpaki uczynić ten proces proste i jednoznaczne. Szerokie pole dla kreatywności. Z Drumpads 24 może zadziwić znajomych, grając na tablecie podczas imprezy. Próbkowane sporo i są one podzielone według stylów muzyki. Jest możliwe, aby nagrać swój utwór i załadować go do SoundCloud. Jednoznaczny musi być dla tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale także stworzyć.

Jakie są Twoje ulubione aplikacja odtwarzacz muzyczny? Pisać w komentarzach!

wersja do drukuwersja do druku

Kategorie: 

  • Mobilne: Android

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkich głosów: 0

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *