Program automatycznie wyszukuje dla kierowcy TELEFON

cześć

Zwykle większość problemów nie przynosi „krzywą” lub program Windows i sterowniki (szczególnie jeśli nie są). Na przykład, brak sterownika do karty dźwiękowej - zostaw komputer wyciszyć kartę graficzną - nie pozwoli nikomu uruchomić grę na komputerze!

. T. do mnie dość często trzeba skonfigurować laptopów i komputerów do przyjaciół i znajomych, kolegów z pracy - wtedy ten post urodził się: Postanowiłem opowiedzieć o programie do aktualizacji sterowników.

zawartość

 • Wybór programów do aktualizacji sterowników
  • Rozwiązanie DriverPack
  • kierowca Booster
  • 3DP Net
  • Geniusz jazdy
  • driver Checker
  • Slim Sterowniki
  • DriverMax

Wybór programów do aktualizacji sterowników

Mam nadzieję, że informacja będzie przydatna. A więc, zacznijmy od konfiguracji komputera.

Rozwiązanie DriverPack

WWW: drp.su/ru/download.htm

Moim zdaniem, jeden z najlepszych programów do wyszukiwania i aktualizacji sterowników - ten pakiet sterowników Pakiet rozwiązań. Jest on jak obraz ISO (często określane jako plik dysku wirtualnego), który chcesz otworzyć w specjalnym programie, takie jak Daemon Tools.

Obraz ISO jest wystarczająco duży (około 8 GB) jest pobierany przez potok. Aby rozpocząć pobieranie, przejdź do: drp.su/ru/download.htm

Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że jest to możliwe w obsłudze nawet dla tych komputerów, które nie mają Internetu. Wiele programów tego typu wymagają połączenia z internetem. Jest to kolejna ważna zaleta tego pakietu - pobrać obraz wystarczy tylko 1 raz!

Pobierz program, DriverPack Rozwiązanie

Po pobraniu obrazu jest otwarty, program automatycznie skanuje komputer i dostarczyć raport o tej formie (zob. Zrzut ekranu poniżej).

Aktualizacja oprogramowania dla kierowcy Driver Pack Splution

Dla użytkownika, to pozostaje tylko umieścić zaznaczenie w tych, którzy chcą zainstalować i kliknij operację. Nawiasem mówiąc, na przykład, prawie zawsze kliknij „aktualizację wszystkich” - i po 10-15 minutach. na komputerze lub laptopie ma wszystkie sterowniki potrzebne do uruchomienia (choć czasami może trzeba „ręcznie” zainstalować jakiś rzadki kierowcę, który nie jest w programie).

Czytaj więcej:   SZUKASZ systemie Mac IPHONE

Przed rozpoczęciem instalacji, zalecamy utworzenie punktu przerwania Przywracanie systemu Windows (w którym to przypadku można „cofnąć” do stanu operacyjnego).

kierowca Booster

Miejsce: ru.iobit.com/driver-booster

Kierowca Booster - bardzo dobry program (przy okazji rosyjskiego + posiada darmową wersję), która może szybko skanować komputer dla starszych wersji. Ponadto, program nie tylko pokazać, co należy zaktualizować sterowniki, ale również wskazuje krytyczności aktualizacji, tj. E., Tych, które muszą najpierw zostać zmodernizowane.

Interfejs programu sterownika BoosterCo podoba się program, aktualizacja może być wykonywane w tle, np. E. Poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Program automatycznie tworzy punkt odniesienia, że ​​jeśli coś się dzieje - można przywrócić system był w stanie roboczym.
Kierowca Program Booster
Jeżeli często pracują ze sterownikami (skonfigurować komputery w celu aktualizacji i tak dalej.) - Polecam skorzystać z tej funkcji na pokładzie.

3DP Net

WWW: 3dpchip.com/3dpchip/index_eng.html

Ten program uratuje, jeśli masz problemy ze sterownikami do sterowników sieciowych. Często zdarza się, że ponownie zainstalować Windows - internet i zniknął, ponieważ system Windows nie był w sterowniku karty sieciowej. Rezultatem było to błędne koło: trzeba pobrać z Internetu do Internetu było - trzeba sterownik.

Program do aktualizowania sterowników 3DP Net
Ten sam program jest bardzo kompaktowe i to nawet ze zwykłego telefonu, można pobrać (a następnie skopiować go do komputera i uruchomić uaktualnienie). Program do pracy nie trzeba się z Internetem. Obsługuje niemal wszystkie karty sieciowe (jeśli masz już jakieś rzadkie, Net 3DP zainstaluje ogólny sterownik, dzięki któremu karta sieciowa, wszystkie takie same, będą pracować - a potem, pobieranie, co trzeba).

Nawiasem mówiąc, po pobraniu programu, polecam wybrać najnowszą wersję: «najnowszy 3DP Net Pobierz» (Link pokazano na poniższym zrzucie ekranu).

Czytaj więcej:   Program Szukaj PARTY NA INTERNECIE

Link do pobrania 3DP Net

Geniusz jazdy

WWW: driver-soft.com

Dosyć popularne narzędzie do wyszukiwania sterowników za granicą, w Rosji, program nie jest jeszcze tak popularna.

Być może wynika to z faktu, że narzędzie jest od dawna bez wsparcia języka rosyjskiego (i teraz wielu użytkowników nie są aktywować). Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu - wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby rozpocząć aktualizację (zrzut ekranu poniżej).

Program Driver Genius dla aktualizacji sterowników

Oprócz swojej podstawowej misji, Driver Genius ma w swoim arsenale kilka bardziej użyteczne funkcje:

 • kopii zapasowych wszystkich kierowców: można zapisać wszystko w archiwum ZIP, a następnie przywrócić je (przydatne, na przykład, podczas ponownej instalacji systemu Windows);
 • obsługuje ogromną ilość urządzeń (program może znaleźć sterownika do ponad 30000 nazw urządzeń);
 • wyszukiwanie i wykrywanie niewykorzystanych kierowców;
 • usuwanie wadliwych (stary) sterowniki i tak dalej. d.

driver Checker

WWW: driverchecker.com/download.php

Narzędzie to było niemożliwe do uwzględnienia w tym przeglądzie. Oto dlaczego: Wyobraź sobie, że trzeba ponownie zainstalować system operacyjny Windows, a nie masz pakietu instalacyjnego sterownika. Program ten pozwala na zapisanie wszystkich zainstalowanego sterownika z systemu (wykonać kopię zapasową), a następnie w każdej chwili przywrócić z kopii zapasowej. Bardzo wygodne!

Korzystanie z programu jest bardzo prosta, po uruchomieniu będzie oferować do skanowania systemu. Patrz zrzut ekranu poniżej.

Program Driver Interface Checker

Po zakończeniu skanowania dostarczy raport, który kierowca powinien zostać zaktualizowany. Na przykład, na moim komputerze, takich nie było.

Sprawdź dostępne aktualizacje przez Driver Checker

Slim Sterowniki

WWW: driverupdate.net/download.php

Bardzo proste i darmowe narzędzie do testów oraz aktualizacje sterowników. Oczywiście, w tle nie jest w stanie go zainstalować, ale będzie to skanowanie systemu i daje listę bezpośrednich linków do nowych kierowców. To jednak również oszczędza dużo czasu.

Interfejs z SlimDrivers programowych
Do programu SlimDrivers

DriverMax

WWW: drivermax.com

Dość ciekawy program do aktualizacji i szukać sterowników. Działa bardzo szybko PC jest skanowany przez 10-20 sekund.! Tam jest, nawiasem mówiąc, są dwie wersje: Free oraz Pro. W zasadzie, nie będzie dużo, nawet za darmo do użytku domowego ...

Czytaj więcej:   Jak dodać witryny w Google

Pomimo faktu, że interfejs w języku angielskim, aby go szybko i łatwo wykorzystać. Po pierwszym uruchomieniu oferuje skanowanie komputera, użytkownik może tylko zgodzić.Sprawdzanie aktualizacji DriverMax

Po zakończeniu skanowania, DriverMax dostarcza raport i zalecenia do sterownika z systemu muszą zostać zaktualizowane. Nawiasem mówiąc, raport jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze.

interfejs DriverMax
Pobierz aktualizacje sterowników dla DriverMax

Wiele osób może zgłosić sprzeciw, twierdząc, że kierowca musi być pobrana z oficjalnej strony. Tak, jeśli znasz producenta laptopa (na przykład), witryna posiada sterowniki dla posiadanej wersji systemu Windows, itd. Ale jeśli urządzenie stało się dość stare i nie producent (a strona może być, po prostu nie)?

Poza tym, ja nie mówię o tym, że kilkanaście wersje ustawiony ręcznie (gdy nie są w zasięgu ręki na dysku) - jest wciąż ponury zadaniem.

Nawiasem mówiąc, być może będziesz zainteresowany w artykule o poszukiwaniu sterowników (częściowo przeplatają się w nim ten temat).

Na to na dziś. Jeśli masz coś do uzupełnienia tego artykułu (niektóre bardzo przydatne narzędzie) - będę bardzo wdzięczny. Miłego dnia!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *