Minisink poprawne dla samochodu: jak wybrać lub wprowadzić własne ręce

Wygląd samochodu może powiedzieć wiele o jego właściciela, więc każdy właściciel samochodu uważnie monitoruje czystość swojego pojazdu. Niestety, trudno jest chronić „Iron Horse” z zanieczyszczeń, które zagrażają praktycznie ze wszystkich stron: głębokie kałuże latających od kół grudki brudu, kurzu drogi, która pod strumieniami deszczu konwertowane do brzydkich plam. Pomóż ocalić samochód Minisink.

Spis treści artykułu

 • Video fachowe doradztwo w wyborze samochodu minimoyki
 • Jak praca samochód minimoyki
 • wysokie ciśnienie myjni: rodzaje i ich cechy
  • Poziom podstawowy: Sprzęt gospodarstwa domowego
  • średniego szczebla: opcja budżet
  • Najwyższy poziom: maksymalna funkcje
 • Minisink z zapalniczki: praktyczność i komfort
 • Jak wybrać odpowiedni model
 • remont
 • Jak zaoszczędzić na kupnie

Video fachowe doradztwo w wyborze samochodu minimoyki

Metropolia jest łatwo znaleźć najbliższy myjnia samochodowa, która powinna zapłacić pewną kwotę - a samochód będzie świecić jak nowe. Ale trzeba umyć samochód na tyle często, powoduje szkody dla budżetu rodziny. Ponadto nie wiadomo, co detergenty stosowane pracownicy samochodowych: być może są zbyt agresywne i mogą uszkodzić farbę ciała. Dlatego mały osobisty Minisink - przydatne, ekonomiczny i wygodny zakup.

Wysokie ciśnienie Minisink - idealny asystent ostrożny kierowca

Jak praca samochód minimoyki

Przedrostek „mini” podkreśla niewielki rozmiar urządzenia, które sprawiają, że mobilne i wygodne w użyciu. Do mycia samochodu, można zabrać ze sobą na wycieczkę do lasu, do kraju, dzięki czemu można łatwo używać go w sposób wolny i najbardziej dogodnym czasie. Kompaktowe urządzenia, w przeciwieństwie do płatnego myjni, zawsze pod ręką.

Działanie urządzenia technologii opiera się na działaniu pompy, co daje pewną ciśnienie wody. Pompa jest napędzana silnikiem elektrycznym. Wysokie ciśnienie wody jest pompowany przez dyszę końcówce węża. Dysza o około 0,7 mm. Wysokie ciśnienie i mały otwór tworzy potężny strumień, który jest łatwo usunąć z samochodu nawet więcej zanieczyszczeń.

Czytaj więcej:   Kiedy sadzić sadzonki w 2017 - sadzenia sadzonek kalendarz

wysokie ciśnienie myjni: rodzaje i ich cechy

kilka parametrów są podstawą klasyfikacji pojazdów do urządzeń czyszczących:

 • wykonanie;
 • łatwość użytkowania;
 • jakość czyszczenia.

Rezultatem jest stopniowanie od poziomu podstawowego do najwyższego. Różnica pomiędzy zespołem podstawowym oraz przedmiotu klasy jest w przybliżeniu taka sama, jak między mopa czyszczącego i detergentu.

Poziom podstawowy: Sprzęt gospodarstwa domowego

Jest to podstawowa jednostka, która może usunąć tylko prostą zanieczyszczenia. Są małe, moc 1,3 kW od 1,6 kW. Zazwyczaj są one wykorzystywane nie częściej niż raz w tygodniu, w zaledwie 30 minut. Łamanie zaleceń doprowadzi do szybkiego zużycia szczotek. Jeśli chcesz, aby umyć samochód częściej, urządzenie będzie potrzebował wyższej klasy. Jedyną zaletą takich urządzeń - mały koszt.

budżet Minisink będzie kosztować 1200-2000 rubli, ale ma małą moc i ograniczony zasób

średniego szczebla: opcja budżet

Urządzenia te mają dłuższą żywotność: ich udział wynosi do 1200 godzin.

Klasa średnia jest przeznaczony dla wyższej mocy - do 3 kW, odpowiednio, ma większą pojemność. Z pomocą tego urządzenia można prowadzić samochodu czyste regularnie, do tego stopnia zanieczyszczenia.

Najwyższy poziom: maksymalna funkcje

Jeśli chcesz najbardziej wygodne w użyciu i maksymalny zestaw funkcji - trzeba skupić się na produktach najwyższej klasy. Są one w stanie wytrzymać duże obciążenia, działać przez długi czas i wyeliminować wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Ponadto, mogą one być łatwo czyszczone nie tylko ulubione samochody, ale także chodniki, ścieżki ogrodowe, balustrady tarasów.

Jedną z zalet - czyszczenie szybki, co pozwala zaoszczędzić czas. Wielkość zanieczyszczeń, które minimoyki dla samochodów klasy podstawowej obsłużyć w ciągu 25 minut, stosując urządzenie najwyższej klasy „znika” do pięciu razy szybciej.

Pralka klasa będzie najlepszym asystent

Minisink z zapalniczki: praktyczność i komfort

Wśród wielu ciekawych urządzeń, które działają z samochodu, jest kompaktowe urządzenie, które jest wystarczająco dla pełnego funkcjonowania 12 V. Oczywiście, to jest mało prawdopodobne, aby zastąpić potężną maszynę, ale jest całkiem zdolny do zmyć kurz i małe zanieczyszczenie samochodu. Niewielkie wymiary urządzenia pozwalają na utrzymanie go w bagażniku, co jest wygodne dla ludzi, którzy są w ciągłym podróżowaniem.

Czytaj więcej:   WZORY WORDPRESS Fashion Style

Miniaturowy czyszczenie działa na tej samej zasadzie, co reszta. Jeżeli pompa jest włączona wody ze zbiornika pod ciśnieniem do rury, na końcu którego przymocowane jest pistolet. Specjalna pojemność może być wiadro lub kanister. Urządzenie nie wymaga głębokiej wiedzy, dzięki czemu można wykonać samodzielnie.

Minisink zapalniczka - tani i łatwy w obsłudze

Jak wybrać odpowiedni model

Po wybraniu produktu należy dokładnie zapoznać się z funkcji i możliwości każdego modelu, zważywszy, że urządzenie będzie musiało być stosowane regularnie. Więc jak wybrać minimoyku? Jakie cechy powinny być analizowane w pierwszej kolejności:

 • ciśnienie

Łatwość zabrudzenia prania zależy od siły nacisku: im większa, tym bardziej skuteczne leczenie będzie. Jeśli chcesz, aby umyć samochód był jakości, należy zwrócić uwagę na modele o ciśnieniu od 90 do 130 bar.

 • produktywność

Jest równa całkowitej ilości wody, którą pompuje się pompą do danej jednostce czasu. Z metryki wydajności zależy od głowy zasilania. Domowego minimoyki mają pojemność w regionie 612 l / min.

 • Pompa elektryczna pompa

Należy zwrócić uwagę na materiał do pompy, ponieważ jego siła zależy od ciśnienia wody formacji. Pump modele tanich wyposażone są w głowicę wykonaną z tworzywa sztucznego odpornego na niewielki stres - słabe ciśnienie do 30 minut dziennie. Jeśli pompa pracować dłużej, będzie przerwa. Naprawa jest nieopłacalna do produkcji, więc w przypadku uszkodzenia łatwiej jest kupić nową maszynę.

Pompy metalowe są znacznie bardziej trwałe i niezawodne niż plastik. Głównie stosowane do ich produkcji mosiądzu lub siluminu. Mosiądz jest droższy, ale ma doskonałe właściwości antykorozyjne. Pompejusz mosiądz wyposażone minimoyki górną klasę lub jednostek zawodowych. Silumin tańsze, to on używany do produkcji większości produktów.

Drogi minimoyki z mosiądzu pomp wysokiej wydajności i kompaktowy

 • Technologia wlot wody

Po podłączeniu do sieci wodociągowej występuje mimowolne wycofanie wody, tak że ciśnienie jest początkowo przewidziane. Podczas stosowania pojemnika wymaga specjalnych funkcji w urządzeniu, przez które woda przepływa do przewodu, a ciśnienie jest tworzony. Poprzez zakup minimoyku należy dowiedzieć się, czy jego technologii poboru wody. Minisink wygodne z poboru wody będzie kosztować nieco więcej, ponieważ nie ma żadnych urządzeń z tej funkcji w początkowej grupy.

 • Cały system stop
Czytaj więcej:   JAK TO INSTALL windose 7 na laptopa bez stacji dyskietek

To automatyczne wyłączanie urządzenia podczas opuszczania rękojeść pistoletu. System ten jest przydatny, ponieważ pozwala zaoszczędzić wodę i przedłuża zasobu urządzenia.

 • ogrzewania wody

Funkcja ta jest bardzo użyteczna, gdy mycie samochodu w zimie, ponieważ zimna woda wpływa do szczelin, które niszczy się lakier.

 • filtr

Jego celem - do czyszczenia zużytą wodę z cząstek materiału ściernego i zanieczyszczeń, które mogą spowodować, że elektryczna pompa nadaje się do użytku. Filtry są jednorazowe i bardziej praktyczny - wielokrotnego użytku.

Wybierz minimoyku z filtrem jakości i wygodnych funkcji dla Ciebie

remont

Konstrukcja maszyn do pielęgnacji samochodów zaprojektowane i rozmieszczone w taki sposób, aby dbać o nią nie była ciężarem. Oczywiście, każdy model ma swoje własne cechy i słabości, które musisz skontaktować się z doradcą. Na przykład, aby określić punkty krytyczne, które wymagają stałej oczyszczającej Minisink może trwać tak długo, jak to możliwe.

Na warunki napraw trzeba też wziąć interes w etapie zakupu, należy określić warunki gwarancji i lokalizację punktu serwisowego. Możliwość szybkiego usunięcia awarii w przyszłości pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Jak zaoszczędzić na kupnie

Domowe urządzenie może być zbudowane z dostępnych części. Rozważmy przykład przyrządu montażowego z zewnętrzną elektrobenzonasosom samochodu Wolgi. Jest on napędzany za pomocą standardowego papierosa 12 zapalniczki V

Do pracy potrzebne są następujące elementy:

 • wzmocnione węża (nie więcej niż 5 m);
 • Zaciski, druty przyłączone;
 • Włączeniu lampy (lepszym umieszczone w pobliżu uchwytu);
 • Szczotka w zawór regulujący przepływ wody;
 • podłączyć do avtoprikurivatelya;
 • Linia dwuprzewodowa pompy, której długość jest równa długości węża, a także podobny do zasilania;
 • zaciski;
 • Kanister 20 litrów.

Konieczne jest również, aby wyposażyć wlot wody oraz do montażu na wąż pompy i pędzlem. Aby zamontować, należy zaciski i uszczelniacz.

Domowe myjnia jest autonomiczny: wymaga 220 woltów, dzięki czemu nadaje się do zastosowania w dowolnej lokalizacji

Ten prosty minimoyku można zamontować dowolny właściciel samochodu, przy użyciu sprzętu, który jest zazwyczaj tam w garażu. Efektem jest oszczędność pieniędzy, czyste maszyny i zadowolenia z pracy.

Nabyte w sklepie lub Minisink własnymi rękami jest zawsze przydatna w gospodarstwie, a jego mobilność, autonomia i niewielkie rozmiary pozwalają na korzystanie z urządzenia nie tylko do myjni, ale także oczyścić strefie podmiejskiej.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *